Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 7 minūtēm , x_rays teica:

organisma reakcijas uz šo poti.

Ģimenes ārstam stāstīji? Nezinu, pieļauju, ka neesi vienīgais ar tādu reakciju, ārstam vajadzētu zināt, kā palīdzēt...

Jebkurā gadījumā, turies ar veselību. Cerams, tiksi galā ar problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Lainere, vai auto piepīpētājs jau gatavs? Tīri zinātniska interese, kad jāsāk baidīties no pašpārliecinātas sievietes, kura savus politiskos pretiniekus svilinās ar sarkani nokaitētu piepīpētāju.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 14 minūtēm , x_rays teica:

hronisks klepus, kas uznāk laiku pa laikam, pie tam sauss un, kad klepo, sāp visas iekšas. Nekad mūžā agrāk nekas tāds nebija novērots. Nesmēķēju vispār

šis shits man bija 2019tajā

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Ģimenes ārstam stāstīji?

Nemaz i netaisos. Tikšu pats galā. Nu un ja netikšu, šai forumā par vienu komentētāju būs mazāk :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ka tik dilonis nebūs pie vainas ;(

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 12 minūtēm , jema teica:

Tāda sajūta ka sevi pārdot! It kā dārgi reklāmsaukļi, ja esi dārga, tas nenozīmē ka esi laba! :biggrin:

Kur te kaut kas par pārdošanu tika minēts? 

Varbūt tev vienīgais veids kā iegūt sievietes uzmanību ir ņemt un nopirkt viņu, bet kovidafēra visu izčakarē, zin kā, krīze ne tikai makā bet arī sirdī ? 😁

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku tomēr painteresēties pie daktera. Tas ka nepīpo, galīgi nenozīmē ka nevar būt kas nopietns bez visām vakcīnām. Man vectēvs nomira no plaušu vēža, kaut nebija pīpētājs un dzērājs. Vēl jau dilonis, arī, klīst apkārt. Piedevām tagad tas esot mutējis ka grūti ārstējams. 

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , oxygen teica:

Vēl jau dilonis, arī, klīst apkārt.

Nevar būt, ka uz pasaules eksistē arī citas slimības, izņemot kroni :D Bet lieta ir tāda, ka viss šis man parādījās kādu nedēļu pēc pirmās potes, un izteikti stingrāk parādījās arī pēc otrās. Nu man neliekas, ka tā būtu sakritība. Tagad it kā ir mierīgāk, bet tāpat laiku pa laikam uznāk.

Link to comment
Share on other sites

A tu čipu, zem 5G torņa apgreidoji?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

A tu čipu, zem 5G torņa apgreidoji?

Cik litrus vajag, lai būtu pilns apgreids? :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tas no mēness fāzes ir atkarīgs! Ir apgarotie, tie redz un zin visu, bez nekā.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 7 minūtēm , x_rays teica:

lai būtu pilns apgreids?

Štrunts par čipiem. Tevis dēļ, ja nepieteiksies, nevarēs teikt «no potes mirst un arī klepo», turpinās tikai par miršanu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

turpinās tikai par miršanu...

Mirsim mēs visi. Tas ir tikai laika jautājums :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

No kroņa caur piepīpētāju līdz valūtas maukām! Va tik nebūs jauns foruma rekords

Nav tik traki, vakar bija aomas roka zem medmāsas svārkiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

aomas roka

roka?

Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 1 stundas , kaads teica:

laba iepazīšanas lapa bmwpower  :D

Kurš topiks? 😁

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Bik paspēlējos ar IKP/iedz un vakc. dosas/iedz: Pīrsona korelācijas koeficients 0,56 - tātad, vidēji stipra korelācija pastāv.

Pačeko arī vidējās algas! ;)

Link to comment
Share on other sites

Atdzīšos. Agrāk šajā pavedienā ienācu reti. Bet kopš šeit parādījusies @Lainereienāku vairākas reizes dienā. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
1 stundu atpakaļ, x_rays teica:

Ir tomēr jau jūtamas izmaiņas veselībā un ne uz to labāko pusi.

Es arī pamanīju izmaiņas. Galīgi vairs nevelk iedzert. Jocīgi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Daiļais teica:

Galīgi vairs nevelk iedzert

Šajā pozīcijā gan nekādu izmaiņu, ne uz vienu pusi :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 5 stundām , oxygen teica:

Vissāpīgākais tādiem ir kad nevien nereaģē ne pozitīvi, ne negatīv

Ja ignorē, tad parasti atgādina, pa piecām reizēm pārcitē, ja nereaģē, tad apvaino atbilžu nesniegšānā vai argumentu trūkumā, kautgan nekādu argumentāciju pat nebiji plānojus veikt :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Daiļais teica:

Galīgi vairs nevelk iedzert. Jocīgi...

šitais ir vienam paziņam pēc C19 izslimošanas. Agrāk katru brīvdienu meta pa lampu, bet nu jau pusgads kā izslimoja un ir sūdīgi no jebkura stiprāka dzēriena par ūdeni un no jebkura ieņemtā daudzuma

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 25 minūtēm , kaads teica:

paziņam pēc C19 izslimošanas. [..] ir sūdīgi no jebkura stiprāka dzēriena

 

Pirms 24 minūtēm , marrtins teica:

Na man tādus "blakus efektus"? :sarkasms:

Dievs pasarg! Tāpēc labāk sapotēties :)

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , TOoMoOT teica:

Dievs pasarg! Tāpēc labāk sapotēties :)

spēcīgs arguments priekš potēšanas :D

Labots - kaads
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vot vot, jau pētu kādu brīvu slotu...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 7 stundām , Jurkins teica:

talantīgs demagogs, tas ir neapšaubāmi

Es drīzāk teiktu ka kakains demagogs. Nēnu ja visas demagoģijas mērķis ir vārīties vārīšanās pēc, tad jau OK.

Bet ja mērķis ir kādu pārliecināt par kautko, tad jau viss sāls ir veikt argumentus tā, ka "upurim" rodas iespaids ka viņš pats nonācis pie tāda secinājuma un tā ir pareizākā taisnība. Bet ja vienīgais rezultāts ir ka tevi uzskata par trolli vai nepilnu rubli, tad jau efekts ir pretējs.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu pavāries, pavāries vēl nedaudz par mani - man uzmanība patīkot, hehe :sarkasms:Ticu, ka esi spējīgs vēl kādus stāstiņu un dažādus "ja" izdomāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 5 stundām , kreizā Kāja teica:

No kroņa caur piepīpētāju līdz valūtas maukām! Va tik nebūs jauns foruma rekords

Tev Secība iet secen. No piepīpētāja līdz kronim. Un kādas vēl tev ir blaknes neskaitot valūtas mauku ? 

 

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Lai arī pats esmu vakcinējies, cīnos, lai citi neatkārto manas kļūdas un nevakcinējas. Kad laukos pansionātā un citās iestādēs notika masveida vakcinācija, ar kaimiņiem sametāmies vienam jaunam, lunkanam puisim 15 pudeles Madonas alus un pāris čipsu pakas (puiša nosauktā cena), lai viņš pēc vakcīnas saņemšanas staigā pa pagasta centru publiskās vietās atmuguriski "tiltiņā" un ik pēc brīža iesaucas, ka tas ir no vakcīnas. Daļa pansionāta senioru bija reālā šokā, jo staigāšana "tiltiņā" nesagatavotam senioram var beigties visnotaļ bēdīgi. Tā kā esmu arī devis savu ieguldījumu cīņā pret vakcināciju!

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Lainere

Maskas krīt, pat nepagāja nedēļa. 

Cilvēki zemapziņā nožēlo, tāpēc arī ir gatavi otru nograuzt, jo, vispirms dara, tad domā. Un tad pamostas naids uz tiem, kas vispirms domā un tad dara. 

Nekad neticēšu ka brīnumšprice pati skries pakaļ , spīdēs kā zelts un bļaus skaļāk kā kaķi pavasarī. 😁

Cilvēki neiet uz vēlēšanām jo netic ka valstī var kaut kas mainīties un būt arī labi, bet te, visi pēkšņi tic ka tie ir un būs mūsu glābēji. 

Shēma ir pavisam vienkārša, bet tie kas paši par sevi lēmumus nepieņem un racionāli nedomā, paļaujas uz citiem .. "speciālistiem" kas diemžēl arī kļūdās, un diemžēl  pārsvarā neatgriezeniski. 

Labots - Lainere
  • Atbalstu 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Kādas potētajiem sajūtas, kad vakcinācijas kabinetā sasolītā 1gada - 3gadu aizsardzības vietā, spīd 3-6 mēnešu revakcinācija? 

Link to comment
Share on other sites

Noteikti jau FB :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Vasarnieks teica:

Kādas potētajiem sajūtas

Super, ātrāk jauna deva 🤤

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...