Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Jurkins
Pirms 8 minūtēm , jema teica:

Tā domā tikai tu, es spēju mainīties

Pagaidām neredzu 😉, bet forši, ja tā.

Link to comment
Share on other sites

jema

Nu ne bez viņas, tas ir fakts, bet dabūt tik nestabilu valsti noteikti jau nebija viņu mērķis! Indijas okeāna pusē, visas krutā Eiropas versija viesnīcas pieder vai nu indisusiem vai dzeltenajiem, tas ir fakts, tur piemēram visur ir zīmes, ārpus viennīcas teritorija vari ieziet uz personīgo risku, smiltīs ir novilkta līnija un neviens vietējais neies viņai pāri, man ir 189 un manam čomam 191, aizgājām pie tirgotājiem, tā ka utis apkrita apkārt, bez jau lielas agresijas, bet baltais viņiem ir tikai staigājošs maciņš, tas ir fakts

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Pagaidām neredzu

Tu mani nobeidzi! Kaut kā īpaši jāpalecas vai?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, jema teica:

Nu ne bez viņas, tas ir fakts, bet dabūt tik nestabilu valsti noteikti jau nebija viņu mērķis!

Tieši tā. Bet neviens jau nav tāds faķīrs, ka vienmēr sanāk tas, kas ir ieplānots. Dzīve ievieš korekcijas.

 

Un tagad skatoties uz tiem abiem klauniem ASV, kas atgādina vecējošo 80-to gadu politbiroju psrs...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema

Saki ko gribi, bet US ir pasaules policisti, un labi ka viņi ir, jo pidarasu pietiek, kādam ir jāsaka ka tā nedrīkst!

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 1 minūtes , jema teica:

bet US ir pasaules policisti

@jema! Bija! Nē, es par to nepriecājos(ka bija, bet vairs nav).

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema

Te ir viena liela huiņa, ka punduris provēja izjaukt sistēmu, bet nu jau labi izskatās! Kur merķele bučojoties ar punduri nolika tankus un raķetes, Šolcs vēl tagad nav atradis, tas gan

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nezinu, vai punduris sajuta, ka sistēma īpaši nestrādā vai nē (lieku uz to, ka zināja). Gan jau rezultātā pasaule iesprings un punduri noliks pie vietas. Un pēc tam dižosies - re kādi mēs malači. Bet tas nenonullēs globālās pretrunas - nomales vairs negrib kalpot metropolei. Revolucionāra situācija 🤣.

 

Ne jau tikai punduris. Policists neko nevar izdarīt husītiem. Neko! Viņš var izšaut līdz pēdējam visus savus dažus tūkstošus tomahauku un neko nepanākt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Policists neko nevar izdarīt husītiem. Neko! Viņš var izšaut līdz pēdējam visus savus dažus tūkstošus tomahauku un neko nepanākt.

Nu šeit jau gan tu sevi stipri māni, krievi kad sāka savus kuģus sargāt, ko viņi izdarīja, noķēra 4 lielākos vadoņus laivās un tur pat blakus nogremdēja un parādīja pasaulei, viņiem po, bet viņus gadiem neaiztika, US to izdarīt nevar, te ir tas celš, kaut gan ar teroristiem neviens vairs nerunās, demokrātija ir iedzīvotājiem , kas grib pieņemt, pirātus jau no 16 gadsimta kar uz rejām

 

Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 27 minūtēm , Jurkins teica:

Revolucionāra situācija

Tu gadījumā skolā neesi pasniedzi Ļeniņu, augšās nevar, apakšas negrib?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 8 stundām , jema teica:

noķēra 4 lielākos vadoņus laivās

Tikai tie pirāti neko lielāku par kalašu nebija redzējuši, kamēr aiz husītiem stāv Irāna. Un viņiem ir nevis laivas, bet spārnotās un balistiskās raķetes. Par tipa Gerānijām nemaz nerunājot. Neviens nezina, cik tūkstoši. Un pļāāā, šamās tak lido un trāpa.

Savukārt ASV... pirmais signāls jau lieliski apspēlēts kinematogrāfā - Black Hawk Down. Mēs tak kruti līdz bezjēgai, ar dažiem hamvijiem izveiksim policejisku operāciju, iezemieši bailēs drebēs. Aha! Tūlīt! Nu un tālākā vēsture rāda gluži to pašu.

 

pirms 7 stundām , jema teica:

skolā neesi pasniedzi Ļeniņu

Pasniedzis nē, bet jāmācās gan bija 🤣. Bet vispār jau pasmējos par to revolucionāro situāciju. Revolucionāra jau nav, bet, ja Tu neredzi, ka pasaule mainās un ir tā, kā es rakstīju - metropole vairs nevar piespiest nomales vergot, nu tad neko. Dzīvot ar rozā brillēm arī ir izeja. Varbūt, ne sliktākā.

Link to comment
Share on other sites

jema

Kāpēc tu domā ka visi dzīvo ar tām rozā brillēm un tikai tu pravieti redzi gaismu?

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Veči, tāda sīka replika.

Forums jau Ir tikai dažādu viedokļu apmaiņas vieta

Un neviens nav šeit, ne pravietis, ne muļķis.:biggrin:

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 40 minūtēm , jema teica:

tikai tu pravieti redzi gaismu

Nē, es tikai izsaku savu viedokli par to, ka pasaule mainās un kā mainās, arī par to, ka daudzi dzīvo ar rozā brillēm ir tikai mans viedoklis. Un vēlreiz varu uzsvērt, ka neapgalvoju, ka tas ir slikti. Varbūt tā arī vajag - vienkārši dzīvot ar domu, ka pasaule tāda vienmēr (kopš 2.p.k) tāda ir bijusi un vienmēr tāda būs. Tā kā tas pat nav pārmetums. Atslābsti. 😉

 

Pirms 7 minūtēm , e = d teica:

Par pēdējo es nebūtu tik ļoti pārliecināts

Iznāci no skapja? Drosmīgs atzinums. Visu cieņu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

Iznāci no skapja? Drosmīgs atzinums. Visu cieņu.

takš durvis sen bija pavērtas .....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

vvv
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

es tikai izsaku savu viedokli par to, ka pasaule mainās

Tagad pamodies?

Tā, it kā biedri par to tev nav teikuši... A tu tik ar savu brēkāšanu par «efektīvajiem»...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tas ļoti dažus aizvainojošais par efektīvajiem ( un arī par lietderīgajiem) arī ir mans viedoklis, kuru neesmu mainījis. Pagaidām vismaz neredzu nekādu iemeslu, lai viedokli kaut mazliet mainītu. Drīzāk otrādi. Tas, ka dažiem biedriem tas ir kā ar sirpi pa olām, ir viņu personīgā problēma. Tie biedri tad nevis liek pretī savējo viedokli, bet histēriski izsaka savu viedokli (nosauksim to tā 😉, arī fantāzijas) par mani. Dažs pat sacepas tā konkrēti 😁. Man jau no tā ne silts ne auksts. Vismaz dzīvība forumā 🤣.

 

Bet neiebraucu, ko Tu domā ar

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Tagad pamodies?

Ko pamodies? Ka pasaule mainās? Tak es to esmu teicis kopš esmu šajā forumā. Un arī tad, kad vēl nebiju. 😉

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

re, kur brašā Leiena teikusi runu. Nekā no tā, ka mēs, ziniet drusku kļļūdījāmies te, pārrēķinājāmies šite un riktīgi ........ te.

https://www.theguardian.com/world/2024/mar/07/they-want-to-destroy-our-europe-von-der-leyen-condemns-rise-of-populism

 

Viņi vēlas iznīcināt mūsu Eiropu': fon der Leiena nosoda populisma pieaugumu Eiropas Komisijas vadītāja uzstājas ar mītiņa runu pēc tam, kad viņas ES grupa viņu izvirzīja jaunam izpildvaras vadītāja amatam

 

Populisti, nacionālisti un galēji labējie un kreisie demagogi izaicina mierīgu un vienotu Eiropu kā nekad agrāk, paziņojusi Ursula fon der Leiena, kura tika apstiprināta kā vienīgā ES vadošās politiskās grupas – centriski labējās Eiropas Tautas partijas – kandidāte. partiju, vēl piecus gadus vadīt Eiropas Komisiju. "Viņi vēlas samīdīt mūsu vērtības un iznīcināt mūsu Eiropu. Un mēs, EPP, nekad neļausim tam notikt,” viņa sacīja EPP konferencē Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.
Fon der Leiena ieguva pārliecinošu, bet ne vienprātīgu atbalstu viņas kandidatūrai uz otro termiņu ES izpildinstitūcijas prezidenta amatā, 400 delegātiem viņu atbalstīja un 89 balsoja pret. Atbalsts tiek sniegts pirms jūnijā gaidāmajām ES mēroga parlamenta vēlēšanām, kuru rezultātā tiks iecelts jauns augstāko amatpersonu saraksts, tostarp spēcīgās Briselē bāzētās Komisijas vadītājs. Ja to apstiprinās ES 27 dalībvalstu vadītāji, viņai būs vēl viens pilnvaru termiņš, kas iezīmēs bloka politiku dažādos jautājumos, sākot no lielajām tehnoloģijām un valsts palīdzības līdz Ķīnas investīciju un sankciju pārbaudei pret Krieviju. Viņa solīja veicināt ES ekonomiku, apspiest kontrabandistus, kas virza nelegālo imigrāciju uz bloku, un stiprināt konkurētspēju, kā arī atbalstīt lauksaimniekus, pieaugot dzīves dārdzībai. Fon der Leiena arī solīja vairāk finansiālās un militārās palīdzības Ukrainai.
"Labklājība, drošība, demokrātija — tas ir tas, kas cilvēkiem rūp šajos grūtajos laikos," viņa teica. "Pārmaiņu laikos Eiropa atbalsta." Bukarestē bija arī nesen ievēlētais Polijas premjerministrs Donalds Tusks, kurš brīdināja, ka Eiropas pēckara “svētlaimīgā miera” laikmets ir pagājis. "Mēs dzīvojam jaunos laikos, pirmskara laikmetā," viņš teica. Fon der Leiena atsaucās uz sava tēva atmiņas par postījumiem Otrā pasaules kara laikā, lai brīdinātu delegātus, ka Eiropa atkal atrodas kritiskā un bīstamā vēstures posmā. Viņa atcerējās, kā viņš mēdza viņai un viņas sešiem brāļiem un māsām stāstīt, kad viņi uzauga Beļģijā, ka "Eiropa ir tik vērtīga" un ka viņa bērnu paaudzei "par to ir jārūpējas, jo tas ir viss, kas mums pieder". "Šodien es stāstu to pašu stāstu mūsu septiņiem bērniem," viņa teica. Slīpi atsaucoties uz holokaustu, fon der Leiena klātesošajiem stāstīja, kā viņas tēvs, kuram kara beigās bija 15 gadi, bija uzaudzis “nelikumības, posta ieskauts” un “bija liecinieks, ko nozīmē, ja mēs pieļaujam naidu pret minoritātēm”. . Eiropa atkal ir satricinājumā, un "pasaule ir tikpat bīstama kā paaudžu paaudzēs", viņa sacīja, ka Krievijas prezidenta Vladimira Putina "draugi" mēģina graut demokrātiju. "Viņi izplata naidu no savām tastatūrām. Lai nebūtu šaubu par to, kas ir likts uz spēles šajās vēlēšanās. Viņas mītošo runu plašajā Romexpo centra kupolā, kas kādreiz bija Rumānijas volejbola komandu mājvieta komunisma laikmetā, svinīgi aptumšoja Tusks, kurš nopietni runāja par briesmām atgriezties tumšajos laikos.
Tuvplāns Donaldam Tuskam pie pjedestāla, kas žesti ar abām rokām un izskatās nopietns Drūms Donalds Tusks konferencē sacīja, ka Eiropai priekšā ir tumši laiki. Fotogrāfija: Daniel Mihăilescu/AFP/Getty Images "Eiropa vēlējās dzīvot un attīstīties pēckara pasaulē," zālei sacīja Tusks, piebalsojot citiem pēdējo nedēļu laikā izteikušajiem, ka pēcaukstā kara optimisms par pastāvīga miera laikmetu bija maldinošs. Tomēr viņš piebilda, ka "nav objektīva iemesla kapitulēt ļaunuma priekšā", stāstot klātesošajiem, ka ikvienam ir tiesības apturēt nevēlamos spēkus Eiropā ar vēlēšanu urnas spēku jūnijā. Īrijas valdnieks Leo Varadkars sacīja, ka atbalsta fon der Leienu uz otro termiņu, neskatoties uz viņa stingro kritiku par viņas nostāju Tuvo Austrumu jautājumā, jo viņas spēcīgā vadība Ukrainā, Covid un vides jomā. "Viņa ļoti atbalstīja jautājumus saistībā ar Brexit," viņš piebilda. Fon der Leienas augstākais sasniegums viņas pirmajā pilnvaru termiņā, Eiropas “zaļais darījums”, kļūst politiski toksisks, lauksaimniekiem mobilizējoties visā Eiropā. Saskaroties ar pieaugošo neapmierinātību un galēji labējo partiju kāpumu aptaujās, fon der Leiena klimata problēmas ir padarījusi par zemāku prioritāti, kopš pirms dažām nedēļām paziņoja par savu kandidēšanu uz pārvēlēšanu. Citā maiņā EPP trešdien kongresā pieņemtajā manifestā aicina pārvietot patvēruma meklētājus uz “drošām trešām valstīm”, lai izvērtētu viņu prasības. Fon der Leiena, šķiet, "meklē balsis tālāk pa labi", sacīja Žaka Delora institūta īpašais padomnieks Tjerī Šopēns, jo īpaši tuvojoties Itālijas premjerministrei Džordžijai Meloni, ar kuru viņa nesen devās uz Kijevu.
 
 
 
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vvv
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Ka pasaule mainās?

Taču visu laiku procesā.

Mēs ar tevi aptuveni vienaudži. Kā tev šķiet, kas ir lielākais pasaules mainīšanās gadījums mūsu dzīves laikā?

Es pats ilgi domāju, ka tas ir psrs sabrukums, man patika... Tagad redzu, ka viss vēl priekšā... Sagaidāmas vēl efektīgākas «pasaules maiņas»... :D

Interesanti, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 28 minūtēm , vvv teica:

Mēs ar tevi aptuveni vienaudži.

Var gan tā pagriezties nākotnē, ka tu labāk vēlētos ar mani būt vienaudzis?😏

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@vvv, Tu centies "svarīgākos" notikumus skatīt atsevišķi, bet tie visi ir savstarpēji saistīti. Kopš 2.p.k beigām, kad tika noslēgti visvisādi starptautiskie līgumi un izveidota pasaules finansu sistēma balstīta uz ASV dolāru līdz pat psrs sabrukšanai bija tāds relatīvs miera periods, kad metropoles dzīvoja kā nieres taukos. Bet sistēma pamazām sāka jukt jau 50-tajos - jā, tas par ko mēs te ar @jema vakar par Āfriku diskutējām. Efektīvie (šinī brīdī atsevišķiem biedriem notiek nekontrolēts meteorisms) izdomāja, ka ir pārāk dārgi pašiem atbildēt par pārvaldāmo teritoriju labklājību. Labāk to uzticēt vietējiem cilvēkēdājiem. Un tad efektīvie izdomāja, ka sevi cienošam metropoles baltajam (pat plebejam) piestāv tikai skaitīt piķi nevis strādāt pie darbagalda un pārnesa ražošanu uz nomalēm. Psrs sabruka pilnīgi loģiski un tad metropolei piepeši pazuda ārējai ienaidnieks, kas ir pats trakākais no visiem variantiem. Un pēc tam nojuka visi starptautiskie līgumi - piemēram, bija tur kaut kāds par robežu negrozāmību. Un nomales pamazām uzaudzēja muskuļus un tāpēc globālajam policistam palika aizvien grūtāk. Pašlaik globālo policistu vispār neviens vairs neciena. Un pēc Ukrainas uzmešanas pilnīgi noteikti, ļoti daudzi cilvēkēdāji un tamlīdzīgi domājošie izdara loģisku secinājumu, ka karalis ir miris, lai dzīvo karalis. Ķīna? Krievija? Jā, jā, noslāpē sevī lepnību un paskaties uz Āfriku. Jā, jā, vai tas ir ilgtermiņā? Droši vien nē. Bet kipišs ir droši. Kaut kādi tuksneša klejotāji husīti tur aiz olām krietnu daļu pasaules pārvadājumu. Šodien ASV apstiprināja, ka šamo mīnu kuģi ir notriekuši 15 gaisa mērķus. Husīti apgalvo, ka izšāvuši 37 un kaut kur trāpījuši. Nu kā tur īsti ir, gan jau laiks rādīs. Un nākamreiz palaidīs pret mīnu kuģi 50 vai 150 (Irānai pietiek visādu spārnoto un balistisko labumu) gaisa "mērķus" (96 raķešu šahtas, kur 1/3 ...1/2 ir ar tomahaukiem).

Un vēl var piebilst, ka tieši efektīvo alkatība pēc psrs sabrukuma papisa krieviju - iztaisīja no krievijas to, ar ko mums visiem tagad ir darīšana. Tā kā, par ko es Tev pilnīgi piekrītu - par šo:

pirms 7 stundām , vvv teica:

Interesanti, vai ne?

 

p.s. biedri, kuri sajūt sirpi pie olām, atslābstiet. Izsaku tikai savu dīvāna eksperta viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja kas, tad cilvēka-saprātīgā patiesā daba pašreiz visslabāk izpaužās Haiti salā.

Link to comment
Share on other sites

vvv

Jurkins, pareizi jau raksti, bet man liekas, ka tu par daudz tici efektīvajiem, it kā viss notiktu pēc efektīvo izdomātiem plāniem, un šo plānu izdošanās vai neizdošanās... Man pašam liekas, ka «efektīvie» regulāri apstāsās. :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

🤣🤣🤣 Da, joptvai, es neticu nekādiem efektīvo plāniem. Tur jau tā lieta, ka tie mantkārībie dolbajobi nepārtraukti apstāstās. Tas būtu smieklīgi, ja par viņu apstāstīšanos nebūtu jāmaksā cilvēkam-parastajam. Lūk tur jau ir tā problēma. Ja efektīvie paši ar savām pakaļām atbildētu par savām izdarībām.

Tak saproti, ka tie "efektīvie" ir tāds mantkārīgos biznesa dolbajobus raksturojošs vārds. Ne jau tie ir tipa reptiloīdi :haha:.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vvv
Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Tas būtu smieklīgi, ja par viņu apstāstīšanos nebūtu jāmaksā cilvēkam-parastajam.

Kad tas ir bijis? Nekad tā nav bijis un nekad tā nebūs.

Tas ir normāli, tā teikt, sugai raksturīgi... Cilvēks parastais samaksā...

:D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu tieši tā. Bet, ja sūds ir sūds, tad es neteikšu, ka tā ir šokolāde. Elementāri 😉.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

vvv

Tač nesaki. Tev saka - ir interesanti... :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu bet es tak tā arī daru. Tāpēc man ārkārtīgi inteliģentie biedri man mēdz "pieklājīgi" :haha: aizrādīt, ka attīstītā sabiedrībā nav pieņemami saukt lietas īstajos vārdos 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Dari kā gribi, tik ja visi būtu kā tu, mēs pašlaik kautos tirgus laukumos vai sūtītu vēstules.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vvv
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Tāpēc man ārkārtīgi inteliģentie biedri man mēdz "pieklājīgi" :haha: aizrādīt, ka attīstītā sabiedrībā nav pieņemami saukt lietas īstajos vārdos

Nu gan! Kā reiz lietu saukšana īstajos vārdos ir inteliģences pazīme...

Ja tev aizrāda, es jau nezinu, visu šeit neesmu lasījis...

Tad vai nu inteliģentie biedri nav pietiekoši inteliģenti, vai arī tavi lietu īstie vārdi nav pietiekoši īsti...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 12 minūtēm , vvv teica:

visu šeit neesmu lasījis

Nu jā. Un sarkasmu arī nesaproti.🤣

 

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

ja visi būtu kā tu, mēs pašlaik kautos tirgus laukumos vai sūtītu vēstules

Tu jau vienmēr "zin", kā būtu, ja būtu. Kā Finks 🤣. Pēc Tavām fantāzijām lielākā sāpe jau būtu Tev pašam - nevarētu katru pusgadu iebāzt bikšu kabatā kārtējo 55 collu glaudāmlāpstas modeli.🤣

Link to comment
Share on other sites

M_J
pirms 8 stundām , Zin... teica:

Dari kā gribi, tik ja visi būtu kā tu, mēs pašlaik kautos tirgus laukumos vai sūtītu vēstules.

Manuprāt ne gluži tā. Vai tad "efektīvie" ir tie, kas rada tehnoloģijas? Efektīvie "piesmērējas" tur, kur saož laupījumu. Vai tā būtu augļošana, vergu tirdzniecība, nafta, nekustamie īpašumi, narkotikas, un, ja ir izdevīgi, tad arī tehnoloģijas. Lielākoties sajēdzot no tām apmēram tikpat daudz, cik kāda influencere sajēdz, kā darbojas viņas telefons. Protams, gadās arī izņēmumi. 90-tajos gados daudzi fizmati pārgāja uz banku sektoru. Kā vienā salidojumā izteicās viens no tādiem: "naudu skaitīt ir vieglāk un ienesīgāk, kā integrāli rēķināt".

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Nebarojiet trolli. Tur plate iestrēgusi sen jau.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Oi!😁 Stasiks atkopies. Viedokļa (sava!) par tēmu viņam, protams, kā vienmēr nav, toties ir viedoklis par mani 😁.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Varētu būt, ka efektīvie ir speciāls sabiedriskās formācijas konstrukts, kas ļauj, pašiem paliekot malā un nosakot procesu virzību, tomēr tā īsti ne par ko neatbildēt.

Zemāka līmeņa attiecīgu pārvaldes posmu lokālie pārvaldnieki šo ir sapratuši un tāpēc paši veido visādas trešā palīga otrā konsultanta amatus, lai pašiem nevajadzētu ne īpaši domāt par konkrētā līmeņa konkrēto jautājumu risināšanu, ne arī par to atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nē, nu vot šitā rodas tās pilsētas leģendas. Kādreiz, kad sāku lietot jēdzienu "efektīvie", parasti lietoju kopā ar vārdu "manageri". Laikam slinkuma pēc aizvien biežāk to otro vārdu atmetu. Foruma intelektuāļi nezin kāpēc izdomāja (un, protams, pierakstīja man 🤣), ka tie (manās fantāzijās, pie tam) ir kaut kādi tumsas spēki, ēnu kardināli, tipa reptiloīdi, kas veicot maģiskus rituālus (ēdot zīdaiņus, piemēram) regulē visu mūsu dzīvi. Atslābsti, Raimi, nav tur nekādu formāciju 😉! Zini, bet vispār varētu apmēram tā būt, kā Tu uzrakstīji.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 12 stundām , Jurkins teica:

Un tad efektīvie izdomāja, ka sevi cienošam metropoles baltajam (pat plebejam) piestāv tikai skaitīt piķi nevis strādāt pie darbagalda un pārnesa ražošanu uz nomalēm. Psrs sabruka pilnīgi loģiski un tad metropolei piepeši pazuda ārējai ienaidnieks, kas ir pats trakākais no visiem variantiem. Un pēc tam nojuka visi starptautiskie līgumi - piemēram, bija tur kaut kāds par robežu negrozāmību. Un nomales pamazām uzaudzēja muskuļus un tāpēc globālajam policistam palika aizvien grūtāk. Pašlaik globālo policistu vispār neviens vairs neciena. Un pēc Ukrainas uzmešanas pilnīgi noteikti, ļoti daudzi cilvēkēdāji un tamlīdzīgi domājošie izdara loģisku secinājumu, ka karalis ir miris, lai dzīvo karalis. Ķīna? Krievija? Jā, jā, noslāpē sevī lepnību un paskaties uz Āfriku.

Tur gan bija vēl viena viltīga doma - iesaistot dažādas valstis globālajā ekonomikā, to vietējiem pārvaldniekiem un vēlāk, arī pašiem darba darītājiem, parādījās pamatotas cerības kaut ko nopelnīt un pat uzkrāt, kas, loģiski mazināja vēlmi pēc komunisma idejām. Cik tur tas viss tika optimāli sabalansēts nemaz tā uzreiz nevar pateikt. Laikam jau pašos pamatos bija dažas kļūdas.

Vai nu vajadzēja dot visas tehnoloģijas, tas gan ir jautājums.

 

Te vienā topikā bija duskusija, kur es ieminējos, ka tā lielvlstu lemšana par to, ko un kā darīt dažādos laikos laikam ir bijusi kļūdaina, uz ko man atbildeja, ka, jā, tā viņi dara un darīs atkal un nevienam neko neprasīs. Leienas runa jau arī ne ar kādu paškritiku neizceļas.

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Kādreiz, kad sāku lietot jēdzienu "efektīvie", parasti lietoju kopā ar vārdu "manageri". Laikam slinkuma pēc aizvien biežāk to otro vārdu atmetu. Foruma intelektuāļi nezin kāpēc izdomāja (un, protams, pierakstīja man 🤣), ka tie (manās fantāzijās, pie tam) ir kaut kādi tumsas spēki, ēnu kardināli, tipa reptiloīdi, kas veicot maģiskus rituālus (ēdot zīdaiņus, piemēram) regulē visu mūsu dzīvi.

Muļķības, labi integrēti sabiedrībā, mīl bērnus, uzticīgi demokrātijai, piedalās visos sabiedriskajos procesos. Tikai pārvaldīt labi nesanāk!

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Kādreiz, kad sāku lietot jēdzienu "efektīvie", parasti lietoju kopā ar vārdu "manageri". Laikam slinkuma pēc aizvien biežāk to otro vārdu atmetu.

Nu re, pats atzini, ka esi viens no efektīvajiem - izdomāji. Kā efektivizēt savu spamošanu, spiežot mazākm pogu.

 

---

Mazliet par citu tēmu - ja durvju ailē eņģu pusē grīda ir par centimetru zemāka nekā otrā pusē, tur durvju kārbu varēs normāli uzstādīt? Un durvis varēs atvērt, aizvērt? 🤪 Zb šitie pseidomeistari, pēc kuriem visādas lažas jāmēģina labot...

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 2 stundām , binary teica:

Mazliet par citu tēmu - ja durvju ailē eņģu pusē grīda ir par centimetru zemāka nekā otrā pusē, tur durvju kārbu varēs normāli uzstādīt? Un durvis varēs atvērt, aizvērt? 🤪 Zb šitie pseidomeistari, pēc kuriem visādas lažas jāmēģina labot...

Tad kad jums čangalienē būs vis nopludināts ,tur būs vienalga vis piebriedis!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...