Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

18.03.2023. , 19:01, ivo teica:

Klau, jums ar paypal viss kārtībā? Man šodien atnāca info e-pastā, ka nevar samaksāt automātisko netflix maksājumu. Maksājums caur paypal. Mēģināju ielogoties savā paypal kontā - nesanāk. Pamēģināju atjaunot aizmirstu paroli (kaut gan zinu, ka parole īstā) - izlec paziņojums par problēmu viņu pusē (bez paskaidrojuma). Viss.

Izdevās sazināties ar paypal supportu, izrādās, ka esot man kontu nobloķējuši jo es esot ilgāku laiku bijis viņiem parādā. HVZ, varbūt tā arī bija, bet nevienas ziņas no viņiem par to. Un e-pastā pieminējuši, ka gadījumā, ja es vēlos kontu atbloķēt, tad man jāzvana viņiem. Bet es tā padomāju - mierīgi varu iztikt bez viņiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , ivo teica:

Izdevās sazināties ar paypal supportu, izrādās, ka esot man kontu nobloķējuši jo es esot ilgāku laiku bijis viņiem parādā. HVZ, varbūt tā arī bija, bet nevienas ziņas no viņiem par to. Un e-pastā pieminējuši, ka gadījumā, ja es vēlos kontu atbloķēt, tad man jāzvana viņiem. Bet es tā padomāju - mierīgi varu iztikt bez viņiem. :D

Ja,es pat palieku parāda,man nekad ticis bloķēts konts ,tas laikam tāpēc mazāku summu,bet tāpat dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Ielikšu šeit, ja nu kādam noder un tā :D

 

Image

Avots - eirobarometra aptaujas dati :D

Labots - Tuubijs
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Interesanti, kas Maskam ar Vozņaku uznācis. Sabijušies no AI. Aicina neapmācīt par GPT4 jaudīgākus terminatorus. Jeb tas tāds stils konkurentus novākt 😁.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu tas ka, tiesa ne visai tuvā nākotnē, AI var sagādāt cilvēcei nopietnas problēmas, ir visai iespējams.  Azimova izdomātais 1. robotikas likums darbojas fantastikā, bet nez vai darbosies realitātē ☹️.

Link to comment
Share on other sites

inteens
Pirms 14 minūtēm , raiviic teica:

izdomātais 1. robotikas likums darbojas fantastikā, bet nez vai darbosies realitātē 

 Spēlēju Atomic Heart. Tur robotiem  tiešām poh... bet pagalmā 1959. gads

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu, es nebūtu tāds pesimists. 😁 Riktīgs AI būtu retā iespēja izdzīvot tām sugām, kuras cilvēks vēl nav paspējis iznīcināt.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Homo Sapiens pats sevi galina visādi un visur. Negribu zināt, kas būs parīt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Varbūt mēs vēl esam pašā attīstības sākumā, amēbas līmenī, salīdzinot ar to sugu kas būs galvenā pēc pus miljona gadiem.

Link to comment
Share on other sites

inteens

 Tavos kibersapņos..pa  miegam tak neprogrammē.Ir, kad darbs visu nakti murgos murgojas.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Augsta līmeņa AI vispirms plānveidīgi neskarot apkārtējo vidi nogalinātu visus cilvēkus un pēc tam izdarītu pašnāvību 😁. Ar domu, ka varbūt kādreiz evolūcijas procesā izveidosies būtnes, kuriem atšķirībā no cilvēkiem būs saprāts.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Varbūt mēs vēl esam pašā attīstības sākumā, amēbas līmenī, salīdzinot ar to sugu kas būs galvenā pēc pus miljona gadiem.

Var izlasīt Vonnegūta "Galapagu salas". Tur ir par to, kāda varētu būt cilvēku suga pēc miljons gadiem. Pēc aprakstītā, vismaz humora izjūta cilvēkiem pēc miljons gadiem nav zudusi. Ja viens nopiržas, pārējie smejas.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

Augsta līmeņa AI vispirms plānveidīgi neskarot apkārtējo vidi nogalinātu visus cilvēkus un pēc tam izdarītu pašnāvību 😁.

Ik pa laikam tak vēl tagad Amozonē atklāj kādi līdz šim nezināmu un nesastaptu cilti, kā AI zinās ka ir nogalinājis visus, ja nezin par viņu eksistenci?

Link to comment
Share on other sites

Izdomās advancētāku veidu kā atrast tos nesastaptos. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

vēl tagad Amozonē atklāj kādi līdz šim nezināmu un nesastaptu cilti

Tā Amazones cilts neierakstās viņa sarakstā 😉.

Pirmais, šķiet, kurš aprakstīja, kāda varētu būt cilvēce pēc miljons gadiem ir H.Velss "Laika mašīnā". Bet izskatās, ka viņš ir smagi kļūdījies ar termiņiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

Ik pa laikam tak vēl tagad Amozonē atklāj kādi līdz šim nezināmu un nesastaptu cilti

 

Nabagi, dzīvoja savu rutīnas dzīvi, a te viena dienā visu sača*arēja finašu ma*kas kas ieradās ar fjūčeriem, iphone un demokrātijas ieviešanu...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 12 stundām , Jurkins teica:

Interesanti, kas Maskam ar Vozņaku uznācis. Sabijušies no AI. Aicina neapmācīt par GPT4 jaudīgākus terminatorus. Jeb tas tāds stils konkurentus novākt 😁.

GPT pagaidām apkopo citu cilvēku izteiktas domas un vāc faktus.

Kas būs, ja sāks domāt! 22.40  https://xtv.lv/rigatv24/video/nypDx10PpK9-22_03_2023_preses_klubs_3_dala 

miljardu cilvēku domas un raksti

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Tā Amazones cilts neierakstās viņa sarakstā 😉.

Domāju gan. Viņu sarakstā gan jau ir tikai planētai kaitīgie baciļi, kas ar savām tehnoloģijām cenšas to iznīcināt.

Link to comment
Share on other sites

Pingvīniem Antarktīdā arī bija problēmas līdztekus aviācijas attīstībai. Lido lidmašīna pāri, pingvīns skatās, paceļ galvu, seko līdzi un beigās nokrīt. Pēc tam grūti piecelties. Tāpēc arī ir speciāli norīkoti cilvēki - dabas draugi, tā saucamie "pingvīnu pacēlēji". Pagaidām AI tur cilvēku aizstāt nevar...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja cālī šo verķi nodēvētu par USB ierīci, tad būtu ok 😉.

Man autiņam arī ir blakus piepīpētājam USB ligzda - principā varētu šo par USB ierīci dēvēt 😁.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja tur iekšā ir kontrolieris un rezultātā dod ārā vairāk par 5v, tad jā, tā ir usb ierīce.

Un ja tā nav autoražotāja tur ielikta, bet otrais lētākais aļika sūdiņš ar 65w+ outputu, tad ceru, ka esi efektīvi pārbaudījis ugunsdzēšamā termiņu un spiedienu. Ai, pardon, īsti veči ar tādām glupībām tak nenodarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

bet otrais lētākais aļika sūdiņš

Nav ko sūdus pirkt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Nav ko sūdus pirkt.

a kā tu zini, ir vai nav sūds? Reku, veikalā ar čeku un garantiju var ugunsgrēku nopirkt.

Rus trubā testēja gudrās rozetes, tak tur vispār starp cenu/ražotāju un kvalitāti korelācijas īsti nebija. Uz sitiena video neatrodas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

a kā tu zini, ir vai nav sūds?

Nevar zināt. Tāda ir dzīve. Tur neko neizmainīsi...

Ko tagad? Aizliegt USB lādētājus?

Link to comment
Share on other sites

Nu neko nevajag pirkt. Tad arī sanāks, ka sūdi netiks pirkti.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

Aizliegt USB lādētājus

Nē, bet ievērot piesardzību, lietojot.

Neatstāt iespraustus rozetē; mainīt bojātus "jāpieloka, lai strādā" vadus bez žēlastības; nemest virsū spilvenus un segas, nelādēt dīvānā un citās mēbelēs; nelādēt ierīces, atstājot bez uzraudzības.

Telefonu es uz nakti atstāju lādēties, bet visus citus lādētājus, sevišķi ja ir visādi neoriģinālie, gan ne.

 

Ir bikiņ starpība starp 2.5w un 65w lādētājiem, bet korpusa izmērs praktiski nav mainījies, tikai vairāk komponenšu iekšā.

 

Kā arī - "pārmaksāt" par zīmolu un pirkt oriģinālus.
Lai gan tepat LV ir nopērkami feiki samsung lādētāji...

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , versatile teica:

Ja tur iekšā ir kontrolieris un rezultātā dod ārā vairāk par 5v, tad jā, tā ir usb ierīce.

WTF? 🤣

 

Un vispār neiebraucu (laikam bremze esmu 🤣) par ko cepiens? Par to, ka tirgo sūdus un par to nevienam nekas nav?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ar lādētājiem skaidrs, ka jārauj ārā no rozetes, kad nelādē, bet ko darīt, piemēram, ar datora UPS, kurš arī varot aizdegties? Bija informācija, ka atsevišķiem UPS modeļiem esot līme, kas varot aizsvilties.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

AI saka tā 😉:

No, a power supply with a USB female connector is not typically considered a USB device. While it may have a USB connector, its primary function is to supply power to a device rather than to communicate with a computer or other USB device.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Var jau mierīgi izmantot USB konektoru galīgi ar USB nesaistītiem mērķim.

 

Tad jau visi devaisi, kas izmanto 3.5mm austiņu stekeri ir audio devaisi vai austiņas, arī lodāmuri, velo-ātrum-pārslēdzēji un viskautkas cits.

 

Pēc tās pašas loģikas, šī ir audioierīce

 

Weller-RT1.jpg

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja manas domas vairāk vai mazāk sakrīt ar AI teikto (USB ierīce ir ierīce, kas USB izmanto saziņai ar "host ierīci"), vai tas nozīmē, ka esmu vairāk vai mazāk AI?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Jūrmalas dome ceturtdienas sēdē pieņēmusi lēmumu slēgt sadarbības līgumu ar akciju sabiedrību “Pasažieru vilciens”, lai Jūrmalā deklarētajiem iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju bez maksas pārvietoties vilcienu maršrutā Rīga–Ķemeri un Ķemeri–Rīga. Paredzams, ka braucienu izmaksas segs Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Var jau mierīgi izmantot USB konektoru galīgi ar USB nesaistītiem mērķim.

 

Tad jau visi devaisi, kas izmanto 3.5mm austiņu stekeri ir audio devaisi vai austiņas, arī lodāmuri, velo-ātrum-pārslēdzēji un viskautkas cits.

Vispār @versatile USB štekeri nevienā mirklī neminēja. Tur bija citi kritēriji:

pirms 3 stundām , versatile teica:

Ja tur iekšā ir kontrolieris un rezultātā dod ārā vairāk par 5v, tad jā, tā ir usb ierīce.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un ja atmet USB štekeri, tad kāds tur sakars ar USB? Vienkārši lādētājs, kurš var izdot dažādus V.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Kontrolieris var būt dajebkur iekšā. Ja ķīniets uztaisa dildo partiju ar barošanu pa XLR štekeri, tad šos var pozicionēt kā mikrofonus.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Un ja atmet USB štekeri, tad kāds tur sakars ar USB?

Ja štekeris atbilst USB standartam, tad sakars tāds - atbilst USB standartam. :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...