Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

marrtins
Pirms 12 minūtēm , e = d teica:

Tāpēc jau mēs tagad mācāmies no vēstures un liekam savlaicīgi dažādus ierobežojumus, lai neatkārtotu sliktāko iepriekšējo pandēmiju paraugus.

Tam jau es piekrītu. Nezināms vīrus, potenciāli bīstams - tā pirms gada. Ātri vien tapa skaidrs, ka ir grupas, kam tas tiešām ir bīstams, bet vairumam nav. Iemācījāmies - ejam tālāk. Kaut vai salīdzināt ar pašu piesauktajiem: dzelteno drudzi, bakām, u.c. Bet, protams, kāpēc gan neuztaisīt un neizmantot "krīzi" politiskiem mērķiem (runa ir pasaules līmeni, ne lokāli).

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, marrtins said:

Bet, protams, kāpēc gan neuztaisīt un neizmantot "krīzi" politiskiem mērķiem (runa ir pasaules līmeni, ne lokāli)

Vienīgais, kuru izmanto, esi tu, tikai to neatzīsti pats sev. Velti labāk laiku kam produktīvākam, nevis sazvērestībām. 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tavs laiks - velti kam vien vēlies.

Mans laiks - es pats tikšu galā :)

 

Ja tev tā vieglāk, vari pieņemt, ka esmu pensijā. Nepatīk pensija - pieņem, ka esmu jau maija darbus jau apdarījis. Paldies par rūpēm, bet informācijai - tās turpmāk nav nepieciešamas.

Link to comment
Share on other sites

@marrtins  Tu laikam šajā tēmā esi uz dzīvi pārcēlies.

Atrodi tak laiku arī savai draudzenei, citādi viņa aizies pie cita.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Hehehe, tak tikko uzrakstīju:

Pirms 27 minūtēm , marrtins teica:

Paldies par rūpēm, bet informācijai - tās turpmāk nav nepieciešamas

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu kas vainas @marrtins, viņš nenoliedz kovid esamību, arī nav pret vakcināciju, tikai neatbalsta valdības (ne tikai Latvijas) ahujeno attieksmi , kas uz slimības rēķina , savus valsts pilsoņus grib maksimāli ierobežot, sačakarē ekonomiku

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

starp citu, jūs visi pūšat vienā stabulē, un tikko viens domā nedaudz savādāk, tad bļaujat, ka šis ir pilnīgs idiots, un ir kolektīvi jānoknābā ...., bet nav precīzi zināms, kurā pusē ir lielāki idioti,

 

piemērs ! @rubb komentārs (tuvākais), Rubb, nekā personīga

Pirms 54 minūtēm , rubb teica:

Vienīgais, kuru izmanto, esi tu, tikai to neatzīsti pats sev. Velti labāk laiku kam produktīvākam, nevis sazvērestībām. 

 

 

paskaidro smalkāk savu domu, ko gribēji @marrtins ar šo pavēstīt ?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
2021.05.13. , 08:30, binary teica:

Vajadzētu tā kā izvēlēties citus veidus, kā motivēt tautu.

Tā kā Ohio štatā: 1milj iknedēļas loterija. Kāds tur ir patiesi izmisumā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, marrtins said:

Tavs laiks - velti kam vien vēlies.

Mans laiks - es pats tikšu galā :)

 

Ja tev tā vieglāk, vari pieņemt, ka esmu pensijā. Nepatīk pensija - pieņem, ka esmu jau maija darbus jau apdarījis. Paldies par rūpēm, bet informācijai - tās turpmāk nav nepieciešamas.

Ja uzskati, ka produktīva ir tikai naudas pelnīšana un darbu apdarīšana,  tad jau vairs neko... 

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
pirms 17 stundām , Raimonds1 teica:

šobrīd pasaulē mazākais čips, redzams tikai mikroskopā, kā puteklis. Kuba forma, šķautne 0.3mm

0,3mm ir ar aci redzams. Turklāt, ņemot vērā, ka letālai embolijai pietiek būt 0,15mm, šitāds klucis, nonākot asinsritē, diezgan droši nogalinās.

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 15 minūtēm , alusbundza teica:

kas uz slimības rēķina , savus valsts pilsoņus grib maksimāli ierobežot, sačakarē ekonomiku

Politiķu motivāciju mēs nezinām, varam tikai katrs izvēlēties, kam vairāk ticam.
Es tikai atceros, kā sakumā Itālijā politiķi uztvēra Covid kā figņu, kas tikai pļauj vājos ķīniešus, tad situācija valstī eksponencionāli pasliktinājās un sāka dziedāt citu dziesmu. Pēc tam nāca Spānija un iespējams vēl kāda valsts un visa pārējā Eiropa paspēja laicīgāk noreaģēt.
Pēc tam nāca ASV, kur Tramps uzskatīja Covid par kaut kādu ķīniešu vīrusu, ko eiropieši pārspīlē, bet aizgāja tajās pašās Itālijas sliedēs. Tramps ilgi pretojās Covid trauksmei, bet beigās pats pat izteica aicinājumu nēsāt maskas.

Uz šo atskatoties, es izvēlos ticēt, ka ne jau politiķi izmanto Covid saviem mērķiem, bet gan Covid viņus nolika uz ceļiem, un nabadziņi ir kā traktoristi piesēdināti pie lidmašīnas pults, klausoties caur rāciju instrukcijas. Nu ko, interesanti manevri sanāk, bet gan jau kaut kur okeānā nosēdinās pietiekami lēzeni... :D
 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 9 minūtēm , rubb teica:

Ja uzskati, ka produktīva ir tikai naudas pelnīšana un darbu apdarīšana,  tad jau vairs neko... 

Nu es jau sapratu, ka gribēji vienkārši pabārstīties ar vispārīgām frāzēm - tā jau vieglāk. Ja tomēr gribēji tēmu izvērst, tad vispirms definē vārdu produktīvs un kā tu iztēlojies mani veltam laiku kaut kam produktīvākam. Var noprast, ka mana laika veltīšana rakstiem forumā tev šķiet neproduktīvs laika tērēšanas veids.

 

No otras puses jau vari pat necensties - tava izpratne par produktīvu laika veltīšanu kaut kam, visticamāk, nesakritīs ar manu.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , TOoMoOT teica:
Pirms 31 minūtēm , alusbundza teica:

 

Politiķu motivāciju mēs nezinām, varam tikai katrs izvēlēties, kam vairāk ticam.

mani izbrīna, un reizē bažīgu dara tas fakts, ka valdībām pēkšņi ir uzradusies nauda, ko var dalīt tīri viegli, nekad iepriekš tā nav bijis, un es nezinu, kur tas novedīs ....

  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , TOoMoOT teica:

Politiķu motivāciju mēs nezinām, varam tikai katrs izvēlēties, kam vairāk ticam.

Politiķis un ticēt - tos divus vārdus vispār var likt vienā teikumā? :dntknw:

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Just now, marrtins teica:

Politiķis un ticēt - tos divus vārdus vispār var likt vienā teikumā? :dntknw:

Jā, viss ko cilvēks nezina, bet spēj tam pievilkt kaut kādu subjektīvu varbūtību, var saukt par ticēšanu. Arī neticība politiķiem ir ticība tam, ka visi politiķi ir neuzticami.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Politiķis un ticēt - tos divus vārdus vispār var likt vienā teikumā?

Reizēm. Piemēram, "Tie cilvēki, kuri ir nomiruši no Covid-19, tiem, protams, šie Ziemassvētki nebūs". Nevaru nepiekrist.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, marrtins teica:

Politiķis un ticēt

Ticībai nav nozīmes. Politiķis jau ir tikai diriģents, skaņdarbus izvēlas pavisam citi. (Sazvērestību teorija?😁)

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Par neticību politiķiem tur viss tā kā būtu skaidrs. Nevajag uzreiz visi, pietiek ar nospiedoši lielāko daļu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 9 minūtēm , alusbundza teica:

mani izbrīna

Vot neizbrīna nemaz, bat bažīgu gan dara.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

bat bažīgu gan dara.

Jāpērk toletes papīrs :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Jāpērk toletes papīrs

Ka tik nesanāk ar tiem pašiem eirikiem atslaucīties 😁.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Varētu būt sāpīgi. Gan tā, gan tā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 4 stundām , M_J teica:

Stulbākais, ka paģiras būs arī tiem, kas tajā naudas dalīšanas ballītē nepiedalījās.

Nu, tāda tā ekonomika ir. Zaudējumus nacionalizējam, peļņu privatizējam.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Šodien covid pārslimoto balītē uzradās tēma par analīzēm, pēc covid. Visiem viņas ir šausmīgi sliktas, protams ALAT ieskaitot, šeit viens, kuram draudzene ir laborante, kas pārbauda analīzes viņam ir teikusi, ka gandrīz pilnīgi visi tie rezultāti ir pilnīgi nepareizi (izņemot standarta HEP,HIV u.t.t.) JO, lai pareizi noteiktu testu ir jazin SVARS!! Svars kurš gandrīz visiem tika noteikts desmitiem gadu atpakaļ, ieskaitot arī mani, jo officiali sveru 86kg kaut ar šobrīd sveru 113kg pēc 15 gadiem, jo nosvēros officiāli 9 klasē.

Vai tiešām tā ir, ka visi tie rezultāti ir pilnīgs galīgs bulšits????? Bezjēgā maksājam naudu Gulbju un Centrālām laboratorijām?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

dzincha

Svars nav svarīgs testa interpretācijai.

Normas atšķiras pēc grupām:

Zīdaiņi

Bērni līdz noteiktiem gadiem(16?)

Sievietes

Vīrieši

 

Kovidniekiem parasti nosaka šos:

D dimēri

IL 6

Ferritīns

 

Iespējams arī pilno asins ainu un kaut ko no bioķīmijas skatoties kādi rezultāti asins ainai. 

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Mikelis95
Pirms 32 minūtēm , Lameriz teica:

JO, lai pareizi noteiktu testu ir jazin SVARS!!

Vai Tev nododot analīzes neprasa , kāds ir Tavs svars? Kad Tu esi bijis laboratorijā?

Tām analīzēm,kur svars ir svarīgs, tas parādās arī rezultātu izdrukās.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kā šis cilvēks ir izdzīvojis līdz šodienai un vispār māk elpot

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Jānodod dakteriem priekš eksperimentiem kopā ar Oziju Ozbornu

Labots - Daiļais
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Kā var svars neietekmēt pilnajā asins ainā rezultātus? Pirms 3 nedēļām taisiju, protams, ka svars ietekmē kuņģa, aknu, nieru un pārejo orgānu rezultātus, neviens tak neliek uz svariem kāpt laboratorijās!

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Šis ir bērnības no gultiņas izkritis ar galvu pa priekšu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 18 minūtēm , Lameriz teica:

Kā var svars neietekmēt pilnajā asins ainā rezultātus?

0.3...0.5...0.7...1.0... visiem 40%, garšo vienādi (pirmajiem vienīgi mazuma piegarša)

 

Pirms 20 minūtēm , Lameriz teica:

pārejo orgānu rezultātus

Liela tirsa kājas iespiež dziļāk zemē.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 2 stundām , Lameriz teica:

protams, ka svars ietekmē kuņģa, aknu, nieru un pārejo orgānu rezultātus

Vispār jau sen skaidrs, ka mums darīšana ar trolli, bet labi.

Kāds te sakars ar svaru? Cita lieta, ka, lai rezultāti būtu pareizi,  tajā dienā pirms asins (un cita škidruma) nodošanas, nevajag neko rīt vai dzert (labāk arī jau iepriekš bez vakariņām iztikt). Ja aizrāposi ar promillēm un nesen šašliku sarijies, protams,viss, sevišķi aknas, būs nepareizi :biggrin:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , raiviic teica:

nevajag neko rīt vai dzert (labāk arī jau iepriekš bez vakariņām iztikt)

Kapēc neko nevajag rīt vai dzert? Tiešo otrādāk, jārij un ādzer tieši tāpat kā ikdienā, jo ja 2 dienas pirms analīzēm neēdīsi, tad tak tās analīzes būs neatbilstošas īstenībai. 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ārsti teic, ka no rīta pirms analīzēm nevajag neko grauzt. Vēl atceros, ka kursabiedrs uztraucās, ka parādīsies augsts cukura līmenis un pirms analīžu nodošanas iepriekšējā vakarā izdzēra 0,5 degvīna pudeli. Tas samazinot cukura līmeni no rīta, bet vēlāk cukura līmenis atjaunojoties.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Tiešo otrādāk, jārij un ādzer tieši tāpat kā ikdienā

Te nu tu smagi kļūdies. Jebkurš sevi cienošs mediķis pirms norīkošanas uz analīzēm pateiks, ka obligāti tukšā dūšā, lai apēstais/iedzertais nesačakarētu rezultātus. Sevišķi tas attiecas uz alko, cukuru un treknu ēdienu - aknu aina ne tuvu nebūs patiesajai.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...