Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Lukašenko mācās no sava lielā brāļa. Viens izdomā zaļos cilvēciņus, bet otrs, kā dabūt rokās nenotveramo Džo.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Un visa "demokrātiskā pasaule" intensīvi turpina bažīties.😁

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@AndrisBB , "pasaulei" patīk māžoties un mazais cilvēks atvērtu mutīti skatās uz to visu.😁 Wow, raškai sankcijas! Kādas her! sankcijas?! Kā sākas pizness, tā poher visas sankcijas.

 

Ko padarīt?

Pasūtīt mājās hokeja komandu.

Pārtraukt pirkt Baltkrievijas minerālmēslus.

Saraut attiecības ar BelAvia.

Novirzīt visus lidojumus ārpus Baltkrievijas gaisa telpas (==pārtraukt aviosatiksmi)

...

...

...

Bet tas viss kaitē piznesam!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas jau arī nav TIK vienkārši!

Zemeslode tomēr ir tāda konkrēta teritorija un valsts ar tik lielu platību, tādām dabas bagātībām, tik daudzām robežām un esošām un iespējamām ietekmēm, armiju un atomieročiem pie ĻOTI izteiktas konflikta eskalācijas var riktīgi to visu sabojāt.

 

Tāpēc arī ir kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 13 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tāpēc arī ir kā ir.

Nu tad ņekuj irst!

ļoti izteikta konfliktsituācija ir neiespējama, jo lielais pizness lodīti ir apvijis kā astoņkājis. Neies tak cirst savu taustekli nost.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Manliekas no LV ilgtermiņa interešu puses nav nemaz lietderīgi īpaši spiest uz BY. Jo vairāk spiedīs, jo ātrāk būs Krievijas sastāvā. Drošivien daudz saprātīgāk nogaidīt un cerēt ka kautkādā veidā tiks vaļā no Lukašenko iekšēji un tad mēģināt ietekmēt jauno varu Eiropas virzienā.

Jau dēļ esošajiem ierobežojumie Lukašenko sāk trūkt valūta, tapēc aizņemas daudz no Krievijas. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 42 minūtēm , AndrisBB teica:

LV ilgtermiņa interešu puses nav nemaz lietderīgi īpaši spiest uz BY

 

Piedāvā piebarot vilku, kas tevi plāno apēst? Tipa - lai līdz mūsu ēšanas brīdim čalis badā nenomirst?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es neko nepiedāvāju, bet nu tāda vienkārša ekonomiska blokāde/sankcijas utt visdrīzāk ilgtermiņā nav ne LV, ne EU interesēs, tapēc tur vajag daudz smalkāku pieeju.

Vāja ekonomika + Lukašenko == Baltkrievija Krievijas sastāvā

Normāla ekonomika + vājš Lukašenko varētu būt vairāk mūsu interesēs. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

tur vajag daudz smalkāku pieeju.

Ir jau arī smalkāka pieeja 😁

No tribīnes skarbām sejām (pat ausis nekust) muld par sankcijām, bet "zem letes" bizness kā notikās tā arī notiekās.

Pirms 30 minūtēm , AndrisBB teica:

Normāla ekonomika + vājš Lukašenko

ir tikpat reāls gadījums kā kristus augšāmcelšanās 😁. Cilvēks ir nu tāda būtne kā ir - revolūciju gatavs taisīt tikai tad, kas pakaļa galīgi vairs nespēj izturēt. Un pareizi jau vien ir. Ja ir labi, tad nafig stresot. Savukārt normāla ekonomika == potrebļaģam ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Manu uzvārdu neviens krievs nekad nav varējis ne izrunāt, ne uzrakstīt. Armijā prapors, kad bija jāizsauc pēc saraksta, jau minūtes 15 iepriekš sāka uz mani nikni lūrēt, bet vēlāk izdomāja savu versiju, un tā arī mani pēc tam saukāja, es neapvainojos :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , AndrisBB teica:

Un ko tad pasaule tā īsti tur var padarīt?

Protams ar. Un vienā vārdā sakot.  Izolēt.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Padomājiet, kas būtu, ja pasaulē nebūtu visādu Z-koreju, Sīriju, Lībiju u.t.t. BigPharma salīdzinot ar ieroču apgrozījumu ir bērnu šļupsti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Tāpat kā Z-Koreju? Kautkā jau viņi dzīvo ar visu izolāciju.

Nē, sēdies 2,:)  eksistē-būtu precīzi. Z-K ežīms X3 paaudzēs vienīgi nodrošina savu varu, pretējā g. līderi un radiniekus nolikvidēs. 

 

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vakar vakarā kā reiz ziņās intervēja vienu MP (deputātu) par esošo situāciju un kāda būs UK reakcija. Pa lielam vienīgais par ko viņš bij sašutis bij tas, ka Baltkrievija ir Krievijas piedēklis (puppet state) un ja tiks vēl vairāk iesūkta Krievu kontrolē, tad samazinās buffer zona starp Nato un Krieviju. Pa lielam neviens neko nedarīs kamēr bufferzona ir vietā.  

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu ja pieskaita Ukrainu un Baltiju, tad sanāk diezgan laba bufferzona starp Eiropu un Krieviju.

Nu tas diezgan labi ilustrē UK politiskās elites domāšanu. Uzliks tur kautkādas sankcijas, lai izskatās ka kautko dara, bet nu pa lielam kas tur iekšienē notiek nevienu neuztrauc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Vakar vakarā kā reiz ziņās intervēja vienu MP (deputātu) par esošo situāciju un kāda būs UK reakcija. Pa lielam vienīgais par ko viņš bij sašutis bij tas, ka Baltkrievija ir Krievijas piedēklis (puppet state) un ja tiks vēl vairāk iesūkta Krievu kontrolē, tad samazinās buffer zona starp Nato un Krieviju. Pa lielam neviens neko nedarīs kamēr bufferzona ir vietā.  

Šeit ir labi redzams, kremlis izmanto kā lakmusa papīrīti kartupeļu lauka direktora akcijas lai redzētu ES pretreakciju aviopirātismam. No sērijas,-cik daudz drīkst, cik nedrīkst. Visa šī abu  diktatūru maucība var beigties ar traģiskām sekām.

  • Patīk 5
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī šobrīd dzeru, bet Tu esi mani apsteidzis. Ir kādi jaunumi?

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tad karogu rokādes notiek Rīgas pilsētvidē. Mača norises vietā - attiecīgā arēnā tiks izmantots pašlaik oficiālais BY karogs.

Link to comment
Share on other sites

Par to safišanos vēl ir jautājums, no ka nāca spiediens, jo uz savu galvu diezin vai ņēma un izdomāja, ka darīsim tā. Tagad kad nauda tiek dota par visu, tad barotājam rokā kost (nē es domāju tā), būtu stulbi. Es saprotu, ka var jau teikt, mēs esam diženi un paši varam noteikt ko gribam, bet mēs esam uz Eiropas fona mazi, līdz ar to mēs nevaram gan īsti.. Jau tagad runā, ka nozarēm pagriezīs ES fondus (mainās prioritātes) un daudzi to uztver, kā krahu biznesam, kur ja vēl atrautos kādas sankcijas par to, ka gribam būt neatkarīgi.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Sanāk lielākie saņēmēji no ES budžeta uz galviņu, kopā ar Ungāriem un Lietuviešiem, apmēram 500 eiriki gadā katram.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Cik dzirdu, tad parasti runā ka pašvaldības/organizācijas utt ir kūtras un lēnas ES līdzekļu apguvē. Bet ja paskatās statistiku, tad LV ir veiksmīgākā saņēmēja no ES fondiem, pat Poļi tik daudz nesaņem, tie pamanās 300 eirikus uz galviņu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rīgas mērs sniedzis interviju Polijā bāzētām baltkrievu telekanālam Belsat

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Smieklīgākais, ka 30+ gadus Bāķa varēja darīt ko grib, bet pēc pērn uzsāktā spiediena, daži vietējie uzmetušies bezmaz vai par Lietas virzītājiem :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

daži vietējie uzmetušies bezmaz vai par Lietas virzītājiem :sarkasms:

Nerunā. Paskat, mūsu Bonis kā aizbrauca uz Belarašu, tā ar galiem pazuda. Laikam Batjkam tupeņus kaplē..

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 2 stundām , base7 teica:

Polijā bāzētām baltkrievu telekanālam Belsat

Vells, domāju, ka tas ir Lukašenko kanāls🤦‍♂️

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
2021.05.25. , 21:42, AVilks teica:

saprotu, ka var jau teikt, mēs esam diženi un paši varam noteikt ko gribam, bet mēs esam uz Eiropas fona mazi, līdz ar to mēs nevaram gan īsti..

Neesi gatavs nolikt galvu cīņā par Tēvzemi?

Link to comment
Share on other sites

@laikamTak zini, laikam, ka nē, jo cīņa būtu superīsa un rezultāts no tādas darbības būtu 0.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau arī reālā pārvalde un ierēdniecība tā kā drusku piestrādā pie patriotisma drupināšanas.

Visi tie gudrie lēmumi, neizdarības, pārpratumi, Pfizer neiepirkumi, veselības, hosteļu degšanas utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Oij, ko tu uzreiz tā neteici, tas ir pavisam kas cits 😎:butcher:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Palīgā nolikt viņa galvu? :grin:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Sabiedrība un politiķi viens otru ir godam nopelnījuši.

Tam visam pa vidu vēl jaucas lobiji, ietekmes grupas, Eiropas padomdevēji un žurnālisti.

 

Rezultātā tāda īsta, jēdzīga saruna tautas un politiķu starpā nemaz nenotiek, tiek meklēti glābēji un tad - ko vainot.

Lai neveidotos informācijas burbuļi, kur ir cita patiesība, labu laiku pirms tam bija jābūt diskusijai par liberālisma dogmām, viena no tām - nav jau tādas vienas patiesības, tās var būt dažādas un pastavēt vienlaikus.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...