Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Regisss
Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Jaunzemei? Piekrītu.

Nesaprotu kādēļ viņu atjaunoja amatā… 🤬

Ilze Cīrule bija laba… bet nomira :( viņa nāca no privātā biznesa…

Link to comment
Share on other sites

rooyar

nu,jā atkal lato lapsa...

 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es tīkla tehnoloģijās neesmu nazis, bet vai kāds var paskaidrot, kā Balticom var nelegāli pieslēgties tet tīkliem un tos izmantot savā labā?
Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Tet" pagājušā mēneša laikā vairāk nekā 300 adresēs Ventspilī ir konstatējis tam piederošā optiskā interneta tīkla neatļautu izmantošanu AS "Balticom" labā, informē "Tet" pārstāvji.

https://www.tvnet.lv/7725982/tet-balticom-masveida-boja-uznemumam-piederoso-optiska-interneta-infrastrukturu-izmanto-to-savu-pakalpojumu-sniegsanai

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 31 minūtēm , oxygen teica:

Velns viņu zin kurš ir maksājis

Klients par pakalpojumu maksāja Balticom, ko reāli nodrošina TET.

Labots - Aigus
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu es biju sapratis citādāk, tāpēc jau jautāju. Šķita, ka Balticom kaut kādā veidā prot paralēli izmantot tet tīklus (agrāk varēja viegli un par velti  skatīties kaimiņa kabeļtelevīziju), čakarē tet klientiem pakalpojumu un tipa 'outsourcē' neta pieslēgumu, bet piķi pievāc paši.

Nekur jau nebija minēts, ka tie ir bijušie tet klienti un neaktīva tet infrastruktūra.

Link to comment
Share on other sites

99%, ka situācija ir tāda kā apraksta oxygen, vnk rakstā stulbi ir pasniegts. Ja Balticoms kaut kā zagtu pašu pakalpojumu, tad tur diskusiju nebūtu un nopietna kriminālatbildība.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Tas vienkārši saucās ''Biznes po russki''😏.

Link to comment
Share on other sites

rooyar
Citēt

Pēc nedēļas nogales sniegputeņa nevienam vien auto īpašniekam savs spēkrats no sniega bija jārok ārā bezmaz ar lāpstu. Tomēr kādam "Mazda" īpašniekam sniegu ap automašīnu bija sarūpējusi nevis māte daba, bet gan lielveikala stāvvietas teritorijas uzkopēja traktorists

https://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/foto-spice-stavvieta-masinu-ierok-sniega-saimnieks-izsauc-policiju.d?id=55307812

Viss drizāk jau pats vainīgs un mašīna ,kas tika atstāta traucēja strādāt .

Tādu cilvēku dēļ tiek  limitēts stāvietās mašīnu atstāt uz stundu vai divām vai citādi ierobežot.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tā, te jau sakarīgāk aprakstīts: https://jauns.lv/raksts/bizness/548077-tet-piekeris-konkurentus-kabelu-bojasana-ar-tik-cinisku-ricibu-uznemums-saskaries-pirmo-reizi

 

Apsekojot sava tīkla datus, "Tet" secinājis, ka "Balticom" pārstāvji, lai nodrošinātu savu interneta pakalpojumu sniegšanu, prettiesiski izmanto daļu no "Tet" infrastruktūras.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Apsekojot sava tīkla datus, "Tet" secinājis, ka "Balticom" pārstāvji, lai nodrošinātu savu interneta pakalpojumu sniegšanu, prettiesiski izmanto daļu no "Tet" infrastruktūras.

Tad sanāk, ka džeki noknieba no TET mājas svitča vadu, pielika galu, un aiziet? Nu tā, ļoti vienkārši?

Link to comment
Share on other sites

Nu tak kabeļus viens otram knaiba! :D

 

 jo šobrīd Tet traucē mūsu tīkla darbību un atslēdz pakalpojumus mūsu klientiem

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Varbūt vienkārši kautkādi Ventspils vietējie Balticom montieri-pašdarbnieki.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Betons komandējumā ?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Regisss
(labots)
pirms 14 stundām , Racer teica:

99%, ka situācija ir tāda kā apraksta oxygen, vnk rakstā stulbi ir pasniegts. Ja Balticoms kaut kā zagtu pašu pakalpojumu, tad tur diskusiju nebūtu un nopietna kriminālatbildība.

Tas krievu kantoris - Balticom - bez apsaimniekotāja un mājas īpašnieku piekrišanas ievilka tīklu arī mūsu mājā (jaunajā projektā) sačakarēja ievadu un mājas iekšējo tīklu! 
Tā kā tie pidori var norauties podā ar savu komercpraksi! Pirms pāris nedēļām viņu pārstāvis apstaigāja dzīvokļu un brutāli prasīja cik maksā par internetu, ko lieto utt…

Ceru ka TET iznīcinās to krievu kantori!

pirms 9 stundām , Arnis2002 teica:

Ko pajoliem atbildēt?!

Viss piekļuves tīkls līdz dzīvoklim pieder operatoram, kas to izbūvējis - TET gadījumā tas ir arī marķēts… atšķirībā no tā krieveļu kantora vadu mučkuļa…

un jā… tie pajoli knieb nost optiku pie mājas swicha. Gan kniebj, gan vienkārši atvieno!

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Es šajā visā stāstā gan gribētu oponēt. 
Protams, tie visi vadi pieder uzņēmumam, kas tos ir ievilcis, bet man gribētos lai tā nav. (Tiesa, nezinu, cik maksā optikas vadiņš metrā), bet gribētu lai tas ir kā dāvana man kā lietotājam, un vajadzības gadījumā es to varētu izmantot citam pakalpojumam. Ja pakalpojuma sniedzējam tas nepatīk, tad pēc līguma beigām, lai atbrauc un savāc savus zirnekļu tīklus, nevis atstāj man mantojumā, lai man pašam ar tiem jāķēpājas.
Ja katrs pakalpojuma sniedzējs grib ar savu vadu nākt un urbties man dzīvokļa sienā, tas ar nav estētiski diez ko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur derētu komentārs no kāda kurš zin kas tur notiek. Nav ko cepties par publisko riešanos. 

Link to comment
Share on other sites

AVilks
(labots)

Savā laikā biju apakšnieks vēl Lattelecom. Es ar Baltcom čāļiem kas darbojās manā reģionā biju pazīstams, līdz ar to, cūcību nebija jo pilsēta maza un ikdienā tāpat uz ielas satiec. Tiesa par to vadu vilkšanu par ko runāja @Stasss jap, Telecom bija optika, Baltcom bija koaksiālais vads un cat5.e vads, tad to kabeli kas gāja no komunikāciju skapja līdz dzīvoklim kas gāja iekšā, ja traucēja ievilkt jauno, tika likidēts (to protams paziņojot konkurentiem, ka uzmini kura vads tiek nokniebts 😁 ). Bet tas bija tikai saskaņojot ar klientu. Telecomam visas komunikācijas bija pagrabā, Baltcom bēniņos.
Kaut kā šie divi operatori tajā laikā manā pilsētā spēja sadzīvot.

Labots - AVilks
Palabotas gramatikas kļūdas.
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

Kaut kā šie divi operatori tajā laikā manā pilsētā spēja sadzīvot.

Sadzīvo joprojām jaunajos projektos... kopā ir kā komunikāciju apgrūtinājums utt... Bet tas ko un kā dara Balticom ir pisec... saku no savas pieredzes... tas vēl kādā 2014.g. viss notikās... dēļ Baticom nedarbiem mums pagrabā ūdens nāca no komunikāciju akas... viņi bija arī pagalmā komunikāciju tīklu pačakarējuši!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Principā internetam, laikam jau tomēr optikai (attīstamies taču 😉) nevis vītajam pārim, būtu jābūt mājoklim defaulta komplektā kā elektrības vadam, ūdensvadam, kanalizācijai. Jā, skaidrs, ka kanalizācijai gan jau nebūs pieci iespējamie "piegādātāji", kur katrs nāktu ar savu trubu, bet tā būtu atmazačka. Galu galā, gan elektrību gan gāzi taču piegādā pa vienu trubu vairāki spēlētāji.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AVilks
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Principā internetam, laikam jau tomēr optikai (attīstamies taču 😉) nevis vītajam pārim, būtu jābūt mājoklim defaulta komplektā kā elektrības vadam


Koknesē renovēja vienu dzīvokļa māju un prasīja lai uzreiz dod kabeli ko dzīvokļos vilkt uzreiz iekšā jo renovēja kāpņu telpu un plānoja optiku iemūrēt sienā. Sanāca pierunāt (sākumā stipri negribēja), lai labāk saliek cieto gofru, jo bojājuma variantā, var  veco kabeli izbuksēt. Protams bija arī tādi, kas ni un ni, nevajagot nekādus papildus kabeļus dzīvoklī.

 

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

dēļ Baticom nedarbiem mums pagrabā ūdens nāca no komunikāciju akas


Ar to kantori nav nācis saskarties, bet šis jau ir traki. A ko šie, uzlika mīksto uz sūdzībām, vai "tie nebījām mēs"?

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Principā internetam, laikam jau tomēr optikai (attīstamies taču 😉) nevis vītajam pārim, būtu jābūt mājoklim defaulta komplektā kā elektrības vadam, ūdensvadam, kanalizācijai. Jā, skaidrs, ka kanalizācijai gan jau nebūs pieci iespējamie "piegādātāji", kur katrs nāktu ar savu trubu, bet tā būtu atmazačka. Galu galā, gan elektrību gan gāzi taču piegādā pa vienu trubu vairāki spēlētāji.

Vai tā nesaucās piekļuves tīkla iznomāšana? Tas ir atsevišķs pakalpojums un par to jāvienojās!

Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

Ar to kantori nav nācis saskarties, bet šis jau ir traki. A ko šie, uzlika mīksto uz sūdzībām, vai "tie nebījām mēs"?

Pilnīgi nulle komunikācijā - viņi arī neatzina ka nelikumīgi veikuši izbūvi.

Apsaimniekotājs par mūsu naudu novērsa viņu sataisītos sūdus. Es tiešām gribēju viņu kabeļus brutāli pārgriezt…

Viņi arī netika pielaisti mūsu komunikāciju telpai un šie brutāli atmūķēja durvis… atbrauca apsardze… neatceros kā tas beidzās!


To kantori netiešu kā sugu 🤬🤬🤬 un vēl protams krieveļi… 🤬🤬🤬

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pag, balticom un baltcom taču nav viens un tas pats.🙄

 

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Tas ir atsevišķs pakalpojums un par to jāvienojās!

Jā. Tieši tā. Nenotiks jau viss uz burvja mājienu un uzreiz. Bet tāpat kā uz centralizēto kanalizāciju un ūdensapgādi, uz to būtu jāiet. Nu... tas mans viedoklis tikai, no dīvāna 😉.

Pirms 9 minūtēm , AVilks teica:

optiku iemūrēt sienā

🙄🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

balticom un baltcom taču nav viens un tas pats

divas dažādas kompānijas un reizēm cilvēki jauc tās

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

AVilks
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Pag, balticom un baltcom taču nav viens un tas pats


Nē, nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Lūk, pieļaujot šādas un līdzīgas darbības visapkārt, mēs arī visiem ārpusē savu valsti prezentējam kā raškas filiāli.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 37 minūtēm , kaads teica:
Pirms 40 minūtēm , Jurkins teica:

balticom un baltcom taču nav viens un tas pats

divas dažādas kompānijas un reizēm cilvēki jauc tās

Vispār brīnos, kā viņi šādu zīmolu dublēšanos ir pieļāvuši un nav jau startā iztiesājušies.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

Laikam jau katrā pilsētā savi meistari tam Balticom. Man , kad pārgāju no Baltcom uz Balticom meistari atbrauca un ieejot dzīvoklī uzvilka bakilas . Pārjautāja kas kur un kā . Pēc dienas no viņu biroja bija zvans vai esmu apmierināts ar meistaru darbu. Vēl, pēc nedēļas pieteicās meistars. lai pārbaudītu ( izmērītu signālu) TV kabeļa gala punktā ( man pa vidu divi spliteri, jo trīs TV) . Cita lieta ka vecais, Baltcom dabiski , nenovāca ne savu TV ne interneta kabeli. Man , dzīvoklī , no kāpņu telpas, caurums ar limitētu diametru. Nu , ko , biju rupjš, nokniebu tos abus, man nevajadzīgos, kāpņu telpā. Interesanti- es sabojāju Baltcom infrastruktūru?  Mūsu kāpņu telpā ir marķēti (kam pieder) gan Balticom, gan TET . Bija ari , kādreiz , Telija (kabeļi vēl stav, nezinu kam pieder tagad) , bet ne tiem , ne Baltcom tie kabeļi nav marķēti. Arī, kad pieteicu to , Balticom, birojā nevarēja uz reiz pateikt kad varēs, jo esot jāsaskaņo piekļuve bēniņiem ar mūsu mājas atbildīgo ( tas atslēgšot durvis). 

 Domāju ka TET, savus darbiniekus, uzrauga labāk, visā Latvijā. Bet... manā māja tas TET nav konkurētspējīgs ar savu cenu. Nu galīgi negribu maksāt gandrīz divas reizes vairāk par tādu pašu internetu un divreiz mazāku skaitu TV kanālu.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, Balticom tagad savus pakalpojums sācis piedāvāt arī Ķekavā.

Viņu reklāmas plakāti visā pilsētā sastādīti.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 2 stundām , oxygen teica:

Nu galīgi negribu maksāt gandrīz divas reizes vairāk par tādu pašu internetu un divreiz mazāku skaitu TV kanālu.


Pareizi… tāpēc atbalsti krieveļus un krāpniekus! 👍😉

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kaads teica:

divas dažādas kompānijas un reizēm cilvēki jauc tās

Laika posmā no 2013-1018 Baltcom iegādājās daļu Balticom akciju.

Baltcom'u nopirka Bite.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , oxygen teica:

 tas TET nav konkurētspējīgs ar savu cenu

TET nav konkurētspējīgs ar savu attieksmi - pirms gadiem 5-6 šie tjipo pagrozīja līgumu atļaujoties pārkāpt jau parakstītā līguma noteikumus par grozījumu izdarīšanu un pilnībā ignorējot viņu pašu saziņas portālā uzdotos jautājumus, tāpat kā e-pastus. Nolēmu, ka ar savu kapeiku šos neatbalstīšu un pārgāju pie Balticom. Saziņa ir latviski, kaut arī ar nelielu akcentu, bet vismaz ir sajūta, ka klients ir vērtība, nevis kājslauķis.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Par Balticom neko sliktu nevaru pateikt. Ar TET (toreiz vēl Lattelecom) gan ir bijuši piedzīvojumi. Īpašumā, kuru palīdzu apsaimniekot tika veikti remontdarbi, bet tur kabelis, vēl no padomju laikiem, - no mājas sienas šķērsām pāri pagalmam uz blakusteritoriju. Pat ne tieši blakus, bet vēl tālāk. Secinājām, ka kabelis traucēs darbiem, saimnieks zvanīja uz LTC, lai pārvieto kabeli savādāk. Neprasīja pat noņemt, bet tikai pārvietot. LTC vīzdegunīgi atbildēja, lai rakstot oficiālu iesniegumu par šo jautājumu un tad viņi izskatīšot. Ok, ja tā, tad tā. Sākām strādāt, un tad vienā brīdī patiešām gluži nejauši (īpaši gan arī neuzmanījāmies) ar pacēlāju to kabeli pārrāvām. Pēc brīža atbrauca vīrelis no LTC, lamājās un vicināja pirkstus. Tika palūgts izvākties no teritorijas. Tad - kronis visam - vīrelis izsauca policiju! Atbrauca policija, paskatījās, pakasīja galvu, pateica, ka vīrelis ir labs cilvēks, un aizbrauca. Tā arī viss beidzās. Vēlāk jau citi nāca un pavisam savādākā tonī lūdza, lai ļauj uzlikt kabeli atpakaļ, bet, ņemot vērā notikušo, tika pasūtīti nafig. Tagad tur ir kā reizi Balticom kabelis :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nespēju nepiekrist pēdējam teikumam. IMHO tas pat ir absolūti normāli, ka ir vietas, kuras apmeklēt ir privilēģija un tur nelaiž iekšā katru kuru no ratu pakaļas izkritušo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...