Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Jā, Boni, kā būsi pareizu vadu atradis, tā izvēlne parādīsies...

Pat klāt spraust nevajadzēs...??

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cerība mirst pēdējā :)  Paprovēju vadu no sava monitora - vispār nevarēja ierīci palaist. Tas ir finišs

Link to comment
Share on other sites

Boni, pastāsti, par cik tad beigās šo čakaru nopirki ?

 

Ps. nopērkot savu Philips (2. paaudzes androīds) es ar, ar daudz ko biju aplauzies. Ja būtu pircis kā patērētājs būtu sūtījis atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

933, varēja lētāk, bet ne uzreiz, a man viesi brauc, neriskēju dēļ 30 EUR uz jauno gadu palikt bez TV, a varbūt vajadzēja :) :) :) 

X99 izmaksāja, finālā kaut kas ap 70 EUR, varbūt mazāk - tiku cauri bez pvn, ar atlaidi uz e-mail, pirms 11.11. lētāk nekā tai slavenajā dienā un vēlāk,  bonusa punktiem un cashback

Jāatzīst ka biju gaidījis kvalitatīvi citu user experience 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

933, varēja lētāk, bet ne uzreiz, a man viesi brauc, neriskēju dēļ 30 EUR uz jauno gadu palikt bez TV, a varbūt vajadzēja

Es biju sapratis, ka Tev labu atlaidi iedeva. Skatos, ka tagad iekš Elkora viņs  pa 939 iet.

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

a man viesi brauc

Vai tad vecais beigts, vai gribējās uzšikot ?

 

Par matricas kvalitātēm neiedziļināšos, bet tā es savu atkārtotu izvēli izdarītu tikai Androīd virzienā. Varbūt pat vēlreiz uzkāptu uz Philips grābekļa. :sarkasms:

Ja pērc viņu, kā dumb TV,  un slēdz klāt android boxi, tad ir pilnīgi vienalga ka'da OS. Tad iespējams, ka pat labāk bez Androīda - ātrāk ieslēgsies utt. Vismaz mans Androids ir mērena bremze pēc ieslēgšanas.

 

Karoče vajadzēja Tev pirkt androīdu un nečakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , MIGs teica:

gribējās uzšikot

noteikti, ka šis :D

 

 

Pirms 5 minūtēm , MIGs teica:

Philips grābekļa

piemēram? man pašam ir philips.. jā, nav ideāls, kad pirku ar oriģinālo 5.1 vispār bija šausmas.. ar 6.o problēmu bija mazāk.. 7.1 jau faktiski problēmu nebija.. tagad ir jau 8. (uz tā paša TV) un vispār kā puķīte..

 

Tā saucamā "bremze" ir dažas sekundes, pielauju, ka dēļ app atjauninājumu čekošanas, iekešošanas iekš RAM..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Jo skatīties normālus mkv ar DD skaņu ir kkas plānprātīgs un nerealizejams? Kādēļ šis cakars ar 80gb ripu?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Veco sieva notirgoja draudzenei kamēr pa veikalu staigājām :)  Šai vajagot, bet te pilns veikals ar dikti smukiem TV.... vienkarši ņem labu un braucam mājās. ELKORā uz viņiem patreiz akcija, tā viņi virzienā uz pusotru štuku maksāja, varbūt tāpēc ka.... ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

piemēram?

 

Īsumā:

Pa brīdim uzkaras - nav skaņas, skaņa raustās. Ir kad pats restartējas. Ir kad sāk nejēgā bremzēt.

 

Caur tīklu neko vairāk par HD, retu reizi 720P nespēj pavilkt. Netflix 4K p[amatā velk. Retu reizi piebremzē. No Flashkas atskaņo visu ko dod un nebremzē. Baigi gan ar 4K atskaņošanu neesmu aizrāvies.

Vēl aizvien ir Android 5.1, pēdējais apdeits vairāk kā gadu vecs. Gadu jaunākiem ar apdeitiem un visu citu esot daud zlabāk. Gadu vecākiem ir vispār viss pilnīgi pakaļā.

 

No plusiem - šo modlei var rootot, bet neesmu to izdarījis. Var arī procim frekvenci mainīt, bet tad prasoties likt radiatorus/citus radiatorus čipiem.

Bilde smuku, upskaling strādā labi.

 

Link to comment
Share on other sites

Nesatraucies, Zin, ak, lieku reizi, es Tevi lieliski dzirdu - kolīdz būs pilnīgi skaidrs par X99, tiks realizēts plāns B, bet līdz tam cīnamies līdz pēdējam sirmajam matam

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Ak jā, ir reizes, kad virszemes kanālus vairs neredz - cold reboot un sāk strādāt. Ne vienmēr ar pirmo reizi. Citreiz atkal var mēnesi strādāt bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Kādēļ šis cakars

sports un zinātniskā interese.. es šim arī izgāju cauri, kad savu kruto/jauno tv iegādājos :D pamēģināju.. viss ok.. sapratu, ka nu i napig.. Šobrīd iztieku pamatā ar Netflix piedāvāto 4K kontentu.. :D

 

 

Pirms 11 minūtēm , MIGs teica:

Īsumā

mjā...

te salīdzinājums tavējam ar manējo... https://www.displayspecifications.com/en/comparison/d4d49119c

tagad skaidrs, kāpēc man ir pavisam cita philips lietošanas pieredze.. :)

man tieši sanāk gadu jaunāks, iegādāju 2016.gada novembrī.. tagad decembrī atnāca lielais upgrade uz 8.0 android tv..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , MIGs teica:

cold reboot un sāk strādāt. Ne vienmēr ar pirmo reizi

Vot tā ir manta! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

pārāk maz latviešu valodā vārdu no krievu valodas

Zini, pēdējā laikā anglicismu ir vairāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CAP teica:

jā.. Tūbijs :) jo viņu tas ļoti satrauc.

Tūbiju satrauc kas cits - kā tas nākas, ka it kā normāli biedri panesās uz kkāda priduraka vaimanāšanām par viņam neesošām lietām. Pasaules gals jaunais gads tuvojās 0_o

Link to comment
Share on other sites

tev gan būtu jāsatraucas šobrīd par citām lietām :) nevis par kkādu foruma figņu.. kam tad forums domāts? 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , uldise teica:

Plex klientā nekur neredzu kā var uzlikt, lai transcodē tikai skaņas celiņu. ja samazina video kvalitāti, tad uzreiz transcodē abus - gan video, gan skaņu.

 

Man uz Plexim uzlikts, lai video kvalitaate buutu maximum (original), Plex klientam ielikts direct show un direct stream. Pie audio iznjemt kjeksiiti no DTS. Tad plexim buutu jaatranskodee skanja uz DD. Man gan tas nav aktuaali, jo atskanjo visus formaatus.

Link to comment
Share on other sites

Just now, jozhix teica:

Pie audio iznjemt kjeksiiti no DTS

var lūdzu bildīti? es ir krustu šķērsu izmeklējies..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , abi teica:

Tas ir finišs

Nu tad par televizoru esam noskaidrojuši.  Kā jau teicu, man šis viss tīri izklaide un sportiskā interese, tādēļ šodien, pēcsvētku garlaicības mākts, uz virtuālā PC uzkrāmēju W10LTSB un arī Premiere.  Rezultāti:

1. Video Playback opcija neeksistē. (Neiepriecina, jo pats arī biju domājis kaut kad pāriet uz LTSB, ja W7 vairs nevilks jaunos softus)

10_1.jpg.2682dee836aa37c7ea106961264a3082.jpg

2. Premiere uzinstalējas un palaižas bez kādām šamaņu dejām, paskatījos, tas wmvcore jau ir iekšā (nu jā, gan LTSB, gan Premiere paši svaigākie, varbūt vecākiem variantiem nedarbojas).

10_2.thumb.jpg.9a395f242a192cdbade9c4a4b26d465b.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

izskatās, ka minētie apraksti ir veci, vismaz pie manis nav tādu opciju kā aprakstos minētie.

piemēram Settings->Audio - nav tādas sadaļas.

pārbaudiju gan uz Web App, gan Plex media player gan Win, gan Linux vidēs..

 

EDIT: ja nu kādam vēl noder - minētie Audio Settingi kļūst pieejami, ja pārslēdzas uz TV mode. 

nezinu, ar kuru vietu ir jādomā izstrādātājam, lai kaut ko tādu uztaisītu.

 

EDIT2: uz Plex Addon for KODI arī nav šādu Audio Settingu, tur gan es nekādu TV modi ieslēgt nevaru.

Labots - uldise
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , raiviic teica:

jo pats arī biju domājis kaut kad pāriet uz LTSB, ja W7 vairs nevilks jaunos softus)

 

vēl nav iznākusi Fall Creator update for LTSB, kamēr nobriedīsi, gan jau ka pagūs iznākt, viņi jau ilgāk pa 2 gadi nevelk garumā. Patreiz nav un 15 min. laikā neatradu kā varētu viņu iemānīt.

Link to comment
Share on other sites

Nez vai pilna tā Fall update priekš LTSB būs, ja nu vienīgi apgraizīta, jo tur daudz kas lieks, bet tai ko paņēmu testam ir visi jaunākie apdeiti līdz 12.2018. Pati win versija gan 2016. Nu HVZ, jau izmetu no virtuālā  PC, ko gribēju, noskaidroju, Premiere iet un gan jau Photoshops arī (nemēģināju), bet HDR Playback opcijas nav.

Link to comment
Share on other sites

Man neliek mierā doma kā tad tā? Tas falls un HDR iekš win parādījās vien šī gada oktobrī, bet kā tad viņi tās HDR filmas uztaisīja, uz linuksa vai? :pooh:

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pljatj, vienkārši pipec, prosto pipec! Pārgāju uz plānu B - viss pa vecam rakstam filmas iekš USB un tā arī atskaņojam uz TV.  Un ko es redzu!

 

Trīs filmas pēc kārtas neatskaņojas, jo redz netiek uzturēti AVI faili, te nevainīgs piemērs:

magnet:?xt=urn:btih:579FC457353A3B2D724099D5517729ADE8637261

 

Kad lasīju ka neuztur AVI failus kaut kādas licences trūkuma dēļ, nudien neiedomājos ka nevar palaist pilnīgi nevienu AVI failu!!! Vsje, nākošreiz Xioami vai kāds cits ķīnietis tikai ne SONY, Samsung un pārējie dalba jiobi!

 

Tagad jādomā kā avi konvertēt uz mkw... var ieteikt vienkāršāko risinājumu, welcome

 

Link to comment
Share on other sites

Bonifācij, labāk pastāsti kāpēc neņēmi 55Q7FN sēriju. Cena par kādiem ~200€ lielāka, bet spriežot pēc šī salīdzinājuma tehniskie parametri tomēr atšķirīgi. Vēl Q6 sērijai neesot pret atspīduma pārklājuma, kā apgaismotā telpā ar skatīšanos?

Link to comment
Share on other sites

Neko diži vairāk neiegūtu


Un atkal, kādēļ ir kkadi avi jalaizh ? ir jāmāk atrast torentos failus kas nav mkv un tev lieliski tas izdodas ?

Link to comment
Share on other sites

Nu caur puķēm jau tā kā atbildēju - atkārtošos - melns ir melns, krāsas ir labas, vecā plazma ar melnumu un atspīdumiem ir 11:0 vienos vārtos, ne tikai pēc tā vien - dzelzis ir nudien labs, pietiek atliektiem galiem un vēl ilgi pietiks. Veikalā tur starpība cenā bij jūtami lielāka un iegūsti vien bleķa pulti + viena papildus pļonka uz stikla. Ta nu priekš kam, drīz sāks gludekli ar tarifu plānu tirgot, negribu tur piedalīties, principā...


Visi 3 AVI ir unikāli, citā izpildījumā neatradu, varbūt vēlāk vai citur būs, bet patreiz ir tā kā ir. Iesakiet AVI to MKW konverteri ar kuru būtu maksimāli vienkārši pārspiest 1:1, nečakarējoties ar iedziļināšanos setingos.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad par ietaupīto naudu var nākamgad paņemt kādu sakarīgu Android kastīti ar jauno Amlogic S922X, tur ar atskaņošanu nekādiem krenķiem nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā esošā X99 kastīte lieliski kož visus tos AVI failus, bet sieva pirms stundas telefoniski viņu jau notirgoja tai pat draudzenei pa 80 EUR. Rīt pēcpusdienā jānes uzstādīt... :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , abi teica:

sieva pirms stundas telefoniski viņu jau notirgoja

A Bonis tā konkrēti zem savas krievuškas tupeles sēž ...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja nebūtu daudzkārtīgi noveicies tad pašizmaksa būtu uz 130 EUR, citreiz var otrādi sanākt :)


Nu kāpēc uzreiz tādi skaļi secinājumi? Pirms stundas un 4 minūtēm es vienkārši skaļi paziņoju - zvani Taņai, tirgojam to khmm nost, es ar viņu vairs negribu pis khmm!

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , abi teica:

Tagad jādomā kā avi konvertēt uz mkw

 Var arī nenostrādāt, jo vienkārši ieliksi filmu citā konteinerā, bet pati filma jau tas pats DivX vien, visticamāk, būs, kas arī licenzēts. Bet nu hvz, neesmu šādi čakarējies.

Link to comment
Share on other sites

A kā būtu, ja tos AVI failus kaut kā atskaņotu uz PC ar bildes padevi pa internetu uz TV? Tā taču var un tad jau tas TV nevarētu viņus bloķēt? Var kaut kādu sistēmu/veidu ieteikt lai būtu vienkārši un var ar TV pulti pārtīt vai kaut kā tā, DLNA, jebšu ir vēl kādi varianti? Kādreiz nočakarējos ar WMP, toreiz baigi nepatika tas risinājums.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

čau boni, rekur tevi atradu, kad tu biji paņēmis pārtraukumu pēc cīņas ar to kasti..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...