Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 33 minūtēm , binary teica:

, tad kā sanāk? Ja tu būtu pie varas, tad ļautu tiem 5% doties uz teātri, bāru, ceļot uz Indiju un pēc atgriešanās neievērot pašizolāciju tikai tāpēc, ka viņi bija prioritārāki, kamēr pārējos 95% turētu 4 sienās (un neba nu tā teātra sienās), jo, redz, "paši vainīgi"?

Es atļautu. Būt tajās prioritārajās grupās, tas ir būt vecam un/vai slimam nav nekāda debesmanna. Ja ļautu tiem prioritārajiem izvēlēties, domāju, ka lielākā daļa no viņiem labprāt tiltu vaļā no tiem "labumiem", kuru dēļ viņi ir tik prioritāri, un pasēdētu drusku ilgāk tajās 4 sienās. Cita lieta - ja prioritāri vakcinētu visādus pašpasludinātus VIPus. Tad gan - nekādu priekšrocību.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Bez tam vēl jau nekādi dalītie ierobežojumi nav pieņemti. Vai tad ir?

Šodien, šķiet, sēde paredzēta 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Nē, nu man jau pofig vispār.


Ko nu mūldi, nebūtu tevis, @marrtins nāktos izslēgt PC ārā un iziet dabā, a tā, sākāt riņķa danci, skatos, ka nekur tālāk neesiet tikuši  :D 
 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Es nesalīdzinu, bet tikai labākai sapratnei sabiezinu krāsas. Un tikai.

Kāpēc mākslīgi sabiezināt krāsas? :dntknw: Dzirdēju, ka UK gatavojas ~320milj GBP krāsu biezināšanai līdz 2022. un algot Covid uzraugus, iespējams, līdz 2023? Kāds uz salas ir ko dzirdējis?

 

Starp citu par krāsām. Ir tikai melns un balts? Ja nevakcinējies pret Covid - tātad nevakcinējies vispār un esi pelnījis nomirt kopā ar visiem bērniem? Ja piemin absurdus, tātad viss ir slikti (tas adresēts @Zin...)?

 

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Un vispār nesaprotu, kāda problēma vakcinēties.

Ja tu to man jautā, tad problēma jau nav vakcinēties. Problēma ir "brīvprātīgajā" vakcinācijā - "nav spiesta lieta un nav spiesta lieta" ©. Resp., fašiteļu (hehehe) vēlmēs izpausties. Kur problēma reizi vai divas reizes gadā pa špricītei, pa lockdowniņam? WHO jau sāk gatavoties nākamajām "pandēmijām" - visi sametīs 10mljrd, lai mēs būtu sagatavojušies :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Problēma ir "brīvprātīgajā" vakcinācijā - "nav spiesta lieta un nav spiesta lieta" ©.


Te nu viena no retajām reizēm, ka piekrītu Marrtins. Kamēr tas būs "brīvprātīgā piespiedu kārtā", tikmēr būs pretestība. Jo ja tas būtu, informatīvi un tiešām bez kādām slēptām/atklātām sankcijām/spiediena, tad mans uzskats arī būtu  savādāks, bet tagad es piemēram negribu un man pofig, kad noliks pie sienas, tad arī kruķīšos. A kad es šo saku, ka pagaidām negribu un mani bez maz par idiotu sauc, vai pretēji slavē, kā "pareizā" kursa gājēju, tad tas viss manī rada riebumu jo ES negribu, nevis kāds man liedz, vai liek! Bet tādās pelēkās krāsas laikam te nevar būt, vai nu ar mums vai pret mums.
 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

A kad es šo saku, ka pagaidām negribu un mani bez maz par idiotu sauc

Tādus kā tu ir jāsauc īstajos vārdos - slepkava! :sarkasms::sarkasms:(spec. dažiem - sarkasms)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu nezinu, lai gan man pārmet  sazvērestību teoriju atbalstīšanu 😁, es par šo lietu kaut kā nedomāju no viedokļa  "brīvprātīgi piespiedu kārtā". Skaidrs, ja ķertu uz ielām un rektāli vakcinētu 😁. Bet nu... nu nevakcinējies un neej uz teātri. Tak nav spiesta lieta. Tas, ka otro gribas un pirmo nē, ir tava problēma.

 

10 jardi? Tāda nieka dēļ pandēmijas taisīt? Tiešām?

Nu atzīšu gan, ka uzskatu, ka perversā burbuļekonomika šito kovidu izmanto uz pilnu klapi. Nav jādomā atmazačkas, lai nodrukātu triljonus (nu tak kovids, užass). Nespēju iedomāties, kā no šitā izlīdīs ārā.

Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

slepkava!

Nu pag, pag. Mēs te it kā kaut daļēji, šķiet tomēr vienojāmies, ka nēsātāji var būt visi. Tā kā nu šis ir pilnīgi garām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AVilks teica:

Bet tādās pelēkās krāsas laikam te nevar būt

Arī baltā un melnā sastāv no zilas, zaļas un sarkanas. Pelēks var būt tikai pelēkais kardināls :)

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Bet nu... nu nevakcinējies un neej uz teātri. Tak nav spiesta lieta. Tas, ka otro gribas un pirmo nē, ir tava problēma.

Ar šādu pieeju leģitimēt var jebko.

 

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

nodrukātu triljonus (nu tak kovids, užass). Nespēju iedomāties, kā no šitā izlīdīs ārā

Nekā neizlīdīs un, cik var noprast, nav arī paredzēts. Great New Reset būs - bet nav jau spiesta lieta :sarkasms:Bik pierims hajs ap Covid (pēc trešās, ceturtās potītes), tad uz pilnu klapi uzkurbulēsim nākamo - Klimata Krīzi :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau tieši šo te COVID krīzi uztur patērētājsabiedrība, kas nemaz necenšas jel ko ievērot.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nezinu, kurā krīzes centrā esi tu, bet Imantā 99% viss pēc "noteikumiem".

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , marrtins teica:

Ar šādu pieeju leģitimēt var jebko.

Skaidrs, ka var. Bet visa mūsu dzīve ir kaut kāda kompromisu miskaste. Vienā grāvī absolūts cietums, otrā - pilnīgā visatļautība. Nu balansējam pa vidu, kā jau kuro reizi sanāk.

 

Būtībā praktiski visa sabiedrība jau labprātīgi un ar lielu sajūsmu ir akceptējusi sevis iedzīšanu digitālajā koncentrācijas nometnē.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Ar šādu pieeju leģitimēt var jebko.

Tā viņš ir - apbižo kad bez potes pret dzelteno drudzi , nelaiž vairākās  pasaules valstīs. Nu negribi vakcinēties, nebrauksi.  Kā jau pieminēja - kamēr neķer uz ielas un nedur , tikmēr būtu grēks vaimanāt. Domāju kad būs sapotēti tie ''70%'' tad nebūs vairs kādi speciāli labumi kas potēts. A tā... ir jau baigi labi uz citu rēķina ( lai potējās citi, bet es nē) cīnīties ar to sērgas epidēmiju. Nu dažā labā valstī , lai stimulētu to potēšanu pat  maksā . Kaut kā jau jāpanāk tā pūļa imunitāte.

 

Labots - oxygen
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 9 minūtēm , oxygen teica:

Tā viņš ir - apbižo kad bez potes pret dzelteno drudzi , nelaiž vairākās  pasaules valstīs.

Tu arī biezini krāsas?

 

Pirms 9 minūtēm , oxygen teica:

kamēr neķer uz ielas un nedur , tikmēr būtu grēks vaimanāt

Ja līdz tam aizies, tad varēsi vaimanāt vai nevaimanāt. Palasi vēsturi.

 

Pirms 12 minūtēm , oxygen teica:

sērgas epidēmiju

Mūsdienās katru sezonu ir gripas epidēmija (vairāk par 100 gad. uz 100`000 - oficiālā definīcja). Kā tu cīnies ar tās sērgas epidēmiju?

 

Pirms 10 minūtēm , oxygen teica:

ir jau baigi labi uz citu rēķina ( lai potējās citi, bet es nē)

Kāds man beidzot varētu izstāstīt, kā tas "uz citu rēķina"?

 

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Būtībā praktiski visa sabiedrība jau labprātīgi un ar lielu sajūsmu ir akceptējusi sevis iedzīšanu digitālajā koncentrācijas nometnē.

Jā.... Un akceptē un akceptēs arī citas "nometnes" :(

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Nu balansējam pa vidu, kā jau kuro reizi sanāk.

Ja nebaidītos soda, gandrīz visi ietu zagt un laupīt, kā labi var redzēt, kad likums atlaiž grožus vaļīgāk un neizlēmīgu politiķu dēl policijai ir jānoskatās, ka nekontrolēti visatļautības pārņemtie dedzina auto, izlaupa veikalus, un sava ceļā nones visu, kas ne jau viņuprāt, bet prasmīgu oratoru dēļ, traucē.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Kāds man beidzot varētu izstāstīt, kā tas "uz citu rēķina"?

Gribi lai atceļ visādus ierobežojumus? Bet darīt lai to veicinātu ( ietu tā kaite mazumā) - nu lai visi citi ( arī potējās) bet es nu gan drošs paliek nedrošs nedrošs neiešu jo var būt kādas blaknes kādam no tipa miljona.  Vispār šitādi man ''patīk''- kad ļembasts beidzās, tad dažreiz kļūst par varoņiem. Nu tipa kā barikāžu laikā- kas tajā laikā sludināja ka nav ko ''lekties''  un klusi stāvēja malā, vēlāk uzstājās kādi mēs varoņi, reko panācām ( un dažam labam pēc gadiem pat ''piekāra ordeni'' par nopelniem Latvijas labā)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , oxygen teica:

Gribi lai atceļ visādus ierobežojumus?

Nu tak sen jau bija laiks.

 

Pirms 6 minūtēm , oxygen teica:

nu lai visi citi ( arī potējās) bet es nu gan drošs paliek nedrošs nedrošs neiešu

Tad kā izpaužas "uz citu rēķina"? Tiešām mēģinu saprast tavu domu gājienu. Fašisteļi pateica, ka vienīgā izeja no pašu radītās krīzes ir 70% vakcinācija un tāpēc 70% jāvakcinējas un tad tie tev ļaus kādas brīvībiņas (līdz nākamajai krīzei, saprotams), bet tie, kuri atteiksies tādā vairumā, ka risks ir nesasniegt tos 70%, apdraud tavas iespējas tik pie brīvībiņām? Pareizi saprotu? Esmu kaut ko palaidis garām?

Pirms 13 minūtēm , oxygen teica:

Nu tipa kā barikāžu laikā- kas tajā laikā sludināja ka nav ko ''lekties''  un klusi stāvēja malā, vēlāk uzstājās kādi mēs varoņi, reko panācām

Konkrēti vārdus un uzvārdus vari?

  • Kādas šausmas! 4
Link to comment
Share on other sites

Vai tad Astra nebija tā govslaucēja, tfu, zootehniķe, kas nopotēja cūkas? :D

Es jau agrāk stāstīju, ir mums te viens twix, ar maskām staigā uz malkas šķūni, tiklīdz varēja pieteikties, momentā novakcinējās.

Es reizēm aizdomājos, ja tik ļoti bail no nāves, kam dzīvē jānotiek, lai tā baidītos?

Varbūt tāpēc, ka dzīvē nekad nekas extrēms nav bijis, un tu tā vienmuļi esi nomuļļājis līdz saviem 70-80, un nu ceri, ka visa dzīve vēl ir priekšā, nu tikai viss labais sāksies...

Labots - aoma
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

Es reizēm aizdomājos, ja tik ļoti bail no nāves

Nu... man nav bail nomirt, man ir bail nedzīvot, jo es esmu šeit kādam/iem vajadzīgs (vēl pagaidām).

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man nav bail. Godīgi. Ja reiz 25 gadu vecumā pēc ritīga kraša paliku dzīvs, un nu jau ir bērni un mazbērni, tātad bija lemts. Ir viens, kas smejas par mūsu plāniem, tāpēc baigi neiespringstu. Vēl pāris gadu līdz 60, ar manu dzīvesveidu, sen jau vajadzēja būt kā tai anekdotē, ak joņ, joņ, kā tu ir porvērties :D

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 28 minūtēm , aoma teica:

Es reizēm aizdomājos, ja tik ļoti bail no nāves

Tu tiešām nevēlies redzēt, kas būs pēc 20 - 30 - 50 gadiem (atkarīgs no šībrīža vecuma). Katrā ziņā nodzīvot līdz vismaz 90 gadiem būtu vairāk kā normāli (nu izņemot, ja ir kādas smagas, nedziedināmas kaites).

 Nu jā, pirms kādiem 10 gadiem pazīstama kardioloģe man pajautāja - kāpēc vēl neesi miris, nosauca 5 iemeslus (vīrietis pēc 45, liekais svars, mazkustīgs dzīvesveids, pārējos neatceros) un nolasīja morāli, kā turpmāk dzīvot. Neko neievēroju, bet vēl joprojām te. Un labprāt, ja veselība atļaus, novilktu līdz 100.

 Bet no nāves nav ko baidīties - ja ar to arī viss beidzas, tu to vairs nezināsi. Ja tomēr kaut kas ir (reinkarnācija u.t.t.) - nu tad jau nekādu problēmu - sāksies viss no jauna citā pasaulē un veidolā.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Komēr stovēs, tikmēr jadzīvo, joņ :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tu redz, kas tik neatklājas... neesot bailes no nāves :D No Covid arī vairs nav??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 53 minūtēm , aoma teica:

Ja jāmocās tad nē.

Tāpēc jau uzsvēru - ja veselība (vienalga fiziskā vai garīgā) atļauj. Zināju arī onku ap 90, kurš, būdams saviem gadiem atbilstoši labā veselības stāvoklī, sprieda tā: Visi mani draugi un paziņas sen jau tajā pasaulē, es viens palicis, nav te vairs interesanti, jāmirst nost. Ar šādām domām tomēr vairākus gadus nodzīvoja.

 Kas zin, ko pats domāšu, ja tik ilgi novilkšu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Parāva atmiņā to veco mars reklāmu, kad vecais indiānis, atcerējās, lai arī ir labākā diena, lai mirtu, ka kaut kāds ziediņš 'vēl ir apmeklējams :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

neesot bailes no nāves :D No Covid arī vairs nav??? :lol:

Jautājums jau te cits - no kā tev un līdzīgiem bail? 

 

 No tā, ka kāds "fasistelis" tev sievu atņems? No adatas? No tā, ka vairs nebūs par ko runāt boot tev? 

 

Jebkurā gadījumā, laikam tavas domas izmainīs tikai tad ja kāds no ģimenes dabūs kādu smago kovid lozi

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 19 minūtēm , Zin... teica:

Jautājums jau te cits - no kā tev un līdzīgiem bail? 

 

 No tā, ka kāds "fasistelis" tev sievu atņems?

Tas ir dziļākais, ko spēji no sevis izspiest?

 

Par līdzīgiem man nevaru atbildēt. Tikai par sevi. Nu, piemēram, no vēstures atkārtošanās ir bail (tās, kurā fašisti iesaistīti, lai tie būtu naciki vai komuņagas - sauc kā vēlies). "Bail" gan nebūtu tas labākais vārds, lai apzīmēto to, ko drīzāk ļoti negribētos piedzīvot, vai lai bērni piedzīvotu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu spēj izspiest - argumentu trūkums? Vārds uzvards barikādēs? Fašisti! Viss ir slikti! Malt vienu un to pašu 95 reizes? 

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tev vēl par maz manu tekstu? Labi - sarunāts! :)

 

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

Malt vienu un to pašu 95 reizes? 

Kāpēc uzvelcies? Tak nelasi!

Mans rakstītais taču nevajadzētu tevi tā uzvilkt? Kas par lietu?

Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 16 stundām , marrtins teica:

Ja līdz tam aizies, tad varēsi vaimanāt vai nevaimanāt. Palasi vēsturi.

Te derētu ko par krāsu hiperbiezināšanu teikt

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 3 stundām , superKrona teica:

hiperbiezināšanu

Pieminēju gala variantu - piķa melno, ja tev tīk krāsās runāt. Tiem, kas nemācās no vēstures, ir tendence to atkārtot, reiz teica kāds vieds vīrs.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau mēs tagad mācāmies no vēstures un liekam savlaicīgi dažādus ierobežojumus, lai neatkārtotu sliktāko iepriekšējo pandēmiju paraugus.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

@oxygen - būšu pateicīgs, ja pabeigsi izskaidrot to "uz citu rēķina"?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...