Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

latscrap
Pirms 8 minūtēm , camel teica:

Tie dieva sludinātāji ir vislielākie paranoiķi un pilni naida, atriebības kāres un neuzticības. Viņus neielaiž veikalā - nost ar Kariņu. Potēties nevajag, jo infekcijas iet uz augšu. Valstī krahs, jo ... viņus neielaiž veikalā, ā un alkohola lobijs.

Praida mēnesim (nedēļai?) Par godu un pateicoties tev par lielisko "par tēmu" pienesumu šim tematam kā arī kopējai foruma nokrāsai, aicinu konkrēti Tevi (bet arī visus citus) parakstīties :

https://jauns.lv/raksts/zinas/454494-cvk-parakstu-vaksanai-registre-gimenes-jedziena-grozijumus-satversme

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, Lainere teica:

Daudz. Mazbērnu dzīvēm pietiks. 

Nekā daudz viņam nav. Knapi 250 000 pensiju uzkrājumos + kautkadas akcijas. Pieņemot ka viņš ir no US un strādājis gan tur, gan Briselē ir jābrīnās ka tik maz, jo US jau pa lielam pensiju nav.

Pat man teorētiski 56 gadu vecumā, būs vairāk pensiju fondā nekā viņam.

 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs

@rubb ja uzskati, ka mēs labi dzīvojam, izbrauc par LV! Pa laukiem, paskaties uz tukšām pilsētām ārpus Rīgas un pierīgas... Un izslēdz TV! Paskaties, kādas stundas vecāki strādā, lai nopelnītu algu, par kuru var samaksāt rēķinus, paēst un nopirkt par bargu naudu uz parādu kaut ko no nepieciešamības precēm! Piemēram, mums patīk lamāt ierēdņus, kuri par tādu algu strādā darbā fiziski un pēc darba mājās līdz pusnaktij un vēlāk. PSRS laikos cilvēki tā nestrādāja. 

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

 

Pamēģini. Moška es uzzināšu ko jaunu, izņemot to, ka cilvēkus no dzīvokļiem neizlika, darbs bija visiem (tos, kas dzēra un nestrādāja, spieda strādāt), alga bija visiem. Bērniem bija bezmaksas pulciņi, skolās bija kārtība, skolotājus cienīja... 

Jā, un bija pats garšīgākais plombīrs pasaulē arī...

Tu neko nezini par dzīvi psrs. Tas laiks, kad pie mums bija ierobežojumi tirdzniecībai kovida dēļ, kad veikalos daudz ko nedrīkstēja tirgot, tajā laikā ikvienu psrs ierindas iedzīvotāju ieliktu, viņš sajustos kā paradzīzē, cik daudz visa kā ir nopērkams.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Antivakseri var paskaidrot, kas ir tie galvenie iemesli, kuru dēļ nevajag vakcinēties? Atmetam visas dumības par 5G čipiem, grafēniem un indēm...

Kā šeit var lasīt, nepatīk valdība, valdība kaut ko liek darīt, tad nu mēs par spīti tā nedarīsim, nu nepatīk Kariņš, saprotu... Tas viens iemesls?

Bailes, ka vakcīna nepietiekoši pārbaudīta? Nu labi, tas otrs iemesls.

Vēl kas?

Kaut ko jēdzīgu vēl nosauciet.

Te forumā domas dalās, kas īsti ir antivakcers... No viena definīcijas itkā atbilstu, no citas - nē - nu juceklis :sarkasms:Bet nu labi, īsumā (ja nepieciešams izvērstāks skaidrojums - tikai pajautā! Galvenais - neliec manis rakstītajā kaut kādu savu domu vai savus vārdus iekšā):

  1. Neredzēts valdību (spec dažiem: tas globāli) entuziasms (ir tikai viens variants un tikai vienīgi un tikai un vienīgi). Žēl, ka pēc vairāk kā gada kāds vēl nesaprot, ka te sabiedrības labums veselība nav primārā lieta.
  2. WHO korumpantu un to rekomendācijas jau iepriekš sevi ir izsmēlušas putnu gripas un cūku gripas laikā (ja kāds vēl atceras)
  3. "Brīvprātīgs" / "Sadarbspējīgs" princips (es saprotu, ka @Jurkins tu nesaproti, bet nav man, diemžēl, tādu izskaidrošanas spēju)
  4. Briesmīga pandēmija, kur neizdzīvojušo vidējais vecums ~80 gadi (bez maz jāsaķer Covid, varbūt lielāka iespēja tikt pāri Latvijas vidējam ~70), veseliem risks praktiski 0, bet vienīgā un visiem izeja  - vakcinēties. Nu nav tā (manuprāt, protams). Netici man - paskaties statistiku. Ir grupas, kam vakcīna reāli var palīdzēt, bet ir grupas, kam nav vērts pat riskēt ar visādiem blakus efektiem, lai arī cik maziem.
  5. Jauna tipa "vakcīnas" un to blakus efekti. Strīdīgs punkts - neesmu vēl pārliecināts, ka te pastāv baisais risks, ņemot vērā vakcinēto skaitu, bet īstermiņa ziņojumi un video apetīti nerosina, bet ilgtermiņa riskus neviens nav testējis, tāpēc ASV vēl tās skaitās emergency authorization use, bet EU - Conditional marketing authorisation
  6. Ir tikai viena Zinātne - tā, kas saskaņota ar punktu 2. Pārējais viss esot dezinformācija, troļļi, Pļaviņi-Gobzemi, fake-news, ekstrēmisms. Nav diskusija, tā pazūd no "ētera" (jā - to sauc par cenzūru). Un te es runāju par jomas speciālistiem, nevis FB. Beidziet tak reiz savus G5 un Pļaviņu-Gobzemu "jociņus".

Tas tā ātrumā, ja kaut ko vēl atminēšos - piemetināšu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
3 minutes ago, Zin... said:

Atbilde uz manu jautājumu nebūs. 

 

A nevajag. Ja uzskati, ka normāla dzīvošana tas ir tad, kad cilvēki uz parādiem ir sapirkuši sev dažādas lietas, strādā garas stundas/vairākās darba vietās, lai nosegtu tikai to, kas ir pamatvajadzības, tad mans viedoklis par normālu dzīvi atšķiras. Latviešu tauta izmirst. Ja Tu atvērsi acis, ieraudzīsi to pašu. Tev patīk fakti? Nu tad paskaties statistiku! PSRS laikos latviešu ģimenēs bija 3-4 bērni... Statistika, dati. Tev tak tie patīk!

2 minutes ago, vvv said:

cik daudz visa kā ir nopērkams.

 

Varētu padomāt, ka dzīves kvalitāti nosaka veikalā pieejamo preču daudzums!

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Varētu padomāt, ka dzīves kvalitāti nosaka veikalā pieejamo preču daudzums!

Mateuš, psrs laikā Dieviņam ticēt neļāva.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, vvv said:

Mateuš, psrs laikā Dieviņam ticēt neļāva.

 

tas gan bija. Bet tagad notiek tas pats; pret Baznīcu vērstā propoganda ir diezgan iespaidīga. Cilvēki Dievam netic tikai tāpēc, ka visur runā par drausmīgo baznīcu... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mateushs teica:

Varētu padomāt, ka dzīves kvalitāti nosaka veikalā pieejamo preču daudzums!

Kvalitāti nosaka pirktspēja, brīviba, vārda brīvība, dzīves ilgums, pārvietošanās brīvība. 

 

Pilnīgi visur šeit esam priekšā "patieso neatkarīgajai krievijai un draugiem" 

Link to comment
Share on other sites

Mūsu skolā vecākā klasē, nu tā pie mums skolā runāja, tāda vietējā leģenda, Ziemassvētkos viena meitene ienāca klasē, skaļi visiem klasesbiedriem novēlēja Priecīgus Ziemassvētkus, nepamanīja skolotāju, kas bija jau klasē, tā izgājusi, pēc tam atgriezusies jau ar vairākiem skolotājiem, meiteni izsaukuši no klases, pēc tam tā meitene vairs nebija redzēta...

Labi, tā ir leģenda. Patiesi, tev saku, padomju laikā skolā pateikt «Priecīgus Ziemassvētkus» nedrīkstēja.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Nekā daudz viņam nav. Knapi 250 000 pensiju uzkrājumos + kautkadas akcijas. Pieņemot ka viņš ir no US un strādājis gan tur, gan Briselē ir jābrīnās ka tik maz, jo US jau pa lielam pensiju nav.

Pat man teorētiski 56 gadu vecumā, būs vairāk pensiju fondā nekā viņam.

 

Atkarīgs cik tev ir gadi. Lielākā daļa pensiju pat nesaņems, un tie kas šobrīd saņem, tās ir kapeikas. 

Viņam īpašumos jau vien kāda vērtība, noguldījumi bankā ir tuvu pie miljona, nav precīzi, bet tuvu. 

Alga arī ļoti smuka, kādam nepieciešams puss gadu no vietas strādāt lai tādu naudu saņemtu. 

Vēl jāuzskaita? 

Viņam pieder farmācijas firma, kurā starp citu ir pavisam citi covid medikamenti, pie kuriem piekļūs viņš un vēl kaut kādi izredzētie. Tur vērtība arī, miljonos. Bet tas tik tā. 250 000 pensiju uzkrājumos + pāris akcijas

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

Viņam pieder farmācijas firma, kurā starp citu ir pavisam citi covid medikamenti, pie kuriem piekļūs viņš un vēl kaut kādi izredzētie.

🤪🤪🤪🤪

Folllijaaaaa

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 37 minūtēm , Zin... teica:

Vai vari lūdzu pateikt man vai mani skars kovid smagi vai nē ar 100% varbūtību

Pa, tu visai bieži nicinoši izsakies par, khmm, "mazāk izglītotiem", bet pats man prasi 100% atbildi par varbūtību? :sarkasms:Saņemies! Turklāt es tev linku devu uz relatīvi apjomīgu statistiku - paņem ar pirkstu un atrodi savu aili(-es), tur tu varēsi izsecināt savu risku.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 3 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Nedomāju ka būs liela savstarpēja ieinteresētība šim pasākumam. Pēc komentāra ir sksidrs ka neesi dzīvojisbtais lsikos, jo nezininko nozīmē bads, komunālais dzīvoklis, bērnība bez zābaciņiem un koka rotaļlietas, aizliegti Jāņi un baznīcā iešana, stučīšana, bezparteisko vajāšana, kaitīgā ražošana, latviešu valodas lietošanas ierobežojumi, blatu medicīna, tukši veikalu plaukti, priekd reizi nedēļā doktordesu dabūt uz msizes ja kādam mājiniekam bij vaļas pāris stundas gaļas rindā izstāvēties, vienīgais mūža ceļojums par blatu un īpašiem nopelniem darbavietā uz ooo Sočiem utt. un tā bez gala. Karoče ne vella tu nezini.

Lielāko no tās daļas ko tu nosauci, esmu izjutusi. Un vēl daudz ko citu. 

Skaidrs ir tikai viens, tie laiki ir devuši arī savu labumu, bet vilkt viņus līdzi arī nav baigā jēga

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , Lainere teica:

Tur vērtība arī, miljonos.

Tad viņš to visu slēpj un nav deklarējis savā amatpersonas deklarācijā? Vai tev ir kāda slepenā informācija? Tad jau pa taisno vari dities uz KNABu.

https://www.la.lv/kas-karinam-macina-publiskota-ministru-prezidenta-ienakumu-deklaracija

Labots - AndrisBB
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Bļins, jūs te vispār lēnāk varbūt?? Es knapi tieku līdzi!!! :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja man risks ir hokj 0,1%, bet ar vakcīnām iespējams nomest lejā uz 0,01%

 

Kādēļ cilvēki tomēr izvēlas pirmo variantu? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Karoče ne vella tu nezini.

Tač, skaidrs...

Mateušs atgādina to mazo meitenīti, bija krievu internetos tāds video, maza meitenīte gauži raud, viņai prasa, kāpēc tu raudi, viņa atbild - v eseseser haču, prasa kāpēc, viņa atbild - patamu čto tam ģeķjam bilo veselo i moroženoje bilo vkusnoje...

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
3 minutes ago, vvv said:

Patiesi, tev saku, padomju laikā skolā pateikt «Priecīgus Ziemassvētkus» nedrīkstēja.

 

Zinu. Tas bija sviests. Nesaku, ka mums ir jābūt PSRS. Nē. Bet arī ES un ASV mēs bijām un būsim 3. valsts. Blakus ir kaimiņš, kuram pirms kāda laika mēs bijām tuvie rietumi. Var būt, pareizāk ir strādāt ar tiem, kuriem mums vajag, nevis rauties pie tiem, kuri mūs uzskata par 3.valsti un sūta mums sliktākās kvalitātes preces? Var būt, nevajadzēja klapēt ciet tranzītu ar baltkrieviem un krieviem, jo tās ir ģimenes, tie ir cilvēki, tie ir nodokļi u.t.t.? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, Lainere teica:

Viss publiski pieejams. Ja māki atrast, Atradīsi jebko un par jebko. 

Nu parādi kur ir tas atrodams. Savādāk tukša diršana.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Ja man risks ir hokj 0,1%, bet ar vakcīnām iespējams nomest lejā uz 0,01%

 

Kādēļ cilvēki tomēr izvēlas pirmo variantu? 

Kāpēc tu esi tik pārliecināts ka šie procenti nav mainīti ar vietām? 

Nu tīri tikai informatīvi. 

Covids 0.01%  vakcīna 0.01% it kā diži nekas nemainās, bet tomēr. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Lainere teica:

Lielāko no tās daļas ko tu nosauci, esmu izjutusi. Un vēl daudz ko citu.

Tukša diršana.

Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

Te forumā domas dalās, kas īsti ir antivakcers... No viena definīcijas itkā atbilstu, no citas - nē - nu juceklis :sarkasms:Bet nu labi, īsumā (ja nepieciešams izvērstāks skaidrojums - tikai pajautā! Galvenais - neliec manis rakstītajā kaut kādu savu domu vai savus vārdus iekšā):

  1. Neredzēts valdību (spec dažiem: tas globāli) entuziasms (ir tikai viens variants un tikai vienīgi un tikai un vienīgi). Žēl, ka pēc vairāk kā gada kāds vēl nesaprot, ka te sabiedrības labums veselība nav primārā lieta.
  2. WHO korumpantu un to rekomendācijas jau iepriekš sevi ir izsmēlušas putnu gripas un cūku gripas laikā (ja kāds vēl atceras)
  3. "Brīvprātīgs" / "Sadarbspējīgs" princips (es saprotu, ka @Jurkins tu nesaproti, bet nav man, diemžēl, tādu izskaidrošanas spēju)
  4. Briesmīga pandēmija, kur neizdzīvojušo vidējais vecums ~80 gadi (bez maz jāsaķer Covid, varbūt lielāka iespēja tikt pāri Latvijas vidējam ~70), veseliem risks praktiski 0, bet vienīgā un visiem izeja  - vakcinēties. Nu nav tā (manuprāt, protams). Netici man - paskaties statistiku. Ir grupas, kam vakcīna reāli var palīdzēt, bet ir grupas, kam nav vērts pat riskēt ar visādiem blakus efektiem, lai arī cik maziem.
  5. Jauna tipa "vakcīnas" un to blakus efekti. Strīdīgs punkts - neesmu vēl pārliecināts, ka te pastāv baisais risks, ņemot vērā vakcinēto skaitu, bet īstermiņa ziņojumi un video apetīti nerosina, bet ilgtermiņa riskus neviens nav testējis, tāpēc ASV vēl tās skaitās emergency authorization use, bet EU - Conditional marketing authorisation
  6. Ir tikai viena Zinātne - tā, kas saskaņota ar punktu 2. Pārējais viss esot dezinformācija, troļļi, Pļaviņi-Gobzemi, fake-news, ekstrēmisms. Nav diskusija, tā pazūd no "ētera" (jā - to sauc par cenzūru). Un te es runāju par jomas speciālistiem, nevis FB. Beidziet tak reiz savus G5 un Pļaviņu-Gobzemu "jociņus".

Tas tā ātrumā, ja kaut ko vēl atminēšos - piemetināšu.

Pag, tagad bez filozofijas un polemikas par varas dabu.

 

Vienīgais reālais punkts ir nr. 5...?

 

Kas, tavuprāt, notiks ja tu nopotēsies? Sanāk, ka vienīgais no kā tu baidies ir blaknes?

 

Pārējie argumenti ir no sērijas - sša vada žīdu banda (starp citu, tur es tev absolūti piekrītu), sadrisa par mk-ultra, nožulīja trampam ofisu un ielika nevainīgo čovinu uz 20 gadiem ķurķī (piekrītu par visiem punktiem), tātad maitas, tātad vēl ļaunu, tātad nepotēšos?

 

Mani arī neapmierina kā tā žīdķirzaka cukerbergs ņirgājās par patiesību, bet tā ir tava argumentācija nepotēties ?

 

"Es neuzticos šai jaunajai pasaulei, 

Es nedarīšu ko jūs man liksiet!"?

 

Vai tomēr tikai blaknes?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

Var būt, pareizāk ir strādāt ar tiem, kuriem mums vajag

Krievijai mus nevajag. Kreivijai izpratne par sadarbību nozīmē - būt satelitvalstij un bez ierunām pakļauties Kremlim.

Nekādā gadījumā tu nedrīksti dzīvot labāk nekā Krievijā, savādāk vēl radīsies vietējām krievam jautājumi kādēļ Krievijā ir slikti. 

 

Krievijā ir izdevīgs kaimiņš biznesam, bet tikai ar normālu valdibu tur. Pašreizējā putina Krievija ir drauds nevis sadarbība. 

 

Par 3. Šķiras valsti varu pateikt tā - ka ir labāk - būt labākajam plaigskolā bez perspektīvas (psrs, nvs) vai būt ne tam labākajam laba augstskolā (ES), bet ar perspektīvām un iespēju augt.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 44 minūtēm , Zin... teica:
Pirms 46 minūtēm , Mateushs teica:

Nedomāju, ka šogad, kad saslimšanas skaitļi celsies atkal, būs kaut kas savādāk.

Nu šis gulstas uz antivakseru pleciem diezgan nevis Kariņa. 

Domāju par to nevienam šaubas nav pasaulē. 

Vakcinācija EU esot ap 70%, Latvijā ~40%. Varbūt līdz rudenim vēl nedaudz pieaugs, nu teiksim 50%, lai būtu vieglāk rēķināt. Tātad, vajadzētu būt uz pusi mazāk hospitalizēto un mirušo, varbūt nedaudz vairāk vai mazāk, ņemot vērā, ka vakcīnu efektivitāte nav 100% un faktu, ka daudzi, iespējams, tie vājākie jau ir aizgājuši (spec dažiem: tas nav domāts ciniski).

 

Ja sistēma tika galā līdz šim, tad pie uz pusi mazāka apmeklētāju skaita problēmām nevajadzētu būt. Ja tik kas nenoiet greizi ar kādu Marsa variantu...

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Kvalitāti nosaka pirktspēja, brīviba, vārda brīvība, dzīves ilgums, pārvietošanās brīvība. 

Es negribētu teikt, ka tādā UK piemēram ir izteikta vārda brīvība. Man vienu labi personiski pazīstamu angli apcietināja nakts vidū un piesprieda cik tur laikam 100 stundas unpaid community work, jo viņš ex sievai bija e-pastu aizsūtījis, kur izteica pretenzijas pret to , kā ex izturas pret viņa meitu. Vēl pamēģini pateikt ko sliktu par BLM, vai varavīksni, arī nebūs nekāda vārda brīvība. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 22 minūtēm , Zin... teica:

Ja man risks ir hokj 0,1%, bet ar vakcīnām iespējams nomest lejā uz 0,01%

Kādēļ cilvēki tomēr izvēlas pirmo variantu

Dažos vārdos uzrakstīju kādēļ. Pie tik niecīga riska, manuprāt, lielāks risks ir iedzīvoties nepatikšanās, ja akli klausīt Kompetentajiem (atvainojiet..., piedodiet..., nu nekādi nespēju) vai ļaut tiem absolūtu vaļu :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Lainere teica:

vid.gov.lv deklarācijā . 

 

Apskatijos. Un kas tur ir savādāks no tā ko es teicu? Apmēram 150k pensiju fondā, plus apmēram 2ook uzkrājumos un akcijās. Kas ir pavisam normāli uzkrājumi ņemot vērā viņa algu.

Kur ir tās slepēnās daļas miljonu vērtībā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur ir tās slepēnās daļas miljonu vērtībā?

Tu nepamanīji, tur ir kaut kādas farmokoloģiskās kompānijas. Švaks konspirāciju teoriju izdomātājs no tevis sanāktu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

Tu nepamanīji, tur ir kaut kādas farmokoloģiskās kompānijas

Es pamanīju, tur ir viena, kurā viņam ir akcija 9k vērtībā, tie laikam ir tie miljoni. Bet nu 250 miljardu vērtā kompānijā viņam droši vien ka liela teikšana :D

 

Lilly Eli&Co AJ Amerikas Savienotās Valstis, Indianapolis, Indiana 46285 USA Akcijas 55 9286.20 USD
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Apskatijos. Un kas tur ir savādāks no tā ko es teicu? Apmēram 150k pensiju fondā, plus apmēram 2ook uzkrājumos un akcijās. Kas ir pavisam normāli uzkrājumi ņemot vērā viņa algu.

Kur ir tās slepēnās daļas miljonu vērtībā?

 

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Švaks konspirāciju teoriju izdomātājs no tevis sanāktu.

Tiešām 

Screenshot_20210803_014045.jpg

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 22 minūtēm , latscrap teica:

Vienīgais reālais punkts ir nr. 5...?

Eķ? Es tak uzskaitīju savus personīgos iemeslus, ne tavus....

 

Pirms 23 minūtēm , latscrap teica:

Kas, tavuprāt, notiks ja tu nopotēsies?

Nezinu, kas notiks. Iespējams - nekas nemainīsies. Bet skat. punktu 1. Tu pats mēdz bez ierunām pakļauties komandām? Es nemēdzu.

 

Pirms 27 minūtēm , latscrap teica:

Sanāk, ka vienīgais no kā tu baidies ir blaknes?

Nesanāk tā. Tu pats izdari apgalvojumu, ka reāls punkts ir tikai 5. un tad izdari kaut kādus secinājumu. Es sarindoju secīgā kārtā, kas man tajā visā nepatīk. Ja runājam personīgi, tad pēc statistikas sanāk tik maza iespēja nolikt ķelli vai smagi saslimt no tā Covid, ka nav pat vērts par to domāt. Un maniem bērniem - vēl jo mazāk. Nu tik potēs visus pēc kārtas, kā tad. Tāpēc propagandas pūtēji var man iepūst, ka ir tikai viena vienīga izeja no šīs Postažas.

 

Starp citu, es nebrīnos, ja šajos cenzūras apstākļos nekādu citu viedokli kā tikai Vienoto Risinājumu, nav iespējams iegūt. Nē, es te nerunāju (linkā tikai daži piemēri) par G5 un FB vai Pļaviņu-utt.

 

Pirms 29 minūtēm , latscrap teica:

"Es neuzticos šai jaunajai pasaulei, 

Es nedarīšu ko jūs man liksiet!"?

 

Vai tomēr tikai blaknes?

Pirmais vairāk, nekā otrais - nu tā kā es secībā jau biju sarakstījis. Teiksim, ja es būtu resns, vecs pīpojošs alkāns, diabētiķis un vēl bailīgs, tad es, iespējams, sašpricētos. Bet no otras puses - kāda tad vispār būtu atšķirība, ja reiz jau Nāves kundze tāpat kladzinās ap kliņķi? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , Lainere teica:

Tiešām

Nu es tak ar tur varu nopirkt akcijas. Pat varbūt būtu laba doma, jo cena iet stabili uz augšu. Tas tak mani nepadara par kautkādu farmācijas baronu. Īstenībā man pat ir akcijas, dažās Covid vakcīnu kompānijās. Kas to lai zin, kad viņš viņas tur nopirka, varbūt jau sen pa kapeikām.

 

 

Screenshot from 2021-08-02 23-46-27.png

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Es pamanīju, tur ir viena, kurā viņam ir akcija 9k vērtībā, tie laikam ir tie miljoni. Bet nu 250 miljardu vērtā kompānijā viņam droši vien ka liela teikšana :D

 

Lilly Eli&Co AJ Amerikas Savienotās Valstis, Indianapolis, Indiana 46285 USA Akcijas 55 9286.20 USD

Jā, lielākā Amerikas farmas kompānija ar 22 mijardu apgrozījumu. 

Latvijai ir 34 miljardi kopproduktā. Un tajā firmiņā viņš ir ieguldījis 9 k, jā, summa neliela, bet ja papēta firmu, viņa darbojas tieši covid zāļu izstrādē, kuras Latvijā nav atļautas. 

Tikai izredzētie 100 k kastes varēs izmantot pret covid, a pārējiem būs jāvakcinējas 🙈

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu es tak ar tur varu nopirkt akcijas. Pat varbūt būtu laba doma, jo cena iet stabili uz augšu. Tas tak mani nepadara par kautkādu farmācijas baronu. Īstenībā man pat ir akcijas, dažās Covid vakcīnu kompānijās. Kas to lai zin, kad viņš viņas tur nopirka, varbūt jau sen pa kapeikām.

 

 

Screenshot from 2021-08-02 23-46-27.png

Cik nu sen, lillijai tika dota atļauja 2 mēnešus atpakaļ no FDA. 

 

Kopumā tur ir riktīga mafija. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Lainere teica:

Un tajā firmiņā viņš ir ieguldījis 9 k

Un? Tagad lielo piķi nopelnīs? Desmitkāršos ieguldījumu? 

Visi tagad pērk pharmas akcijas. Pa lielam jau īstenībā vairs nepērk, jo cenas iet uz leju.

 

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Just now, AndrisBB teica:

Un? Tagad lielo piķi nopelnīs? Desmitkāršos ieguldījumu? 

Visi tagad pērk pharmas akcijas. Pa lielam jau īstenībā vairs nepērk, jo cenas iet uz leju.

 

Vēl līdz galam neko nesaproti? 

Neiet runa tikai par naudu, lai gan jā, tiek piepirktas vēl un jaunas. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

un vēl bailīgs

Bik skaidrībai. Tas "bailīgs" ir domāts no manis augstāk minētā pētījuma, kur "Anxiety and fear-related disordersmirstības/hospitalizācijas risks spēlē aplam lielu lomu. Vēl interesanti, ka nav dziļāk pētīts/zināms, vai satraukums bijis jau kā priekšnosacījums vai pacientam traucējumi radušies pēc uzņemšanas un ziņu par pozitīvu Covid testu saņemšanas :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...