Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Lainere teica:

paldies par atbalstu, tagad tādi laiki, ka tas  vairāk  uztrauc jūs , nekā mani pašu. 

Mēs vienkārši rūpējamies par daiļā dzimuma pārstāvi. Tu esi šeit kā saules stariņš starp gubu mākoņiem. 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Mielestapa teica:

Mani restorānā neviens nelaiž, jo nemāku uzvesties kā nākas. Labākajā gadījumā pielaiž pie trauka, kas paredzēts mājdzīvnieku dzirdināšanai, ielej tajā šņabi, bet klienti samet man apgrauztus kauliņus zakuskai.

Laimīgais! Man  šņabja paliekas no glāzēm salej, bet kauliņus nemet, jāiemācās pareizu ğīmi uztaisīt. :(

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 4 stundām , vvv teica:

Mēs te visi vientuļie vilki, biedrs aoma vienīgais tāds nav, viņam daudz medmāsas pazīstamas.

Ja nopietni, šeit ir daudz prātīgu puišu, arī vientuļu daudz. Tā ka, ja tu puiku meklē, esi īstajā vietā.

Tik nedaudz ieteiktu piedomāt pie savas uzvedības, ja gribi panākumus.

Ja puikas saka - parā, tad tā arī jādara...

Nu  šajā laikā ar medmāsiņām labāk pa labam 😁,  takā ne tikai prātīgi, bet arī pat ģeniāli. 

Liels paldies, Tas ir tāds kā Izmisuma  sauciens, ka esi ļoti norūpējies par saviem vientuļajiem biedriem? 

Runājot par panākumiem, es te nupat redzēju statistiku,.... tādi panākumi šeit nav redzēti kopš šeit parādījās tāda kā mana eksistence, saki vēlreiz, pie kā man tur jāpiedomā? 😁 

 

 

 

 

Labots - Lainere
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , Lainere teica:

Un cik no jums ir tie kas nav vientuļie vilki?

es pirmdien būšu Rīgas tuvumā, varam sarunāt ātro randiņu ...., esmu eksperts ar pieredzi arī seksa jomā ...., varam tuvplānā tekstus virpināt par jebkuru tēmu 

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 1 stundas , base7 teica:

Mēs vienkārši rūpējamies par daiļā dzimuma pārstāvi. Tu esi šeit kā saules stariņš starp gubu mākoņiem. 

Nu.... Ļoti cēlsirdīgi no jūsu puses, īsti džentlmeņi 

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 2 stundām , Aigus teica:

Cik ilgs laiks šiem cilvēkiem bija pagājis no izslimošanas, vakcinācijas līdz testam? Iemet linku uz raidījumu.

I

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Lainere teica:

tādi panākumi šeit nav redzēti kopš šeit parādījās tāda kā mana eksistence

Nesasapņojies, boot.lv forumā ir bijušas spilgtākas personības.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Nesasapņojies, boot.lv forumā ir bijušas spilgtākas personības.

Tad Kāpēc visi savedēji, pārsvarā ir vieni? 😁 

Pirms 27 minūtēm , alusbundza teica:

es pirmdien būšu Rīgas tuvumā, varam sarunāt ātro randiņu ...., esmu eksperts ar pieredzi arī seksa jomā ...., varam tuvplānā tekstus virpināt par jebkuru tēmu 

Paldies par atklātību, ir kāds kam vēl kaut kas uz sirds? 😁 

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Tas bija labs Aizliegtā paņēmiena raidījums... neko gan baigi nepateica... ja nu vienīgi ka no Pfizer nosacīti īsā periodā ir vairāk antivielu nekā no Astras...

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Just now, Regisss teica:

Tas bija labs Aizliegtā paņēmiena raidījums... neko gan baigi nepateica... ja nu vienīgi ka no Pfizer nosacīti īsā periodā ir vairāk antivielu nekā no Astras...

Par to radījumu viņiem uzlika 4000€ sodu.

Piebilda arī ka no pfizer viņas mistiskā kārtā ir arī pāri normai. 

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

Piebilda arī ka no pfizer viņas mistiskā kārtā ir arī pāri normai. 

Tāda norma nav... ir ļoti individuāli... Es pats tagad kaut kad uztaisīšu antivielu testu.

 

Pirms 2 minūtēm , Lainere teica:

Par to radījumu viņiem uzlika 4000€ sodu.

Nu šo līdz galam nesapratu... par ko? Par to ka nepieiet zinātniski vai par to ka diskreditē Astru?!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

Nu šo līdz galam nesapratu... par ko?

Konkrētajā gadījumā raidījums ir pārkāpis godprātības principu, kurš nosaka, ka nav pieļaujama un ir novēršama nepatiesas, sagrozītas vai maldinošā formā pasniegtas informācijas, pārspīlējuma, stereotipizācijas publiskošana un centieni tīši un aizklāti ietekmēt auditoriju.

 

Resp. - dezinformācija. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 23 minūtēm , Regisss teica:

 

 

Nu šo līdz galam nesapratu... par ko? Par to ka nepieiet zinātniski vai par to ka diskreditē Astru?!

Par pausto informāciju saistībā ar vakcīnu pret kovid-19 efektiviāti. NEPLP secināja, ka raidījumā, kurā tika vērtēts vakcīnu iedarbīgums, nav tikusi nodrošināta pienācīga informācijas precizitāte un neitralitāte

 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

NEPLP secināja, ka raidījumā, kurā tika vērtēts vakcīnu iedarbīgums, nav tikusi nodrošināta pienācīga informācijas precizitāte un neitralitāte

Par šo, varbūt ka tā arī ir... jūtīga tēma... Bet nu šis bija viens no "Aizliegtajiem paņēmieniem", kas man patika! ;) Kopumā Bojārs ne visai...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Lainere teica:

Tad Kāpēc visi savedēji, pārsvarā ir vieni?

ja kaut kas labs-sev patur, ja mēsls grūž tālāk.

 

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 15 stundām , Zin... teica:

Paši viņi tikai taisa situāciju, ka pa labam, nevar. 

Kaut kur it kā jau dzirdēta frāze... doma... ideja...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 47 minūtēm , kaads teica:

ja kaut kas labs-sev patur, ja mēsls grūž tālāk.

 

Pēc būtības.

A kas skaitās labs un kas skaitās mēsls? Katram individuāli, bet tā kopsavilkumā, kā šie kritēriji mērās. ...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Lainere teica:

Katram individuāli, bet tā kopsavilkumā, kā šie kritēriji mērās. ...

pareizi, katram individuāli. Kas der visiem, neder ne kam.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 1 stundas , Regisss teica:

Par šo, varbūt ka tā arī ir... jūtīga tēma... Bet nu šis bija viens no "Aizliegtajiem paņēmieniem", kas man patika! ;) Kopumā Bojārs ne visai...

Varbūt. Bet to jau neviens nepārbaudīs.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 18 minūtēm , kaads teica:

Kas der visiem, neder ne kam.

Dzīvē ir visādi.. Plaša tēma. Bet es piekrītu tavam apgalvojumam 😁  

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, kaads teica:

pareizi, katram individuāli. Kas der visiem, neder ne kam.

Tas ir pret Kopīgo Labumu!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Regisss teica:

uztaisīšu antivielu testu

labāk aizej nodod asinis.. i uzzināsi antivielas (dabīgās gan, ne no potes) un vismaz kādu labu darbu izdarījis..

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
pirms 10 stundām , Lainere teica:

Par to radījumu viņiem uzlika 4000€ sodu.

Piebilda arī ka no pfizer viņas mistiskā kārtā ir arī pāri normai. 

Un pareizi, jo viss raidījums ir pilnīgā *irsā. 

Covid ir jauns, vakcīnas ir jaunas. Un, šis būs pārsteigums daudziem, antivielu tests arī ir jauns! Es neiegrimšu zinātniskās detaļas, bet šī brīža EU apstiprnātie antivielu testi der tikai un vienīgi antivielu noteikšanai pēc SLIMOŠANAS ar Covid. Ja antivielu testu veic pēc vakcinācijas, tur ar garantiju būs zili brīnumi - no vienas galējības otrā. Respektīvi ir iespēja dabūt gan false-positive rezultātu (tests uzrādīs vairāk antivielu nekā patiesībā ir)gan otrādi - tests var neuzrādīt antivielas vispār.

Un tas ir nevis tāpēc, ka cilvēkam nav (vai ir par daudz) antivielu, bet tāpēc, ka tests ir nepilnīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav pareizi. Tas raidījums ir pupu mizas, salīdzinot ar antivaxeru izvērsto kampaņu. Tikai viņiem kautkā klāt netiek.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs domājat par pusaudžu vakcināciju? Es ar ārstiem esmu parunājis un ir dažādas atbildes. Nejauši uzdūros internetā uz šādu frāzi: "Lielbritānijas Apvienotā vakcinācijas un imunizācijas komiteja (JCVI) skaidri norāda, ka neiesaka bērnu vakcināciju, jo pašreizējie pierādījumi liecina, ka “Covid-19 reti izraisa nopietnu saslimšanu bērniem bez iepriekšējiem veselības traucējumiem, tādēļ šobrīd JCVI ieskatā minimālie ieguvumi veselībai, ko dod vispārēja bērnu vakcinācija pret Covid-19, neatsver potenciālos riskus”.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 38 minūtēm , ggg97 teica:

Tikai viņiem kautkā klāt netiek.

Tad pēc tavas loģikas, ja vienu noziedznieku nevar noķert, tad pārējos vajadzētu attaisnot?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Racer teica:

Ko jūs domājat par pusaudžu vakcināciju? Es ar ārstiem esmu parunājis un ir dažādas atbildes. Nejauši uzdūros internetā uz šādu frāzi: "Lielbritānijas Apvienotā vakcinācijas un imunizācijas komiteja (JCVI) skaidri norāda, ka neiesaka bērnu vakcināciju, jo pašreizējie pierādījumi liecina, ka “Covid-19 reti izraisa nopietnu saslimšanu bērniem bez iepriekšējiem veselības traucējumiem, tādēļ šobrīd JCVI ieskatā minimālie ieguvumi veselībai, ko dod vispārēja bērnu vakcinācija pret Covid-19, neatsver potenciālos riskus”.

Citāts no Bena Latkovska raksta. https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/354316-veidojas-karinapavluta-kovida-naudas-apguveju-gimenes Raksts par ko citu, šis tā...

Vajadzētu pārbaudīt, ko JCVI norāda, JCVI mājaslapā nemācēju atrast, gan jau ir bijis, gan jau Latkovskis neizdomāja, tik kad tas ir bijis...

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

Ko jūs domājat par pusaudžu vakcināciju?

Nu tagad tak izdomāja ka drīz sāks 16 - 17 gadīgo vakcināciju. Bet nu iemesls izskatās vairāk politisks nekā zinātniski vai pētnieciski balstīts, vakcināciju skaits sāks buksēt, citas Eiropas valstis sāk apsteigt un Borisam nav ar ko palielīties, tapēc tas veids kā palielināt vakcinēto skaitu.

 

https://www.ft.com/content/f2c52ca3-b55a-48d1-8f85-58c3e19658e4

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 13 minūtēm , Racer teica:

Ko jūs domājat par pusaudžu vakcināciju?

Es arī domāju, ka nevajag. Ja šī vakcīna būtu tāda kā tās citas - pret poliomelītu un ko tur vēl, kas dod imunitāti uz visu dzīvi, tad jā, bet tagad - nafig. Tas ir mans viedoklis pilnīgi neatkarīgi no tā, ko raksta visādi CSI.

Just now, AndrisBB teica:

vakcināciju skaits sāks buksēt

😁 Tāpat kā visā citā, arī šeit vajag nepārtrauktu pieaugumu, citādi doudžonss nokritīs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet nu iemesls izskatās vairāk politisks nekā zinātniski vai pētnieciski balstīts

Lapsrīts!

 

Nu labāk vēlāk, nekā nekad :sarkasms:

  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

  

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Nu labāk vēlāk, nekā nekad :sarkasms:

 

Nu ja sabiedrība pieprasa, lai potē, tad potēs. Ja rudenī uznāks jaunais vilnis un sāksies ikgadējā masveida studentu migrācija starp pilsētām, kas padarīs situāciju vēl sliktāku, tad nebūs attaisnojumu.

 

Bet nu visi jau saka kā tāpat itr par vēlu un neko līdz rudenim tāpat nenopotēs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 36 minūtēm , Racer teica:

Ko jūs domājat par pusaudžu vakcināciju?

Bērnus un jauniešus it sevišķi jāliek mierā un jālaiž pilnīgi savā vaļā.

 

The risk of severe illness and death from SARS-CoV-2, the virus that causes Covid-19, is extremely low in children and teenagers

 

Kontekstam (preprints) - Anglijā no pašnāvībām jaunieši mirst 5x vairāk un no traumām 12x vairāk nekā no Covid.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

jā, bet pusaudži ir ļoti aktīvi pārnēsātāji, kas atnesīs mājās omei, mammai un citiem.

btw līdzko būs vakcīna mazuļiem es savus sapotēšu lai ar mierīgu sirdi varu ceļot.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Cerams ka ziemā, kad slimnīcās vietas trūks, uztaisīs rindas kārtību - sākumā vakcinētie, un tad ja ir vieta, nevakcinētie. 
(Aizdoma ka atkal bļaus ka notiek diskriminācija)

Protams, ka bļaus, kamēr nav atcelta Kopējā Labuma Veselības aprūpes sistēma. Un kāpēc gan lai vakcinētie masveidā nonāktu slimnīcās?

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 2 minūtēm , Joiman teica:

kas atnesīs mājās omei, mammai un citiem.

Nu tad ir jautājums - kādēļ tie citi nav potējušies? Kāpēc uzvelt savu atbildību uz jaunieša placiem, kurš pat legāli šmigu nevar nopirkt?

Labots - ruukjis
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

fakts, bet sapotētie var arī saslimt un otrādi sapotētiem pārnēsāt risks stipri mazāks

p.s. beidzot "visiem" saprotama statistika parādījusies

 

Attēls

Labots - Joiman
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...