Jump to content

Kroņvīruss

Recommended Posts

• Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marrtins

1262

• Stasss

717

• binary

536

• Ronalds

522

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Viss ir vienkārši.  

Es slavēju kungus? Es pilnīgi piekrītu, ka atsevišķi ierobežojumi ir nevajadzīgi un stulbi.    Es saku, ka tie tur, kas šodien izgāja ielās ir pilnīgi atsaldenji un tukšu salmu kūlēji. Un šo

Posted Images

Stasss

Šodien sanāca parunāties ar čomu, kurš izslimojis Covidu. Šis slimojis tā nevisai viegli, bijuši visi parastie simptomi un sajūtas kā jau gripai. Pārējie mājnieki neslimoja, kaut arī vislaik bijuši kopā. Pēc slimošanas aizgājis uz antivielu testu, un joka pēc paķēris arī sievu līdz. Antivielu testā izrādījies ka sievai antivielu ir daudz vairāk nekā pašam, kaut arī sievai no slimības un simptomiem nebija ne smakas. Re kā..

Raimonds1

Tik padod kaut ko, jebko, kas ļauj "pierādīt", ka ierobežojumi nav vajadzīgi.

marrtins

Jā...

Es arī tikko pieredzēju kaut ko prātam neaptveramu. Iedomājaties - kamēr gaidīju kā tramvajs pabrauc garām, redzēju, ka iekšā sēž viens cilvēks. UN VIŅŠ BIJA BEZ MASKAS! Tiem, kas rakstīs iesniegumu - tas bija 22:45, 1. maršrutā, Bebru ielā!!

• Haha 1

Karoče tā. Man atnāca piedavājums vakcineties. Rinda pienakusi. Sakartosu. Pēc tam varēsu reportet kadas blaknes, kas pa vakcinu utt. 

jema

Tu galvenais tā lēnām un mierīgi, savādāk folija veikalos beigsies!:biggrin:

raiviic

Tajā vakcinētāju sarakstā vakar ieraudzīju, ka arī mana ģimenes daktere durs. Tā kā mums īpašas attiecības (uzturu gan viņas mājas, gan darba datorus), ir cerība, ka negribēs noindēt :biggrin:. Vēl neesmu sazinājies, bet nākošnedēļ painteresēšos vai un kad, tad arī padalīšos ar rezultātiem.

Jā, tiem kuri vakcinēsies, varbūt atrakstieties, kuru vakcīnu dur un vai ir iespēja izvēlēties, ja pieejamas vairākas (šaubos gan), jo reakcijas uz viņām ir dažādas (ne visiem), no pat nemanamām, līdz diezgan smagām "pohām" (bet ne letālām).

Edited by raiviic
androidz
pirms 18 stundām , x_rays teica:

Man atnāca piedavājums vakcineties.

Deputāts vai pažārnieks? 

Athlons

1+2... :mrgreen:

ggg97

Tas apļa grafiks izteiksmīgs. Pēc saldajiem 80-tajiem - mīnusā.

Edited by ggg97
AndrisBB

Ja paņem datus no šejienes, tad var labi redzēt kurā gadā bij krīze. Tas aplis kautkā ne pārāk labi attēlo kopējo bildi.

http://data1.csb.gov.lv/pxweb/lv/iedz/iedz__iedzskaits__ikgad/ISG010.px/table/tableViewLayout1/

Screenshot from 2021-02-23 19-15-32.png

Sanāk ka apmēra tagad vajadzētu sākties tikpat lielam kritimam (procentuāli) kā 90tajos, jo tā paudze būs sasniegusi 25 - 30 gadu vecumu. Varbut ne tik traki.

Edited by AndrisBB
shadow118
pirms 12 stundām , zeds teica:

kurā mēnesī pagājušogad samazinājās kovids ?

maijā

Stasss
pirms 12 stundām , zeds teica:

kurā mēnesī pagājušogad samazinājās kovids ?

Nevarēja jau agrāk samazināties tas, kas nebija sācies..

pirms 1 stundas , Raimonds1 teica:

https://tv3play.skaties.lv/900-sekundes-11430676
Saruna ar Bērnu slimnīcas un Latvijas Lielo slimnīcu asociācijas vadītāju Valtu Ābolu.
3 minūte - vakcinācija samazinājusi saslimušo un karantīnā esošo medicīnas darbinieku saskaitu no 300 uz 100.

Sviestā iet televīzijas - 9 reklāmas jānoskatās, lai tiktu pie satura.

Edited by Boņs
vikvaktors
pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

https://tv3play.skaties.lv/900-sekundes-11430676
Saruna ar Bērnu slimnīcas un Latvijas Lielo slimnīcu asociācijas vadītāju Valtu Ābolu.
3 minūte - vakcinācija samazinājusi saslimušo un karantīnā esošo medicīnas darbinieku saskaitu no 300 uz 100.

to samazinājumu tas bumbieris min par mūsu vislielāko Aslimnīcu, kurā ietilpst:

„Gaiļezers”, • „Latvijas Onkoloģijas centrs”, • „Linezers”, • „Biķernieki”, • „Latvijas Infektoloģijas centrs”, • „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”, kā arī „Patoloģijas centrs”.

tagad apskatāmies mediķus:

Slimnīcā sekmīgi strādā vairāk nekā 1000 ārstu un 1500 medicīnas māsu; • Katru gadu specializāciju apgūst vairāk nekā 200 rezidentu.

un tagad gribās apjautāties tam bumbierim, cik no šiem 1000 + 1500 + 200 = 2700 vēl nav slimojuši un cik neslimojošie ir vakcinēti...   

vispār jau izskatās, ka pie mums taisās obligāti brīvprātīgajā kārtā vakcinēt arī visus izslimojušos, ja jau tas bumbieris tā raud par tiem 60%... sajūta tāda, ka te kārtējam burta kalpam dota komanda vakcinēt konkrētu skaitu medicīnas darbinieku un no vakcīnas viņus nekas nevar paglābt, kaut trīsreiz jau būtu ar covidu slimojuši...

raiviic
Pirms 21 minūtēm , vikvaktors teica:

taisās obligāti brīvprātīgajā kārtā vakcinēt arī visus izslimojušos

Ja nezināji, pēc izslimošanas imunitāte saglabājas aptuveni 6 mēnešus un tā nav feisbukā sasēņota info - mana laba paziņa, daktere, kura jau diezgan ilgi strādā ārzemēs un pati bija saķērusi šo, par laimi, vieglā formā, tā arī pateica - 6 mēnešus tagad laiks domāt ko tālāk darīt.

Bet paskatoties covidiotu aktivitātes delfos un feisbukā - baidos, ka ļaunākais mums vēl priekšā - poļi, somi un estiņi jau pastiprina ierobežojumus, jo redz, ka ziepes pieaug.

Racer
pirms 1 stundas , Boņs teica:

Sviestā iet televīzijas - 9 reklāmas jānoskatās, lai tiktu pie satura.

Adblock, Ublock un tā... ;)

marrtins
Pirms 10 minūtēm , raiviic teica:

baidos, ka ļaunākais mums vēl priekšā

Šo frāzi visu gadu dzirdu :sarkasms:

Stasss

Tai dienā kad rakos pa igauņu netu, viens tur bija labu risinājumu piedāvājis - paņemam 50 miljardu aizdevumu un visu aizslēdzam uz pusgadu..😂

marrtins

Izklausās pēc plāna :lol:

Vislabāk, lai katrs pats aizņemas pa tiešo no sevis, iegrāmato, un tad izdrukā pēc nepieciešamības. Pēc tam izgrāmatos, kad atdos :lol:

vikvaktors
Pirms 46 minūtēm , raiviic teica:

Ja nezināji, pēc izslimošanas imunitāte saglabājas aptuveni 6 mēnešus un tā nav feisbukā sasēņota info

man to vari nestāstīt, pastāsti to tam bumbierim, kurš tagad dirš zaļu par to, ka vakcinācija samazinājusi mediķu slimošanu... vai varbūt arī pats nespēj apjēgt, ko reāli nozīmē tā 6 mēnešu imunitāte?

• Slikti! 1
Stepselis

Nejauc zaķus ar burkāniem! 

Imunitāte pēc slimošanas un imunitāte pēc vakcinācijas ir divas dažādas lietas.

• Patīk 2
vikvaktors

labi, pierunāji, turpmāk ticēšu tikai tev un līdzīgiem, kuri saprot, ka imunitāte pēc slimošanas ir reāla imunitāte, ,bet pēc vakcīnas tīrais fufelis un vakcīnas ir tikai lieka laika un naudas tērēšana... labi ka atvēri acis man, tagad vēl atver acis visai pārējai pasaulei... nespēsi pats tikt galā, piebiedrojies saviem drauģeļiem no gudro ūdeņu brālības...

• Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
superKrona
Pirms 52 minūtēm , Raimonds1 teica:

Eiropas Komisija

Kamēr parlaments nav pieņēmis likumu, laikam var likt mīksto. Daudzas valsti tā arī dara, dažādās jomās, piem., Polija, Ungārija.

Ja reģents ir pareizs, tad 100%

pirms 1 stundas , androidz teica:

Speciālisti, uztaisot c-19 antivielu testu, kādai vērtībai jābūt, kas liecinātu ar tā zaraza izslimota?

ja esi izslimojis, tad izlasi testa rezultātus un pēc kāda laika vari doties vēlreiz, varbūt kādas antivielas atradīs... tests bija pozitīvs, pēc klasiskās gripas izslimošanas pirms došanās darbā tika uztaisīts vēl viens tests, kurš atzina par veselu... antivielu tests taisīts 35 dienas pēc covid19 pirmā testa... pēc mēneša uztaisīšu vēl vienu antivielu testu un ja arī tur antivielas neatradīs, tad atliks tik apšaubīt pirmo covid19 testu un godīgi atzīt, ka esmu izslimojis visparastāko gripu, tik tests "mazliet" kļūdījies...

antivielas.PNG

• Create New...