Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 31 minūtēm , e = d teica:

No covid, protams .

Piedodiet, bet mans empātijas apjoms pret šiem ir izsmelts.

Šlesera partijas ģenerālsekretārs. Man gan Cimdars viemēr paliks kā Centr. vēlēšanu komisijas galvenais. Ja viņš veica antivakcinēšanas ideoloģiju, tad krieviem sakāmvārds"za chto rvaļis-na to i nadorvaļis!"
Jebkurā gadījumā,negribu tālāk covid tēmā jaukt iekšā krievus,šleserus un politiku.

Link to comment
Share on other sites

No pilsētām nevienu nevajadzētu laist ārā, pasaukt palīgā armiju un pilnīgs kordons, laukos tā slimība nebija, kamēr pilsētnieki neatveda.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pēc tās pašas loģikas: pilsētās nebija - ķīnieši iedeva :D

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Sākumā aizver slimnīcas un tad brīnās, ka netiek galā.

Kur aizver?

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu jūs loģiski spējat padomāt, visas sērgas radušās blīvi apdzīvotās vietās, respektīvi pilsētās, ok, tagad arī pie mums pārsvarā ir ūdensvads un kanalizācija, kas bija normāli pat senajā Romā. Tumšajos viduslaikos šo visu atmeta par gadu tūkstošiem atpakaļ, un arī mūsdienās ne visi pilsētnieki ir atbrīvojušies no sausās atejas..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

ne visi pilsētnieki ir atbrīvojušies no sausās atejas

Nodedzināt sausās atejas, tad pilsētas 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Šodien palasīju UK domubiedru grupas komentārus. 

Izrādās, ka īstenībā Dānijā, Portugālē un kur vēl tāds lokdauns neesot atcelts. To tikai stāstot, lai latvieši iet potēties un tā esot masu dezinformācija 😄

...laikam jāsāk domāt par pilsonības maiņu 😄

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 5 stundām , base7 teica:

Paņem tabureti, piesēdies pie spoguļa un tu vairs neesi viens.

nē, paņem šmigu, ieslēdz datoru, un raksta komentārus bootā, tēmā -  ''kroņvīruss''

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, šis Kariņa secinājums par dzimuma izvēles audzināšanas ieviesējiem, LGBT vai Covid? Visam der, jo brīdis ir piebriedis... :D

 

"Un mums ir kā sabiedrībai jāuzdod jautājums: cik ilgi mēs kā vairākums varam atļauties būt gūstā mazākumam, kurā brīdī jāsāk prasīt lielāka atbildība no mazākuma. Es domāju, ka tas brīdis ir piebriedis,” norāda valdības vadītājs

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Piebriest var kule, ja neesi ilgi dabūjis, mazākuma gūstā esam jau sen, kopš ASV mellajiem atļāva kinoteātrus apmeklēt un braukt tramvajos.

 

Mūsu valdības vadītājs ir dzimis un audzis Amerikā, domā angliski, diezgan labi ir apguvis latviešu valodu, bet tā viņam nav dzimtā. Līdzīgi ir ar prezidentu, kam jau jaunībā izdevās aizšmaukt u Vāciju, tur šiem otra fāterlande, ko brīnīties, ka visādas valodas "pērles" iznes...

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Tuubijs teica:

Kur aizver?

Ir jau aizvērtas. Piemēram Smiltenes slimnīca.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezina, RS sabiedriskajā transportā uz lokdauna laiku visas atlaides būs atceltas visiem vai tikai nevakcinētajiem?

 

Link to comment
Share on other sites

Tas pasākums jau no paša sākuma bija diskriminējošs, nav ko tiem penžām laicīgi ieņemt vietas pastos, poliklīnikās un krājbankās 

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Un visi kopā sakāt vēlreiz paldies jūsu mīļajiem domātājiem un skeptiķiem un "pandēmijas naU" 

 

IMG-20211020-WA0000.jpg

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Žēl tik, ka šis neizies cauri, bet es uzskatu, ka šis būtu tikai godīgi. 

Tak visi antivakseri bauro, ka paši labāk zina, dabiskā imunitāte un galvenais dzert ķiplokūdeni. 

 

Es ar piekrītu, bet tajā pašā laikā lai tie ari pieņem ka smeķetajiem bus jamaksā par savu, tiem kam Tauku parsvars lielāks nekā vajadzīgs uz izmēru arī.

Kapec man maksāt tik pat par veselības aprūpi reizi 10 gados esot slimnīcā, kamēr tāds kas rij burgerišus un 2L colu katru dienu iet 10 reizes vairāk uz slimnīcu

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pret resnumu zāles nav izdomātas un smeketejas sev rok kapu. 

Bet tagad ir bezmaksas risinājums, kas novērš risku, nevienam nav nekādi šķēršļu to saņemt vai resns vai smēķē vai tievs vai alkoholiķis. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Un visi kopā sakāt vēlreiz paldies jūsu mīļajiem domātājiem un skeptiķiem un "pandēmijas nav" 

 

IMG-20211020-WA0000.jpg

 

Nē es saku paldies vienotībai kam svarīgāka politika par cilvekiem, 2 menešus ļipa raustijās ko darīt jo redzēja ka Latvijas trumpistiem atbalsts aug un aug.

Link to comment
Share on other sites

Tam gan piekrītu, par mīkstu bija vai vnk naivi. 

 

Bet nu zini kā, tad te viens personāžs bļautu - fazzzhiiizzzmsss

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Klau, es saprotu ka mājsēdes ierobežojumi no cetrurtdienas 21.10.2021 sākas, bet jau tagd pusnaktī vai rīt 20:00? Tie kas šonakt vazāsies jau būs ļaunie, vai vēl nē?  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Klau, es saprotu ka mājsēdes ierobežojumi no cetrurtdienas 21.10.2021 sākas, bet jau tagd pusnaktī vai rīt 20:00? Tie kas šonakt vazāsies jau būs ļaunie, vai vēl nē?  

Normijs, sēdi majās nevis vazājies kā lupatlasis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Un visi kopā sakāt vēlreiz paldies jūsu mīļajiem domātājiem un skeptiķiem un "pandēmijas nav" 

Nu lab. Kas tad konkrēti Šiem ir par super-spējām, ka jūs kopā ar valdību nespējat tur salīdzinoši neko darīt Lietas Labā? :dntknw:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā pagaidām neizdodas atrast jaunos grozījumus, par kuriem šodien lēma. Publiskai apskatei varbūt tikai rīt viņi būs pieejami ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , edzya teica:

Es tā kā biju domājis, ka nav nekā ne likumi.lv, ne Latvijas Vēstnesī. Ziņu portālos ir šāda tāda informācija, bet bez atsaucēm no kurienes info ņemts.

 

Žurnalistika un atsauces, paldies par labu smiekla devu

12414413.jpg.ed872bb9e62951d6d2c1bf1794c01f23.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , marrtins teica:

Gan jau ņemts un konspektēts no sēdes. Kamēr nav www.vestnesis.lv tikmēr vēl nav spēkā.

Nav obligāti jāgaida publicēšana. Šajā gadījumā var attiecināt 8to pantu.>>>>8.pants. Tiesību aktu izsludināšana un publicēšana ārkārtējos gadījumos<<<<

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Laxe teica:

Normijs, sēdi majās nevis vazājies kā lupatlasis.

Tu tajās reizes kad es ārpus mājas pēc pusnakts, vazājies kā luptlasis? :D  Lab, po.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , laikamTak teica:

Saplacināt

Ir jau planēta saplacināta. Atliek ziloņus var novākt - vai bruņurupuci. 

300px-PSM_V10_D562_The_hindoo_earth.jpg

Labots - usver
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

bļa, bildes lejā zem bruņurupuča bij jābūt vēl vaļiem! Kur tie pazuda?  :D

Link to comment
Share on other sites

kompresors

Tā starp citu, pirms kāda pus gada rakstīju par manu labu paziņu, mūziķi, kurš smagi covid izslimoja... Vasarā jau it kā bija OK, atsāka ģitāru spēlēt, bet pirms mēneša tika slimnīcā ar nesaprotami ko. Beigās izrādās covid sekas (akmenī jau nav iecirsts, ka 100% tā ir, bet...). Aizvakar aizgāja citos medību laukos... bija 59. 

  • Bēdīgs 8
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , e = d teica:

Piedodiet, bet mans empātijas apjoms pret šiem ir izsmelts.

Labāk lai izslimo bez miršanas. 

Vienkārši dažiem dzīve ir ļoti laba un ir bijis 0 saskares, tāpēc muti brūķē. Izslimojot pēc tam daudzi ņem savus vārdus atpakaļ, pavej, puse matu izkrita un vājums, tomēr nopietna lieta.

Bet mirt nost gan nevajag - tas ir par skarbu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...