Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 9 stundām , dzincha teica:

Pēc potes antivielas ir ~ 1000-2000

Tas ir veselīgam cilvēkam. Ja BMI tuvojas 30, tad arī pēc potes antivielu daudzums mazā daudzumā salīdzinot ar tiem, kam nav liekā svara, tapēc resnajiem obligāti vajag otro poti.

Drošivien ka tā ir arī pēc izslimošanas, ka maz to antivielu tiem, kam liekais svars.

57d291cadd0895c6308b46b0?width=750&forma

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Es neieteiktu vispār lietot alkoholu :D ar vai bez potes.

Pa QI raidījumu vienreiz bij jautājums par to ka vai drīkst lietot alkoholu ar antibiotikām utt. Izrādās tas ir tikai mīts un nekādi zāles neietekmē, ārsti tikai iesaka to tapēc ka pirmsākumos to izmantoja sifilisa ārstēšanai un lai slimie nesadzertos un neizplatītu slimību tālāk, ieteica nelietot alkaholu, kamēr dzer zāles.

Un tā ar faktiski visām zālēm. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ceru, ka vismaz mediķa izglītību neesi ieguvis....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Mediķu gan nav. Bet alkaholu lietot tikuntā neiesaku. Pats nelietoju un citiem neiesaku :D

 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Pats nelietoju

A kas tev kaiš?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

A kas tev kaiš?

Nekas, nav tā ka 100% nelietoju. Pabā jau kompānijas pēc kādus 1 - 2 sidrus jau var izdzert, bet tos alkānus kas diendienā mājās paši savā nodabā tos aliņus pumpē nekad neesu sapratis. Pilnīgākā laika un veselības izķēzīšana.

 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Just now, AndrisBB teica:

Pilnīgākā laika un veselības izķēzīšana.

Biedri!!! Kas jums par šo būtu sakāms?🤔:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

kas diendienā mājās paši savā nodabā tos aliņus pumpē nekad neesu sapratis.

Caurums izglītībā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 7 minūtēm , rubb teica:

Nekas, pieaugsi, tad sapratīsi :D 

Nezinu, laikam neesu tik ļoti dzīves nomākts, lai viens pats dzerstītos. Kad jaunāks biju, tad jau lietoju aloholu, tagad vairs nē. Man pat īsti nepatīk tā iereibuma sajūta vairs. Klubā vai kādā pārtijā tas jau cits stāsts, tur tīri lai sarunas jautrākas.

Trakākais man liekas kā te angļiem patīk svētdienās vilkties uz pabu, tad līdz kādiem četriem tur notusēt, atvilkties mājās sadzērušies. Visa diena izķēzīta, jo vakarā jau tāpat neko vairs nepadarīsi, nu ja nu vienīgi pie televizora nodirnēt, tad labāk kautko lietderīgu būtu izdarijis vai kautkur aizbraucis :)

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Caurums izglītībā.

Apsveru iespēju iestāties un lēnā garā pabeigt PhD kautkamā interesantā. Patīk man pa universitāti tusēties.

Vai arī tīri lai visiem mani par doku te jāsaukā :D

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Man patīk piektdienas vakaros nodzerties līdz bezsamaņai, un tad pēc mēness ceļu meklēt mājā. (Dzeru tikai pilnmēness piektdienas, kad ceļu var redzēt)

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 16 minūtēm , raivix95 teica:

pudeles dibenā laimi rodat?

Kad pudeles dibenā nekā nav, tad laime toč ir beigusies 🤣.

 

Bet vispār @AndrisBB pareizi runā. Man arī žēl to izķēzīto laiku. PieGdienas vakarā pielej mūli, sestdiena 3,14sec un tad svētdien saproti (a varbūt i svētdien 3,14sec), ka tirsā... rīt atkal uz darbu. Šad tad vakarā pa aliņam (max 2) gan var. Tad jautrāks prāts kādu liberāli pakacināt 🤣

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Tad jautrāks prāts kādu liberāli pakacināt 🤣

Tagad zināšu. Ja Jurkins velk uz politiku, značit alu sarijies..🤣

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

PieGdienas vakarā pielej mūli, sestdiena 3,14sec un tad svētdien saproti (a varbūt i svētdien 3,14sec), ka tirsā... rīt atkal uz darbu.

To es arī saku. 1 - 2 sidrus var pabā idzert, tagad gan mēs ar kolēģiem/draugiem ik pa laikam uzrīkojam virtuālos pārtijus pēc darba, jo kāds pamet kompāniju, kāds pievienojas, plus vienkārši garlaicīgi vai dzimšanasdiena kādam. Pirmstam parasti gājām kautkur patusēt.

 

Veselību jau arī diezko labi neietekmē. Kopš lietoju Fitbitus/Garminus var labi redzēt. Piemēram Garminam ir tāda lieta kā Body Battery ko aprēķina izmantojot visādus datus no stresa, sidrsritma utt. Ja neko īpaši nedara, tad pa dienu nokrītas līdz apmēram 50 - 60%. Ja smags treniņš vakarā, tad protams vairāk. Pa nakti līdz kādiem trijiem lēnām atjaunojas kamēr guļ. Ja vakarā pielejas, tad parasti pa nakti vispār nekas neatjaunojas vai pat nokrītas. Enerģijas līmenis pilnīgi lejā, kāda tur var būt runa aizbraukt uz kalniem ar riteni pabraukāties vai kautko ap māju padarīt, vai vispār kautko citu. Tā arī noluņo visu dienu pa māju.

 

Te jau daudzi iezviedz par tos studēšanu utt. Bet ir tā ka es lielākoties visulaiku kautko studēju, patīk man tas process. Par programmētāju vispār tik relatīvi nesen sāku strādāt. Ja pirms tam man kāds teiktu ka iestāšos universitātē un pabeigšu maģistrus un tad strādāšu industrijā, tad teiktu ka galīgi nojūdzies, jo pirmstam nodarbojos ar pilnībā datoriem/elektroniku nesaistītām lietām (no turienes arī juridiska izglītība). Vēl pirms tā visa studēju RTU telekomunikācijas, bet tanī jomā tā arī īpaši ilgi nestrādāju, jo bij interesantākas lietas ar ko nodarboties. Plus tad arī inženieriem algas LV bij apkopēju līmenī.

Nēnu protams, ja pa brīvdienām dzerstās, tad laika jau nav nekam citam. 

 

Starpcitu viens interesants PhD variants kā reiz arī ir te Bristoles universitātē - Datorzinātnes gēnu inženierijas jomā. Tas izklausās interesanti, tāka par to ka iegūt vismaz ar medicīnu saistītu izglītību ko te pieminēja nav nemaz tik neiespējama.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

tā ka es lielākoties visulaiku kautko studēj

Bet zināšanas humanitārās lietās ir kā 3 klases skolniekam, līdz ar to tava tieksme ielīst visur un visus pamācīt ir mazliet smieklīga. Arī tehniskās zināšanas ir viduvējas, bet nu cerams ka esi labs programmētājs!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, jema teica:

humanitārās lietās ir kā 3 klases skolniekam

Piemēram? Tupar tām savām barikādēm atkal? Vai daiļrakstīšanu?

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

cerams ka esi labs programmētājs!

Viens no labākajiem.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 31 minūtēm , Jurkins teica:

Man arī žēl to izķēzīto laiku. PieGdienas vakarā pielej mūli, sestdiena 3,14sec un tad svētdien saproti (a varbūt i svētdien 3,14sec), ka tirsā...

Tāpēc lietai vajag pieiet nedaudz optimizējot. Proti, dzert no vietas 2-3 dienas (labāk 3, bet parasti visi izklīst pēc 2.). Citādi tiešām tizli sanāk - knapi iereibis, rīts klāt un jāmet jau miers.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 51 minūtēm , jema teica:

Bet zināšanas humanitārās lietās ir kā 3 klases skolniekam, līdz ar to tava tieksme ielīst visur un visus pamācīt ir mazliet smieklīga. Arī tehniskās zināšanas ir viduvējas, bet nu cerams ka esi labs programmētājs!:biggrin:

Es te negribu sākt kaut kādu demagoģiju, bet vispār katrs saprot tik, cik viņam gribās saprast. Nav ko pie*irst galvu ar lietām, kurās jūties ļoti kompetents, bet patiesībā ne vella.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 39 minūtēm , rubb teica:

Sākās viss ar nevainīgu tekstiņu vai pēc Koronas potes drīkst lietot alko, esam tikuši līdz

Tīri ziņkārības vārdā - tikšana no potes līdz meistaram notika ar Audi 80 ar gāzi?

Link to comment
Share on other sites

AVilks
pirms 8 stundām , rubb teica:

Sākās viss ar nevainīgu tekstiņu vai pēc Koronas potes drīkst lietot alko, esam tikuši līdz Bulgakova "Meistars un margarita"... Ahreņeķ... :D 

 

 

Tas tādēļ, ka foruma biedri nav prasti alkoholiķi, bet gan intelektuāli alkoholiķi 😌

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Vēl piebildīšu, ka piekrītu @M_J ar piebildi, ka mēģinot apstrādāt frāzi "atsakās

pirms 9 stundām , M_J teica:

no jauku sieviešu sabiedrības

"

mans kompilators uzkarās.

 

p.s. tūlīt atnāks kāds "kašers" un uzbrauks, ka homofobi ibio maķ.

p.p.s bet štrunts par to alko, bet tādu vakcīnu, kur mēnesi jāatturās no sievietēm gan es neatļautos

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AVilks

@Jurkins vecīt, kas tev ir ar to Kašeru, jaunības dienu pieviltā mīlestība? 😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nevis Kašeru, bet "kašeru". 😁

Tas ir vienkārši īpašības vārds, kuru lietoju "debenzeļļi" vietā 😁.

 

p.s. sorry par off, bet nu jāizskaidro takš 😁

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

bet tādu vakcīnu, kur mēnesi jāatturās no sievietēm gan es neatļautos

Tev rezervē vienmēr būs kašers :sarkasms:Bet tu jau, redz, esi izlepis - neiekļaujošs un diskriminējošs!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/170177-par-dzīvi-latvijā-par-šo-forumu-un-kaut-ko-no-tā/page/641/

Jurkins - "(Labsvīrs) noteikti ir augstas raudzes speciālists, kurš par spīti kārdinošiem piedāvājumiem no privātbiznesa (kur atalgojums ir kārtām augstāks nekā valsts pārvaldē, tāpēc visi speciālisti mūkot uz leiputriju turieni) kā īstens patriots tomēr izvēlējās strādāt valsts labā."

 

Vakcinācijas birojam vajag ātri piešķirt kompetenci un īstu darbīguma iespaidu.

Te man pāris pārdomas.

Uzrakstīts pirms kāda laika

Biroja izveidošanai iespējami vismaz divi pamatojumi. Racionālais pamats ir pavisam vienkāršs - nodalīt ļoti svarīgu pretCOVIDa pasākumu kopumu atsevišķi un koncentrēties tieši uz vakcinācijas pasākumu organizāciju. Sekmīga vakcinācija ikdienas inficēto, saslimušo, slimnīcās stacionēto un mirušo statistikā ietekmētu tieši slimnīcās esošo un mirušo skaitu, līdz ar to būtu nozīmīga gan konkrētiem cilvēkiem no riska grupām, gan dotu atslodzi visai medicīnas sistēmai, gan beidzot dotu zināmu cerību šīs vīrusu infekcijas kontrolei un optimisma devu cilvēkiem. Tomēr pieredze tepat kaimiņos Lietuvā liecina, ka nemaz jau tā visi no tām riska grupām uz to vakcinēšanos tā nepiesakās. Ir pazīmes, ka kaut kas līdzīgs būs arī pie mums, Latvijā. Vai to varēs ietekmēt vakcinācijas birojs?

Tad nu par to otro Vakcinācijas biroja funkciju. Speciāli izdalot šo vienu funkciju vienam birojam ir radusies laba iespēja jebkādas kļūdas, aizkavēšanās un neizdošanās ļoti labi norakstīt uz šo vienu organizāciju. Te gan uzreiz jāpasaka, ka Veselības ministrs Pavļuts pēdējās nedēļas laikā vismaz pāris reizes aicinājis šo biroju un tā cilvēkus vismaz tā darbības sākumā pārāk nekritizēt un atgādinājis, ka jau iepriekš bijušas kļūdas, kas nosaka šodienas situāciju. Tas ir labi un godīgi. Tagad tā vismaz izskatās. Sākumā tiešām izskatījās, ka tas tāds publisko attiecību projekts, kas ļauj ministru prezidentam Kariņam bargulīgi intervēt biroja vadītāju un pašam palikt ēnā. Protams, ka laiku pa laikam medijos, interneta komentāros un sadzīves sarunās dažādi žurnālisti, uzaicināti viesi un tauta apspriedīs milzīgo biroja vadītājas algu, inficēto, saslimušo un mirušo skaitļus un pēc tam operatora nevērības dēļ pārraides beigās skatītāji pamanīs, ka maska uzreiz tiek noņemta un laikam jau uzaicinātie vīrusa izraisīto problēmu nekā nesaista ar pilsoņu uzvedību. Ko tie masku plivinātāji demonstrē? Uzskatu brīvību? Neticību valdībai? Formāli jā, liekam to masku, tv pārraides laikā, veikalā taču arī jāiet ir un pēc tam mierīgi turpat pie veikala, satiekot paziņu, pusmetra attālumā sarunājam cigareti un mierīgi patērzējam par dzīvi. Rīkojam svētkus, radu sanākšanas, vārdu sakot, baudam dzīvi. Tas novērotājs, kurš vienkārši apraksta šīs situācijas, kādas tās ir, šādā kontekstā kļūst par kaut kādu slikto. Šo domu ar praktisku piemēru aprakstīšu nedaudz vēlāk.

Tad nu sanāk, ka Vakcinācijas birojs ir vajadzīgs kā objekts, uz kuru vērst visādas emocijas. Psiholoģiski šo mehānismu sauc par projekciju.

Tagad atkal par praktisko un jautājumiem, kas būtu jārisina. Ģimenes ārsti šonedēļ un nākošnedēļ saņems vakcīnas un sāks vakcinēt vienu no riska grupām - vecus cilvēkus. Vakcīnas flakonā ir 10 devas un sabiedrībā ir visādi viedokļi un var gadīties, ka sarunāta vakcinācija nenotiek, tāpēc ir svarīgi organizēt rezerves vakcinējamos, ja gadījumā sanāk tā, ka paliek liekas devas. Pašvaldības transports, tuvinieki ar auto, kaut kā tie vecie ļaudis, kas tomēr vakcinēsies, ir jānogādā tajā dienā vakcinācijas vietā. Veco ļaužu vakcinācija ietekmētu smagi slimo un mirušo statistiku un dotu optimisma devu arī sabiedrībai. Kaut ko taču varam izdarīt pareizi!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Beigās izrādīsies, ka šo auto sabrauca, bet kipišs jau nekur nezudīs.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...