Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , Jacob teica:

Nu re, ar to tava gudrība beidzās. 

Ek, nav jēgas! 

Es esmu šajā forumā ar faktiem, ar linkiem mēģinājis ntās reizes pierādīt, ka covid bīstamība ir pat vairāk kā uzpūsta. 

Publiski pieejamā info pierāda ka covid ir kārtējā infekcijas vīrusu slimība, aļa gripa ar kādām mēs slimojam katru gadu un dīvainā kārtā cilvēces gals nav pienācis. 

Un nepienāks! Jā, daži nomirs, daži slimos smagi. Tomēr vēzis vai sirds/asinsvadu slimības paņem nesalīdzināmi vairāk dzīvību. Bet tas covidfobiem vai covidfīliem ir pie kajas!

Viņi uztraucas ka viņu vecmāmiņa nomirs no covida, tomēr viņiem ir pilnīgi neuztrauc, ja viņa no vēža nomirs, kaut gan otrs gadījums ir simtiem reižu vairāk iespējams. Pofig....

 

 

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

 

Ar cilvēku, kuram BILDĪTES kalpo par argumentiem, man nav ko runāt. Es jau pateicu!

 

Gobzema vēlētāju grūtāk noraksturot :D

 

Tu taču saproti, ka bildītē ir priekš Tevis vieglāk sakārtoti dati, vai arī vēlies iziet cauri visiem jēlajiem datiem? Apakšā ir atsauce.

 

Jacob Tu esi Ronalds vai nē? :D

 

Bet pag, vēzis un sirds slimības nav lipīgas, par ko iet runa. Nebiju domājis, ka šis jaunais vīruss parādīs cik mēs esam vai tieši pretēji neesam izglītoti. Jo sabiedrībā izrādās ir daudz lielāks reptiliāņu un horoskopa piekritēju skaits kā biju domājis

Labots - Malis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Jacob teica:

kuram BILDĪTES kalpo par argumentiem

 

Pirms 58 minūtēm , Jacob teica:

Manu teoriju apstiprina fakts, ka Covid pazīmes ir praktiski tādas pašas kā gripai.

 

Es ieliku bildīti, kur salistētas pazīmes kuri apgāž tavus mistiskos faktus, bet redzi, neesot pareizā bilde un vispār tur kaut kas nesaprotams uzrakstīts. Tad ieliec apstiprinājumu saviem faktiem. 

Link to comment
Share on other sites

Man čoms ar 20+gadiem medicīnā jau labu laiku atpakaļ teica, ka nevajag turpināt diskutēt ar kādu, kurš saka ka covid ir gripa, lietojot spilgtu salīdzinājumu.

Proti-''ja kāds tev prasītu, vai dzinējs ņemts no fwd autiņa derēs rwd, jo nevar jau zināt, vai negriežas uz nepareizo pusi, tu taču ar tādu nediskutētu'' :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Es esmu šajā forumā ar faktiem, ar linkiem mēģinājis ntās reizes pierādīt, ka covid bīstamība ir pat vairāk kā uzpūsta.

Bet tu esi mēģinājis pierādīt, ka covid vīruss ir modificēts gripas? Acīmredzot līdz tam vēl jāaug :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jacob teica:

 

Ar cilvēku, kuram BILDĪTES kalpo par argumentiem, man nav ko runāt. Es jau pateicu!

Tieši tā! Par masku lietderību es neesmu redzējis NEVIENU zinātnisku pētījumu! 

Max ko var piedāvāt masku aizstāvji - karikatūrveidīgus zīmējumus ka arguments! Jums pašiem nav smieklīgi???? 

 

Bez tam - statistika - vai valstīs kur maksas obligātas statistika uzrāda saslimšanas samazināšanos????

 

  • Atbalstu 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Corey said:

Man čoms ar 20+gadiem medicīnā jau labu laiku atpakaļ teica, ka nevajag turpināt diskutēt ar kādu, kurš saka ka covid ir gripa, lietojot spilgtu salīdzinājumu.

Proti-''ja kāds tev prasītu, vai dzinējs ņemts no fwd autiņa derēs rwd, jo nevar jau zināt, vai negriežas uz nepareizo pusi, tu taču ar tādu nediskutētu'' :D 

 

....

 

Labots - Jacob
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Bet tu esi mēģinājis pierādīt, ka covid vīruss ir modificēts gripas? Acīmredzot līdz tam vēl jāaug :) 

Es biju domājis ka esi gudrāks!

 

Par maskām - lūdzu kaut vienu zinātnisku pētījumu studijā, kurš pierāda ka maskas palīdz!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ronalds said:

Tieši tā! Par masku lietderību es neesmu redzējis NEVIENU zinātnisku pētījumu! 

Max ko var piedāvāt masku aizstāvji - karikatūrveidīgus zīmējumus ka arguments! Jums pašiem nav smieklīgi???? 

 

Bez tam - statistika - vai valstīs kur maksas obligātas statistika uzrāda saslimšanas samazināšanos????

 

 

....

Labots - Jacob
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Max ko var piedāvāt masku aizstāvji - karikatūrveidīgus zīmējumus ka arguments! Jums pašiem nav smieklīgi???? 

Āļo, tu dzer vai lieto mušmires? Es ieliku bildi, kur salīdzina dažādu slimību simtomus, bet tas dīvanis sāka pavisam glupības runāt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Malis teica:

Jacob Tu esi Ronalds vai nē? :D

Sāk rasties līdzīgas domas!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mēs sākam uz karikatūrām atsaukties, tad man ir tiešām žēl....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Ronalds teica:

Par maskām - lūdzu kaut vienu zinātnisku pētījumu studijā, kurš pierāda ka maskas palīdz!

Kur pēdējās 20 postos pieminētas maskas. Pamodies no 1L šņabja dzeršanas?


Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Ja mēs sākam uz karikatūrām atsaukties, tad man ir tiešām žēl....

5ea9eb9248d92c171032b27a?width=1100&form

 

Tu tiešām dzer? Par šo bildi tas dīvainis sacepās.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Mezavecis said:

Bet tu esi mēģinājis pierādīt, ka covid vīruss ir modificēts gripas? Acīmredzot līdz tam vēl jāaug :) 

 

....

Labots - Jacob
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jacob teica:

 

A man medicīnā strādājošie teica, ka Kovid draudi ir stipri pārspīlēti!

 

Sūdīgākais, jau tas, ka tos draudus, nav iespējams nedz līdz galam definēt, ne prognozēt. Bet to jau arī tev droši vien pateica.

Labots - Corey
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Jacob teica:

Es izsaku tādu pieņēmumu uz man pieejamās informācijas pamata

Tad man jāpieņem, ka dzīvo krātiņā zoodārzā. Pēc novērojumiem. 

Link to comment
Share on other sites

Par maskām runājot, ārsti saka, ka no tām nav jēgas. Ja saka, vilksim, bet tās ne no kā nepasargā. To atkal saka ārsti. 

 

 

13 hours ago, Mezavecis said:

Tad man jāpieņem, ka dzīvo krātiņā zoodārzā. Pēc novērojumiem. 

 

....

Labots - Jacob
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai man vienīgam liekas, ka @Jacob kopā ar @Ronalds sēž vienā telpā, lieto sarkanās mušmires un katrs maļ savu maļamo nemaz nelasot to, ko citu raksta? Ronaldam gan ir tāds ieradums, vispirms uzrakstīt komentāru, pēc tam sākt lasīt, par ko vispār tēma. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man šodien laikam luste spamot, tad jau veselība atgriežas.

 

@Jacob un @Ronalds, man Jums kungi jautājums. Jūs tik bieži piesaucas pierādījumus un citas lietas, tad man Jums abiem jautājums, kas Jūsu prāt ir pierādījums, kas kvalificējas šim kritērijam, ja jau WHO dati un citas lietas neskaitās kā pierādījumi, tad, kas kvalificējas kā pierādījums?

 

Domāju, ka jāsāk no šī gala, citādi te rodas diskusija un pareizumu nosaka tas, kurš ātrāk drukā :D

 

Šobrīd Jūs abi kungi izpildāt visas klišejas un argumentējat kā jebkurš illuminati piekritējs ar kuriem esmu diskutējis par COVID un citiem dīvainiem karstajiem tematiem, Jūs rakstāt lietas, kuras piesauc jebkurš sevis cienīgs 5G nīdējs.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jacob teica:

Covid - vairāki gripas vīrusi, kas mākslīgi savienoti vienā. Laboratorijā.

Tālāk biedra #Jacob tekstus var nelasīt. Aizdomas bija, bet nu pats apstiprināja, ka dzīvo uz plakanas zemes, kur visa ļaunuma sakne ir Soross, Geits, ķirzakcilvēki (ne D_L) un viss tiek izplatīts ar 5G palīdzību :devil:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Labi, lai neietu uz personīgiem apvainojumiem, es visiem covidofīliem/covidofīem uzdošu konkrētus jautājumus un vēlos jūsu atbildes.

1, LV statistika, 15 mirušie no covid LV - ir daudz vai maz salīdzinot ar 3.5k mirušajiem no vēža tajā pašā laika posmā? Kura slimība pēc jūsu domām ir bīstamāka? Cīņai ar kuru slimību būtu vairāk resursu jāvelta? (Nav mans izdomājums, linku devu) 

2. SE statistika - tas ka pēdējos mēnešos kopējo nāvju skaits nav lielāks, kā iepriekšējos gados! Jūsu izskaidrojums, lūdzu! (Arī linkus devu!)

3. SE vs UK - nāvju statistikā nav būtisku atšķirību. Kaut vienā valstī bija stingra karantīna otrā nē. (Nav mans izdomājums vai pieņēmums, linki bija) 

4, Maskas, LT maskas obligātas, LV nē, kurā valsti vairāk saslimušo? 

 

Un lūdzu pamatojiet savu viedokli ar statistikas datiem vai zinātniskiem pētījumiem! 

 

 


Pirms 4 minūtēm , Malis teica:

kas Jūsu prāt ir pierādījums,

Statistikas dati un zinātniski pētījumi! 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Ronalds teica:

Labi, lai neietu uz personīgiem apvainojumiem

Atbildi sākumā par iepriekšējo uzbraucienu, kuras bildītes tev nepatika. 


Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

SE vs UK - nāvju statistikā nav būtisku atšķirību

Kāpēc konkrēti šīs valstis? Kāpēc nesalīdzināt Čehiju vai Franciju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Tālāk biedra #Jacob tekstus var nelasīt.

Es tavā vietā nebūtu tik pārliecināts, ka šis vīruss nav mākslīgi radīts! Katrā ziņā mūsdienās ir tehnoloģijas, lai izmainītu DNS/RNS. Un visas lielvaras nodarbojas ar ķīmisko un bakterioloģisko ieroču izstrādi, kaut arī tas ir ar starptautiskām konvencijām aizliegts. Piemēram novičiks liekas ka ir no tīra gaisa pats sintezējies..... :D  

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

@oxygenEs jau vakar vakarā šo te @Ronalds argumentēju, bet laikam pēc smagā kodien visu jau aizmirsis un sāk to pašu dzīt no sākuma. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mezavecis teica:

Atbildi sākumā par iepriekšējo uzbraucienu, kuras bildītes tev nepatika. 

 

Tā ar plikajiem locekļiem un urīnu.

Pirms 7 minūtēm , Mezavecis teica:

Kāpēc konkrēti šīs valstis? Kāpēc nesalīdzināt Čehiju vai Franciju?

Tāpēc ka es nespēju par viņām datus atrast. Es salīdzinu to, par ko man ir dati. Ja tev ir dati par Čehiju un Franciju, padalies, salīdzināsim, paanalizēsim!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

veselam cilvēkam maskai nav jēga, maskas jānēsā slimajiem, bet slimajiem ir jābūt karantīnā, un tur masku arī nevajag, maskas ir jālieto tāpēc, ka slimnieks pirmajās dienās nezina, ka ir slims, un vazājās apkārt, un var aplipināt veselos, tāpēc , drošības dēļ, sabiedriskās vietās visiem ir jānēsā maskas, jo nav zināms, kurš ir slims

 

Precīzi. Down side-pavirši lietojot masku, baigi palielinās saķert drazu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Mezavecis teica:

pēc tam sākt lasīt

Šo nebiju pamanījis. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alusbundza said:

veselam cilvēkam maskai nav jēga, maskas jānēsā slimajiem, bet slimajiem ir jābūt karantīnā, un tur masku arī nevajag, maskas ir jālieto tāpēc, ka slimnieks pirmajās dienās nezina, ka ir slims, un vazājās apkārt, un var aplipināt veselos, tāpēc , drošības dēļ, sabiedriskās vietās visiem ir jānēsā maskas, jo nav zināms, kurš ir slims

Necenties. Šo simts reizes citi ir teikuši, arī es. Pat tika liktas iekšā saites uz zinātnieku un epidemiologu teikto. Tomēr tas tak nav nekas, ko šie sajēdz! Patiesība ir tikai un vienīgi paša sameklētajā info no visādiem šaraškinu kantoriem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Pat tika liktas iekšā saites uz zinātnieku un epidemiologu teikto.

Ludzu esi tik laipns un ieliec vēlreiz tās saites! 

Un nevis uz to, ko kāds ir teicis, bet uz zinātniskiem pētījumiem vai statistikas datiem! 

Tiešām tik grūti pamatot savu viedokli ar faktiem? 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Mezavecis said:

Vai man vienīgam liekas, ka @Jacob kopā ar @Ronalds sēž vienā telpā, lieto sarkanās mušmires un katrs maļ savu maļamo nemaz nelasot to, ko citu raksta? Ronaldam gan ir tāds ieradums, vispirms uzrakstīt komentāru, pēc tam sākt lasīt, par ko vispār tēma. 

 

....

Labots - Jacob
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1. Covid

2. Slēpj datus padlas, vai modificē

3. Skat 2.

4. Jāskatās pēc tabulām cik masku uz cilvēku pārdots

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 20 minūtēm , oxygen teica:

bet problēma ka lipīguma dēļ visi var vienlaicīgi. Kad piemēro visādus piesardzības pasākumus,  slimošana pakāpeniski, nevis vienlaicīgi. Nu kaut vai tas ka neba visi var iztikt bez slimnīcas. Kaut kāds procents jau tagad. Ja vienlaicīgi  slimi tipa 100 000 , Latvijā, tad paši varat izskaitļot cik vajadzēs uz slimnīcu. Un tad .. šķirosim kuru vedam (nu jā varbūt nebūs kam vest, jo vedēji arī apslimuši) , bet kuru atstājam lai palīdz ''augstākie spēki''

plānprātiņ @Jacob, un pārgudrais @Ronalds, vai šis nav pēc jūsu domām svarīgs arguments?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jacob teica:

katru info vērtēt kritiski un skatīties pēc iespējas plašāk uz lietām.

Diemžēl vairums uz to nav spējīgi.... :( 

Neviens no covidofīliem/fobiem nav spējis argumentēt savu viedokli ar neko ticamāku kā linku no tvnet/delfi... 

Lūdzu vēlreiz - linkus, kas pierāda ka jums ir taisnība.  

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

motleyman

OK, manas piecas kapeikas par tēmu ... Jā, C19 vīruss ir mikroskopisks un parastās sejas maskas nav 100% efektīvas. BET !!!!! Vīrusa pārnese notiek tad, kad tas vīruss ir pieķēries (pielipis) cilvēka klepus, iesnu, siekalu, puņķu pilieniem. Un tos pilienus nu gan maskas savāc. Jā, atkal ne par 100%, bet labāk kaut tādas maskas, nekā vispār nekādas. Nu un par atšķirīgiem analīžu rezultātiem starp valstīm ... Katram muļķim skaidrs, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no iedzīvotāju daudzuma un apdzīvotības blīvuma. Bet objektīvi testu rezultāti iespējami tad, ja visās valstīs notestē vienādu iedzīvotāju daudzumu. Ja, piemēram, LV dienā uztaisa 3000 testus, bet EST, piemēram, kādus 1500 gab., tad skaidrs ka rezultāti nebūs ne vienādi, ne objektīvi. Un apmēram zinu ko rakstu, jo manas mammas māsa Gaiļezerā ar šo saskaras un cīnās katru dienu. Izdaram vismaz tik daudz, ka mazgājam rokas un pacenšamies lietot sejas aizsargmaskas.  Visi neticīgie mierīgi varētu pirms operācijas (nevienam nenovēlu) ķirurgam pateikt - klau, aizsargmasku vari nelikt, tāpat nav jēgas ... Kurš kaut ko tādu darītu, ko ???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

plānprātiņ @Jacob, un pārgudrais @Ronalds, vai šis nav pēc jūsu domām svarīgs arguments?

Spriedelējumi! Kur ir dati vai zinātniski pierādījumi, kas to pierāda? Ja ir lūdzu studijā! 

Vēlreiz, mans viedoklis ir balstīts uz publiski pieejamiem datiem, linkus esmu devis, un ne vienu reizi vien! 

 

Uz ko ir balstīts manu oponentu viedoklis? 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Kur ir dati vai zinātniski pierādījumi, kas to pierāda?

kas , bļin, tev galva nav?, tā taču pašsaprotama lieta, kādus pierādījumus tu gribi?, tik pat labi varu tev uzjautāt pierādījumus pēc litra šņabja izdzeršanas, vai esi pilns?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, motleyman said:

OK, manas piecas kapeikas par tēmu ... Jā, C19 vīruss ir mikroskopisks un parastās sejas maskas nav 100% efektīvas. BET !!!!! Vīrusa pārnese notiek tad, kad tas vīruss ir pieķēries (pielipis) cilvēka klepus, iesnu, siekalu, puņķu pilieniem. Un tos pilienus nu gan maskas savāc. Jā, atkal ne par 100%, bet labāk kaut tādas maskas, nekā vispār nekādas. Nu un par atšķirīgiem analīžu rezultātiem starp valstīm ... Katram muļķim skaidrs, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no iedzīvotāju daudzuma un apdzīvotības blīvuma. Bet objektīvi testu rezultāti iespējami tad, ja visās valstīs notestē vienādu iedzīvotāju daudzumu. Ja, piemēram, LV dienā uztaisa 3000 testus, bet EST, piemēram, kādus 1500 gab., tad skaidrs ka rezultāti nebūs ne vienādi, ne objektīvi. Un apmēram zinu ko rakstu, jo manas mammas māsa Gaiļezerā ar šo saskaras un cīnās katru dienu. Izdaram vismaz tik daudz, ka mazgājam rokas un pacenšamies lietot sejas aizsargmaskas.  Visi neticīgie mierīgi varētu pirms operācijas (nevienam nenovēlu) ķirurgam pateikt - klau, aizsargmasku vari nelikt, tāpat nav jēgas ... Kurš kaut ko tādu darītu, ko ???

 

...

Labots - Jacob
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...