Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet ja savādāk nesaprot?

Taisni to pašu Degpunktam nesapratnē pastāstīja Saša:  "Ja čeloveks sam ņesaprot, ka tumšā šķērsielā maks ir jāatdod brīvprātīgi, tad kak ināče..." :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

marrtins, tev pašam ļoti patīk, ka būs lokdauns?

Kas man personīgi patīk / nepatīk ir absolūti nesvarīgi.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tak vienkārši safantazējies ka dzīvo kautkādā utopiskajā pasaulē, kur katrs par sevi utt, tjip Mežonīgajos Rietumos.

Tad nu lokās kā tārps, lai kautkā attaisnotu savas fantāzijas. Protams visdrīzāk pats netic pusei savu murgu ko te raksta, bet kautkā jau tā iedomātā foruma persona jāuztur.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Regisss teica:

Pasakiet PALDIES šiem Latvijas grāvējiem!!!

aš "mati ceļas stāvus", kad redz to koplisti... es saprotu tur pļaviņš vai ciekurs (apzināti ar mazo burtu), bet tur lielais vairums arī samērā augstos amatos esošsi vai iepriekš bijuši... nja... sacinājumus katrs var izdarīt pats...

 

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Paskaties Sīvena Freya (Stephen Fry) diskusijas

uj, ir labs... šeit, piem., vienkārši lieliski noapaļots... 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Izbaudi, ja kļūst sliktāk.

Neizbaudi, bet ar šo (īstenībā ar nedaudz trakāku - aizliegumu vispār uz ielas rādīties ilgāk par, teiksim, 1h) jau rēķinājos kopš pagājušās "mājsēdes" un "citu valstu pieredzes" - man šis lokdauns nav nekāds pārsteigums. Vispār kāpēc šajā kontekstā pieminēji lokdaunu?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Vispār kāpēc šajā kontekstā pieminēji lokdaunu?

Tāpēc, ka tas nav nekas labs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Pats spēj šķetināt ko runāji nesen, un ko vairs nevari pateikt tagad, pamuļķi?

 

Aizver muti (c) un pieturies pie sava daiļpļūta :sarkasms:

2021.10.14. , 12:16, Stasss teica:

Man ar tādiem nekas nav apspriežams.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jautājums tiks pārformulēts, proti, pirmkārt - adresēts man, otrkārt - konkretizēts, kas tika runāts, kad ir "nesen" un ko nevar tagad, tad izskatīšu iespēju atbildēt.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Redz kā kungam vajag visu pa punktiem, bet pats gan var likt apšaubāmas kvalitātes materiālus un vienmēr formulēt atbildi ar "manuprāt", "iespējams" vai pretjautājumu. Ērti 

 

Samierinies marrtinss, antivakserus nīst arvien vairāk, pat tādi cilvēki sākuši nīst, kas agrāk vispār bija neitrāli un jā, lielākā daļa tevi pieskaita pie antivakseriem

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi pamanījis - man jau sen ir pa lielam pajāt, kādus epitetus un leibļus man karina klāt. Smieklīgi ir tie, kas nevar izturēt manis sacīto, nepatīk ielaisties diskusijās (nu manis pēc var izvēlēties arī citu apzīmējumu), bet ik reiz tik atgriežas atpakaļ :D

(P.S. tas nav par tevi, @Zin...)

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tur ieklausīties? Ja kāds no rīta līdz vakaram klārē ka 1 + 1 = 7, tad cik ilgi klausīsies?

 

 

Vienkārši pieskaita pie muļķiem un viss.

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

un vienmēr formulēt atbildi ar "manuprāt", "iespējams" vai pretjautājumu

Ne vienmēr, bet kas tur slikts tiem vārdiem? Piemēram, kas vainas būtu teikt: "Vakcinācija, iespējams, būs pilnīgi brīvprātīga" :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

Vakar Stradiņos vēl intensīvajā neviens vakcinētais neesot bijis. To teica Stradiņu darbinieks Dr.med. Aigars Reinis

Var jau būt, ka Daugavpilī savādāk, visiem pirkti sertifkāti.

 

Par daugavpili tomēr jasaka paldies Eiropai. kura deļ politikas tikai spiež MRNA vakcīnas kas pieder eiropas vai asv ebrejiem.

Varēja atļaut to Krievu un Ķīniešu vakcīnu ar nosacijumu ka to uzražo eiropas fabrikās. pat ja tā nebūtu tik efektīva tā būtu labāka nekā nekāda.

Bet protams politika primajā vietā.

Un smieklīgākais ka krievi nozaga astra zeneca un to modificējot lai slēptu ka zagta kautkā padarija efektīvāku kā pfizer. kas jau parbaudīts eiropas laboratorijās.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Laxe teica:

kautkā padarija efektīvāku kā pfizer. kas jau parbaudīts eiropas laboratorijās.

Avots? 

 

Krievs nedod vajadzīgos datus, tikai tādēļ viņu šeit neatzīst. Būtu viss ok, krievs dotu, a tā, trīs reizes lūgušies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Laxe teica:

ar nosacijumu ka to uzražo eiropas fabrikās.

Eiropas un ne tikai fabrīķos šobrīd nav ne laika, ne resursu dažādu uzlējumu ražošanai

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Laxe teica:

Par daugavpili tomēr jasaka paldies Eiropai.

Manuprāt, jūs esat pārpratuši bišķi. Par to D-pili man pārliecināti klāstīja viens antivakseris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Laxe teica:

Par daugavpili tomēr jasaka paldies Eiropai.

Ko tik nevar izdomāt Daugavpils antivakseru attaisnošanai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

:sarkasms:

Klau vecīt… Tu gandrīz pie katra sava posta liec šo smaidiņu… ar Tevi viss OK? Varbūt Tev vērts te (zemāk bilde) piezvanīt?

 

image.thumb.png.1f0467c37c84de3d6096ba133ae01c9a.png

 

Labots - Regisss
  • Haha 5
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Jurkins teica:

Manuprāt, jūs esat pārpratuši bišķi. Par to D-pili man pārliecināti klāstīja viens antivakseris.

Tu tik dumi pasniedzi, kas es jau gaidīju ka daudzi to pa patiesību uztvers! :biggrin:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Ko tik nevar izdomāt Daugavpils antivakseru attaisnošanai.

 

Es neko neataisnoju un nesmu antivaxeris. es vienkārši saku realitāti.

Bija tikai 2 izvēles, piespiedu kartā ar armiju vinjus vakcinēt

vai apspēlēt viņus un savakcinēt ar kautko ko atbalsta pašu utaino zeme. par efektivitāti var strīdēties bet realitāte ir tāda ka labāk kautkas nekā nekas.

Nakamajā gadā Eiropas savienība apstiprinās to sputniku tā pat jo jau visu naudu sapelnija pfizeram, un ražos ar vien vairāk eiropas valstis.

 

Bet protams labāk jau spelēsim kremļa rokās un cepsimies ar tiem austrumniekiem kas neizgāja mājās kad tiem vajadzēja, nosodīsim tos un riesim virsū.

 

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , androidz teica:

Mārtiņš, Binary, Lainerīte... kaut kā pieklusuši. 

Tev te spama trūkst? ;) Es jau tikai spamot protu, neko citu.

Oh, btw, mani var ar mazo burtu. Ar lielo kaut kā dīvaini izskatās. Bet nu pa lielam vienalga, pēdējos gados jau sāku pamazām pierast.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ggg97 teica:

Regiss, kam tiem traķenes dakteriem tie stetoskopi vajadzīgi, lai rokas sasietu? 

Gan jau lai sasietu, gan izmantotu kā lingu, gan jau arī kā parastu stetoskopu… ;)  un gan jau lai arī izskatītos labi - nu kā aksesuārs 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ggg97 teica:

Regiss, kam tiem traķenes dakteriem tie stetoskopi vajadzīgi, lai rokas sasietu? 

Tu par maigajām medmāsu rotaļām neko neesi dzirdējis?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Sorry par oftopic. Esmu pabijis vairākās Latvijas vadošajās traķenēs. Gan, kā "transporta ceha" pārstāvis pagaidām. Normālam cilvēkam tais vietās domas par seksu pagalam neraisās. 😉

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Regisss teica:

Tu gandrīz pie katra sava posta liec šo smaidiņu… ar Tevi viss OK?

Par šo smaidiņu redzu pārmetumu viņa virzienā ne pirmo reizi, bet te gan gribētos aizstāvēt. Apskatiet ar 'mouse over' tooltipu. Tas ir domāts sarkasma emoji. Un teksta komunikācijā, uzskatu, ka ir labi norādīt, vai ir sarkasms vai nav. Te drīzāk akmens emoji veidotāju dārziņā.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Regisss teica:

Tu gandrīz pie katra sava posta liec šo smaidiņu…

Vēl viens nevar pārdzīvot par kaut kādu smaidiņu. Varbūt pašu dakters aicina?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Laxe teica:

Nakamajā gadā Eiropas savienība apstiprinās to sputniku tā pat jo jau visu naudu sapelnija pfizeram, un ražos ar vien vairāk eiropas valstis.

 

Kam šie skaļie apgalvojumi? 

Par to efektivitāti būs tas avots ko prasīju? 

 

Sputnjik neļauj, tikai un vienīgi tādēļ, ka šie atsakas dod visu nepieciešamo info ko Eiropas zāļu aģentūra prasa, lai, šie tiktu apstiprināti. Pietam trīs reizes šiem prasīts un visas durvis būtu vaļā. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Likās jau ka esam

Visiem tālu priekšā

Un, ka tūlīt būsim

Paradīzē iekšā,

Taču atkal esam

Tajā vietā iekšā,

Kas, kā visiem zināms,

Neatrodas priekšā...

Labots - base7
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...