Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Kas attiecas uz tādiem savickiem, tad slikti, ka lustrācija pie mums izgāzās.

Bet nu tur vairs neko, tas vilciens ir aizgājis.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Jurkins teica:

Un terminu "reņģēdāji".

Neesi kaut ko sajaucis?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Neesi kaut ko sajaucis?

Kaut kad 90-tajos. "muļķu zeme" un "reņģēdāji". Man šķiet, ka nē. Pa šo laiku ir pilns nets ar visādām atmazačkām un hipotēzēm, Birkavam to pieraksta u.t.t. Bet man kaut kā atmiņā tieši Krištopāna pašapmierinātais vieplis.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kaut kur ziņās dzirdēju, ka ASV savus tankus pēc gada tik varēs Ukrainai, kaut kādi bomži tur par ierēdņiem salikti ...

bet manuprāt šo karu izšķirs artilērija, jo vairāk precīzās un tālākas distances raķetes, jo krievam sūdīgāk, pavasara dubļos ar tankiem ar nepabrauks ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , alusbundza teica:

kaut kur ziņās dzirdēju, ka ASV savus tankus pēc gada tik varēs Ukrainai

Veci, šis gads ir pagājis kā "trīs dienas".. liekas vēl vakar tikai tas karš sākās..

Jā, termiņi ir ilgi, bet kā redzam, tie diezgan pastāvīgi tiek samazināti..

Tā teikt, labāk tā kā nekā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

bomži tur par ierēdņiem

Vispirms jau... Nē, čista pragmatisms. Un pragmatiski Ukraina nav pasaules centrs. :(

Bet no otras puses ... kas zin, kā tur īsti ir. Varbūt tās runas par tankiem ir tāds skaists dūmu aizsegs. Visi aktīvi runā par tankiem, bet pa to laiku pa kluso iedod kaut ko citu. Varbūt tanki (vēl jo vairāk daži desmiti) nebūt nav tas nepieciešamākais. A varbūt sviedrus slaukot stāsta, cik grūti piegādāt, bet kuģi jau brauc pāri jūrai.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Un pragmatiski Ukraina nav pasaules centrs.

nu manuprāt, Ukraina ir šodien ļoti tuvu pasaules centram, ja pat ne tieši centrā, jo te izšķiras it kā pasaules ''menedžeru'' liktenis, te nav musulmaņi, kuri daudzi zem zemestrīces sabruka, un nebija ziņu epicentrā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Daiļais teica:

Tas ir Birkava teiciens. Krištopānam ir "muļķu zeme "

Birkavam bija mazie cilvēki, to viņš par skolotājiem pateica, pēc tam viņš mēģināja taisnoties, atsaucās uz Balzaku...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

jo te izšķiras it kā pasaules ''menedžeru'' liktenis

Grūti pateikt. Visticamāk manageriem pirms gada bija "plāns B", ja nu Ukrainu tiešām 3 dienās. Pat atļaušos pateikt, ka noteikti starp tiem manageriem ir tādi, kuri ir bezgala dusmīgi uz Ukrainu. Sasipa plānu B. Sukas. Vispār jau tā āža kāja ik pa laikam palien laukā.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Sasipa plānu B. Sukas.

Merkele un viņas pietuvinātie tagad bankrotējuši ....

visos karos, kāds (daudzi) uzvārās, tikai jāmedžē ......

Link to comment
Share on other sites

Tie ir redzamākie. Merkele sen jau merkelē, bet ik pa laikam parādās "iesviedumi" rietumu presē, ka vajadzētu tomēr runāt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Ēe, Jurkin, mēs jau būtu vienā vecumā, tik tu tajā krievu vidē vairāk panīcis, es no Kurzemes, mums krievi nebija pat krievu laikos, un ja bija, tad latviski runāja

Link to comment
Share on other sites

Nu, mums pilsētā bija paliela aviobāze. Krievu ka pieirsts. Un tad vēl uztaisīja cietumu, sāka būvēt metalurģisko kombinātu, kurā strādātu cietumnieki, bija vēl visādi rūpniecības uzņēmumi, kas strādāja tieši krievu armijai. Un, piemēram, dzelzceļš jau vienmēr ir bijis "krievu" uzņēmums. Nu, tā nu bija.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , alusbundza teica:

kurā gadā tevi isauca okupantu armijā ?

Tas laikam bija jautājums man.

Neiesauca. Man bija ieraksts "goden k ņestrojevoj službe" - kad biju 8.klasē, salauzu elkoni un rezultātā labā roka joprojām nav īsti taisna. 1987. gadā iestājos RPI. Studentiem iesaukumu uz gadu atlika. Bet 1988.gadā jau bija gaisā dažādas vēsmas un uz strojbatu nepavisam negribēju. Izdevās krievus piestāstit.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

lato lapsa kārtējo reizi izrunājas...

 

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Jurkins teica:

rezultātā labā roka joprojām nav īsti taisna.

Katrai nelaimei, redz, ir arī sava gaišā puse. Krievos netrāpiji pabūt un glāzīti arī ērtāk turēt.😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ganjau pirms gadiem diviem izdomāja no kurienes tas vīruss cēlies, tik tagad sāk spēlēt visādās politiskās taktiskās spēles.

Tjip, ja neklausīsiet mums, tad sāksim izplatīt visādu info, lai visi vaino jūs.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu par to, ka kaut kur visi, kam vajag, zina, no kurienes šis ir, es nešaubos. Un jebkurš "iemetiens" masu dezinformācijas līdzekļos nenotiek bez iemesla. Tāpēc jautāju - vai šis izdevums ir pieskaitāms pie dzeltenajiem vai tomēr "iemetiena" informācijas avots ir (tādā gadījumā) ne īsti "viena tante teica".

Link to comment
Share on other sites

Ļoti ticama ir versija, ka vīruss noplūda no krievu laboratorijas Urālos pilsētā Koļcova, kad tur notika sprādziens. Pēc tam krievu televīzijā ziņās radīja netispiskās pneimonijas uzliesmojumus daudzās pilšetās, kas bija ļoti līdzīgi kovidam. Pēc kāda mēneša sākās Ķīnā. Iespējams krievi, lai slēptu pēdas to izplatīja tirgū Uhaņā. Publiski tiek apspriesta tikai versija, ka noplūda no labaratorijas Uhaņā. Arī tas ir pilnīgi iespējams, jo tur pilnīgi oficiāli notika eksperimenti ar šiem vīrusiem. Tā kā sakotnēji šis vīruss nebija bīstams cilvēkiem, iespējams nebija pielietoti augstākā līmeņa aizsardzības pasākumi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Aigars teica:

Ļoti ticama ir versija, ka vīruss noplūda no krievu laboratorijas Urālos pilsētā Koļcova, kad tur notika sprādziens. 

Un papildus tam, Švecs stāstīja,ka tajā laikā tur bijuši ķīniešu speciālisti pieredzes apmaiņā. Un viss tālākais ir loģiska notikumu ķēdīte.

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

26.02.2023. , 12:58, Jurkins teica:

a man patika 🤣🤣🤣.

Seriāls turpinās, popcorns jau iepirkts... :D

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu lai vai kā, bet tas balagāns piedzimst valsts iestādēs.

Piemēram prezidenta izvēlē un "vēlēšanas" ir vistīrākais balagāns.

Nu bet tā ir. Vairāk vai mazāk visur. Skatāmies un priecājamies.😉

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

rooyar
(labots)
Citēt

“Es apšaubītu visu šo vārdu ticamību.” Jaunzeme komentē bijušās VID darbinieces pausto par “pasūtījuma” lietu.

Sarunā ar TV3 raidījumu “900 sekundes” VID vadītāja Ieva Jaunzeme norāda, ka Lūre esot bijusi atbildīga par dienesta reputācijas graušanu rudenī: “Cilvēks bija iesaistīts kukuļa izspiešanā no uzņēmēja. Tādēļ es apšaubītu visu šo vārdu ticamību.”

 

https://zinas.tv3.lv/latvija/es-apsaubitu-visu-so-vardu-ticamibu-jaunzeme-komente-bijusas-vid-darbinieces-pausto-par-pasutijuma-lietu/

Es arī ceru,ka šādiem cilvēkiem ieņēmumu dienestā nebūs vietas.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...