Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Pretējās istabas pusēs atrodas, pie tam tā nav gluži pretējā siena, šķēršam stiepjot pāri pa istabu tā lai pa kājām vads būtu, vajadzēs vismaz 4-5m, bet pa normālo pa grīdas perimetru tur būs stipri, stipri pāri 10m ko vilkt

Link to comment
Share on other sites

@CAP Papētīšu vēlāk, uzreiz nesapratu kur ko un kā.

 

Patreiz izbrīna lūk kas - palaidu no Zin izsniegtā servera nokačāto Mission Impossible - pa Cast to Device - HDR krāsu nav!!! TV playeris pie info parāda ka esot vien 1280x720 punktu bilde un tas viss vēl iet pa laikam aizķeroties. PC <--> 1000 Mikrotik <--> 1000 Asus RT N56U <--> 1000 TV  vads. Uz aci tur varētu būt gan ka nav 4K bilde, bet izskatās jau diezgan labi priekš 1280x720 punktiem. Tam failam ir 71,3GB un 4K izšķirtspēja

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , abi teica:

pa Cast to Device - HDR krāsu nav!!! TV playeris pie info parāda ka esot vien 1280x720 punktu bilde un tas viss vēl iet pa laikam aizķeroties. PC <--> 1000 Mikrotik <--> 1000 Asus RT N56U <--> 1000 TV  vads.

Miracast maksimālā izšķirtspēja ir vien 1280x720, jo ar cast Tu "spoguļo" ekrānu nevis strīmo failu

 

Dlna servisu uz datora palaid

Link to comment
Share on other sites

DLNA izskatās ka nav vai daļēji nav uz LTSB - vismaz tāda punkta Turn on media streaming  iekš Network and Sharing Center nav

Link to comment
Share on other sites

Izmantojot to pašu windows media player Vai VLC to var izdarīt, ir ari Samsung programma - saucās smart View Vai kas tāds

 

Link to comment
Share on other sites

Rīt pamēģinās pacīnīties ar streeming.

 

Šodien palaidu Zin doto Impossible mission pa USB - HDR krāsas ir, bet TV nespēj viņu pavilkt ik pēc sekundes krīt kvadrātiņos un pauzēs, arī manu iepriekšējo failu no citas vietas ar to filmu nespēj pavilkt. Uz ķīnieša box  faili gāja ļoti labi, tā kā ne vadi, ne USB ātrums nevarētu būt pie vainas. Attiecīgi, ja gribas 4K ar labu bitrate, atliek vien meklēt labu ķīniešu kastīti. Patreiz iet Connan ar 47 GB faila izmēru - it kā viss OK. Visiem priecīgu!

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Neko nekonvertē, vk strīmo, lai gan ir dlna serveri ar transcode opciju arī. 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tam teljukam ir jāspēj pavilkt iizii to failu, ja velk fleshka. Teljuks njem līdz 80 vai 90mb/s bitreitu iizii

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Nu, puiki, kas tad mūsdienās ir no TV jāņem? Budžets ir staipāms, bet laikam īsti 1400 eur izmest par LG sākuma gala 55 collu OLED es nesaņemšos. 

 

Šobrīd skatos uz 6. sērijas Samsung QLED, bet kaut kā tomēr nav ne tuvu ideāls risinājums ar savu parasto izgaismojumu. 

 

https://www.euronics.lv/t/109210/televizori-un-majas-kinozales/55-ultra-hd-4k-qled-televizors-samsung/qe55q6fnatxxh

 

Varbūt līdzīgā summā ir kaut kas interesantāks? Noteikti negribu Sony, faktiski es negribētu Android/ Android TV OS.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Žaks Noriss teica:

negribētu Android/ Android TV OS

jo?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Pirms 9 minūtēm , ivo teica:

jo?

Cik redzēts - lēna un sarežģīti uzbūvēta saskarne. 


Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Q7 tad ņem, citu variantu jau īsti nav

Kas tas ir? 

Link to comment
Share on other sites

@Zin... tas Q7 jau maksā tikpat cik OLED :D

 

https://www.salidzini.lv/cena?q=qe55q7fnatxxh

 

 

Pirms 2 minūtēm , Žaks Noriss teica:

Cik redzēts

daudz esi redzējis? normāla OS.. es gan pēc šodienas KODI paziņojuma uz SONY pusi neskatītos, bet nu.. philips 55" par normālām naudām ir dabūjams.. 7503 vai 7803..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , CAP teica:

Q7 jau maksā tikpat cik OLED

Cik esmu lasījis, tad OLED nav viennozīmīgi labāks par LCD/LED, tā pati QLED tehnoloģija vairākos parametros ir pārāka.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@CAP ar ko tāds 7803 ir labāks par Samsung 6. QLED? Tās gaismiņas mani neinteresē. 


@ivo ir jau tas QLED labs, bet tikai 8. un 9. sērijā. Tur ir viss OK.

 

6. sērija nemāk dimmerēt atsevišķas ekrāna daļas. 

Link to comment
Share on other sites

vai es teicu, ka labāks? gan jau subjektīvi noteikti ne īpaši sliktāks.. ja nesāk mērīt gailīšus, es tik ieminējos saistībā ar AndroidOS..

 

bet tu noteikti tak pērc to QLED.. Q6 arī ir vienīgais tev variants, ja vien necel budžetu +300 eur.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nedēļu jau ir lietošana QLED 7 sērija. 4K filmas, kas nākušas no pirāta līča atskaņo bez problēmām. Krāsas ir ok pārējos parametrus nav sanācis laika iedziļināties. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Q7 sērijai lielākā problēma ir cena ne par ko - no Q6 atšķiras ar kaut kādu kārtējo "black", kas realitātē it kā kaut ko dodot, ja telpa ir gaiša. Bet Q7 vēl arvien beklaits esot no malas, nevis dimmerējams.

Link to comment
Share on other sites

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q7fn-vs-samsung-q6fn/597/623?usage=4854&amp;threshold=0.1

 

Uu ja, uu ja, tur atšķirības bisk vairāk tomēr būs :)) salidzinam Q6FN un Q7FN

 

Bet tā, ja negribi Oled, negribi Sony, īsti jau citi varianti nebūs nemaz kā Samsung Q sērija, jo Philips pats augšgals ir kaka salīdzinot vai arī atkal 9 sērija....kas ir OLED

Link to comment
Share on other sites

jautājums - philipsa 6703 vs 7303, sanāk ka 6703 būs labāks??, jo 6. sērijai ir direct-lit, bet 7. ir edge-lit, abi divi ir 3way ambilights, vai ir vēl kaut kas ko palaidu garām?

Link to comment
Share on other sites

7303 ar ir direct lit ka arī P5 attēla procesors, kas gadu iepriekš bija tikai pašiem krutakajiem Philips. Tas dod plašākas regulācijas iespējas un kjipa labāk māk apakeilot attēlu

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

vai ir vērts piemaksāt ~100e, un ņemt 7303 vai tomēr ietaupīt 100, un ieķert 6703? runa ir par 65pusXXXX/12

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@Zin... Jā, aptuveni biju šo izpētījis, bet kamēr nav local dimming, vismaz manā izpratnē Q6=Q7. 

Link to comment
Share on other sites

Uz 65" ir vērts piemaksāt noteikti


@Žaks Noriss nu īsti jau nav variantu ar local dimming kā redzi... Tāpat jau tie Q TV diezgan labi performe ar edgle lit

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@Zin... Vajadzētu jau 65", bet būs par dārgu. Pats varbūt 4 filmas gadā televizorā noskatos, šoreiz šis ir vairāk mājiniekiem. Savukārt es nespēju nolikt šādu naudu par lielāku, bet kvalitātē sliktāku TV kasti. 

Link to comment
Share on other sites

@Žaks Noriss es par 65" atbildēju otrajam cilvēkam, sry

 

@CAP 65" gadījumā varbūt arī ir Direct Led, neesmu pētījis... Bet tā, jà ,100 viennozīmīgi verts piemaksāt. Pults arī daudz sakarigaka uzreiz nāk + p5 + Android (kas gan visiem nav +)

Labots - Zin...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

androids nav ideāls.. tomēr paver daudz plašākas iespējas par jebkuru citu smart tv os..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man te kolēģis interesēja par 65 collām ~1200 eiru robežās, skatās uz šitādu Sony kd-65xf7596 - ir čomam. Paspēlējos - 4k un FHD rāda normāli, arī HDR, bet SD - nu tā. Pa to cenu laikam jau ir labs. @Zin... , ko teiksi?

Link to comment
Share on other sites

Es būtu pret un to pašu Philips ieteiktu vai to pašu q6 Samsung .. Sonjkai IPS panelis

 

 

?

 

Labojums, izskatās, ka 65" versijai ir VA, tad jau jābūt būt labi :))) still paskatītos arī uz tiem diviem variantiem - Philips jo labs price/performance, q6, Jo 100% radīs labāk bet būs 100 EUR pāri budžetam

Labots - Zin...
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

SONY savos android tv ir noslēguši iespēju ieienstalēt KDDI applikāciju no play veikala... tiesa esot jau atrasti kaut kādi apvedceļi.

 

https://www.xda-developers.com/kodi-blocked-sony-android-tv/

 

https://torrentfreak.com/sony-says-it-will-fix-kodi-problem-in-next-update/ -  te jau runā par to, ka it kā tehniska problēma :D:D:D

 

Iz savas pieredzes.. ja nu kāds pērk Android TV, tad principā tikai Philips.. updeiti regulāri.. nezinu kā ar šo ir SONY...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...