Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 27 minūtēm , Mezavecis teica:

Tas jau pats lētākais celtniecības respirators, lai vajadzības gadījumā varētu uzvilkt konkrētu darbu gadījumā. Jebkurš, kurš ir slīpējis koku vai sienas špakteli, zina, ka viņš ir galīgi neērts un izmetams pēc pusstundas. Tāpēc jāizdara sensacionāli secinājumi pēc šādas pieredzes? Nu nav tas domāts, lai visu dienu ar viņu staigātu.

Ne nu neērts, nedz arī pēc pusstundas izmetams. Var caurām dienām tādā strādāt. Es parasti pirms/pēc darba izklapēju putekļus un, kad vajag, turpinu lietot.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

motleyman
pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Tu laikam esi no tiem, kas kurpēs akmentiņus saber, lai dzīve par medu neliktos! :D 

 

Viņus neviens nepiespieda šo profesiju izvēlēties!  

Un kā tu dzīvotu bez šīm profesijām ? Operētu sevi pats ? Un pie tam bez maskas ? Zobus labotu sev pats ? Goda vārds - tu esi IDIOTS ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nesapratu uzdirsienu! 

Ārsts izvēloties profesiju zina, ka būs maksā jāstrādā, bez tam daļai cilvēku maskas problēmas nerada. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Jacob teica:

Uzlabotā pret Kovid maska

der arī banku laupītājiem, un citiem ekstrēmistiem ...

Link to comment
Share on other sites

Atceros sākumā visi speciālisti un arī PVO neuzskatīja par vajadzīgu lietot sejas maskas. Palasīju šis tēmas sākumu. Bonis lauza galvu par masku iegādi. Citi viņu apceļ. Tad vienā brīdī politika mainījās. Pat Makrons intervijā teica, ka neieteica, jo vienkārši nebija. Ķīnieši bija izpirkuši visa pasaulē. Arī tagad nesaprotu, kāpēc tik milzīga aģitācija sociālajos tīklos pret. Stulbums, jeb kādam tas izdevīgi?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Ejot uz veikalu pirmo reizi uzvilku masku (pirms tam kaut kā nebija sanācis, sabiedrisko nelietoju), nez, elpošanai grūtības nesagādāja, tik bārda palika slapja

Link to comment
Share on other sites

Inficētie jau ir tikai daļa no problēmas. Vēl jau lielāks skaits atrodas atrodas pašizolācijā. Kas var, tas strādā no mājām. Uz analīzēm dažreiz jāgaida vairākas dienas. Ja ir tikai vieglas iesnas, tad daži pat to laiku iet uz darbu. Tā bija ar vienu kolēģi, kurš pus nedēļu gāja uz darbu. Kontaktpersonas jau atgriezās darbā. Vai slimniekam bija pazudusi oža, nezinu. Stāsta, ka viņam nekas nekait.

Link to comment
Share on other sites

Bija masku sakarā, bet krieviski. Bet analoģija neadekvāta, jo tur uzskaitītie "ierobežojumi" jau nav "domāti", lai no sevis "pasargātu sabiedrību" :sarkasms:

2020.10.8. , 22:02, binary teica:

Vēl viens, kurš uzskata, ka maskas domātas, lai pasargātu sevi…

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Bet analoģija neadekvāta, jo tur uzskaitītie "ierobežojumi" jau nav "domāti", lai no sevis "pasargātu sabiedrību"

Malacītis, atradi vienu atšķirību. Droši zini, ka ir adekvāti tādēļ to analoģiju saukt par neadekvātu? Esi uzmanīgs, tu taču negribi būt neadekvāts?

Link to comment
Share on other sites

Adekvāts neadekvāts... Katram savi putni. Es piemēram nevaru, kā ministru prezidents, īsā laikā, iemācīties caur pakaļu elpot .Gan brilles svīst, gan elpas nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , aoma teica:

Gan brilles svīst, gan elpas nav.

“Nav grūti paelpot 15 minūtes maskā iepērkoties, ir grūti elpot ar Covid-19 pneimoniju!”


Man vakar arī bija grūti elpot. Brilles arī svīda. Bet neņēmu nost - nebija ne mazākās vēlmes saraut plaušās un acīs akmensvates putekļus :jester:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

nebija ne mazākās vēlmes saraut plaušās un acīs akmensvates putekļus

respirators uz purna -  krāsoju auto senos laikos - toreiz man brilles nebija vajadzīgas ") 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , binary teica:

grūti

tas grūtums sākumā vairāk psiholoģisks.. aprodot pāriet.. protams, ka pašam arī joprojām vilkt to masku, bet nu.. kur vajag velku, pamatā gad vk izvairos no tām vietām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alusbundza teica:

veselam cilvēkam masku nevajag

Tu nezini, cik ilgi tu esi vesels..

Man sencis arī domāja ka ir vesels.. Nejauši pārbaudījās, un nejauši vēzis ceturtajā stadijā.

Paldies, uz redzēšanos.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Visi tik meklē kaut kādus zemūdens akmeņus, kur kādam politiķim piesieties..

 

Vienīgais politiķis (saprotu, ka tāds vēl skaitās) kam piesējos ir Gobzems, takā nevajag tagad pārspīlēt pašam.

Es vairāk par to, ka vajag ieslēgt smadzenes ar ne tikai vadīties pēc sajūtām. Kam ir loģisks pamatojums, viss ok, bet ja prasība pēc savas būtības ir neloģiska un apsurda, tad man ko sākt teikt, ka redzu melnu bumbu, kad man pretī rada baltu jo valdība tā liek (ar likumu liek pakļauties)? Piedod, bet kamēr man ir atļauts domāt pašam, tikmēr likšu lietā savas smadzenes nevis gaudošu līdzi, ka vissslikti.lv

 

Sākumposmā viss ok, neviens neko īsti nezināja, a tagad tomēr tā informācija ir pietiekamā daudzumā,varbūt sākam vairāk analizēt un ieviest lēmumus kas vairāk atbilst situācijai?

 

Piemērs, ne es, ne sieva nevar strādāt attālināti, ir bērni un nav sava īpašuma, ja bērni neiet dārziņā tad kādam ir jāsēž mājās, tas kurš sēž mājās nepilna naudu un no tā tad visas izrietošās sekas. Līdz ar to, divi varianti, vai nu slimības lapa, vai bezdarbnieks un atkal valsts nauda tiek tērēta nevis iegūta.

 

Maska publiskā vietā iekštelpā, ok, neko nesaku, bet Covid pēc 12:00 naktī pasākumos ierodas un pļauj visus bez izņēmuma vai bērniem jāietur divu metru distance starp gultiņām (ok, to sviestu laikam jau atcēla), pļe, cilvēki, ja es sāktu šādu huijņu savā biznesā dzīt, tad ātri vien nāktos pieteikt maksātnespējas procesu, bet valsts līmenī no problem 😄

 

Viss jābrauc pie @alusbundza kost 😄

 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AVilks teica:

tad man ko sākt teikt, ka redzu melnu bumbu, kad man pretī rada baltu

Takš bija tāds eksperiments:

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AVilks teica:

Vienīgais politiķis (saprotu, ka tāds vēl skaitās) kam piesējos ir Gobzems, takā nevajag tagad pārspīlēt pašam.

Es ne tieši uz tevi norādīju (bet laikam tā nācās saprast). Tas bija domāts kopumā uz visu šo ažiotāžu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

ko vāvuļojis martā un tagad - diena pret nakti

Man pat paziņu lokā ir šitādi kadri, kuri martā mani tuvāk par 2 metri nelaida, kad ciemoties sanāca, bet tagad redz, Covids esot izdomājums.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stasss said:

Man pat paziņu lokā ir šitādi kadri, kuri martā mani tuvāk par 2 metri nelaida, kad ciemoties sanāca, bet tagad redz, Covids esot izdomājums.

 

Martā bija nezināmā daudz vairāk

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Ronalds teica:

Takš bija tāds eksperiments:

 

Man labāk patika šis:

Kad melns ir balts un otrādi, ko pa savam var arī attiecināt uz mūsdienu situāciju.

 

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Es ne tieši uz tevi norādīju (bet laikam tā nācās saprast). Tas bija domāts kopumā uz visu šo ažiotāžu.

 

Atvaino, pārpratu.

 

Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

tāpēc, ka cilvēki "piepļaujas" un viņiem "...........", kā saka kolēģis, pie kura tu tagad dodies kost

 

 

Nu tu ar dod, tas jau manuprāt po, cik tur pulkstenis rāda.

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

Man pat paziņu lokā ir šitādi kadri, kuri martā mani tuvāk par 2 metri nelaida, kad ciemoties sanāca, bet tagad redz, Covids esot izdomājums.

 

Es domāju, ka mums visiem ir šādi paziņas, tiesa tas man atkal asociējas ar X-Box paaudzi, aitu baru tak vieglāk ganīt un protams izglītība un sava iniciatīva tur ir pat nevēlama.

 

Redz, bet arī es neesmu ļoti konstants savā pārliecībā, pavasarī @Ronalds teikto uztvēru kā ko greizu un stulbu, tagad jau aiz lēna pat kam sāku vairāk vai mazāk piekrist. @abi arī sākumā likās, ka pārcenšas, bet vēlāk nožēloju, ka neieklausījos jo dezinfekcijas līdzekļu cenas uzskrēja kosmosā. 

Ne par velti saka, mūžu dzīvo, mūžu mācies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Redz, viss ir ok, ja cilvēks var pateikt - sorry, es kļūdījos, vai varbūt kļūdos. Bet ja ir otrādi, un cilvēks bravurīgi aizstāv savu varbūt nepamatoto rīcību, tad arī reakcija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss said:

Redz, viss ir ok, ja cilvēks var pateikt - sorry, es kļūdījos, vai varbūt kļūdos. Bet ja ir otrādi, un cilvēks bravurīgi aizstāv savu varbūt nepamatoto rīcību, tad arī reakcija.

 

Bet panika par to vīrusu nav labi. Tas ir viens. Otrs - kāpēc pavasarī drīkstēja likt šalles uz seju, bet tagad nedrīkst? Pavasarī iepriktās maskas jāizpārdod?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AVilks teica:

Man labāk patika šis:

Kad melns ir balts un otrādi, ko pa savam var arī attiecināt uz mūsdienu situāciju.

 

Cilvēkus var iespaidot lai tie tic un dzied līdzi pat tik acīmredzamām lietām kā balts/melns vai kura līnija garāka!

To ko lai te runā par lietām, kuras nav tik viennozīmīgas?

 

Kāpēc oficiālie masu informācijas līdzekļi klusē par to, ka kopīgā mirstība LV nav pieaugus? Kāpēc netaisa intervijas ar cilvēkiem kuri izslimoja viegli vai vispār bez simptomiem, kaut viņu ir vairākums? Tiek norādīts, ka miruši 41 cilvēks, kaut oficiālajā statistikā galvenais nāves cēlonis minēts tik 15? 

Kāpēc valsts galvenais infektologs neatzīst, ka covid testi var būt kļūdaini pozitīvi? 

Kāpēc mums rāda pelēku piramīdu, bet saka ka viņa ir melna? 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jacob teica:

Pavasarī iepriktās maskas jāizpārdod?

Vot šito nevajag. Ik viens, kas man šito frāzi pasaka, lieku = zīmi ar dalbajobs..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss said:

Vot šito nevajag. Ik viens, kas man šito frāzi pasaka, lieku = zīmi ar dalbajobs..

 

Ok, dalbajobs, jo? Kāpēc tagad es nedrīkstu šalli aptīt, bet man jāvelkt maska?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Jāpērk maska, bet nevaru saprast, kura labāk pasargā no vīrusiem - maska ar BMW preču zīmi vai maska ar Mercedes-Benz preču zīmi?

Link to comment
Share on other sites

Stass apskaties video par cilvēku zombēšanu. Tur bija frāze "lodes būs tādā krāsā kā teiks vairākums, jeb kā mēs (eksperimenta organizatori) gribēsim) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mielestapa teica:

Jāpērk maska, bet nevaru saprast, kura labāk pasargā no vīrusiem - maska ar BMW preču zīmi vai maska ar Mercedes-Benz preču zīmi?

Ar apple protams ka! Vai tad kāds to nezina???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jacob teica:

 

Ok, dalbajobs, jo? Kāpēc tagad es nedrīkstu šalli aptīt, bet man jāvelkt maska?

Tāpēc ka pilna sabiedrība ir ar visādiem Gobzemiem, kas lai neaizsargātos ar aizsardzībai paredzēto mērķi vilks visādas šalles, maximas maisiņus aptīs utt. 

Ķirurgs arī uz operāciju varētu aiziet ziemas šalli uztinis, un vecmuteres adītiem dūraiņiem rokās, ne? Jo cimdi taču ir un paliek cimdi..

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stasss said:

Tāpēc ka pilna sabiedrība ir ar visādiem Gobzemiem, kas lai neaizsargātos ar aizsardzībai paredzēto mērķi vilks visādas šalles, maximas maisiņus aptīs utt. 

Ķirurgs arī uz operāciju varētu aiziet ziemas šalli uztinis, un vecmuteres adītiem dūraiņiem rokās, ne? Jo cimdi taču ir un paliek cimdi..

 

Da es bez Gobzema pie šāda jautājuma nonācu. Pavasarī drīkstēja vilkt šalles. Es pajautāju SPKC par šalli, man atbildēja diezgan bezsakarīgā teikumā, galā piemetinot, ka maskai jābūt.

 

Ķirurgs ir ķirurgs. Te maskas ir paredzētas, lai cilvēks tajā škaudītu, nevis apšķaudītu apkārtējos. Kāpēc nedrīkstu šallē škaudīt? Pavasarī tika iepirkta liela masku partija. Tu domā, ka tie, kas tās iepirka, metīs ārā naudu? Protams, ka ar MK noteikumiem dabūn cauri, ka jābūt maskai, un viss. Tu nezini, kā tās lietas notiek?

Labots - Jacob
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...