Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Ir tāds teiciens. Atbilst patiesībai. Tirsa no fīzdas atrodas tikai dažu centimetru attālumā.

Pirms 3 minūtēm , base7 teica:

Tajā vietā iekšā,

Kas, kā visiem zināms,

Neatrodas priekšā..."

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ggg97 teica:

Gan, kā "transporta ceha" pārstāvis

zinam Jūs:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

Varbūt pašu dakters aicina?

Ik pa brīdim aliņu iedzeram… un? Tādēļ jau Tev piedāvāju apciemot šos speciālistus ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ggg97 teica:

Normālam cilvēkam tais vietās domas par seksu pagalam neraisās

Tieši normālam raisās, pirms 30 gadiem Filozofu ielā, tās māsiņas bij varen se'xīgas, es kā šoferīts visas acis izbolīju, tiem pastaidzinājamiem gan bij poo :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

pirms 30 gadiem Filozofu ielā, tās māsiņas bij varen se'xīgas, es kā šoferīts visas acis izbolīju

Kurā palātā gulēja šoferīši?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , ggg97 teica:

Regiss, kam tiem traķenes dakteriem tie stetoskopi vajadzīgi, lai rokas sasietu? 

Daudzi pacienti mēģina izlikties par  beigtiem, lai tiktu iznesti no teritorijas. Tādēļ pēc protokola ar stetoskopu jāpārbauda vai esi tiešām devies prom no šīs grēcīgās pasaules.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Mateushs teica:
pirms 9 stundām , Gestapo teica:

Cik Tev skolas vecuma bērni ir?

 

Ir

Pārliecināts ka tie ir tavi ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nepiedienīgs jautājums Dieva bērnam, Marija arī kaut kā bez Jāzepa tika galā! :tender:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl man arī. 

Ļoti patīk palasīt latvieši UK domubiedru grupas par lokdaunu Latvijā. Reāli ja likās, ka cilvēki ir sekli, tad tagad pat vairs nav smieklīgi. 

Visur joprojām karinshs vainīgs, valdība vainīga, kovid joprojām neeksistē, no potes mirst vairāk, vakcīnas totalitārisms, slimnīcas tukšas. Un vispār lokdauns esot ieviest jo Latvijā daudzi jau sapotejusies, vairāk sapotejusies, vairāk mirstot, nebūtu vakcīnas, nebūtu lokdauns. 

🤦🤦🤦 Šito saka cilvēki, kas bauda brīvību jau 4 mēnešus tieši dēļ tā, ka šeit tādi āksti ātri tiek apklusināti un cilvēki potējas (izņemot protams latvieši). Auree, ka augsta saslimstība tāpat. A kad pajautā par mirstību, tad tu vienkārši esi globālistu smadzeņu izskalots.

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , versatile teica:

Vispār, dievs kā parādība eksistē tikai nelielu daļu no cilvēces vēstures. Un starp ticīgajiem vēl ir zināmas diskusijas par patiesā pravieša identitāti.

TIeciet skaidrībā iekšienē un tad prezentējiet vienu risinājumu, kuru cilvēce var izvērtēt un akceptēt vai noraidīt. Tik daudz jau nu vajadzētu saprast.

Sen senos laikos, Ēģiptē, dievs bija Ra, tad nāca vikingu laiki un tur bija Odins, tad angļi ar Eiropu sāka murgot par Dievy. Krievzemes pareizticīgo Dievs jau ir next level!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Mezavecis teica:

Kur griķu un atejas papīra krājuma veidošana?

Vel no pagājušā lockdown krājumi nav beigušies, Tu ar uzdod aplamus jautājumus.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, CAP said:

kristietības izdomāts pasaku tēls pūļa kontrolei.. tas gan nenozīmē, ka neticu, ka ir kkas augstāks par mums, un visticamāk mēs šajā visumā arī neesam vieni, bet tā jau vairs nav kroņtēma.

 

Daudz versijas par kristietību staigā, un visinteresantākais ir tas, ka tās versijas (arī šo par it kā pūļa kontroli) izplata cilvēki, kuri nav kristietībā bijuši un respektīvi ir diezgan tālu no tās. Bet, ja jau onkulis/tante X teica, ka kristietība ir izdomāta, lai "kontrolētu pūli", nu viņi taču NEKAD un NEKĀDA gadījumā nemelos. Tikai dzīvē ir viss otrādi; kontrolēti tiek tie, kuri ir pārliecināti par to, ka kristieši taču tiek kontrolēti... Bet viņi jau to neredz, jo onkulis/tante X tik pārliecinoši runā...

 

Par mani konkrēti runājot, es pie ticības Dievam un pie Dieva atziņas nonācu caur savas dzīves notikumiem. Mani neviena organizācija nepārliecināja par kristietības patiesību, par to, ka kristietībā ir Dievs; es pie tā nonācu caur savas dzīves notikumiem. Manā dzīvē bija vairāki notikumi, kuri liecināja par Dieva Esamību un tieši tā Dieva Esamību, par kuru runā kristīgā mācība. Vairākas reizes tieši dienā, kad tiek atzīmēta Kristus Dzimšana, manā dzīvē notika ievērojamas lietas. Bet viens no lielākiem vai pat vislielākais notikums man bija personīga sastapšanās ar Dievu Tēvu un Kristu. Un pēc šī man var teikt katrs to, kas viņam nāk prātā, bet es zinu, kas ir Patiesība par Dievu.

 

Reliģiju ir daudz, mācību ir daudz, tomēr kā Dievs ir Viens, tā arī Mācība par Dievu ir viena, un tā ir kristīgā mācība. Bet līdzās Dievam darbojas arī Ļaunais, kurš ved cilvēkus prom no Dieva; tāpēc arī ir tās daudzās citas reliģijas, kur Dieva vietā tiek pielūgti ļaunie gari. Tāda ir lietu kārtība!

 

P.S. Sorry par offtopic!

  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mateushs teica:

Reliģiju ir daudz, mācību ir daudz, tomēr kā Dievs ir Viens, tā arī Mācība par Dievu ir viena, un tā ir kristīgā mācība.

Pasaki šo musulmanim.

 

Neiebilstu, ja tava ticība tev palīdz. Man nepatīk, ja man kāds mēģina iestāstīt kaut ko, kas rakstīts tikai kādā grāmatā, bez nekāda pamatojuma. Tik cik var atrast, ka grāmata diezgan sakrīt ar to, kas bijis rakstīts vēl senāku tautu teikās.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tuubijs said:

Sen senos laikos, Ēģiptē, dievs bija Ra, tad nāca vikingu laiki un tur bija Odins, tad angļi ar Eiropu sāka murgot par Dievy. Krievzemes pareizticīgo Dievs jau ir next level!

 

Tas tika parāda to, ka cilvēki jau sen ir meklējuši saikni ar Radītāju, Cita lieta, ka senie Ēģiptieši bija tālu no tās.

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18423357-kovid-rindas-pie-lidl-politika/2/

mursitis Paziņa, kas savu tēvu atrunāja no vakcinēšanās, tagad, kad tēvs nomira, paziņoja, ka valdībai esot bijis viņi abi jāpiespiež laicīgi vakcinēties. Es esmu nogurusi. Marika

Vika Pēdija Par šito fenomenu ir jau runāts. Paša izvēle ir atbildība, kamēr citu liktais ļauj to vainot.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ju said:

Pasaki šo musulmanim.

 

Neiebilstu, ja tava ticība tev palīdz. Man nepatīk, ja man kāds mēģina iestāstīt kaut ko, kas rakstīts tikai kādā grāmatā, bez nekāda pamatojuma. Tik cik var atrast, ka grāmata diezgan sakrīt ar to, kas bijis rakstīts vēl senāku tautu teikās.

 

1) Man nav jāpārliecina musulmaņi par Dievu! Pēc savas pieredzes varu droši apgalvot, ka Islams nav no Dieva. Ja skatās, kā tas sākās, tad izrādīsies, ka tas sākās pēc Kristus, kad cilvēku, kuru viņi uzskatīja par pravieti, uzrunāja būtne, kura sevi dēvēja par Dieva eņģeli Gabriēlu. Tā būtne viņu "pravietim" lika rakstīt lietas, kuras viņa diktēs; kad "pravietis" šaubījās par to, ka varēs to izdarīt, šī būtne sāka viņu žņaugt. Cik esmu iepazinis Dievu, Dieva eņģelis nekad nevienu nežņaugs! Līdz ar to, man viss ir skaidrs ar Islamu.

2) Es nevienam neko nemēģinu iestāstīt, bet dalos ar savu pieredzi!

 

Pamatojums Bībelei? Es negrasos te nevienam dot nekādus pamatojumus un kaut ko pierādīt. Es dalos ar savu pieredzi; kas grib, tas to pieņem, kas negrib, nepieņem. 

  • Haha 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 13 minūtēm , Mateushs teica:

man bija personīga sastapšanās ar Dievu Tēvu un Kristu.

Var bišk smalkāk! Daudzi stāsta, ka tikušies, gribās tomēr zināt vai:

Viņš bija vairāki (Dievu Tēvu un Kristu) vai viens?

Viņš bija baltais vai semīts?

Ja teica, ka dievs, kādā mēlē - latviski?

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Mateushs teica:

Tas tika parāda to, ka cilvēki jau sen ir meklējuši saikni ar Radītāju

Pašpietiekams cilvēks pats ir tas visa ''Radītājs''. Un pat kad tam dēls ģimenē piedzimst tas nemeklē saikni ar kaimiņu, vai kā tāds Uģis Kuģis, neprasa sabiedrības palīdzību tā ieņemšanā.😉

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Runājot par Dievu, ir laba latviešu tautasdziesma:

Ko, Dieviņi, tu darīsi,

kad mēs visi nomirsim

ne tev tēva, ne tev mātes,

ne tev savas līgaviņas.

Link to comment
Share on other sites

Labāk par vīrusu parunājam.. vai kāds varētu šim uztaisīt atsevišķu off-topic tēmu kkur..

Link to comment
Share on other sites

Antivakceri arī savdabīga reliģija... Starp citu daļai arguments : ''Ko nu es (potēšos) , kā dievs būs lēmis, tā...'' . Diemžēl.... Un tad jau sākās divkosība pat valsts vadītāju rindās- no vienas puses ''baznīcā pirmajās rindās'' ja kāds pasākums, bet no otras puses prasa lai '' tauta neticiet tumsoņiem, bet ticiet zinātnei un ejat potēties''

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

par to sputņiku.. da bļin.. paskatās slāvu zemju vakcinācijas aptveri... da tur paši tam savam sputņikam netic.. 

Vienkārši Latvijas krievvalodīgie tam Sputņikam uzticas vairāk, nekā Krievijas krievi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

Latvijas krievvalodīgie tam Sputņikam uzticas vairāk, nekā Krievijas krievi.

Kā tu zini?

Lai Krievija pati tiek galā ar ES par savu sputņiku.

Ko tagad? Arī turpmāk? Kievijas zombī TV kaut ko iestāstīs Latvijas krieviem, uzreiz jāizdabā, jo redz, viņi uzticas tam, nevis šitam.

Nevajag. Nav Latvijas krieviņi nekādi duraki.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , base7 teica:

Latvijas krievvalodīgie

aha.. fano par Krieviju, tipa tur labāka dzīve, bet kaut kā ar čemodāniem uz turieni neraujās.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Nav Latvijas krieviņi nekādi duraki.

Jā, pilnīgi pietiek jau ar ''latviešu durakiem'' vien....😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

bet kaut kā ar čemodāniem uz turieni neraujās.

Tieši tā. Muļķu nav.

Un iedomas, ka nu tik vakcinēsies ar Sputņiku, ir galīgi naivas.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

bet kaut kā ar čemodāniem uz turieni neraujās

Nu vispār jau vīni to pamato citādāk. Te ir viņu mājas, būtu normālas, ja nebūtu tie latvieši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā to, ka ierobežos visus, ir skaidrs ka tomēr nav tik rožaini ar pilnībā vakcinēto iespēju pārnest vīrusu un smagas saslimstības iespēju. Pretējā gadījumā nav loģikas ierobežot arī vakcinētos.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , vvv teica:

Kā tu zini?

Esmu runājis ar cilvēkiem . Tiesa, tie, kas grib vakcinēties ar sputņiku ir vecuma grupā 60+.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , Mateushs teica:

Bet viens no lielākiem vai pat vislielākais notikums man bija personīga sastapšanās ar Dievu Tēvu un Kristu.

Smieklīgi, ka viens no foruma aktīvākajiem kristiešiem teju nepātraukti nodarbojas ar zaimošanu vai kādu no nāves grēkiem.

Pat ja pieņem, ka esi piedzīvojis to, ko saki (un, ja esi, tad uz to vietu, kur tas notika, tagad vajadzētu plūst svētceļnieku straumēm! Tu maz zini, kāpēc Aglonas bazilika ir tik svarīga?), tad pats fakts, ka šaubies, vai tas ir notikums nr1, vai tomēr drīzāk tā kā nr4 jau vien ir psc :D
Aizej nu uz grēksūdzi, palasi savus foruma ierakstus. Ilgi būs no Tevis forumā miers, kamēr lūgsnas skaitīdams starp svētbildēm rāposi.

 

 

Ā, bet pirms ej. Man viens jautājums - huļi kristieši tā neciena Mariju, Dievmāti?

Pat lūsgnā (un ne tikai latviski!) skan - "Esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas auglis Jēzus". Par Jēzu viss skaidrs, svētīts. Bet Marija - nu forša beibe, svētīta, bet tikai starp sievietēm. Tb pa priekšu veči, ar Jēzu priekšgalā un nočurājušos Feģu pakaļgalā, kas pie visām nelaimēm vaino to, ka padomjlaikā nozāģēja baznīcai krustus - un tad Marija? Nu wtf?!
Paldies, saprotu, ka iekšējā repozitorijā šis jautājums ir paskaidrots un mūsdienās tas vienkārši ir legacy kods, kas ir tāds, kāds ir.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , superKrona teica:

Te ir viņu mājas, būtu normālas, ja nebūtu tie latvieši.

Jā, tikpat normālas, kā šodienas kaimiņu Skabarstāna, no kuras to senči šurp pārbēga, atpakaļ neskatīdamies.

 

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

skaidrs ka tomēr nav tik rožaini

Mana vakcinētā vedekla, lai arī izskatās viegli, to kaiti noķēra. Pati tā nejuta, bet noveļoties darba biedru ''pasistu antivaxeru'' trijotnei, pārbaudījās. Tagad varēs salīdzināt visu  to 4 slimības gaitu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , versatile teica:

Man viens jautājums

versatile, tu dumībā ar Mateušu tagad sacenties?

Pirms 6 minūtēm , jacobs teica:

Mana vakcinētā vedekla, lai arī izskatās viegli, to kaiti noķēra.

Man brāls saķera. Kā reiz tagad uz zilās lapas. Vakcinēts. Divas dienas ne tā jutās, tagad pilnībā vesels jūtas.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nevarēs vazāties apkārt pēc noteikta laika.

Tad nu stāsts ir tāds - 2 vai 3 reizes nedēļā divas, trīs un vairāk stundas nestrādā e-veselība. Ģimenes daktere raksta piezīmes burtnīcā. Vakarā atgriežas mājās, atpūšas un tad dodas uz praksi un savada datus e-veselībā.

Vai ir iespējams izsniegt kādu izziņu, ka tā e-veselība tajā dienā nav strādājusi un daktere drīkst doties atpakaļ uz mājām no savas prakses?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

Pat lūsgnā (un ne tikai latviski!) skan - "Esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas auglis Jēzus".

Tev paņirgāties vai uzzināt kaut ko jaunu, ko gūgle pāris minūtēs atbildētu?

Autors ir minēts Lūkas 1:28, un pēc konkursa nolikuma feģas nekvalificējas konkrētajam tāskam. Ja ir pretenzijas pret tulkojumu vai formulējumu - iesniedz pullrekvestu Franciskam, moš aprūvos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Racer teica:

skaidrs ka tomēr nav tik rožaini ar pilnībā vakcinēto iespēju pārnest vīrusu un smagas saslimstības iespēju.

Rožaini nav, bet ir daudz daudz daudz labāk nekā antivakseru sabiedrībā. Vakcinētie maz nonāk līdz smagajai stadijai. Slinkums meklēt, par uk ir tabula par vecumiem un visu pārējo kurš sezh slimnīcā. 

 

Pirms 24 minūtēm , Racer teica:

Pretējā gadījumā nav loģikas ierobežot arī vakcinētos.

Kad vispār pēdējā laikā saistībā ar šo visu valdība ir rīkojusies loģiski? 

Miizh obligāto vakcināciju noteikt, kaut ko spiredelee par info krievu valodā un arī ierobežojumus caur pakaļu noteica. 

 

1)obligatu vakcināciju no 65 gadiem, 

2) pieņemt beidzot likumu kā izķert visādus kovid naU

3)menesi atpakaļ jau ieviest lokdaunu un ap šo laiku būtu laiduši vaļā grožus tieši tiem, kas ir vakcinējušies 

4) veciem cilvēkiem noteikt stundas kad viņi var iet iepirkties pēc pirmās nepieciešamības precēm un jaunie nevar (piemēram 9:00 -10:30)

5) atbalsta mehānisms strādāšanai no mājām. 

6) vēl bargākus sodus tiem, kas taisa viltus potes

7) grupas kas apstaigā un apzinās kas notiek ar vientuļiem pensionāriem 

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...