Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Lainere
Pirms 6 minūtēm , jema teica:

Nu varbūt tev seja tāda, ka uzreiz redzams, nav vērts?

Un to saka cilvēks kam vispār nav sejas. 😁 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu mēs zinām kā viņš dzīvajā izskatās, a tu, vecīt, uzdodies par sievieti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jema teica:

šis slimās tekstus var nelasīt!

Baidos, ka vismaz AZ sakarā viņai būs taisnība, jo to izstrādātāji paši atzina, ka strādā pie šāda preparāta jau vairākus gadus. Bija BBC Intervija, pagājušā gada rudenī, novembrī man liekas, ja kādam gribas rakāties, var mēģināt meklēt viņu arhīvos. Apmēram doma bija tāda, jā, mēs strādājām, nezinājām ka vajadzēs, un hops, kāds brīnums, vajag arī :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , x_rays teica:

Pilnīgas muļķības.

Nav muļķības, vakcinācijas centrā vakcinējos, temperatūru nomērīja pie durvīm, iekšā laižot, tālāk bija jāaizpilda formulārs, ka nav pēdējās cik tur dienās bijis kovid slims, nav bijis kovidkontaktu, par atlerģijām bija, par grūtniecību bija...

Varbūt pie ģimenes ārsta vakcinējoties ir savādāk, tavi dati pie ģimenes ārsta ir, ģimenes ārsts tevi pazīst, tad nu tādas formalitātes izlaiž.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir Tev. Man bija tā, kā es aprakstīju. Ui, palaidu garām :D Tev tiešām prasīja par grūtniecību? 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Kur tad tu vakcinējies? Jo man ar viss bija kā vvv rakstīja, zajebala tā bāba ar tiem jautājumiem, abas reizes piedevām.

 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Man arī bija līdzīgi kā vvv, abas reizes nomērija temperatūru, abas reizes vajadzēja to anketu pildīt. Pati potēšana otrajā reizē aizņēma labi ja minūti. Paprasīja, kādas reakcijas pēc pirmās potes, iebakstīja (gandrīz vispār nevarēja just) un gatavs :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , x_rays teica:

Tev tiešām prasīja par grūtniecību?

Nē, lapiņa jāaizpilda, vārds, uzvārds, jāsaliek ķeksīši, paraksts, datums. Lapiņas vienādas visiem, gan vīriešiem, gan sievietēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

Va vellos, izrādās kovidam ir 2 miljardi gadu!

Kā toreiz bija? 99 procenti nevakcinējās, vai 99 procenti vakcinējās? :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , e = d teica:

Kašmarovskis pat TV regulārs viesis bija

Tas jau bija viens no vēstnešiem, ka impērijai nāk nāvīte.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Va vellos, izrādās kovidam ir 2 miljardi gadu!

Tas jau tas pats tagad kas ar klimata pārmaiņām.

Sinoptiķi bļauj ka karstākā vasara 30 gadu laikā - Grēta bļauj ka viss ir slikti, zeme sakarst.

Bet tad jau sanāk, ka pirms 30 gadiem arī jau bija klimats dirsā un vasara karsta. A tālāk šie vairs pat nezin, vai bija tik karsti...

A BET to ka pirms 2 miljardiem visi apsprāga, VOT TO gan viņi zina!...

Ibio pesoo....

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 54 minūtēm , Domugrauds teica:

Nu mēs zinām kā viņš dzīvajā izskatās, a tu, vecīt, uzdodies par sievieti.

Nu bet pag. No kurienes tev tādi pieņēmumi? 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
Pirms 28 minūtēm , Lainere teica:

Nu bet pag. No kurienes tev tādi pieņēmumi? 

čujs

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu moins, te tādus palagus sarakstijuši pāris dienu laikā, pat tad, kad Latvijā tikai sākas kovids, tik daudz te nedrukāja.

P.s. man tagad, lai šeit jums izsekota, nākas celties 4.00 no rīta. 

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 1 stundas , x_rays teica:

Baidos, ka vismaz AZ sakarā viņai būs taisnība, jo to izstrādātāji paši atzina, ka strādā pie šāda preparāta jau vairākus gadus. Bija BBC Intervija, pagājušā gada rudenī, novembrī man liekas, ja kādam gribas rakāties, var mēģināt meklēt viņu arhīvos. Apmēram doma bija tāda, jā, mēs strādājām, nezinājām ka vajadzēs, un hops, kāds brīnums, vajag arī

Vispār jau zinātnē ir diezgan daudz visādu iesāktu, puspabeigtu, attīstības konceptu un izstrādātu projektu, kas kādu laiku nekur praksē pagaidām nav noderējuši un tad kādā brīdī noder gan.

Piemēram, ja no tehnikas nozares, https://en.wikipedia.org/wiki/Double-layer_capacitance

Helmholca koncepts un reāls produkts un gadu desmiti.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 2 stundām , Regisss teica:

Tev nav viedokļa, kur nu vēl kaut ko spēt aizstāvēt… Tu bārsti soc.tīklos savāktas frāzes un domas ;) 

Tevi arī aizsūtīt kādas 20 lapas atpakaļ? 

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 1 stundas , Domugrauds teica:

čujs

Ja ar šādu čuju pieiet arī kovidštellei, tad kaņec nakaņec.

Teorija par FB un lapiņām ir visnotaļ graujoši, tas izklausās vēl neticamāk kā, ja es būtu pēkšņi vīrieties. Šie laiki " es neesmu fake" man šķiet izmira kopā ar dinozauriem, 😁Vēl izskanēs teorijas ka esmu pirmais cilvēks uz zemes kas dienas laikā kļuva par homofobu, 😁😁Bet kāda starpība kas es esmu? Vēl jo vairāk, man ir mana  bilde, dzimums arī starpcitu norādīts... es taču neprasu kas tev ir biksēs, man baigi nav no svara, kādas dzimtas pārstāvis tu esi, kaut vai strauss. 

 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 3 stundām , Zin... teica:

Pat visa šī kasīšanās ir interesantāka un ar lielāku entuziasmu lasāma nekā martina palagi vai raimja pilnmēness atklāsmes 😁

Kāds varbūt grib pakasīties?😁 Varētu izveidot atsevišķu diskusiju, 

Aiziet pakasās, un atnāk atpakaļ  runāt par tēmu. Kovidštellei tas laikam esot pat ļoti ieteicams 😁

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Norādīji dzimumu, nu gan, ja es norādīšu, ka esmu, ka esmu kodolreaktors, tas nenozīmē, ka sākšu izstarot radiāciju un ražot enerģiju. Arguments par bildi arī jocīgs ņemot vērā, ka internets kā papīra lapa pacieš visu.

Link to comment
Share on other sites

Vai zinājāt, ka asins donoriem vairs nepiedāvā veikt bezmaksas antivielu testu? Nu jau kādu pusotru mēnesi. Es nezināju.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 47 minūtēm , binary teica:

nepiedāvā veikt bezmaksas antivielu testu?

Tāpēc, ka bezjēdzīgs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:
pirms 7 stundām , marrtins teica:

Tik pat utopisks kā mistiskais sabiedrības labums. Kas labāks - interešu konflikts starp laimīgiem indivīdiem vai nelaimīgiem :sarkasms:

Laimīgs indivīds ir ļoti nestabils pamats jebkādai argumentācijai. Jebkuram apstāklim, kas dara vienu indivīdu laimīgu var atrast citu indivīdu, kuru tas dara nelaimīgu.

Nu un tas pats ir ar sabiedrības labumu - vienam indivīdam labi, citam slikti.

 

pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:

Piemēram, atgriežoties pie Covid, pieņemsim, ka riska kategorijā ir 30% cilvēku. Viņi riskē ar smagu slimības gaitu, ar jaunām hroniskām kaitēm un nāvi. Pārējai sabiedrības daļai, pieņemsim, ka šis risks tiešām ir 0. Kāda cena būtu jāmaksā 70% no sabiedrības, kurus šis risks neskar? Savs laiks par vakcinēšanos un iespējams 1 vai 2 dienas slikta pašsajūta. Vai 70% samaksātā cena ir tā vērta, lai novērstu pārējiem risku? Te sākas runa par sabiedrības labumu. Neko mistisku tur neredzu.

Ja ar savu laiku un 1-2 dienas sliktu pašsajūtu padarīs tiem 30% risku 0, tad jau nekas traks tik tiešām. Vai tā ir tas ir cits jautājums. Bet pēc patreizējās pošu specifikācijas tie paši 30%, sapotējoties sev samazinās risku par ~90+%. Kāda tur būtu pārējiem 70% vēl nozīme?

 

pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:

Bet vēl uz svariem jāliek vīrusa mutācija, kuras veiksme ir atkarīga no nevakcinētās populācijas apmēru.

Ne tikai. Nav izslēgts, ka mutācijas atkarīgas arī no pašiem vakcinētajiem un daži spekulē, ka pat lielākā mērā.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
2021.08.1. , 11:39, marrtins teica:

Un visiem? Arī tiem, kam risks saslimt/nomirt ir faktiski 0?

Kuri, reāli nevis iedomāti, tavuprāt, ir šie indivīdi?

 

2021.08.1. , 13:44, marrtins teica:

Nedaudz ir pieaugusi agresija, to no gan nevar noliegt. Saskatās ziņas, ka nevakcinētie apdraudot vakcinētos un tad paceļ savu tikumības karogu, uzrauj pleciņu uz augšu un pagaidām gen vēl tikai apsaukājas, nicinoši izsakās, sauc par antivakseriem (tak nu beidzot nesaprašām kāds varētu izskaidrot - kas tas tāds īsti ir?).

Ak Jūs, nabaga minoritātes! Rekur “praids” tepat Rīgā notiek, esiet moderni, metiet kažoku uz otru pusi un piebiedrojoties!

2021.08.1. , 17:32, Regisss teica:


 

2. par antivakseru sauc indivīdus, kuri ir pret jebkādām vakcīnām... https://www.vakcinrealitate.org/ piekritēji, tumsoņas. Diemžēl šī brīža apstākļos ar vārdu "antivaksers" tiek apzīmēti daudz plašāki indivīdu bari, tai skaitā tie indivīdi, kuri neko nesajēdz no medicīnas, nav medicīnas izglītība, bet spriež par vakcīnu izstrādi, kaitīgumu, neefektivitāti, utt... Tas ne kas ka knapi spēj izlasīt zinātniskos pētījumus, izstrādes informāciju utt., neko no tā nesaprot, bet visu interpretē caur savu šauro skatījumu. Nākamie te ir visādi, kuri bļauj ka "kovida nav" (uzrakstīju tieši tā kā dīvaiņi saka), ka šī ir "afēra", ka "holokausts", lieto visādus nesmuku, pazemojošus terminus, apzīmējumus mūsu ministru virzienā.

Antivaksers principā ir tumsoņa, atpalikusi persona, kura uzskata ka zin vairāk nekā lielākā daļa sabiedrības un jūtas gudrāki nekā īsti dakteri! ;)

 

Šis izsaka visu, cik no Jums, daiļdčibrikiem, ir reāls papīrs ar apliecinājumu, ka esiet izstudējuši, kā minimums, 6 nosacītos gadus Stradiņos, lai varētu kalt pusi muti atvērt, lai kaut ko te paņarkstētu par vīrusiem, vakcīnām un situāciju kopumā? 
 

2021.08.2. , 10:32, x_rays teica:

Es arī, bet nu jau sāk likties, ka tā mana izvēle nebija pareiza. Ir tomēr jau jūtamas izmaiņas

veselībā un ne uz to labāko pusi. Diemžēl. Bet nu kas izdarīts, izdarīts

2021.08.2. , 18:26, Mateushs teica:

Man ir tāda Ivana Vedina grāmata "Loģika". Ļoti daudziem te lieti noderētu to izlasīt un izpildīt tajā esošos uzdevumus, savādāk cilvēki paši sev kaunu dara! 

Dēļ foruma gļuka - jautājums biedram @x_rays - kura bija Jūsu izvēlētā pote?

 

2021.08.2. , 22:19, Mateushs teica:

 

Nedomāju, ka šogad, kad saslimšanas skaitļi celsies atkal, būs kaut kas savādāk. Būs atkal viss ciet (pie kājas uz uzņēmējiem, pie kājas uz cilvēkiem, kam jāstrādā, pie kājas uz ģimenēm, kam jābaro bērni u.t.t.) IZŅEMOT ALKOHOLU. Kariņa kungam, ja viņš redz, ka nevar izturēt alkohola lobija spiedienu, vajadzēja tad arī ļaut cilvēkiem ziemā nopirkt drēbes, elementāras spuldzītes. 

Kopš kura laika Latvijā ir atsākts alkohola lobijs? Cik es atceros, tad saucamās "točkas" tiek mērdētas ārā.

pirms 12 stundām , base7 teica:

Šajā diskusijā vēl pietrūkst biedra @snukurins, viņš jums nosauktu lietas īstajos vārdos :D

Draugs, mīļais, es ilgojos pēc tevis, atgriezies, lūdzu!

pirms 9 stundām , e = d teica:

Tikai cilvēki ar šauru redzesloku, nezinot atšķirības starp lielu uzņēmumu stratēģisko un operatīvo vadību un attiecīgo amatpersonu ietekmes sfērām, var stumt sūdu, ka tagad padomes loceklis var ietekmēt operatīvo darbību.

Necenties, nav tā vērts!

Labots - Tuubijs
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Tuubijs teica:

Draugs, mīļais, es ilgojos pēc tevis, atgriezies, lūdzu!

Patīk

Šņukuriņa reizēm pietrūkst. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Tuubijs teica:

jautājums biedram @x_rays - kura bija Jūsu izvēlētā pote?

Tajā brīdī, kad es potējos, nekāda cita izvēle kā Astra netika piedāvāta. Vai arī Tu domā, tipa apsēdies restorānā, atnes ēdienkarti no vakcīnām un izvēlies ko vēlies :D Mana izvēle bija par to vai potēties vai nepotēties. 

Labots - x_rays
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Pats dzīvoju kopā ar savu tēta brāli aļa onku, februārī pārslimoja covid, palicies drausmīg saus klepus. Dzīvojot uz salas saņēma abas potes - astru - nav novēroti nekādi blakus efekti, pat tas drausmīgais klepus pazudis.

Dalos pieredzē!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 51 minūtēm , Tuubijs teica:

Kuri, reāli nevis iedomāti, tavuprāt, ir šie indivīdi?

Tu man prasi no statistikas izvilkt reālus piemērus? :sarkasms:

 

Labi, pierunāji:

Spoiler

tuuba.jpg.6b34ff1fcd4ffd148ed60b6a5159d28a.jpg

 

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Tu man prasi no statistikas izvilkt reālus piemērus? :sarkasms:

Manis pēc vari vilkt kalt no pašas cepures - tu izteici pieņēmumu, kas tika citēts, attiecīgi vēlos sagaidīt atbildi uz viņu!

Labots - Tuubijs
Atvainojos, pareizrakstība!
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 10 minūtēm , Tuubijs teica:

attiecīgi vēlos sagaidīt atbildi uz viņu!

Lāb, pielaboju atbildi.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Neesi kretīns, publicē pilnu jautājumu un atibldi šeit! Tev tak neesot nekas slēpjams!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tu man tagad prasi dublēt postus? Tak paskrollē nedaudz uz augšu - neesi tik nevarīgs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Tu man tagad prasi dublēt postus? Tak paskrollē nedaudz uz augšu - neesi tik nevarīgs!

Neesi ļaunprāitīgs un neliec man postēt tavu post laiku un savu "notication" laiku! Tas beigās kaitēs Tev nevis man!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...