Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 27 minūtēm , Mielestapa teica:

ka kursabiedrs...

 

Kāpēc tu par sevi vienmēr runa 3. personā? 🤔😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 3 stundām , Lameriz teica:

Kā var svars neietekmēt pilnajā asins ainā rezultātus?

Nu tev vienkārši smagas asinis, draugs. Ārstiem zb to smago ampulu cilāt testiem, tāpēc šie vienkārši saliek uz aci ciparus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 vai 7 gadiem bij jārij kobra, jo ik pa laikam sāp vēders. Tad nu stingri piekodināja: nedrīkst ne ēst, ne dzert, ne pīpēt. Šoks bija ne pa jokam, knapi kluci izspiedu, jo tradicionālais rituāls tukšā dūšā kafija, cigarete un pods bija izjaukta. Vēl 2 stundas nācās gaidīt aizkavējušos anesteziologu, domāju, ka uzsprāgšu, beigās rezultāts bija tāds nekāds: it kā kuņģī ir kaut kādas baktērijas, it kā nav. Kad slēdzienu parādīju ģimenes ārstei, viņa smējās līdz asarām.

Tagad, kā vēders sāk streikot (un arī pirms tam), paņemu šņabīti, visas problēmas atrisinātas :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 26 minūtēm , aoma teica:

Tagad, kā vēders sāk streikot

Ne vienmēr palīdz "ātrām kājām", bet puslitrs CocaCola gan kā ar korķi nostopē, pārbaudīts:biggrin:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Melnie pipari un šnabis, efekts ir tūlītējs. Bet man jau kuņģis nedarbojas, visi procesi apstājas, ir izmēģinātas visādas zāles, palīdz tikai stiprais alkohols, moš novakcinēties? :D

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Lab man aknu ALAT - 57  kas itka traki? bet kaimiņiene aizbrauca ar 159  spiedienu bet jā nomira nakama dienā slimnicā, kaut ar ne reizi dzīvē nedzēra.. Man ir smags spiediens krūtis nezinu ko darit.

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Un kāpēc domā, ka ALAT paaugstināts tikai, ja esi alkāns?  To var izraisīt gan kāds no hepatītiem, gan medikamentu (piem. paracetamola) lietošana, gan kārtīga pierīšanās ar šašliku, arī lielas slodzes sportā (nu tas tev nedraud). Maku zobos un soļo pie hepataloga, ne ģimenes ārsta (ja nu vienīgi pēc norīkojuma). Kā ar PSA ?

Link to comment
Share on other sites

Jānis Tev bija vārdā ja nemaldos /man, izrādās, joprojām, ir tiesības notepadā/, nu ko Tu reaģē uz šito trolli.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne tikai ALAT ir jāskatās  - arī ASAT (neprasiet ko tas pilnā vārdā nozīmē).

Nu jeb kurā gadījumā ar aknām problēmas.

1 stundu atpakaļ, Lameriz teica:

bet kaimiņiene aizbrauca ar 159  spiedienu

Tas skaitās daudz? Man pagājušo nedēļu bija paliels stress un bija 150 - principā nejutu baigi neko, izņemot, ka viss sarkans.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

nu nē,  spiediens man 30 gadīgam normāls 140 uz 60, kad nevaru paelpot, tad saucu ātros...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , xp teica:

Tas skaitās daudz?

Nē, kamēr kaut kas asinsvados neplīst vai nenosprūst.

Link to comment
Share on other sites

Nu man pēdējā laikā ir vidēji 135-140. 

Nu spiediens jau lēkā - konstants jau nav.

Nu ko var darīt, ja pīpēt patīk (pārgāju uz to IQOS), kā arī kafiju patīk daudz lietot+vēl stress

Nav baigi laikam pa tēmu. Kā programmētāji visu laiku var nosēdēt pie PC un nesaiet pa fāzēm?

Tak gan jau garīgām kaitēm nāk klāt visi mazkustīgā dzīvesveida negatīvie faktori?

P.S Jau apnicis tikai par Covid diskutēt.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
Pirms 53 minūtēm , xp teica:

Nu ne tikai ALAT ir jāskatās  - arī ASAT (neprasiet ko tas pilnā vārdā nozīmē).

Nu jeb kurā gadījumā ar aknām problēmas.

Tas skaitās daudz? Man pagājušo nedēļu bija paliels stress un bija 150 - principā nejutu baigi neko, izņemot, ka viss sarkans.

Ok, ta mans 57 ir kā iečurāt jūrā?

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, tagad nav kur apskatīties, bet 2013 gadā pēc smagas vīrusa gaitas mājas apstākļos tas tuvojās 100. Un citi parametri arī aizgāja grīstē tā, ka ģimenes dakteris piedāvāja izsaukt ātros. To pavasari es atceros. Nevarēju pa kāpnēm uzkāpt.

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā padaudz pīpēju. Nu IQOS gadījumā var vienu pēc otras izpīpēt baigi neko nejūtot, turpretī cīgas tā pīpēt nevar. Nu nikotīns tur ir, tas jau arī liek sirdij dauzīties.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, xp teica:

Kā programmētāji visu laiku var nosēdēt pie PC un nesaiet pa fāzēm?

Nekā sarežģīta tajā nebija ne pirms 20 gadiem, ne tagad.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , binary teica:

Nekā sarežģīta tajā nebija ne pirms 20 gadiem, ne tagad.

Laba garīgā un fizikā veselība.

Link to comment
Share on other sites

dzincha
pirms 1 stundas , Lameriz teica:

30 gadīgam normāls 140 uz 60

Normāls ir 120/80. 

140+ jau ir paaugstināts. 

Link to comment
Share on other sites

Nu un kuram tad pāri 30 ir tie 120/80?

Link to comment
Share on other sites

Man. Pēc sexa pulss 120, bet spiediens nemainās.

Link to comment
Share on other sites

Velns neesmu pat iedomājies pēc seksa spiedienu un pulsu mērīt, sieva nav šokēta, ka tu uz aparātu procesa laikā lūri? 🤔😄

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nē, pati piedāvāja :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AVilks teica:

sieva nav šokēta

Par ko tur šokēties, tur tik sajūsmai jābūt uz daikta vēl piepumpēta manžete virsū, tik tas gaisa pievads noteikti ka maisa

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , xp teica:

Nav baigi laikam pa tēmu. Kā programmētāji visu laiku var nosēdēt pie PC un nesaiet pa fāzēm?
 

1. daudzi no viņiem arī nav pilnīgi "normāli"  no parasta cilvēka perspektīvas.

2. saiet - depresijas, izdegšanas , psihozes,  insulti , infarkti - viss ir redzēts dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , jema teica:

tas gaisa pievads noteikti ka maisa

Tu, Jema, kā mazs bērns..😃

Tas taču dibenā iespraužams.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, jacobs teica:

Jema, kā mazs bērns..😃

Nu ir tā ko slēpt, tādēļ jautājiens radās, A kurā ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , zeds teica:

2. saiet - depresijas, izdegšanas , psihozes,  insulti , infarkti - viss ir redzēts dzīvē.

Nu bļin, tad ne pa velti labi apmaksāta profesija. Bet cik garš, tik plats - visa sapelnītā nauda jāliek veselībā.

Nu es esmu projektētājs, man arī visādi gļuki nāk virsū, tāpēc jau arī prasīju par programmētājiem. Man vismaz ir drusku labāk - jāaizbrauc uz objektu u.t.t. - pilnīgi sēdošs PC darbs nav.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Daļu no tām problēmām risina ar daļēju downshifting. Tas ir, ne jau tā, ka pavisam pie dabas, bet reāli - nevis superdzīvoklis centra ar supereiroremontu, bet kāds vidējs dzīvoklis UN lauku īpašums, kur atpūsties, pabūt prom no pilsētas, nevis pagājušā gada auto no salona, bet pieklājīgi saremontēts 10-15 gadus vecs auto UN traktoriņš, ar kuru rullēt pa pļavu vai vagām. Laiva, sporti visādi, 4 dienu darba nedēļa utt. izgudrojumi.

 

Protams, visu tas neatrisina.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, zeds said:

1. daudzi no viņiem arī nav pilnīgi "normāli"  no parasta cilvēka perspektīvas.

2. saiet - depresijas, izdegšanas , psihozes,  insulti , infarkti - viss ir redzēts dzīvē.

Hehehe :D Tirgū vai pie mājas sēdošās tantiņas šo teica? :D  Es jau vairāk kā 20 gadus esmu IT sfērā, t.sk. proigrammēšanā, kaut kā tevis minēto nemana! Drīzāk otrādi - šie cilvēki nav kā ofisa planktons, ir pozitīvi, aktīvi, vērsti uz kominicēšanu :) 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau tā ka programmētāji 8 stundas no vietas rakstītu kodu. Ja man izdodas pa dienu 4 stundas, tad tas jau ir labs rādītājs. Diezgan daudz laika jau paiet mītingos, pusdienās/brokastīs, kautkā lasīšanā, YouTūbā un protams te kautko ieklabinot.

Gadās protams ka ir kautkāda iedvesma un tad var arī 12 stundas nosēdēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, rubb teica:

Hehehe :D Tirgū vai pie mājas sēdošās tantiņas šo teica? :D  Es jau vairāk kā 20 gadus esmu IT sfērā, t.sk. proigrammēšanā, kaut kā tevis minēto nemana! Drīzāk otrādi - šie cilvēki nav kā ofisa planktons, ir pozitīvi, aktīvi, vērsti uz kominicēšanu :) 

Cik lielā organizācijā Tu strādā?

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Nez, 7 no 10 IT čaļiem ir dīvaini, sit mani nost 😁

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zeds said:

Cik lielā organizācijā Tu strādā?

Ir stradats gan kantorī ar vairaku desmitu cilveku kolektīvu, gan liela starptautiskā kantorī.

Vienmēr gan parastie darbinieki, gan vadiba bijushi pozitīvi. Protams, vienmēr gadijias kads retais drumais divainitis, bet tas vairak iznemums.

 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Nez, 7 no 10 IT čaļiem ir dīvaini, sit mani nost

Pārējie trīs vienkārši vēl nav atraduši savu vietu :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , rubb teica:

Es jau vairāk kā 20 gadus esmu IT sfērā, t.sk. proigrammēšanā, kaut kā tevis minēto nemana!

Kurš nemana?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Aizbrauc uz kādām Open Source konferencēm, piemēram FOSDEM un pēc tām visi ikdienā sastopamie programmētāji liksies normāli.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, darklight teica:

Tas par normālības/ nenormālības tēmu 😎

Ja būtu normāla būtu paņēmis tevi līdz, a varbūt nokavēja?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...