Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

marrtins
Pirms 34 minūtēm , TOoMoOT teica:

risks dabūt kādu hronisku kaiti no Covid - ir ok?

Kur var vairāk palasīties par šo?

 

Pirms 39 minūtēm , TOoMoOT teica:

Vai viņi visi ir sametušies uz vienu roku globālā sazvērestībā, lai nodarītu pāri saviem uzturētājiem?

Praktiski visas valstis ir zem WHO villaines. Attiecīgi vadās pēc vadlīnijām - kā nu kuram sanāk. Var arī saukt par sazvērestību - sadarboties ar korumpantiem (skat. putnu un cūku gripas "pandēmijas" skandālus).

 

Pirms 44 minūtēm , TOoMoOT teica:

Kad tas ir izdarīts, padomājiet, ko reāli var darīt, lai izietu no šīs situācijas?

Kāds ir jums vēlamais / pieņemamais ceļš, kas ļautu tikt vaļā no pandēmijas?

Šai Situācijai / Postažai vispār nevajadzēja pastāvēt. Kompetentie paši saceļ histēriju, savāra sūdus un tad uzstāda kaut kādus savus nosacījumus sūdu aizslaucīšanai. Ja Kompetentie tā vēlas kādu glābt, tad var strādāt ar riska grupām (arī profilaktiski - uzlabojot veselības stāvokli) un pārstāt "glāāāpt" tos, kam tas nav nepieciešams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 22 minūtēm , TOoMoOT teica:

Man, laikam, ļoti paveicies dzīvot burbulī, kur nevienam nekas slikts no vakcīnas nav noticis. Tajā skaitā gan veci, gan jauni.

 

 1 no 1000 ir kāds negatīvs blakusefekts? Kā tur bija? Ja tā, tad kāpēc šis risks šķiet nepieņemams, bet risks dabūt kādu hronisku kaiti no Covid - ir ok?

 

Visi pasaules līderi gan austrumos, gan rietumos mēģina motivēt tautu potēties. Kurš brutālāk, kurš maigāk, bet vakcinēti iedzīvotāji ir vēlamais rezultāts viņiem visiem. Vai viņi visi ir sametušies uz vienu roku globālā sazvērestībā, lai nodarītu pāri saviem uzturētājiem?

 

Es saprotu cilvēku dusmas par vairākiem valdības lēmumiem, bet uz mirkli aizmirstiet par valdību un izslēdziet iekšējo opozicionāru, kurš principa pēc ir pret visu, ko valdība pasaka. Kad tas ir izdarīts, padomājiet, ko reāli var darīt, lai izietu no šīs situācijas? Es citu izeju, kā masveidīgu un ātru potēšanos neredzu. Jo ilgāk vilks garumā, jo vairāk arī evolucionēs tā zaraza un adaptēsies katrai pēdējai potei. Baidos, ka vēl vienu rudeni ekonomika nepanesīs tik labi kā pēdējo. 

@Mateushs , @marrtins , @Lainere
Kāds ir jums vēlamais / pieņemamais ceļš, kas ļautu tikt vaļā no pandēmijas?

 

 

 

Pirms 17 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Aitiņ, nodokļus skaita pēc rezidences nevis pilsonības. Ja tu būtu kaut reizi aizpildījusi ienākumu deklarāciju, tad zinātu ka tur ir jānorāda ļoti daudz interesanta, tai skaitā ārvalstu īpašumi, kapitāldaļas, ieņēmumi un bankas konti. Par nepatiesu ziņu sniegšanu iestājas kriminālatbildība un Kariņam ir tik daudz nedraugu, ka vari nešaubīties ne nieka, ja kaut kas būtu noslēpts, to ātri atrastu un ar triumfu demonstrētu laikrakstu pirmajās slejās. Tā kā, sēdies divi un marš atpakaļ uz pirmo klasīti!

Šajā valstī nekas ātri nenotiek. 

Kaut vai ņemot par piemēru visus pārējos premjerus..

Esmu pildījusi ienākuma deklarāciju.....

 

 

un diemžēl, ne visos gadījumos ir jādeklarē, draugs. 

 

Link to comment
Share on other sites

martinno

J$*$%l...
Labi, pirms gada dzirdēju vienu versiju, ka Covids radīts ar mērķi patīrīt planētas iedzīvotājus - likvidēt 80%, lai paliek tikai +/- 1 miljards. Tas ir kaut kādu izredzēto pasaules vadītāju mērķis. To grib panākt ar vakcīnām, kurām būs aizture un pēc gada tās nogalinās cilvēkus. Tagad, lūdzu, antivaxeri un citi līdzīgie atbildiet uz jautājumus - kā Jūs domājat, tiem izredzētajiem tiešām būs nepieciešami tādi, kas iet pret sistēmu (Jūs) vai tomēr ir paklausīgi un prātīgi cilvēki?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Kur var vairāk palasīties par šo?

Droši vari palasīt kas, notiek ar organismu pie skābekļa bada!

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins visatpalikušākais, iestrēdzis līmenī «kovids figņa», antivakseri tagad jau citā līmenī, cīnās pret ļaunajām valdībām, kuras spiež vakcinēties ar ļaunajām vakcīnām, par kovida nekaitīgumu neko daudz vairs nesludina...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

Kur var vairāk palasīties par šo?

Paasi par tādu terminu - long covid

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

oficiālais viedoklis ir medicīnas ekspertu un zinātnieku viedoklis, kurš balstīts vismaz 4-5 gadu studijās medicīnas zinātnē un pēc tam stiprināts strādājot nozarē pētot vai ārstējot. Es piemēram neesmu kompetents apšaubīīt viņu viedokli. vakcinētiem jādod tiesības apmeklēt klātienē mācības, pasākumus, restorānus, ceļot, nevakcinētiem nē.

ja veselības stāvoklis neļauj vakcineties tad dot pieeju vakcinēto labumiem ar atkāpēm.

dzīve pārējo sakārtos, kā minēja kāds twiterlietotājs šī ziema pacels vidējā LV iedzīvotaja IQ.

  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Kur var vairāk palasīties par šo?

Kādi ir avota kritēriji, lai tu viņiem ticētu. Ja pateiksi, tad pameklēšu.

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Praktiski visas valstis ir zem WHO villaines. Attiecīgi vadās pēc vadlīnijām - kā nu kuram sanāk. Var arī saukt par sazvērestību - sadarboties ar korumpantiem (skat. putnu un cūku gripas "pandēmijas" skandālus).

Jā, WHO ir korumpēta - piekrītu. Bet nepiekrītu, ka tikai tās vadlīnijām visi akli seko. Pandēmijas sākumā, kad nevienam nebija ne jausmas ap ko lietas grozās, tad jā - visi cerēja uz WHO, ka iedos informāciju un padomu no augstākā plauktiņa. Neuzticies Latvijai - labi. Bet kas noteik Šveicē, Vācijā, Norvēģijā, ASV, Krievijā un Ķīnā? Visur potējas.

 

 

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

vēlas kādu glābt, tad var strādāt ar riska grupām (arī profilaktiski - uzlabojot veselības stāvokli) un pārstāt "glāāāpt" tos, kam tas nav nepieciešams.

Tātad, tu gribētu, lai visu palaiž pašplūsmā un izveidojas kolektīva imunitāte, izslimojot Covid. Maksimālā pieļaujamā iesaite būtu īpaša attieksme pret riska grupām. Viens gads Hardcore un tad atpakaļ vecajās sliedēs. Pareizi sapratu? 

Link to comment
Share on other sites

Wow, nu te palagi sarakstīti :D

Mums te Gobzemja partijas biedri parādījušies?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 3 stundām , base7 teica:

Tā kā tiks rīkota loterija ar labām balvām

Vakar sanāca dzirdēt Krustpunktā (~19:20). Kārtējais Kompetento spilgtais uznāciens!

 

Budžets: 1,22 milj

59% - balvām (720 000)

41% - organizatoriskajām izmaksām (498 000) :lol:

 

No tiem 41%:

  • 299 995 (varēja jau noapaļot) - raidījumu producēšana un izlozes atspoguļošana Latvijas televīzijā. 12 raidījumi (25 000 pa raidījumu, šķiet būs arī lāāāps Šovs). Došot neatkarīgajam producentam, LTV telpas neesot - jāīrē un tad vēl tie visi tehniķi no āras, utt. Ir jāsaprot, jo ir Postaža!!
  • 98 083 izlozes IT sistēmas izstrāde – atlasīt excelī un pielikt RAND() :sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 13 stundām , marrtins teica:

Precīzāk - dara to, ko WHO "vadlīnijas" prasa.

Par izsmēķi skaidrs, grib tirgot savas zāles ļaunajiem rietumiem (lai gan diez ko nesanāk, vismaz Eiropā), a kapēc pelmenis skraida pakaļ tām WHO pavēlēm?

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 1 stundas , TOoMoOT teica:

Kāds ir jums vēlamais / pieņemamais ceļš, kas ļautu tikt vaļā no pandēmijas?

 

Pirms 36 minūtēm , Lainere teica:

Šajā valstī nekas ātri nenotiek. 

Kaut vai ņemot par piemēru visus pārējos premjerus..

@Lainere, paldies, ka nocitēji mani, bet vai tā ir tava atbilde uz manu jautājumu?

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 10 minūtēm , TOoMoOT teica:
Pirms 36 minūtēm , marrtins teica:

Kur var vairāk palasīties par šo?

Kādi ir avota kritēriji, lai tu viņiem ticētu. Ja pateiksi, tad pameklēšu.

Derēs tie, no kuriem tu smēlies. Nopietni.

 

Pirms 10 minūtēm , TOoMoOT teica:

Pandēmijas sākumā, kad nevienam nebija ne jausmas ap ko lietas grozās, tad jā - visi cerēja uz WHO

Par pašu sākumu ta skaidrs. Es pat daudz nepukstēju, ka luksoforiem aizlīmēja tās gājēju pogas :sarkasms:Bet labs laiks tomēr jau ir pagājis un dati ienākuši, bet jaunā "pandēmija" joprojām tiek salīdzināta ar mēri, bakām, karu, utt.

 

Pirms 11 minūtēm , TOoMoOT teica:

Neuzticies Latvijai - labi.

Mana [ne]uzticēšanās valdībām nesakņojas Latvijā. Es pārsvarā globāli skatos, jo par nacionālo valdību spējām kaut ko ietekmēt vairāk par sīkiem iekšlietu jautājumiem var labākajā gadījumā runāt tikai lielvalstu griezumā un tad vēl nosacīti, jo lielie lēmumi tāpat tiek pieņemti G7, G20 vai dažādās organizācijās (WHO, UN, IMF, NATO, u.tml.)

 

Pirms 16 minūtēm , TOoMoOT teica:

Bet kas noteik Šveicē, Vācijā, Norvēģijā, ASV, Krievijā un Ķīnā? Visur potējas.

Es neesmu pret potēšanos kā tādu. Esmu pret nevajadzīgu potēšanos, un sevišķi personīgi, ja vēl tiek izmantoti netīri paņēmieni.

 

Pirms 19 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tātad, tu gribētu, lai visu palaiž pašplūsmā un izveidojas kolektīva imunitāte, izslimojot Covid. Maksimālā pieļaujamā iesaite būtu īpaša attieksme pret riska grupām. Viens gads Hardcore un tad atpakaļ vecajās sliedēs. Pareizi sapratu? 

+/-, skat. kaut vai Zviedriju (ja kāds man atkal mēģinās klārēt, ka lūk tur gan ir baisi gaiša, apzinīga tauta - daudz gaišāka par mūsu, tad uzreiz sagatavojat linku, citādi - Balamuts). Var arī paskatīties Floridu, ja nepatīk Zviedrija. Būtu arī maksimāli godīgi jārunā par šo tēmu arī masu mēdijos, kas, diemžēl, nenotiek. Ir tikai viens viedoklis, viens variants, viena izeja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , shadow118 teica:

vēl viens pa tēmu

Aiziet! :sarkasms:

rememb_vacc.jpg.ca13fdb65396e71491c8e9e7b4108e99.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tikmēr UK un Vācija pievienojas Izraēlai ar boosterīšiem vecāka gada gājuma un riska personām.

Link to comment
Share on other sites

vakcinācija ir savstarpēja sabiedrības vienošanās par to ka visi vakcinēsies kopīga labuma vārdā. 

paši gudrākie ir izdomājuši ka viss tas ir sūds un zeme ir plakana, bet delta saliks visu pa plauktiem, saliks, diemžēl.

bet vispār pievienojos iepriekšējam postam.

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 39 minūtēm , marrtins teica:

Derēs tie, no kuriem tu smēlies. Nopietni.

Es visnopietnāk to uztvēru vienā Latvija Radio intervijā ar dažādiem mediķiem (tas laikam bija maijā), to nemeklēšu, bet te būs +/- tas pats kā kosavilkums - https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/hroniskais-covid-19-sekas-jutamas-pat-pec-pusgada.a389226/

 

Pirms 46 minūtēm , marrtins teica:

+/-, skat. kaut vai Zviedriju [..]. Var arī paskatīties Floridu, ja nepatīk Zviedrija. Būtu arī maksimāli godīgi jārunā par šo tēmu arī masu mēdijos, kas, diemžēl, nenotiek. Ir tikai viens viedoklis, viens variants, viena izeja.

Labi, tad tu Zviedriju pozicionē kā sev tīkamāku pandēmijas risinātāju, ja pareizi sapratu? Līkne viņiem izskatās labāk nekā mums, sākot ar 2021. gadu (tavā avotā). Nav tā, ka viņiem ierobežojumi nebija, tie vēlāk nekā citiem, bet tāpat tika ieviesti. (paskatījos šeit - https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemic_in_Sweden#Measures ). Piemēram, 24 novembrī uzlika pulcēšanās limitu - 8 cilvēkiem.

Kā arī viņi potējas daudz aktīvāk ( https://ourworldindata.org/grapher/share-people-vaccinated-covid?country=USA~LVA~SWE ).

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

ja kāds man atkal mēģinās klārēt, ka lūk tur gan ir baisi gaiša, apzinīga tauta - daudz gaišāka par mūsu, tad uzreiz sagatavojat linku, citādi - Balamuts

Es arī ticu, ka viņi ievēroja noteiktos ierobežojumus apzinīgāk nekā latvieši. Piedod, bet kā lai par to iemet linku? Tas vienkārši no subjektīvās pieredzes, kāds priekšstats radies par viņiem. 

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Es neesmu pret potēšanos kā tādu. Esmu pret nevajadzīgu potēšanos

 

1 stundu atpakaļ, shadow118 teica:

Nevakcinētie saslimst 5,3 reizes biežāk nekā pilnībā vakcinētie

https://infogram.com/saslimstibas-ar-c19-vakcinetie-un-nevakcinetiec19-1h7k230dxvyjv2x

Paldies @shadow118 .

Redzot šo statistiku, vai ir godīgi Covid potes nosaukt par bezjēdzīgām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

McBetonc
4 hours ago, dainis61 said:

A kur Lainere mīnusi pazuda,5.kolona darbībā? :mrgreen2: 

piečukā ir spēks pīsdu sulā ar

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 50 minūtēm , marrtins teica:

Aiziet! :sarkasms:

rememb_vacc.jpg.ca13fdb65396e71491c8e9e7b4108e99.jpg

 

Te jāņem vērā divi aspekti:
1. Jebkura vakcīna nav 100% iedarbīga visiem. Būs pilsoņi, kas ir vakcinējušies, bet saslims tāpat.

2. Ja puse vakcinējas, bet otra puse nē, tad tas ir laika jautājums, kad vakcīna zaudēs iedarbību.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , TOoMoOT teica:

Nav tā, ka viņiem ierobežojumi nebija, tie vēlāk nekā citiem, bet tāpat tika ieviesti.

Neteicu, ka nebija. Floridā jau arī bija. Salīdzinot ar pārējo pasauli - ļoooti minimāli. Tur jau visiem vajadzēja būt beiKtiem ap šo laiku.

 

Pirms 6 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tas vienkārši no subjektīvās pieredzes, kāds priekšstats radies par viņiem. 

Ar subjektīvismu ir kā ir - visu var "pamatot" ;)

 

Pirms 3 minūtēm , TOoMoOT teica:

Redzot šo statistiku, vai ir godīgi Covid potes nosaukt par bezjēdzīgām?

Nē nav un neesmu arī saucis potes par bezjēdzīgām vai nestrādājošām vai nevajadzīgām.

 

Paldies par linku - palasīšu, tur ir arī links uz pašu pētījumu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , TOoMoOT teica:

2. Ja puse vakcinējas, bet otra puse nē, tad tas ir laika jautājums, kad vakcīna zaudēs iedarbību.

Ir speciālisti, kas argumentē, ka pandēmijas vidū nemaz nedrīkst vakcinēt, jo, par cik vakcinēto vidū imunitāte ir pret konkrētu proteīnu(-iem), tad taisni tādā vidē veidojas un izmūk mutanti.

Link to comment
Share on other sites

Par to vietējo "statistiku" - pārāk maza datu kopa, lai varētu ko secināt. Tak pietiek vienā vakcinētā kolektīvā palaisties vīrusam, lai apgrieztu to statistiku kājām gaisā. Tikai tad arī tam kolektīvam jānotestējas, nevis ar mild symptoms jāsēž mājās vai asymptomatic jānāk uz darbu.

 

Kas tur tajā Masačūsetsā bija... 69% vakcinēti, no >500 inficētajiem 74% ir pēc pilna vakcinācijas kursa?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kompresors teica:

(..), ja jau no vakcīnām būtu vairāk ļaunuma nekā labuma, diez vai kāds tādas tik plaši izmantotu!

Nebūtu pirmā reize vēsturē :) Kā piemērs - plastmasas iepakojumi visur, kur vajag un kur nevajag.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 9 minūtēm , kompresors teica:

ar augstāku ticamības (nejaukt ar ticību) pakāpi ir publicēti zinātniskajās citējamajās datu bāzēs, kā piemēram, THOMSON REUTERS...

Tu domā to pašu Reuters, kur vadībā esošais Smita kungs ir arī, piemēram, Pfizer padomē? Kas gan var noiet greizi:sarkasms:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , marrtins teica:

vadībā esošais Smita kungs ir arī, piemēram, Pfizer padomē?

Tikai cilvēki ar šauru redzesloku, nezinot atšķirības starp lielu uzņēmumu stratēģisko un operatīvo vadību un attiecīgo amatpersonu ietekmes sfērām, var stumt sūdu, ka tagad padomes loceklis var ietekmēt operatīvo darbību.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 2 stundām , vvv teica:

Nav vērts tādai kaut ko skaidrot.

Lai vien turpina jūsmot par jauko psrs un šausmināties par «piespiedu vakcināciju».

Zini, kā būt psrs laikā ar vakcināciju? Nevienam neprasītu, visus novakcinētu.

Bija 1959. gadā: https://ru.wikipedia.org/wiki/Вспышка_оспы_в_Москве_(1959—1960)

Skaidrot ko? Katrs savu viedokli? Man šķiet te ir vienkārša viedokļu apmaiņa, un atšķirīgie uzskati. 

Es nejūsminos par PSRS, bet gan salīdzinu ka slikti jau nebija, ja reiz tik slikti, kāpēc vecie vēljoprojām dzīvo PSRS laikos, nevis iet laikam līdzi , un spļauj PSRS laika "gudrības". 

Šeit izriet tikai daži fakti, toties par galvenajām nozarēm starp PSRS un mūsdienām.

Es nešausminos, tur ir tikai mans viedoklis PRET tavu un vēl daudzu citu, tas arī viss. 

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 23 minūtēm , binary teica:

Kā piemērs - plastmasas iepakojumi visur, kur vajag un kur nevajag

Šis slikts piemērs. Plastmasa joprojām efektīvs C uzglabājums, vienīgā kaite (ja neskaita daudzu beigtu vaļu kuņģi), tā tiek ražota no zemes izpumpētajiem CH, nevis no gaiss/zeme savāktajiem C.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Lainere teica:

bet gan salīdzinu ka slikti jau nebija,

Zem komjaunieša sekretāra gulēji? Tu noteikti neesi tik veca, lai zinātu PSRS laikus, bet veco kompartijas mauku stāstiem jau gan nevajadzētu ticēt!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere
1 stundu atpakaļ, Joiman teica:

vakcinācija ir savstarpēja sabiedrības vienošanās par to ka visi vakcinēsies kopīga labuma vārdā. 

paši gudrākie ir izdomājuši ka viss tas ir sūds un zeme ir plakana, bet delta saliks visu pa plauktiem, saliks, diemžēl.

bet vispār pievienojos iepriekšējam postam.

Pieņemsim, ka Sabiedrības labums, tas ir, visi grib apmeklēt publiskos pasākumus, ceļot, staigāt bez maskām. Vēl kas? Tātad, visi vakcinējas pret ierobežojumiem, nevis pret pašu slimību. 

Man kā veselam cilvēkam. Kurš ir par dabīgo imūnsistēmu, kurš baigi nealkst aizbraukt uz kanareikām, jo pašu zemi uzskatu par vēl līdz galam neapskatītu, kāpēc man vakcinēties jo redz sabiedrības loceklis juris, grib braukt, viņš visu dzīvi braucis. Kur sabiedrības labums? Vai drīzāk Jura labums? Pamatojumus lūdzu. 

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 30 minūtēm , marrtins teica:

Ir speciālisti, kas argumentē, ka pandēmijas vidū nemaz nedrīkst vakcinēt, jo, par cik vakcinēto vidū imunitāte ir pret konkrētu proteīnu(-iem), tad taisni tādā vidē veidojas un izmūk mutanti.

Jā, tas ir diezgan loģiski. Tāpat kā bakterijas neveidotu antibiotiku pretestību, ja cilvēki nelietotu antibiotikas. Tā ir problēma, ja vakcinēšanās temps ir pārāk zems + ir daļa sabiedrības, kas nekad labprātīgi nevakcinēsies. Tad atliek tikai variants, kurš tev arī liekas labāks - nekādi ierobežojumi un nekādas vakcīnas. Tomēr šajā situācijā jāsaprot, ka tu pārstāvi mazāku sabiedrības daļu, kas vēlas iet cauri tādam haosam. Te uzpeld demokrātijas pamata pretruna - katrs indivīds ir svarīgs, bet, kā dzīvot, diktē vairākums. Kā lai pabaro vilku un aitu atstāj dzīvu? Nekā. Tāpēc arī valdība spiež potēties visos veidos kā var (jeb kā tu teici: "netīros")

 

Pirms 54 minūtēm , marrtins teica:

Nē nav un neesmu arī saucis potes par bezjēdzīgām vai nestrādājošām vai nevajadzīgām.

Piedod, man likās, ka tu uzskati Covid potes par bezjēdzīgām.

Uz ko tika attiecināts šis?

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Esmu pret nevajadzīgu potēšanos

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 4 minūtēm , Lainere teica:

Kurš ir par dabīgo imūnsistēmu

Esi pārliecināts, ka kaut nedaudz ko saproti, kas ir imūnsistēma?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , e = d teica:

var stumt sūdu, ka tagad padomes loceklis var ietekmēt operatīvo darbību

Kur es stumju, ka kaut kas kaut ko var ietekmēt? Es tikai pajautāju, vai kas var noiet greizi. Tak visiem gudrajiem ir vairāk kā skaidrs, ka nekādas ietekmes tur vispār nav un pat nevar būt, jo viņš ir arī WEF anti-korupcionārs :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Lainere teica:

Tātad, visi vakcinējas pret ierobežojumiem, nevis pret pašu slimību.

Uzraugāmo palātas pacienti arī domā, ka tabletītes viņiem jādzer, nevis lai izārstētos, bet tiktu izvesti pastaigā, jo to, kuri tabletītes atsakās dzert, pastaigā neved, bet piesien pie gultas un iedur šprici.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , TOoMoOT teica:

Piedod, man likās, ka tu uzskati Covid potes par bezjēdzīgām.

Uz ko tika attiecināts šis?

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Esmu pret nevajadzīgu potēšanos

Šeit un nedaudz šeit izteicu savu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...