Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

marrtins

Baumo, ka e-veselību labāk neķerot. Tas tiesa?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , Net teica:

Vēl man solīja, ka es naktī spīdēšot

Tā spīdēšana sākas tad, kad taustekļi beidz niezēt?

pirms 2 stundām , base7 teica:

varu klausīties radiostacijas

Visas reizē?

 

Par to 5G jūs visi te tuftu dzeniet. Masks tāpat vien tos satelītus čupām laiž gaisā? Internetam? Tiešām?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Faustit
pirms 5 stundām , base7 teica:

Tie, kuri uzskata, vakcinēties nav nepieciešams, varētu bez jebkādiem aizsarglīdzekliem ekskursijas nolūkos apciemot kovidnodaļas. Protams, pirms tam ar savu parakstu apliecināt, ka saslimšanas gadījumā medicīnisko palīdzību nemeklēs.

 

1kārt, labi, ka neesat ārsts. Visi, pagaidām, vakcinēties nevar un tas ir fakts. Cilvēki ar atsevišķām aktīvām vai izārstētām saslimšanām nevar/nedrīkst saņemt pieejamās vakcīnas uz mRNA tehnoloģiskās bāzes, tāpēc tie citi mēģina tikt pie Jenssen. Piekrītu, vakcīnas ir pietiekami drošas un ieguvumi ir lielāki par iespējamām sekām, bet kad paskatās no malas, kā valdība pieņēmusi/nepieņēmusi lēmumus, kā FB bloķē un cenzē cilvēkus par nepareiziem viedokļiem/jautājumiem, kurus tagad pieņem kā iespējamību un pat izmeklē, kā 'žurnālisti' piebalso cenzūrai un ilgi nekritizēja valdības absurdos lēmumus, kā vakcīnu ražotāji saņemot naudu no nodokļu maksātājiem pēc tam izdomāja vakcīnu nedot par pašizmaksu un tās recepti paturēt nevis publicēt, tad, loģiski, ka cilvēkiem rodas neuzticība, kuru izmanto vieglas naudas tīkotāji kā sūdūdens Memory (Pļaviņš) un ārzemju specdienesti.

 

2kārt, kāpēc Koroņvīruss topikā vispār tiek pieminēts 5G? 😆 Ja kāds tam tic, man ir urbjams plāns galdiņš un tilts, ko vēlos pārdot, PM.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Faustit teica:

2kārt, kāpēc Koroņvīruss topikā vispār tiek pieminēts 5G?

Un kā tu domā kā tos čipus apgreidos, caur satelītiem? :fie:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Faustit
Pirms 34 minūtēm , Jurkins teica:

Te kādam, šķiet, setingos nopietnības līmenis par augstu iestādījies 😁.

 

Paspēju jau iesūdpoustot. 😀 Pēc tam tikai pašķirstīju pēdējās.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@jema tu ar ka mazais bērns, aktivizācija notiek ar otro poti, kad akumulatorus iekšā ielaiž, kāpēc domā ir runas, ka vajadzēs trešo un tā tālāk poti? Nekas nav mūžīgs, arī uz akumulatoriem tas attiecās. Ehhh.. un es šo forumu uztvēru kā tomēr gaišo prātu sanākšanas vietu, būs viens jādodas atpakaļ uz calis.lv ;(

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja šis posts sauktos melnais mēris, tad komentos būt vien radinieku atstātie † :D

Pagaidām kaut kā nenopietni...

Link to comment
Share on other sites

Un ja kronis būtu plosījies viduslaikos to droši vien nesauktu par kroni, bet kaut kadu smacekli, jo vienkārši nezinātu ka izraisītājs atgādina kroni un mirušo butu daudz reizes vairāk...

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 5 stundām , Dils teica:

Un ja kronis būtu plosījies viduslaikos ... mirušo butu daudz reizes vairāk...

Izklausās pēc kārtējām pasakām. Ja var ticēt šim resursam, tad viduslaikos reti kurš nodzīvoja līdz vecumam, kad kronis pļauj un liekais svars viduslaikos bija tikai pašiem turīgākajiem. Attiecīgi secināms, ka mirušo no kroņa, visticamāk, būtu nevis daudz reizes vairāk, bet daudz reizes mazāk.

 

P.S.

Sarkasmam: vai viduslaikos maz bija tādas laboratorijas, no kurām kronim pamukt? :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 41 minūtēm , marrtins teica:

vai viduslaikos maz bija tādas laboratorijas,

Laboratorijas bija, bet ar tādiem sīkumiem nekrāmējās - meklēja, kā svinu pārvērst zeltā :devil:.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ideja jau bij tāda, ka svars daudz neatšķiras, gudrākie pat pamanījās no ārpuses padarīt dzeltenu. :D

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

to dara tā

https://www.scientificamerican.com/article/fact-or-fiction-lead-can-be-turned-into-gold/

all you need is a particle accelerator

a range of gold isotopes from gold 190 (79 protons and 111 neutrons) to gold 199 (79 protons, 120 neutrons), the researchers reported in the March 1981 issue of Physical Review C.

https://chemistry.stackexchange.com/questions/15541/turn-lead-into-gold-via-radioactive-decay

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 21 stundām , Dils teica:

Un ja kronis būtu plosījies viduslaikos to droši vien nesauktu par kroni, bet kaut kadu smacekli, jo vienkārši nezinātu ka izraisītājs atgādina kroni un mirušo butu daudz reizes vairāk...

Varētu pat būt, ka ir plosījies un tie, kas praktiski nesaslimst vai slimo viegli, ir ar kaut kādām ģenētiski noteiktām īpašībām, kuras šodien ir noderējušas.

Kā mērim un HIV.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Šodien mēģināju nograut e-veselību :biggrin:, jo no šodienas pieejami digitālie sertifikāti, kurus sistēma izvelk no e-veselības. Neizdevās, pāris minūtēs tiku pie savas info. Tagad varu katram interesentam pierādīt, ka varu to aplipināt, pats nopietni nesaslimstot :devil:. Tikai nesapratu, pārslimojušajiem der 180 dienas, bet par vakcinētajiem laikam vēl pat zinātnieki strīdas.

c.thumb.jpg.231ba24bdff6105487ecb8da7b8c7c4a.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , marrtins teica:

Ja var ticēt šim resursam, tad viduslaikos reti kurš nodzīvoja līdz vecumam, kad kronis pļauj un liekais svars viduslaikos bija tikai pašiem turīgākajiem. Attiecīgi secināms, ka mirušo no kroņa, visticamāk, būtu nevis daudz reizes vairāk, bet daudz reizes mazāk.

Ā,... un tie samērā jaunie cilvēki mira absolūti vesali būdami citu saslimšanu kā veicinošu faktoru tad nebija, ja?...

 

pirms 18 stundām , marrtins teica:

vai viduslaikos maz bija tādas laboratorijas, no kurām kronim pamukt?

... un vieglu iesnu vīrusu kā bakterioloģisko ieroci varētu izgatavot tikai kārtējā neveiksmīgā Ķīnas labaratorija, lai gan paši ķīniešipagājušā gada sākumā bija pārmīzuši jēgu ar ierobēžojumiem ,blokādēm un slimnīcu celšanām Uhaņā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 17 minūtēm , Dils teica:

Ā,... un tie samērā jaunie cilvēki mira absolūti vesali būdami citu saslimšanu kā veicinošu faktoru tad nebija, ja?...

Ā... Kādi tad bija kroņa saslimšanu veicinoši faktori jauniem cilvēkiem viduslaikos?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Es pēc pārslimošanas nesagaidīju negatīvu testu, laikam skaitos 5 mēnešus slims, "pārslimošanas sertifikātu" nedod

Link to comment
Share on other sites

Faustit
pirms 4 stundām , raiviic teica:

Tagad varu katram interesentam pierādīt, ka varu to aplipināt, pats nopietni nesaslimstot :devil:.

 

Lai gan pētījumi vēl notiek, lasu tieši pretējo, ka nevar aplipināt. "The researchers found that fully immunized participants were 25 times less likely to test positive for COVID-19 than were those who were unvaccinated. Findings like this imply that if vaccinated people are so well protected from getting infected at all, they are also unlikely to spread the virus."

 

 

Boot_lick_Cov.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
pirms 3 stundām , superKrona teica:

Es pēc pārslimošanas nesagaidīju negatīvu testu, laikam skaitos 5 mēnešus slims, "pārslimošanas sertifikātu" nedod

 

Es par šito šodien ar zvaniju 8989 un lamājos, ka man nav izslimošanas sertifikāts, bet tai lapā rāda tikai pēdējo testa rezultātu, kas man ir negatīvs. Ķipa tikai e-veselibā uzrāda ka biju pozitīs aprilī, bet maijā jau negatīvs. A sertifikāts tikai par to, ka negatīvs. Sviests! Gribēju jau printēt un visiem rādīt, ka bez maskas varu taga pusgadu skraidīt. 😄

Link to comment
Share on other sites

Es pa ķēmu uztaisīju to testu, sievai darbā ir sadoti vairumā, no sākuma padomāju, ka grūta, aļļo garaž, tas ir covid tests, nu neko negatīvs :D

Link to comment
Share on other sites

Kur par to sertifikātu vispār var kaut ko jēdzīgu palasīt? Cik paskatījos, oficiālajās lapās ir tikai "kas ir sertifikāts" un "kā viņu paskatīties", bet kāds no viņa labums, to tādā normālā veidā nemaz nevar atrast ne .gov.lv lapās, ne tajā sertifikātu lapā.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 17 stundām , Faustit teica:

lasu tieši pretējo, ka nevar aplipināt. "The researchers found that fully immunized participants were 25 times less likely to test positive for COVID-19 than were those who were unvaccinated. Findings like this imply that if vaccinated people are so well protected from getting infected at all, they are also unlikely to spread the virus."

 

Tas ir tāds cikls, kad jau reiz atbildēts jautājums tiek uzdots atkal. 1 lapa, divas lapas, reizēm puslapa un atkal jāatkārto.

298. vai 299.lapā atkārtosim atkal.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, binary teica:

Kur par to sertifikātu vispār var kaut ko jēdzīgu palasīt?

Ko tad tādu gribi izlasīt, viss taču skaidrs. Lai gan latvijā, gan ES, vietās kur tas nepieciešams, pierādītu, ka esi vakcinēts/izslimojis, tev mobilajā, vai izdrukā jābūt šim sertifikātam, vai vismaz tā QR kodam. Te taču ir viss skaidri uzrakstīts.

  P.S. Speciāli biedram Lameriz:biggrin:.

Ja nu kādam, kurš vakcinējies/slimojis sertifikāts nav redzams, "jāuzbrauc" ne jau e-veselībai, bet konkrētajiem dakteriem/vakcinētājiem, kas info nav ievadījuši sistēmā. 

Citēt

Ja iedzīvotājs ir veicis vakcināciju pret Covid-19, bet atbilstošs sertifikāts vietnē www.covid19sertifikats.lv nav pieejams, un informācija par veikto vakcināciju nav redzama arī valsts E-veselības portālā, NVD aicina iedzīvotāju sazināties ar ārstniecības iestādi, kurā veikta vakcinācija, un lūgt pārbaudīt elektroniski ievadītos datus.

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

UK Sāgas modelisti, eksperti u.c. visu zinošie, modelē, ka UK trešā viļņa hospitalizētie un mirušie pārsvarā būs pilnībā vakcinētie (~60-70%) nemaz neņemot vērā iespējamos variantus un vakcīnu iespējamo efektivitātes kritumu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Muļķības, tas vilnis ir uzzīmēts tāds, kas vilksies līdz jūnijam, bet jūnijā ir plānots vesels festivāls un četras brīvdiens par godu karalienes platīna jubilejai. Vainu viens, vai otrs, abi reizē neiespējami.

https://www.theguardian.com/uk-news/2021/jun/02/queens-platinum-jubilee-to-be-marked-with-four-day-bank-holiday-in-2022

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Muļķības

Tad Sāgas eksperti izplata muļķības? Nav izslēgts. Varbūt grib apsteigt Imperial College? Viņi tur vispār nepārklājas? :sarkasms:

 

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, pamazām jau tā informācija par šo vīrusu un tā paveidiem uzkrāsies, izdomās ko jaunu, kā ārstēt, kā novērst infekciju.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
2021.06.2. , 10:10, raiviic teica:

 

  P.S. Speciāli biedram Lameriz:biggrin:.

Ja nu kādam, kurš vakcinējies/slimojis sertifikāts nav redzams, "jāuzbrauc" ne jau e-veselībai, bet konkrētajiem dakteriem/vakcinētājiem, kas info nav ievadījuši sistēmā. 

 

 

Es 20 minūtes zvaniju gaidiju tam 8989 covida numuram, tur paskaidroja, ka  www.covid19sertifikats.lv uzrāda tikai pašu pēdējo rezultātu, kas manā gadijumā bija negatīvs Maijā. E-veseliba es skaidri redzu, ka viss ievadīts arī mana Apriļa pozitīvais rezultāts. Problēma ir smagi citur, tev tā nešķiet?

Link to comment
Share on other sites

Slimot netaisos un potēties nedomāju, vajadzētu tādu biedru aptauju uztaisīt, jeb, kā pavērās iespēja, nopotējos.

 

Pats sevi piedāvātu pie pirmajiem, jo, kā jau esmu teicis, pie visām slimībām vainojami gēni😎, ir, kas pat degunu baidās šņaukt, pārplīsīs galvā asinsvadi ,no otras puses, lai dzīvo viduslaiki, kad izdzīvoja stiprākie un prezervatīvs vēl nebija izgudrots.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Es tikai prātoju par to, ka ja rudenī atkal panesīsies un būs pilnas slimnīcas, ko tad darīs?

Nu it kā jau saka, ja panesīsies, tad potētie vienkārši vai nu viegli pārslimos, vai arī vispār nesaslims - neviens jau tā īsti neko nezin

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pasekojot notiekošajam pasaulē (un lasot ne tikai delfu un feisbuka komentārus :biggrin:), liela ticamība, ka rudens/ziemas periodā kārtējais vilnis būs. Cik nopietns, to neviens nevar paredzēt, tas kaitēklis, maita, jau arī mutē, kas zin, kāds būs nākošais.

  Bet esmu piefiksējis interesantu momentu - feisbukā pazuduši diezgan daudzi, vēl nesen aktīvi vīrusu/vakcīnu/slimošanu noliedzēji. Domāju, iemesls ir tāds, ka paši, vai kāds tuvinieks tā nopietnāk saslimis un nu domas mainījušās par 180 grādiem.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

iemesls ir tāds..

...vai nu arī FB beidzot iemācījies cenzēt latviski :sarkasms:

 

Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

liela ticamība, ka rudens/ziemas periodā kārtējais vilnis būs

Visticamāk. It kā jau pēc reklāmām nevajadzētu būt nekam nopietnam, bet, katram gadījumam, ja nu kas nesanāk, kā plānots, kāds Marsa variants gan jau atradīsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...