Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 28 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Izejot no @marrtins kultivētā konteksta ka, ehh, esmu vesels - nav ko potēties, tā ir vienīgā pareizā interpretācija. Esmu vesels nekādā mērā netraucē saslimt, smagi slimot, iegūt paliekošas komplikācijas un pat nomirt no šī vīrusa.

Kā tas ir, ka netraucē? Statistika tieši uz to arī norāda - mirstība starp salīdzinoši jauniem (<40, <50), salīdzinoši veseliem cilvēkiem ir niecīga.

 

Latvijā vecuma grupā "līdz 50" no >78'000 saslimušajiem (t.i., oficiāli atrastajiem) miruši 83 (reāli, protams, pārslimojušo skaitam jābūt lielākam; minu, ka vismaz 2x, 3x lielākam). Ja skatās vecuma grupu "līdz 40", tad no >55'000 "oficiāli saslimušajiem" miris 21. Vairāk kā puse inficēto Latvijā ir vecuma grupā "līdz 50", un kādi 97% mirušo Latvijā ir vecuma grupā "50 un vairāk". Un tas galīgi nav tāpēc, ka "jaunie" būtu potējušies, bet "vecie" - nē. Tāda ir šā vīrusa daba.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Tuubijs teica:

cik, īstenībā, ir bīstams Covid 19

Cik tad viņš īsti ir bīstams? Bīstams ir mēdiju uzpūstais burbulis. Cik es zinu no publiski pieejamās informācijas, tad tas mirstības līmenis nemaz tik augsts nav. Bet ir ļoti finansiāli izdevīgi uzturēt mītu, ka bīstamības līmenis ir mega augsts. Redzi pats, UK atcēla ierobežojumus, vai radikāli pieauga mirstības līmenis pirms un pēc? Nē tak. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@kreizā Kāja, un par to "esmu vesels - nav ko potēties" - nevis "nav ko potēties", bet "nav ko piespiest potēties". Jāveicina vēlmi potēties riska grupās esošajiem. Jānodrošina iespēju potēties visiem, kas paši vēlas (nevis potēties pret ierobežojumiem, bet pret saslimšanu), neatkarīgi no vecuma grupas un veselības stāvokļa. Tālāk jau pēc situācijas - ja vīruss mutē un parādās jaunas riska grupas, tad veicina tās jaunās grupas potēšanos. Ja riska grupās esošie gāž no kājām veselības aprūpes sistēmu, tad regulē to ar ierobežojumiem. Bet spiest potēties tos, kas nu nekādi nav riska grupā - nu muļķīgi kaut kā. It īpaši, ja ņem vērā, ka tie potētie arī inficējas un, kā runā, izplata vīrusu apmēram tikpat veiksmīgi kā nepotētie.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Tuubijs teica:

Lai oficiālie dati runā paši par sevi

Tavā grafikā jau nav nekas par to kā izmainījās pēc 19. jūlija, kad tika atcelti ierobežojumi.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Ja gribi, atvainojos par manu fraņču valodu, pist ciparus, tad lūdzu! Tā pati adrese, tās pašas līknes.

 

 

Screenshot 2021-08-04 at 09-07-02 Daily summary Coronavirus in the UK.png

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 39 minūtēm , Tuubijs teica:

Nē, Tu neatbildēji, Tu ievietoji kaut kādu mistisku tabuliņu ar tikpat mistiskiem datiem no 20. gada marta līdz 21. gada martam.

Tiešām mēģinu saprast, ko tu vēlies uzzināt? Tātad, tavs jautājums "Kuri, reāli nevis iedomāti, tavuprāt, ir šie indevīdi?" bija uz manu šo: "Un visiem? Arī tiem, kam risks saslimt/nomirt ir faktiski 0?". Es tev ieliku tabulu, kuri tie ir. Pēcāk vēl ar vārdiem aprakstīju. Bet tas, acīmredzot, tevi neapmierināja. Vai nu pārfrāzē jautājumu vai parasti, kas tieši tev nav saprotams manās atbildēs. Pēdējā iespēja.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Tev uzdevu konkrētu jautājumu, tu man atbildēji ar kaut kādiem cipariņiem tabulā.

Varbūt man nākamreiz tev atbildot arī izveidot tabuliņu ar cipariem, nu tā, lai tu pats saprastu?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Tuubijs teica:

Ja gribi, atvainojos par manu fraņču valodu, pist ciparus, tad lūdzu!

Nu bet tak. Un paskaties to savu grafiku Ko mēs redzam, martā apmēram tāpat kā šobrīd. Tikai martā bija lokdauns, šobrīd nav. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , superKrona teica:

Nav runa par pārliecību. IT kaitniecība tiek radīta ar mērķi kādam kaitēt. Medicīnā kāds izstrādā medikamentus vai aparātus ar mērķi kādam kaitēt?

IT ir bizness, mērķis ir gūt peļņu. Līdzekļi, kā gūt peļņu, IT jomā ir ļoti dažādi. Pārsvarā šie līdzekļi tādā vai citādā veidā uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti, taču ir arī krāpnieciski veidi, kā gūt to peļņu.

 

Medicīna (tai skaitā vakcīnas) arī ir bizness. Neticu, ka visi medicīnas jomā strādājošie ir altruisti*. Sliecos ticēt, ka tas tomēr ir visnotaļ netīrs bizness, lai arī, protams, kopumā uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti. Vēsturē, šķiet, ir ne viens vien gadījums, kad tas ir pierādījies (tas, ka medicīna ir netīrs bizness).

 

----

* altruisms - Pašaizliedzīga gādība par citiem, gatavība uzupurēties citu labā; pašaizliedzība, nesavtība. https://tezaurs.lv/altruisms

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 12 stundām , Domugrauds teica:

Norādīji dzimumu, nu gan, ja es norādīšu, ka esmu, ka esmu kodolreaktors, tas nenozīmē, ka sākšu izstarot radiāciju un ražot enerģiju. Arguments par bildi arī jocīgs ņemot vērā, ka internets kā papīra lapa pacieš visu.

Nu gan salīdzināji, bet briežiem neizslēgšu domu par kodolreaktoru.... , ir jūtama arī radiācija.. 

Bet lai nu kā, forumā ir iespēja uzrakstīt arī privāti, vai arī vari izveidot diskusiju par homofobiem, tur man ar ir viedoklis.  😁 te pārējie sen jau ir pieņēmuši un samierinājušies ar manu dzimumu, kas ir tava bēda? 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Bēda ir tāda, ka tu esi trollis, kurš kaut kāda velna pēc ir idomājies uzdoties par kaut ko, kas nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 1 minūtes , binary teica:

IT ir bizness, mērķis ir gūt peļņu. Līdzekļi, kā gūt peļņu,

Nezināju, ka es oficiāli varu iegādāties exe, ko tev nosūtīt. Krāpniecību mēģina apkarot un tā ir krimināli sodāma. Kādu piemēru no medicīnas "altruistiem"?

Link to comment
Share on other sites

Lainere

Kāds no visiem šeit, zin tādu Tiffany Dover?  Labu laiku jau viss noklusis, kāds varbūt nezin, kāds varbūt aizmirsis... Interesanti ko tad beigās viņai pie miršanas apliecības uzrakstīja, kad visa pasaule redzēja kā viņa nomira tiešajā ēterā. 

Kāda parodija tik nesekoja pēc tam 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:
pirms 18 stundām , marrtins teica:
2021.08.3. , 00:06, marrtins teica:

Ja esi vesels, tad tāds Covids tevi vispār faktiski neņem, risks praktiski neeksistējošs.

@marrtins melo

Tur ir statistikas apkopojums par saslimušajiem ar smagu un letālu slimības gaitu, nevis statistika par to vai vesali cilvēki nesaslimst.

Atvaino, ka tevi maldināju. Ar "faktiski neņem" ir domāts faktiski nāve neņem, nevis, ka nevar vīrusu saķert. Bļins, tikko attapos, ka es runāju par noteiktām grupām praktiski neesošu risku, bet neesmu pieminējis, ko es saprotu ar risku: tātad risku nomirt. Varbūt tāpēc tāda nesaprašanās.... :shok:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , jema teica:

Paga, paga, vai tad potētiem EU vajag veikt testus, pamanam nav! 

Par potētajiem jau ir samaksāts. Bet pagaidi mazliet, tūliņ sāks spiest uz to, ka arī potētie izplata vīrusu.

Kaut kur ASV potētajiem jau atsākuši likt valkāt maskas tāpat kā nepotētajiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , superKrona teica:

Kādu piemēru no medicīnas "altruistiem"?

Ja es pareizi atceros tad WHO jau mēģināja koruptīvi noorganizēt cūku/putnu gripas pandēmijas iepriekš. Vai ne tā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 4 minūtēm , x_rays teica:

Nu bet tak. Un paskaties to savu grafiku Ko mēs redzam, martā apmēram tāpat kā šobrīd. Tikai martā bija lokdauns, šobrīd nav. 

Nu bet loģiski - martā bija lockdown, arī 2. poti saņēmuši bija tikai 28.282 cilvēki. Tagad lockdown ir cauri, ierobežojumi cauri, attiecīgi pilnībā potēti cilvēki ir... 38,590,332.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 58 minūtēm , superKrona teica:

Tad jau sanāk, ka neuzticies nevienam ārstam

Nu ārsti jau ar nav nekādi superģēniji, lai vai cik ilgi studējuši un praktizējuši, tapēc 100% uzticēties būtu vienkārši muļķīgi jebkurā jautājumā.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 8 minūtēm , Domugrauds teica:

Bēda ir tāda, ka tu esi trollis, kurš kaut kāda velna pēc ir idomājies uzdoties par kaut ko, kas nav.

Bēda ir tāda, ka tev vienkārši nav šīs skaistās un foršās džusītes feisbuks, lai redzētu vairāk par to ko redzi šobrīd, bez opcijas uzrakstīt mesenger , piesist kantīti, un pēkšņi novilkt  vikinga masku, jo patiesībā, tur slēpjas vienkārši zaļš šreks, kas nespēj pārdzīvot kā tādam kurš ir iedomājies ka ir vikings neizdodas dabūt foršo džusīt 😁🙈

Labots - Lainere
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Tuubijs teica:

Nu bet loģiski

Nu pats redzi, ka vai nu tās potes īsti tomēr nestrādā, ja reiz atkal pieaug , vai nu arī lokdauns bija lieks. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , x_rays teica:

Un par tiem testiem vispār atsevišķs stāsts. Lidojot neder NHS apmaksātie testi, der tikai, kas par maksu.

Nu nav kā tu stāsti!

Capture.PNG.e8333a477532732196698f891b481a16.PNG

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu ārsti jau ar nav nekādi superģēniji

Tieši tā.

Tā ir viena galējība - akli ticēt visam, ko ārsti saka, otra galējība ir neticēt...

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

Nu pats redzi, ka vai nu tās potes īsti tomēr nestrādā, ja reiz atkal pieaug , vai nu arī lokdauns bija lieks. 

Atkārtošos, pavasarī bija lockdown, attiecīgi potēti ar otro poti (1. marta dati) bija 28.282 cilvēki. Cilvēkus turpināja potēt, pote pierādija savu efektivitāti, lockdown tika atcelts, kā arī, tika atcelti visi pārējie ierobežojumi. Uz doto brīdi ir potēti 38,590,332 cilvēki, potēm sevi pierādot, mirstības līmenis joprojām ir ļoti zems. Mazliet ir kāpis cilvēku skaits slimnīcās, patecoties Delta paveidam, kā arī jauno gadijumu skaits ir audzis vairāk kārtīgi, par ko jau bija brīdinājuši un gaidijuši pirms atcēla ierobežojumus. Atšķirība ir tajā, ka tagad, potētie cilvēki, saslimstot ar covid 19 to izslimo vieglā formā, gluži kā iesnas nevis tiek vesti uz slimnīcām un likti pie mākslīgās elpināšanas.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

1. es neesmu fb, 2., kurš tev sameloja, ka esi "skaista" un "forša"?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Nu nav kā tu stāsti!

Tas labi, ka vienā galā ir :) Otrā galā ir citādi 

From 4am on Monday 19 July, fully vaccinated travellers (with the last dose administered at least 14 days prior to the date of return to the UK) will be able to travel to amber list destinations without quarantine on return to England and Northern Ireland. Under-18s will be exempt from quarantine when travelling with their fully vaccinated parents.  

All travellers returning from green and amber-list countries will be required to take a test three days prior to return, and a PCR test two days after return – both paid for privately; children up to the age of four are exempt from testing. 

Link to comment
Share on other sites

Visās šajās diskusijās ir trakums ka pretinieki uzliek ''vajadzīgās brillēs '' un potēšanas noliegšanai argumenti gatavi. Piemēram nav jēgas potēties , jo paskat , atcēla ierobežojumus un ar visu potēšanu slimo skaits augšā (UK Izraēla). Bet otro daļu par to , ka valstī kur augsts sapotēto procents , to kas nonāk slimnīcā ( tātad aizņem citu slimību gultas/mediķus) vai atstiepa kājas  pret saslimušo skaitu, neredz vai saka ka viss ir meli. Nerunājot par tādiem argumentiem , kā laienerei, ka no potēšanas mirst daudz vairāk kā no pašas slimības...  Ja prasi no kurienes dati, atbilde gatava FB vai pie varas esošie melo/slēpj. Manu paziņu lokā visi kas potējušie, max kādu dienu ar augstu temperatūru, bet toties laikam kādi trīs , kas saslima ar C19 , ir labākos medību laukos. Tiesa visi tie saslima kad vēl nebija vai bija  potēšanās bija pieejama tik dažiem.

 Starp citu daži dakteri, arī ir ar visu izglītību ''īpatņi''. Piemērs: kad cilvēks saka ka šim bija šoks no GRIPAS potes, tad dakteris stingri noliedz potēties pret C19. Nu tas nekas ka gripas vakcīna tiek audzēta vistu olās un cilvēkam ir alerģiska reakcija uz to, olu olbaltumu ( kas nav nekāds retums). C19 vakcīna ir pavisam kas cits un vistu olas tur nu nekādīgi nav pat ''klāt stāvējušas'' .  Nu , jā ir cilvēki, kas paniski baidās no jebkādas medicīniskās manipulācijas. Zinu vienu kadru (vīrieti), kas ģība , kad šim ņēma asins analīzi no pirksta. Nu tādiem ''kā svaiga gaisa malks'' ir visādi pekstiņi no FB , lai attaisnotu nepotēšanos. Žēl ka ne tikai paši nepotējās, bet tos brīnumus no FB postē tālāk ka pēdējo patiesību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 15 minūtēm , superKrona teica:

Kādu piemēru no medicīnas "altruistiem"?

Tu atkal ņem šauri. Tu tak esi ar plašo redzes loku - ķīmija. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , x_rays teica:

Redzi pats, UK atcēla ierobežojumus, vai radikāli pieauga mirstības līmenis pirms un pēc? Nē tak.

Un tev pašam nav jautājums uz kāda pamata atcēla? Jeb atcēla tāpat vien? 

Un kā tev šķiet kādēļ mirstības līmenis nepieauga?

Nekāda saistība ar vakcīnām abām šīm lietām? Nu ierobežojumu atcelšanai un salīdzinoši zemai mirstībai. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Tuubijs teica:

potētie cilvēki, saslimstot ar covid 19 to izslimo vieglā formā, gluži kā iesnas

Es pieļauju, ka arī nepotētie to izslimo tieši tikpat viegli, un ne testējas, ne iet pie ārstiem. Bet tas ir tikai mans pieņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 6 minūtēm , Domugrauds teica:

1. es neesmu fb, 2., kurš tev sameloja, ka esi "skaista" un "forša"?

1. Es tevi ļoti apsveicu, 21 gs sasniegums🤝, bet kāpēc neesi? 

2. Kāpēc tik pārliecināts, ka sameloja, varbūt vienkārši tev neviens nekad dzīvē tādus vārdus nav teicis, un tāpēc tu neesi FB? 😁 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

Es pieļauju, ka arī nepotētie to izslimo tieši tikpat viegli, un ne testējas, ne iet pie ārstiem. Bet tas ir tikai mans pieņēmums.

Jā, iespējams, ka ir arī tādi cilvēki. Bet cik procentuāli viņi ir tādi, uz visu covid 19 slimo fona, kas izslimo pa vieglo? 0.1%? 1%?

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 4 stundām , kreizā Kāja teica:

Citāts no linka

Our study has limitations. ... Third, because our data were observational, we could not establish causal associations between the underlying conditions and severe COVID-19 illness.

 

Google tulkojums:

Mūsu pētījumam ir ierobežojumi. ... treškārt, tā kā mūsu dati bija novērojoši, mēs nevarējām noteikt cēloņsakarības starp pamatnosacījumiem un smagu slimību COVID-19.

Nevajag tulkot ar google :lol: Teiktais nozīmē, ka nav iespējams noteikt, vai hospitalizēts dēļ Covid vai vienkārši tests ir bijis pozitīvs kādā brīdī atrodoties slimnīcā. Pievērs vēl uzmanību, ka publikācijā ir ~4 milj pavisam hospitalizēto, un ~500k ar pozitīvu Covid testu. Tas savukārt nozīmē, ka dēļ Covid mirušie vai pie sistēmām pieslēgtie varētu būt patiesībā mazāk.

 

Proti, @vvv ieliktajā statistikā arī ir teikts:

Citēt

Importantly, not all hospitalizations and deaths of those fully vaccinated and diagnosed with COVID-19 are due to COVID-19 or have a known cause at the time of reporting. The CDC reports that as of July 19, of 5,601 hospitalized breakthrough cases, 27% were asymptomatic or not related to COVID-19 and of 1,141 fatal cases, 26% were asymptomatic or not related to COVID-19. 

Lai tev nebūtu jāziepējas ar google translate, dažos vārdos: ne visi pilnībā vakcinēto, kuriem ir pozitīvs Covid tests, hospitalizācijas un nāves gadījumi ir dēļ Covid. CDC ziņo, ka kopš 19. Jūlija 27% hospitalizēto un 26% letālo gadījumu starp vakcinētajiem bija asimptomātiski un nesaistīti ar Covid (resp., hospitalizēti / miruši dēļ citiem iemesliem).

 

Tas saskan arī ar neseno statistika pārskatīšanu divos Kalifornijas apgabalos (ap Latvijas izmēra, pēc iedz. skaita), samazinot mirušo no Covid statistiku par 20-25%.

 

No tā secināms, ka "no linka"-ā, publicēto risku pat varētu vēl samazināt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Un kā tev šķiet kādēļ mirstības līmenis nepieauga?

Nu bet kur tad nu? Martā pēc tā grafika ar visiem maz sapotētajiem un lokdaunu tāpat kā tagad ar 70+% sapotētajiem un bez lokdauna? Neliekas dīvaini?

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 17 minūtēm , Lainere teica:

šīs skaistās un foršās džusītes

 

Nolaidies uz zemes, princese uz zirņa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Lainere teica:

neizdodas dabūt foršo džusīt

Lainere, tu tēmā par autopiepīpētāju rakstīji, ka tev nav vīrieša, nu, kas piepīpētāju salabo...

Tagad tu komentē šeit, kovid tēmā. Pati redzi, te tāda puiku kompānija, vienīgā meiča tu te esi... Tev šeit patīk? Starp puikām?

Neņem galvā, ja kāds no biedriem kaut ko pret tevi asāk uzraksta, tas norm...

Kā tajā skolotāju anekdotē - viens puika skolā meiteni aiz bizēm rāva, meitene raud, skolotāja puiku noķer, sāk strostēt, bet puika taisnojoties saka - skolotāj, kā jūs nesaprotat, man tač tā meitene patīk...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pēdējo reizi bija 30k pozitīvi testi mira zem 100 cilvēkiem dienā? 🤪

 

Pietam martā bija pilns lokdauns, otrkārt tad bija 5 tūkstoši pozitīvi testēto diena un mira ap 150 dienā 

 

Ņem februāri, kad reālu arī bija 25k-30k pozitīvo dienā, cik tad mira? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Tuubijs teica:

Bet cik procentuāli viņi ir tādi, uz visu covid 19 slimo fona, kas izslimo pa vieglo? 0.1%? 1%?

Ja cilvēks neiet pie ārsta un netestējas, tad nekādā statistikā viņš nebūs, līdz ar to tos procentus var arī no pirksta izzīst. :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 21 minūtēm , kreizā Kāja teica:
Pirms 25 minūtēm , marrtins teica:

Varbūt tāpēc tāda nesaprašanās.... :shok:

Tak gādā rūpīgāk par domas izklāstu, es tevi vēroju!

Cenšos, kungs, cenšos. Zin, ka ar to kačāšanos tik raiti nesokas kā gribētos :sarkasms:

 

Pirms 21 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Nebūt nepiesienos piesiešanās pēc, bet gan tāpēc ka man ir reāls sašutums par

Sašutums ir saprotams.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...