Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Lainere
Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Super, ātrāk jauna deva 🤤

Arī fanātiķis? Avoti stāsta ka ir viens kas jau 5 x šauj

 

Pirms 17 minūtēm , Vasarnieks teica:

Kādas potētajiem sajūtas, kad vakcinācijas kabinetā sasolītā 1gada - 3gadu aizsardzības vietā, spīd 3-6 mēnešu revakcinācija? 

Gatavi pat acis izdurt. 

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
15 minutes ago, jema said:

Noteikti jau FB :biggrin:

 

Nu varētu padomāt, ka, piedod, tufta, ko raksta FB ir lielāka tufta par to tuftu, kuru pasniedz caur oficiāliem masu saziņas līdzekļiem.

  • Patīk 2
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Speciāli lasīju topiku… cerēju uz prasītajiem un sasolītajiem pupiem… bet beigās image.jpeg.87e08da853d52ac697b88319e1b0e4bc.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Mateushs

Argumentācija šajā diskusijā, ja to var tā nodēvēt, spridzina!

 

Man ir tāda Ivana Vedina grāmata "Loģika". Ļoti daudziem te lieti noderētu to izlasīt un izpildīt tajā esošos uzdevumus, savādāk cilvēki paši sev kaunu dara! 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Regisss teica:

Speciāli lasīju topiku… cerēju uz prasītajiem un sasolītajiem pupiem… bet beigās 

nevar jau parādīt to, kā nav

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

savādāk cilvēki paši sev kaunu dara! 

Saka čalis, kas pielūdz Linux un uzskata FB pesteljotajus par grafeeniem, BT uztvērējiem potēs, Bilu Geitsu un 5G ļaunumu līdzvērtīgus ziņu aģentūru "tuftaam". 

  • Patīk 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Slinkums lasīt visu tupiku, varbūt kāds var dot kopsavilkumu kādi tad tur ir argumenti pret vakcināciju. Vai tiešām tādi pret-argumenti vispār ir? Ziņās neesmu dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, camel said:

Slinkums lasīt visu tupiku, varbūt kāds var dot kopsavilkumu kādi tad tur ir argumenti pret vakcināciju. Vai tiešām tādi pret-argumenti vispār ir? Ziņās neesmu dzirdējis.

 

Lapas kokos - zaļas, kad saule silda, tad ir karsts, tāpēc jāpotējas pret Kovid ir obligāti!

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

 

Lapas kokos - zaļas, kad saule silda, tad ir karsts, tāpēc jāpotējas pret Kovid ir obligāti!

Klau vecīt?! Tev ne tikai loģika, maigi izsakoties “ar kājām gaisā” vai “melnajā caurumā”, bet arī humors švaks… žēl Tevis… ir jāmāk nopelnīt -103 reputācijā 🤪😁

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
10 minutes ago, Zin... said:

Saka čalis, kas pielūdz Linux un uzskata FB pesteljotajus par grafeeniem, BT uztvērējiem potēs, Bilu Geitsu un 5G ļaunumu līdzvērtīgus ziņu aģentūru "tuftaam". 

 

Pirmkārt, es nepielūdzu Linux.

 

Otrkārt, es FB pesteļotājus ne par ko neuzskatu un nekur neesmu teicis, ka es viņus vispār par kaut ko uzskatu.

 

Treškārt, ziņas sen tiek izmantotas, lai cilvēkiem iestāstītu vajadzīgo informāciju; tā tas ir šodienas Krievijā, tā tas bija Hitleriskā Vācijā, tā tas bija PSRS. LV ziņas ne ar ko neatšķiras. Reizēm tur izmet atklātu tuftu, laikam, lai pārbaudītu, vai cilvēki tam tic; diemžēl cilvēki pat nedomājot uztver arī atklātus slima kaķa murgus par patiesību. Saucās, "Dari ar sabiedrību, ko gribi; tā visam tic!"

2 minutes ago, Regisss said:

Klau vecīt?! Tev ne tikai loģika, maigi izsakoties “ar kājām gaisā” vai “melnajā caurumā”, bet arī humors švaks… žēl Tevis… ir jāmāk nopelnīt -103 reputācijā 🤪😁

 

Nav te nekāda humora! Tāda ir te argumentācija reizēm... Nu vēl frāzes "tu esi stulbs", "idiots", "Linux fans.." kalpo cilvēkiem par argumentiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mateushs teica:

Nav te nekāda humora! Tāda ir te argumentācija reizēm... Nu vēl frāzes "tu esi stulbs", "idiots", "Linux fans.." kalpo cilvēkiem par argumentiem.

Vakcinējas, lai neslimotu. Ja to nesaprot, tad tiešām stulbs.

Tagad ir tā ka ar covid slimo un mirst pārsvarā nepotētie (9 no 10).

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, camel said:

Tagad ir tā ka ar covid slimo un mirst pārsvarā nepotētie (9 no 10).

 

Pats skaitīji?

Link to comment
Share on other sites

Šie jau saka ka Kovida nav, ka tā esot pasakas :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, jema said:

Šie jau saka ka Kovida nav, ka tā esot pasakas :biggrin:

 

Tādas pašas pasakas kā stāsti par to, ka pote izglābs planētu

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mateushs teica:

Tādas pašas pasakas kā stāsti par to, ka pote izglābs planētu

Siksna auto arī nav jalieto, jo ... pasakas ... izglābs pasauli ...

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
3 minutes ago, camel said:

 

Jā, klīst dažāda informācija apkārt. Pārbaudīt, kur ir patiesība, bet kur ir meli, parastais cilvēks nevar. Katrs izvēlas, kam ticēt. Ziņu avota oficiālais statuss, kā jau tas ir bijis vēsturē, negarantē patiesību. Arī ārstiem ne visiem drīkst ticēt zinot, kā mēdz notikt lietas mediķu aprindās, kur arī nauda mēdz noteikt dažādu dakteru uzvedību, rīcību dažādās situācijās. Bet, starp citu, mediķu vidū ir dažādi viedokļi, un nu par ārstiem gan nevar pateikt, ka viņi ir stulbi un neizglītoti, tāpēc neatbalsta un/vai ir uzmanīgi ar potēšanos.

 

Es joprojām ievācu informāciju un mēģinu sataustīt patiesību. Neesmu nedz vakcinācijas, nedz nevakcinācijas fanāts; man ir jautājumi par vakcināciju. Man var stāstīt par to, ka vakcīna daudzu glābj, bet tad parādās ziņas par mirušiem, kuri ne tik senā pagātnē taisīja poti.

 

Ar prātu mēs to visu nesapratīsim! Melo visi; i oficiālie avoti, i dažādi blogeri u.t.t. 

7 minutes ago, camel said:

Siksna auto arī nav jalieto, jo ... pasakas ... izglābs pasauli ...

 

Salīdzināt var tikai salīdzināmas lietas, bet lielos vilcienos arī siksna neglābs...

28 minutes ago, Regisss said:

žēl Tevis… ir jāmāk nopelnīt -103 reputācijā 🤪😁

 

Poveris man ir uz reputāciju! Tici?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Mateushs teica:

tā tas ir šodienas Krievijā, tā tas bija Hitleriskā Vācijā, tā tas bija PSRS. LV ziņas ne ar ko neatšķiras.

Tu esi lasījis LV ziņas? Ziņas PSRS? Ziņas šodienas Krievijā?

Es esmu. Zini, atšķiras.

Pirms 7 minūtēm , Mateushs teica:

Es joprojām ievācu informāciju un mēģinu sataustīt patiesību.

Ieteiktu lasīt boot.lv forumu. Nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Mateushs teica:

Jā, klīst dažāda informācija apkārt.

Nē neklīst, ja apsver par (lai neslimotu) un pret (jo stulbs)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 minutes ago, camel said:

Nē neklīst, ja apsver par (lai neslimotu) un pret (jo stulbs)

 

Jā, nu ko te teikt? Tāda te ir argumentācija; ja nepiekrīti kādam viedoklim, turklāt pamatoti, tad esi stulbs. Te pat nav ko vairs teikt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Tāda te ir argumentācija

Nav nekāda argumentācija. Tas pat maziem bērniem ir saprotams, ka neslimot ir labi, slimot nav labi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)

https://www.delfi.lv/news/national/politics/nedelas-laika-jaunatklato-covid-19-gadijumu-skaits-latvija-pieaudzis-par-tresdalu.d?id=53449515

Pēdējo divu nedēļu laikā par 31,1% pieaugusi saslimstība 20-29 gadus vecu cilvēku vidū, bet par 22,4% pieaugums vērojams 10-19 gadus vecu jauniešu vidū. Arī vecuma grupā 30-49 pieaugums par 17,7%. Visvairāk jaunatklāto Covid-19 gadījumu bijis Rīgā, Pierīgā un Kurzemē, informēja SPKC.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
13 minutes ago, vvv said:

Ieteiktu lasīt boot.lv forumu. Nopietni.

 

Tas, ka te ir cilvēki (starp citu, teorijā iespējams, apmaksāti troļļi), kuri ar dažādām bildītēm un linkiem no interneta apgalvo, ka vakcinēšanās glābs pasauli, nepadara šo forumu par patiesības oāzi! Te sēž vai nu skolēni, kuri ir nonīkuši gadu attālās mācībās, vai nu piepiensijas cilvēki, kuri vakarā/brīvdienā ir paņēmuši aliņu un iegājuši te izgāzt uz citiem savu žulti. Šinī forumā var ņemt vērā burtiski 2-3 cilvēkus. Ja cilvēkam arguments ir "stulbs", "idiots", "Linux pielūdzējs..", tad ko te vairs bilst?! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mateushs teica:

pret (jo stulbs)

rakstiju tā jo nav to pamatoto pret-argumentu izņemot stulbums

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

apgalvo, ka vakcinēšanās glābs pasauli

Ko tu aplaidies ar to pasaules glābšanu! Tev saka - vakcinējies, lai nesaslimtu.

Link to comment
Share on other sites

Nu , bet kādi tavi ierosinājumi lai uzlabotu situāciju ar to C19, Mateushs ja tie kas saka ka vakcinēšanās liīdz, ir troļļi? Pat ticīgo avju gani saka ka vajag vakcinēties.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
6 minutes ago, Raimonds1 said:

 

Pēdējo divu nedēļu laikā par 31,1% pieaugusi saslimstība 20-29 gadus vecu cilvēku vidū, bet par 22,4% pieaugums vērojams 10-19 gadus vecu jauniešu vidū. Arī vecuma grupā 30-49 pieaugums par 17,7%. Visvairāk jaunatklāto Covid-19 gadījumu bijis Rīgā, Pierīgā un Kurzemē, informēja SPKC.

 

Ja tic oficiāliem datiem, pieaugums ir diezgan ievērojams!!

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, oxygen said:

Nu , bet kādi tavi ierosinājumi lai uzlabotu situāciju ar to C19, Mateushs ja tie kas saka ka vakcinēšanās liīdz, ir troļļi?

 

Es neteicu, ka tie ir troļļi. Es teicu, ka teorijā tie var būt arī troļļi, kas nav izslēgts. Un nevajag jau daudzus tādus troļļus; pietiek 1-2, lai pārējie parautos līdzi viņu viedoklim un argumentiem.

 

Kādi piedāvājumi? Paskaties, kāds, pēc oficiāliem datiem, ir pieaugums Kovid slimnieku vidū! Tu taču oficiāliem datiem tici!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un kā vēl ticu, ka taisot tusiņus un , kā te propogandēja  lainere nevierējot piesardzību, ies uz augšu. Bet ja , kā jau vienā postā minēju, pat tipiska riska grupas persona uzskata ka vakcinēšnās ir bīstamāka par slimošanu, tad tiešam ir troļļi, kas tādus  pavelk uz sliktu galu.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Mateushs teica:

Kādi piedāvājumi? Paskaties, kāds, pēc oficiāliem datiem, ir pieaugums Kovid slimnieku vidū! Tu taču oficiāliem datiem tici!

piedāvājums ir vakcinēties, neticami vai ne ...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , Lainere teica:

Gatavi pat acis izdurt. 

Tu esi stulba.

pirms 1 stundas , Mateushs teica:

Man ir tāda Ivana Vedina grāmata "Loģika".

A nafig tev loģika, ja zināšanu un saprašanu nulle. 😁 Tas kuriozs par vakcīnām, kuras dod tikai tiem, kas slimi, jau vien ir tā vērts.🤣

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...