Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 42 minūtēm , AVilks teica:

sākumā likās, ka tie pārsvarā ir mazizglītoti ļaudis

Man gan par "izglītību" vairs nav nekādu ilūziju.

Link to comment
Share on other sites

kompresor, tā zaraza pļauj nost jebkuru un nešķiro. 2020g. janvāri pārslimoju šo ar diagnozi"atipiska pneimonija" un labi zinu, kā ir tad ,kad skābeklis pietrūkst. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Edis7 said:

zaraza pļauj nost jebkuru un nešķiro.

Nu tak poti speciāli neprasīju lai riska grupām pietiek, tur mediķi, slimnīcu personāls, policija, ugunsdzēsēji utml utjpr  jo man nav riska grupa, bik kauns arī.

Kad man ĢĀ piedāvāja potes, uztaisīju. 

Ķip piezvanīja un pajautāja, tad es aizgāju. Vismaz manas potes riska grupām ar netika atņemtas.

 

Labots - Achat
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ir bijusi laba pieredze ar encefalīta potēm. 

Sakoda, bik pirmie simptomi bija, tad norima. 

0 seku un  0 SL lapa.

Tāpēc ticu potēm. Nav tieša sakara ar kroni.

Labots - Achat
,,,,,
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Achat teica:

tur mediķi, slimnīcu personāls,

2020g. sākumā  nebija ne vakcīnas ne medikamentu metodes, kā ārstiem ar Covid cīnīties. Tādēļ arī aizgāju projām. Neskatotoies uz šo,esmu ar top LV ārstiem esmu attiecībās uz Tu, nelielos ar to un  domāju pozitīvi, viss būs OK!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

automātiķis. un pa visu LV pieprasīts.

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Izskatās, ka draud jauni s#di ar Covid :fie:.  Tā kā es jau kopš "krievu laikiem" esmu regulārs BBC (tolaik radio, tagad interneta) klausītājs/lasītājs, tad te jauna info, tiesa ne visi šķiet sapratīs valodu, gan jau ir arī angliski, slinkums meklēt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Citēt

Он также подчеркнул важность вакцинации и ревакцинации

Pfizeris arī saka, ka revakcinācija vēlama

A pie mums - tas būtu politiski, vajag savakcinēt nesavakcinējamos sākumā.
Labi, ka vismaz ārstiem dod - dzīvesbiedre vakar tika pie 3. devas :)

Link to comment
Share on other sites

Kamēr jus tur cepaties par kovidu valdība kuru vada eiropas globalo homosexualistu savienība gada beigās atņems mums visiem tiesības deirst us savas zemes savā mierā. ieviešot centralizētu sistēmu kur bus jareģistrē katrs pods kuru kontrolēs no briseles terejot miljardus.

Ja nebūs svītru kods poda malā atnāks policisti un tev kroņcaurumu aiztaisīs līdz samaksāsi nodevas un nodoklīšus

 

https://www.tvnet.lv/7366537/lidz-gada-beigam-jaregistre-un-jasakarto-sirsninmajinas

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kas ar sunīšu vadāšanu vakaros? Astoņos vest ārā tā kā par agru. Atkal jāgaida no policistiem lojālu attieksmi? Kāpēc nevarēja par to ierakstīt noteikumos?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , versatile teica:

Pfizeris arī saka, ka revakcinācija vēlama

Nu tā info jau kādu laiku cirkulē vismaz mediķu aprindās. Mana daktere, kad prasīju kā ar trešo poti, zināja, ka Zeneca un Pfizer vajag pēc 6 mēnešiem, par Moderna vēl neesot īsti skaidrs, bet vairuma pētnieku domas sliecoties, ka pēc 8 - tad man tieši iepriekš valdības lemtie 3 mēneši vēl droši, esmu "modernais" vecis :biggrin:.

Pirms 12 minūtēm , vvv teica:

Kāpēc nevarēja par to ierakstīt noteikumos?

Bobīši jau it kā ir atļautais variants.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Kurā vietā strādāji? Kādā specialitātē?

, tas viss bija pirms COVID, mēs ar Pēteri Tomiņu (Gilezera slimnīcas operāciju bloka Galveno Ārstu dzērām viņa lieliski pagatavoto kafiju, viņa kabinetā) ,kā arī atklāti runājām par dzīvii, bet tas viss bija pirms pandēmijas. Diemžēl.

Labots - Edis7
covid
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , raiviic teica:

Bobīši jau it kā ir atļautais variants.

Neatrodu punktu. Nav.

Iepriekšējās komandantstundās arī nebija. Policijas priekšnieks tik pateica, ka pret sunīšu vadātājiem policija izturēsies lojāli.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Izskatās, ka draud jauni s#di ar Covid :fie:.  Tā kā es jau kopš "krievu laikiem" esmu regulārs BBC (tolaik radio, tagad interneta) klausītājs/lasītājs, tad te jauna info, tiesa ne visi šķiet sapratīs valodu, gan jau ir arī angliski, slinkums meklēt.

Nu kā gan savādāk pamatot Zaļos Papīrus, par spīti aptverei...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.10.19. , 13:24, Prime teica:

@Lainere kur Jūs esat pazudusi?

Lainere tepat, skatās uz vājprātu, un to kā pasaule uz galu iet 🙈 paldies ka painteresējies

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Skatoties uz worldometers new daily cases, izskatās, ka pašlaik sākas 4. vilnis.

 

p.s. 😁😁😁

photo_2021-10-20_22-42-46.jpg.052ca39b7d22ddb14a171fe0eb75ba8a.jpg

Lai būtu interesantāka dzīve 🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Latvijā krieviski raidošajās radiostacijās parādījušās reklāmas, kur aicina vakcinēties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Edis7 teica:

bļa, bildes lejā zem bruņurupuča bij jābūt vēl vaļiem! Kur tie pazuda?  :D

Tumsoņa, nevis vaļiem, bet vienam valim, kas peld visuma okeānā. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

photo_2021-10-20_22-42-46.jpg.052ca39b7d22ddb14a171fe0eb75ba8a.jpg

Radīji interesi atrast to grāmatu un apskatīties, kas modificēts. Tur pat tāda nodaļa nebija! Esmu vīlies.

 

pdf versija

Labots - TOoMoOT
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , base7 teica:

Latvijā krieviski raidošajās radiostacijās parādījušās reklāmas, kur aicina vakcinēties.

Pat Vovčiks aicina potēties, bet krievvalodīgais pensionārs tā ir īpaša suga, nekas viņu neņem cauri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tur pat tāda nodaļa nebija!

Es tak rakstīju, lai dzīve interesantāka.🤣

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 9 stundām , raiviic teica:

Nu tā info jau kādu laiku cirkulē vismaz mediķu aprindās.

Tak mediķu aprindas valdības vēlmi dot būsterus nosauca par politisku, pierādījumos nebalstītu, nezinātnisku - un, efektīvi, nobloķēja.
Man pašam AZ, no otrās potes 4arpus mēneši, pagaidām mierīgs. Labi vismaz ka mediķiem dod, kam tūlīt 10 mēneši no pfizera.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 6 stundām , Lainere teica:

Lainere tepat, skatās uz vājprātu

Nav ko tik daudz spoguļoties.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mani šodien viens antivakseris aplauza 😁. Argumentu man nebija. 😟

Palūdza nokomentēt šo worldometers bildi1832694869_2021-10-2109_36_37-IndiaCOVID_34127450Casesand452844Deaths-Worldometer.png.473288c7d381a7cfb403efa9b90af4f6.png

Link to comment
Share on other sites

Jurkin, katru mēnesi lielāki vai mazāki festivāli. Bez maskām. Holi krāsu festivāls marta beigās ir viens no gada lielākajiem.

 

https://www.google.com/amp/s/www.aljazeera.com/amp/gallery/2021/3/29/in-pictures-indians-celebrate-holi-as-virus-cases-surge 

 

Kādu ta argumentu dzirdēji skaidrojumam? Ka vakcīnas iedeva indiešiem un tāpēc saslimšana masveidā sākās? 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Mani šodien viens antivakseris aplauza 😁. Argumentu man nebija. 😟

Palūdza nokomentēt šo worldometers bildi1832694869_2021-10-2109_36_37-IndiaCOVID_34127450Casesand452844Deaths-Worldometer.png.473288c7d381a7cfb403efa9b90af4f6.png

Viņi tak tur visi tusēja upē

Link to comment
Share on other sites

versatile

uuuuun, ir februāris 2020, Indija stāv uz vietas, nekustās. Laiks iet, Indija nekustās - tā, ko mēs redzam, aiziet aiziet, aiziet, jūnijs, sākam kustību, mazlit ieskrieniemaies, iiir, temps, jā, septembris, lidojam, nē, kas tas, Indija sāk samazināt tempu, jā izskatās, ka nebūs, vēl cenšas, neliels izrāviens decembrī, bet nē, Indija zaudē tempu... Marts, Indija stāv uz vietas, bet, šķiet, ir plāns - aiziet, aiziet, aiziet, aprīlī jau sasniegts septembra maksimums, bet šoreiz izskatās jaudīgāk, ohohohoho, tas tik ir uzrāviens, jā, jūnijā jau 4x vairāk kā iepriekšējā pīķī - tā, Indija ievelk elpu un strauji samazina tempu, lai turpinātu mierīgu un vienmērīgu atsildīšanos...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , usver teica:

katru mēnesi festivāli. Bez maskām.

Tu nesaprati, @Prime, Tu arī ne, jeb, pareizāk sakot, es nepaskaidroju... Runa ir tieši par to grafika labo pusi aiz pīķa. Indijā uz šo brīdi vakcinēti ir (tikai) ~20% pilnībā. Kā man antivakserim paskaidrot straujo kritienu?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Ā, tas - nu festivāli un svētība sāka darboties, kas tur nesaprotams? 🙄

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tu nesaprati, @Prime, Tu arī ne, jeb, pareizāk sakot, es nepaskaidroju... Runa ir tieši par to grafika labo pusi aiz pīķa. Indijā uz šo brīdi vakcinēti ir (tikai) ~20% pilnībā. Kā man antivakserim paskaidrot straujo kritienu?

Un kā tu izgrozījies?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es domāju, ka tur ir tikai laika jautājums līdz nākamajam pīķim, ar kuru salīdzinot, pirmais izskatīsies kā plakana līnija. Indijā tā sezonalitāte varētu būt drusku citādāka (vismaz skatoties uz grafika cipariņiem tā izskatās). Diemžēl, tikko kāds par ko tādu ieminas, tā sākas sazvērestība un slimības plānošanas, nevis likumsakarības.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pēc katra pīķa maksimuma ir kritiens, vienmēr, tur vajadzētu sīkāk papētīt pīķa reģionus un vilkt paralēles ar tusiņa apmeklētāju daudzumam un saslimstības reģionu

Pieļauju ka nākamais vilnis būs vēl niknāks jau nākam gad sākot no Marta

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...