Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Eh, ja šitos varētu te dabūt pa tādām cenām....

dabūsi, ja paņemsi konteineru,

Pašam sanāks pa brīvu, plus ceļu atpelnīsi :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Zin... teica:

Nesaprotu gan vizio stratēģiju neeksportēt uz Eiropu

ja viņiem nepietiek rūpnīcu apjoma, it īpaši, ja viņiem rūpnīcas būtu USA, priekš kam viņiem būtu jāņemas ar ieeju tirgū? (jātni katrā no divdesmit ciktur valstīm, loģistiku, stratēģiju, utt)

Link to comment
Share on other sites

Pietiktu jau eksportēt uz vienu ES valsti un tālāk lai distributors jaajaas

Link to comment
Share on other sites

TCL šur tur izbļaustījies, ka pāris gadu laikā būs līderis tirgū. Piemēram, pirms pāris dienām izsludināts LCD tv TCL-X10 (8-series), kas izmantos 768 FALD zonas un tādam ar melno krāsu attēlošanu jābūt baigi ok!  
USA apskatos vienmēr piemin Vizio P un TCL 6-series. Trakākais, ka 6-sērijas modeļus nejaukt USA versiju ar EU, kas bildes kvalitāte nestāvot blakus.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

imho garām, jo  vajag to atsevišķo kasti - kā tādu tv pielikt pie sienas ?

Link to comment
Share on other sites

Ja cena nebaida un ir augstvērtīgs skatāmais materiāls es domāju ka lieliska izvēle! Es paņēmu tikko kā iznāca 65Q70R, man pietiek, kam vairāk man bija naudas žēl ;(


Tik ņem vērā ka DTS skaņas nav un vecos video kodekus neņem pretī :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , osscar teica:

kā tādu tv pielikt pie sienas 

 

One connect boxam ir nopeerkams arii 15m vads.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 12 stundām , jema teica:

Ja cena nebaida un ir augstvērtīgs skatāmais materiāls es domāju ka lieliska izvēle! Es paņēmu tikko kā iznāca 65Q70R, man pietiek, kam vairāk man bija naudas žēl ;(

Tik ņem vērā ka DTS skaņas nav un vecos video kodekus neņem pretī :biggrin:

 

 

Vari nedaudz vairāk? 65Q70R jau praktiski tas pats modelis? Ar ko viņi īsti atšķiras? Es pārsvarā skatos LTC interaktīvo TV, bluray, netflix, youtube...

Par kādiem veciem kodekiem Tu runā? Domā kādas vecās divx filmas kas savulaik kačātas? vai ko tādu? Tādās reizēs es pašlaik itkā PC spraudu ar HDMI pie resīvera...

 

Gribās lai ir patiešām superīgs TV uz nākamiem ~5 gadiem :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

skatos LTC interaktīvo TV, bluray,

Nu, tev apmēram tā:

Dzeru krutku, bet uzdzeru Hennessy X.O. ...??

Glāze jau it kā varētu būt viena...

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 3 minūtēm , jacobs teica:

Dzeru krutku, bet uzdzeru Hennessy X.O. ...??

 

Parādi man labāku standarta televīziju par LTC vai helio vai kā to sauc tagad... ja nē, tad tukša muldēšana!

Link to comment
Share on other sites

Muldēšana, ne muldēšana...

Es vienkārši, krutku nedzeru...☺️

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

mja, diemžēl nav labāka par LTC, gan pēc satura, gan ērtības, kvalitāte ar palikusi +/- ok, un jaunais 4k dekoders patīkams lietošanā.

ja skatās sportu, tad eurosport ar best4sport un tvplay vienā pultī ar arhīvu citur nedabūt.

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , jacobs teica:

Es vienkārši, krutku nedzeru...☺️

Krutku tu nedzer, bet fenderēt fenderē?

Link to comment
Share on other sites

No savas puses varu piemest ka Samsung balss vadība ir fu, pēē garām, pilnīgi garām. Atteicos no tās lietošanas, tā vietā smartfonā sameklēt un tad "cast to TV". Tas gan nav universāls risinājums. Kreisajiem kinoteātriem vienalga nāksies vai nu mocīties ar balss vadību vai pa vienam burtam bakstīt ar pulti. Mani gan tas maz skar, jo esmu torrentu cienītājs.

Android kastiņas balss vadību atzīstu par gana labu esam.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Lai gan esmu, citreiz, pat pārlieku runīgs...

Bet ja es vēl vakaros sabļaustītos ar savām kastēm...?

Sieva nodomātu, ka nu vecais pavisam sajucis...☺️

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Regisss teica:

labāku standarta televīziju par LTC vai helio

Baltcom kvalitāte ir labāka, bet tas ir atkal cits jautājums un tēma... :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2019.04.13. , 22:46, saf teica:

2008. gadā pirktā pioneer PDP-5080 plazma, kas tiek drellēta katru dienu, iet joprojām bez problēmām

Man precīzi tāda pati plazma un tajā pašā gadā pirkta arī joprojām dzīva. Tiesa gan, bija noplīsis gadus 3 vai 4 atpakaļ bez izdevās "piecelt"


pirms 2 stundām , Regisss teica:

labāku standarta televīziju par LTC vai helio

NTV+


pirms 16 stundām , osscar teica:

vajag to atsevišķo kasti

tas ir ideāls risinājums IMHO - TV pie sienas un kasti uz skapīša zem TV

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

NTV+

Latvijā šis operators īsti neskaitās. Arī dēļ tā, ka nav Latvijas kanālu. Tad nu jāiztiek ar visādiem Tetiem, Baltkomiem, Līvām, Dautkomiem, LMT viedtelevīzijām un tamlīdzīgiem produktiem. Bet citādi, uz lielajiem ekrāniem NTveška :good:

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Regisss teica:

Vari nedaudz vairāk? 65Q70R jau praktiski tas pats modelis? Ar ko viņi īsti atšķiras? Es pārsvarā skatos LTC interaktīvo TV, bluray, netflix, youtube...

 

Man arii ir 65q70r. 90r ir pilnaa aptumshoshana (70r skatoties taadus tv kaanaalus kaa 360 buus probleemas deelj baltaa logo, tas visu bildi chakaree - aptumshoshanaas nestraadaa korekti).

95r buus veel labaaks, tam ir uzlabots skata lenkjis (vecajiem jau pie kaadiem 20graadiem melnais saak palikt biji peleeciigs).

Visiem jaunajiem samsungiem nav dts skanjas. Vecos avi failus (divx?), laikam arii nespeelee. Kaa workaroundu izmantoju Plex.

Pults balss vadiiba un ambient rezhiims ir vairaak joks. 

Nu jaa un padomaa labi vai 65" nav par mazu, man jau peec gada lietoshanas prasaas lielaaku tv :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , jozhix teica:

Nu jaa un padomaa labi vai 65" nav par mazu

Jā patiesība, bija 63 pārgāju uz 65 un nožēloju ka nelecu uz 75 :biggrin:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, kāds ir lielākais ekrāna izmērs, kāds pieejams iekš Latvijas veikaliem? 86 collas?

Link to comment
Share on other sites

Veikalos nekā nav. Vot uz Brīvībenes tie reklāmdispleji, tiem ir normāls izmērs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , base7 teica:

Klau, kāds ir lielākais ekrāna izmērs, kāds pieejams iekš Latvijas veikaliem? 86 collas?

Uz pasūtījuma Elkor jebkāds, ko ražo... Izlikts agrāk bija 105" lg, vai tagad ir kas liels, hz

Link to comment
Share on other sites

2019.03.5. , 11:37, Vaskis teica:

Savu mājas darbu izpildīju. OLED man nevajag, tātad atliek visi LCD tipi kas pieejami. Izmērs 50. Izpētīju 1a.lv piedāvājumu, lai redzētu cenu korelāciju pret fīčām un paneļu tipiem utt.

Kā jau ZIN ieteica, jāsāk ar paneli, te arī sanāca baigās auzas. Manu pārsteigumu, ka, piemēram, cena nav tieši saistīta ar VA vs IPS paneļiem un EDGE vs Direct backlight. Iepriekš biju sapratis, ka ideālā kombinācija ir IPS dēļ plašāka krāsu diapazona un DIRECT dēļ iespējas samazināt apgaismoju atsevišķas zonās, ali panāktu melnāku melno, kas nav gluži LCD spēcīgā puse. Kā tad tur patiesībā ir?

Par android, tik maz piedāvājuma , ne ko tā, tagad divas dienas uz Schortcut box, nu nekāda vaina, viss notiek. Vot tik NETFLIX šiem nobloķēts, veikals aplikāciju  nedod.

varbūt vēl kādam noder:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AjXM1fUSMuGS2Bt4b8m-xFlKenkAhPriZlYspa5thu4/edit?usp=sharing


Roka atsevišķi android box pirkt necēlās un gribējās tomēr Tour de France jau normāli skatīties, tādēļ paņēmu pirmo Philips 55PUS7304, kas bija internetā pieejams, reālas lietotāju atsauksmes vēl internetā neatrast. Android 9 ir, Shortcut applikācija ir un tagad arī strādā, galvenais, ka eurosport HD rāda. Tiesa tas ir 1080 signāls tāds pašvaks, bet @ ātrumam arī jābūt jēdzīgam man vairāk par ~12mb/s nebūs, 4k no youtubes nevelk. Citu 4k materiālu vēl neesmu laidis.  Bilde atbilstoša cenai, neko daudz neatšķiras no iepriekšējā 10+ gadīgā philips'a, nu lab krāsas biku asākas un DAUDZ gaišāks panelis (manuprāt direct led+IPS). 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Vaskis teica:

Shortcut applikācija ir un tagad arī strādā, galvenais, ka eurosport HD rāda.

Shortcutā Eirosports ir 720p un plastmasains. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , Vaskis teica:

4k no youtubes nevelk

ko nevelk? :D pat mans vecīts 43pus6401 velk (esmu speciāli laidis tos krutos 8k video ar dabaskatiem.. kā paskatos tā jaunu tv vispār negribās, ja vien dažas collas būtu vairāk :D ), turklāt vēl pa gaisu (wi-fi)


Pirms 53 minūtēm , Vaskis teica:

Citu 4k materiālu

esmu laidis UHD BDRIP nu tos 40-50... GB nezinu kā ar vadu.. pa gaisu gadās kāda reize, kad iesprūst, bet kopumā skatīties var.. nezinu kāpēc philips apdala mazākos tv saimes aparātus ar tikai N wifi... 

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 42 minūtēm , CAP teica:

ko nevelk? :D pat mans vecīts 43pus6401 velk

 

pirms 1 stundas , Vaskis teica:

@ ātrumam arī jābūt jēdzīgam man vairāk par ~12mb/s nebūs, 4k no youtubes nevelk

 

@CAP , Vaskis runā par savu neta ātrumu..

2019.08.1. , 10:51, drunk_lizard teica:

tu te jauc savu locekli ar ozolu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Vaskis teica:

gribējās tomēr Tour de France jau normāli skatīties

Eurosport dēļ nemitīgajām reklāmu pauzēm normāli skatīties jau nav iespējams. Laba lieta ir viņu https://lv.eurosportplayer.com/schedule

Abonējot uz gadu sanāk ~2€ mēnesī, toties nekādu reklāmu. Tour de France bija bez pamatstrīma vēl video no 6 kamerām redzams, Vimbldonas tenisa turnīru rādīja no kādiem padsmit laukumiem, varēja pat mūsu junioriem līdzi pasekot.

Un vienlaikus dažādus strīmus var skatīties vairākos ekrānos, bilde uz TV izskatās labāk kā no Baltcoma kabeļa.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , boto teica:

Eurosport dēļ nemitīgajām reklāmu pauzēm normāli skatīties jau nav iespējams.

Shortcut aplikācija dod arhīvu, skatos pēc tiešraides ierakstā un reklāmas pārtinu...

 

pirms 3 stundām , Racer teica:

Shortcutā Eirosports ir 720p un plastmasains. 

Aplikācijas video iestatījumos rāda trīs-četras opcijas: 1080, 720 un mazākas. Citiem kanāliem tā nav, tādēļ man domāt, ka pamatoti 1080. Video kvalitātē gan ļoti būtiskas starpības nav, biku asāks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , TOoMoOT teica:

neta ātrumu

tad jautājums par kādām īsti viņš tur mērvienībām runā :D

 

vai 12 Mbps = 1.5 MB/s, vai tomēr par 12MB/s ~ 100 Mbps

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Vaskis teica:

Shortcut aplikācija dod arhīvu, skatos pēc tiešraides ierakstā un reklāmas pārtinu...

Var arī skatīties šādi, tik pēc reklāmas pauzes peletons jau aizbraucis pāris kilometrus tālāk :smile:

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Vaskis teica:

Aplikācijas video iestatījumos rāda trīs-četras opcijas: 1080, 720 un mazākas. Citiem kanāliem tā nav, tādēļ man domāt, ka pamatoti 1080. Video kvalitātē gan ļoti būtiskas starpības nav, biku asāks.

Par izvēlni Tev pilnīga taisnība - piedāvā, bet reāli max ir 720. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Trumplemorte

Sveiki, vīri! Gribētu jums pajautāt par TV iegādi. Plānoju iegādāties jaunu televizoru viesistabai. Plānotais budžets ap 800 eiro. Skatīšanās attālums +- 2.5 metri. Vēlos skatīties iptv, sports un vēlreiz sports ir primārais, iespējams arī kādu filmu. Neko pārāk šiku. 

Skatījos uz kaut ko šādu - https://www.rdveikals.lv/products/lv/188/202182/sort/1/filter/0_0_259_133116/55PUS7304-12-televizors.html , jo tā ambilight funkcija šķiet pievilcīga. 

Varbūt kāds var komentēt šo variantu vai ieteikt ko labāku par līdzīgu cenu?

Elektrotehnikas lietās orientējos vāji, tādēļ nolēmu pajautāt jums. Es muļķis - jūs gudri, tā teikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Trumplemorte teica:

ambilight funkcija

nezinu kā citi.. bet kā tāda tv īpašnieks (ir cits modelis gan ar 2-side ambilight).. nemaz tik bieži nelietosi.. :D vai vispār paspaidīsi, kā bērns papriecāsies un aizmirsīsi, bet no otras puses.. ir kruta tā fīča.. jo sevišķi naktī/tumsā :)

 

tevis izvēlētais variants budžeta variantam nav slikts..

Link to comment
Share on other sites

Nez vai vēl dabusi ko labāku par šādu cenu, jo liels plus ir Direct LED šim modelim... Tas nozīmē normāls.kontrasts un melns būs melns nevis pelēks

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...