Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Vienīgais ko varu ir vēl piedāvāt ieskriet pie tevis aiznakamo 5dienu, kad būšu Rīgā, uzmest aci, ko tu tur dari

Link to comment
Share on other sites

Man 2 TV, WDTV Live un 2 android kastes spēlē bez problēmām. :D Vispār es apbrīnoju vieglprātību - pēkot TV, man līdzi ir fleška ar iekopētiem dažādu formātu un izšķirtspējas videofailu paraugiem, tad problēmas atkrīt pēcāk.

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz pieķēros - visu atslēdzu visu pa nullēm un pa jaunu slēgt kopā. Uzrāvos uz to ka neslēdzas un neatpazīst viens otru - tas sākās ka saslēdzu piespiedu režīmā uz TV visur kur vien var HDR, bet uz android visur auto. Tad varēja izlabot izraujot hdmi kabeli un tad atpakaļ un jaunas ierīces konfigurācija. Tā procesa laikā TV atslēdz HDR attiecīgajai hdmi ieejai. Vārdu sakot patreiz ir tā kā ieejai nav HDR - kastīte rāda, kā pārslēdz uz HDMI - kastīte pazūd. Pirms tam arī bij brīnumi ka pazuda uzliktais hdr uz hdmi ieeju, bet nesasaistīju to kopā ar kastītes pazušanu, vai tad bija 1080p izšķirtspēja uzlikta kastītei iekš Android Display. Skrienu prom, nav vaļas to vēlreiz pārbaudīt, bet nu laikam jau ir skaidrs ka kastīte neizdod HDR signālu

 

 

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Vienīgais ko varu ir vēl piedāvāt ieskriet pie tevis aiznakamo 5dienu, kad būšu Rīgā, uzmest aci, ko tu tur dari

Super, ieskrien gan! Telefonu zini

 

Taņa gan jau ka pagaidīs :), oi, ne nākamo , bet aiznākamo piektdien... nu nezinu, bet Zin labprāt redzētu ciemos neatkarīgi no tā

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Taņa jau priecājas, tad kad Zin būs Rīgā, es jau būšu BY, bet jaukais TV tādu populāru formātu kā M4V vispār neatzīst par failu un nemaz neuzrāda ka tāds eksistē uz flash... vienkārši zašibis

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , abi teica:

Taņa jau priecājas, tad kad Zin būs Rīgā, es jau būšu BY

Jums te tāds trīsstūris panesās. Mīlas viesulis un Alpu dakteris nobāl.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Taņa jau priecājas, tad kad Zin būs Rīgā, es jau būšu BY, bet jaukais TV tādu populāru formātu kā M4V vispār neatzīst par failu un nemaz neuzrāda ka tāds eksistē uz flash... vienkārši zašibis

Es tak teicu, ka uz to laiku, kad Zin būs Rīgā, tad pāķim bonim vairs nevajadzēs palīdzību, jo kaut kas mistisks būs noticis :D un te vairs nav svarīgi - tīviņš būs nopārdots Taņai vai pats būs aizbraucis uz vateslandi, galu galā, dirst kko būtā visu laiku ir viens, bet reāli to visu pārādīt dzīvē... nu jūs jau paši sapratāt :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , abi teica:

jaukais TV tādu populāru formātu kā M4V vispār neatzīst par failu un nemaz neuzrāda ka tāds eksistē uz flash... vienkārši zašibis

Kādēļ atkal tu izmanto šādu eksotiku? :D

 

jebkas, kas būs saistīts ar Apple (šis ir Apple formāts) būs bēdu ieleja un, cik zinu, neviens TV nespēj šos atskaņot bez Apple TV kastes vai neizmantojot kkadu citu ārējo nesēju, kam ir iTunes... Varbūt vienīgi VLC prot, nezinu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

neviens TV nespēj šos atskaņot

totālas muļķības.. tas ir tas pats mp4.. pārsaucam ext.. un skatamies :D  (sen gan ar šo formātu jeb ext neesmu ņēmies, 2013.g samsung ar šo lieliski tika galā)

 

https://en.wikipedia.org/wiki/M4V

 

ak jā.. paskatījos sava tv spec.. pat nepārsaucot tv šo formātu atbalsta (vēl viens android + ) :D

 

image.png.fd6fe29dbb1d898e13f4c38dda05b494.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā ir ar parsauksanu, bet bez, vismaz agrāk nevarēja atskaņot, bija man gudrisi, kas nesa sadus failus uz fleskas veikalā


P.s es boni iedošu tev loginu uz fano torrentiem, novelc kādu NORMĀLU failu,.kam skaņa ir dolby, ac-3, atmos vai kas tāds un necenties atkal atrast vislielāko vai visdivainako no visiem un pamēģini atskaņot, vai iet vai neiet, ja nē, es padodos, nes atpakaļ TV uz veikalu, ņem kādu Sony f900 sēriju un čakarejies ar saviem eksotikas formātiem līdz vēmienam

Link to comment
Share on other sites

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201811/20181106113225535/LAT_KM2DVBEUN-3.0.1_181025.3.pdf

 

ak jā.. no boņa tv manuāļa.. :D

 

image.png.10fe8cca2259c9b281a38a7a1df0f4d2.png

 

a par video konteineru un kodeku atbalstu (pārsaucot m4v uz mp4 būtu jāvar atskaņot, ja vien nav oriģinālais fails no itunes ar drm aizsardzību, kas pieļauju tā nav, jo bonis ir pirāts :D

 

image.png.ef25376badaf856b2baca82166e7f51e.png


Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Es nezinu kā ir ar parsauksanu

toties es zinu un ir bijusi pieredze ar samsung.. :D pārsaukšana līdzēja.. vismaz konkrētā gadījumā. m4v oriģināli no mp4 atšķiras tikai ar apple drm (itunes) aizsardzību.. un viss.. ja tās figņas tur nav, tad ar pārsaukšanu būs līdzēts.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pārsauktu uz EXT arī neredz. Tie faili diezgan bieži gadās un parasti viņiem nav citu alternatīvu  tam saturam.

 

@jozhix Taņa jaunībā bij nu dikti, dikti smuka GRU apakšpulkveža sieva, bet tagad viņai ir 60+ gadi un Tev galīgi nevajag to bildi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

toties es zinu un ir bijusi pieredze ar samsung.. :D

Nu man arī pietiekama, bet nu neiedziļinājos šajā marazmā ar kkadiem m4v

 

Tāpat arī mājās bija Samsung TV, dts neatskaņoja (neatceros jau vai TV vai arī plastmasas kinozāle nesaprata), to parkonvetreju un aiziet, tas aizņēma 10-20 minūtes varbūt, neuzskaiju par mirstamo kaiti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

a par video konteineru un kodeku atbalstu (pārsaucot m4v uz mp4 būtu jāvar atskaņot, ja vien nav oriģinālais fails no itunes ar drm aizsardzību, kas pieļauju tā nav

 

Super!!!!  M4V pārsaukts par MP4 aizgāja rūkdams

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , abi teica:

EXT

Nu labi, ka ar otro reizi tomēr izlasīji pareizi ???

Link to comment
Share on other sites

Joka pēc paņēmu no fano neiespējamo misiju, kačāsies ļoti ilgi kaut 350 seederi. Gan jau ka viņa ies uz TV, tik NAV man saprotamā valodā :)  Tas arī būs iemesls kāpēc vieniem nav, bet citiem ir (un būs) eksotiski formāti.

Link to comment
Share on other sites

Un tomēr, paņēma 75GB filmu kaut tur bija pilns ar 20-40GB filmām ?

 

Ja kas, tur būs vairāki audio celiņi starp kuriem būtu jāvar pārslēgties

Link to comment
Share on other sites

Release Name..: Mission: Impossible - Fallout 2018 2160p UHD BluRay REMUX HDR HEVC Atmos-EPSiLON
Video.........: HEVC Video / 61465 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 4:2:0 / 10 bits / HDR10 / 
                Limited Range / BT.2020
Audio.........: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 5026 kbps / 24-bit
Audio.........: English / Compatibility Track / Dolby Digital Audio / 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps
Audio.........: English / Commentary by director/writer/producer Christopher McQuarrie and actor/producer Tom Cruise
Audio.........: English / Commentary by director/writer/producer Christopher McQuarrie and editor Eddie Hamilton
Audio.........: English / Commentary by composer Lorne Balfe
Chapters......: Yes (Numbered)
Subtitles.....: English (Forced), English, English (SDH), Danish, Dutch, Finnish, French (Canadian), French (Parisian), Norwegian,
                Portuguese (Brazilian), Spanish (Castilian), Spanish (Latin American), Swedish
                Commentaries: English, French (Canadian), French (Parisian), Portuguese (Brazilian), Spanish (Castilian),
                              Spanish (Latin American)
Source........: Mission.Impossible.Fallout.2018.2160p.UHD.BluRay.HDR.HEVC.Atmos-HDBEE
                (Nov 21, 2018 AUS Release, Paramount Pictures)
Notes.........: Enjoy.

https://www.imdb.com/title/tt4912910/

 


Screenshot_2018-12-29 FANO IN Meklēšanas rezultāts mission impossible .png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši paņēmu to kur bija 2160p nevis 1080p un kam bij seederi

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Tā padomāju, fleška tādu bitreitu maz vilks?

 

Atceros, kad ar dronu filmēju un gribēju kko palaist uz TV, tad bija jāizmanto ārējais cietais jo fleška raustījās

Link to comment
Share on other sites

atkarīgs no fleškas.. :) un faila izmēra.. ja ir usb 3 ports un fleška.. tad jau jāvelk

Link to comment
Share on other sites

es gan nesaprotu, nafig neieslēdz DLNA vai neuzinstalē kādu DLNA servisu (es izmantoju Serviio) un nelaid pa tīklu?

Link to comment
Share on other sites

Līdz tam vēl tikšu un iepriekš, pirms apmēram 8 gadiem, bij negatīva pieredze šajā sakarā. Patreiz arī nav tā ka PC būtu pieslēgts pie tā paša rūtera kur TV. Paši jau te dzirdējāt kā mani iznesa cauri Mikrotik mārketings ar savu lite versiju "nopietnam" rūterim. Pa vidu ir AP, nezinu vai tas traucē. Patreiz jau arī vairs nav laika, čučēt un rīt no rīta jau 6:05 jāsagaida dārgie viesi autostacijā un tad nu toč toč tuvākajās dienās būs ne līdz DLNA / Serviio. Palikušas 5 stundas miegam

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Racer teica:

Man 2 TV, WDTV Live un 2 android kastes spēlē bez problēmām.

Pamēģināju atskaņot ar piekasīgo pret video formātu standartiem Popcorn Hour A-400. mkv aizgāja arī bez problēmām, bet pēc abu pārējo failu atskaņošanas, A-400 vairs uz nevienu pogu, izņemot izslēgšanas, nereaģēja. Kaut kas tajos avi failos laikam tomēr nav īsti kārtībā, jo ar Dreambox DM900 UHD visus trīs spēlē, bet nekorekti parādās cik atskaņots/palicis līdz beigām, tik kopējais atskaņojamais laiks uzrādās pareizi.

Uz Sony ar Vimu pleijeri attēls abos avi failos ~pēc 4 sekundēm "iesalst", pēc kāda brīža spēlē līdz galam. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , boto teica:

Uz Sony

vai tad arī nav androīds? palaid uz iebūvētā pleijera.. ko tas saka?

 

Pirms 2 minūtēm , boto teica:

Kaut kas tajos avi failos laikam tomēr nav īsti kārtībā

kārtībā nav iekārtās.. ar failiem viss ok.. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

Paši jau te dzirdējāt kā mani iznesa cauri Mikrotik mārketings ar savu lite versiju "nopietnam" rūterim

suprise, suprise! neviens neko nav dzirdējis un visiem ir galīgi pohuj uz tavām nožēlojamām problēmām :)

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

palaid uz iebūvētā pleijera.. ko tas saka?

Tas pats, pēc 4 sekundēm bilde iesalst.

Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

kārtībā nav iekārtās

Atskaņojot ar Gigablue HD Quad Pluss viss bija kārtībā. Pārējās trīs ierīces tātad defektīvas. :smile: 

Link to comment
Share on other sites

kplatvija@gmail.com

Sveiciens visiem,

Vienkārši gribu pateikt tiem, kas ir nopirkuši Android TV box (8.1 versiju) ar jauno S905x2 procesoru un caur Shortcut grib redzēt MTG kanālus - arī nav nekādu problēmu! Viss strādā! Vienkārši jāuzinstalē Android TV OS un viss notiek! sasodīts tas Shortcut Box no Lattelekoma pa 120 euro nav vajadzīgs!!!

 

https://androidpctv.com/firmware-update-guide-tvbox-soc-amlogic/#FLASH_FIRMWARE_WITH_IMG_FILE

Link to comment
Share on other sites

Sanāca brīva stundiņa paņemties ap TV. Mēģināju saslēgt kopā ar PC un nekas man nesanāca. PC neatbalsta Miracast un DLNA (pie vainas LTSB versija), tam nav WiFi. Pie add devices var pievienot TV gan kā media device gan kā rendering engine - pievienoju abus, bet WIN+P izvēlnē nekāda add device funkcija neparādas. Joka pēc pieslēdzu TV internetam ne vien ar vadu, bet arī ar WiFi - tas situācijai nekādi nelīdzēja. Ko vēl pamēģināt, jebšu tas arī ir finišs?

 

Ups, labā klikšķa izvēlnē parādijās Cast to... un viņa arī darbojas. Tas ir feini. Es gan gribēju atrast iespēju iekš TV paskatīties failu sarakstu uz PC, izvēlēties un tad no TV atskaņot :)

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

tam nevajag vadu.. :D

ja jau cast darbojas, tad arī dlna darbosies

https://www.howtogeek.com/215400/how-to-turn-your-computer-into-a-dlna-media-server/

 

aber pēc tam jau ieks tv atrodi multimediju pārlūks vai tlm.. nezinu kā ir samsungam.. tur pie sourcēm (kur skatījies no fleškas) būtu jāparādās arī DLNA serverim ar attiecīgo nosaukumu kādu devi...

 

galvenais, lai PC un TV ir vienā apakštīklā..

 

Labots - CAP
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...