Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Pēc katrām vēlēšanām Saskaņa pazaudē pāris %, ganjau ar laiku paliks tik maza, ka vairs nebūs jēgas uzturēt. Nu varbūt kautkādi paši radikālākie balsos.

Kā tad ir ar Uzvaras parka svinētājiem, paliek ar katru gadu mazāk vai nē? Jo ja jā, tad tiešām loģiskākais ir likt mierā un paši pazuīs, jo ja baksta katru gadu, tad tikai uzkacina emocijas par jaunam.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

paši pazuīs

Kā tad 😁

Ja mazais vīrelis no blakus lielvalsts pumpē 24/7 "patiesību" tipa "Бессмертный полк" pāris simtiem tūkstošu mūsu austrumu daļas iemītniekiem, tad nekad nepazudīs.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 9 stundām , Zin... teica:

Un kādēļ viņi var nicināt, noriet un uzspļaut Latvijai?

Viņi to var un varēs. Tā ir demokrātijas svētība un lāsts. Tādēļ, manuprāt, atliek tikai viens jautājums, kā ir pareizāk uz to reaģēt. Ja viņi nepamatoti apgalvo, ka viņiem Latvijā pāri dara, tad sākot viņus lamāt, šis pāri darīšanas pamats tiek mākslīgi realizēts.

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 10 stundām , Zin... teica:

cieņa pret Latviju būtu ne uztaisīt to kā it kā krievs mums neatkarību, pārticību un laimi atnesis. Atvainoties mums un nolikt klusi ziedus. 

Es šādu scenāriju uzskatu par utopisku, vismaz tuvākajā nākotnē.
Piekrītu, ka daudziem no viniem nav cieņa pret Latviju. Neticu, ka cieņa var rasties strīdu rezultātā, ņemot vērā viņu mentalitāti.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Vienīgi jāatceras, ka mīkstie krieviem vēl vairāk riebjas! Par savu pārliecību ir stingri jāpastāv!

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds vēl atceras, 90'tajos krieviem neiedeva pilsonību. sēdējām barikāžu laikā pie ugunskuriem, tējas un dzimtenītes, spriedām, šī ir mūsu valsts, par to arī cīnamies.

Ir man paziņa, ukrainka, da ko jūs latiši cepjaties, vso normaļno , krim ta nekad ņe bil naš:)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

https://lvportals.lv/skaidrojumi/310241-nepilsoni-tuvplana-latvijas-iedzivotaju-desmita-dala-2019

Ja apskata statistiku, tad 70% nepilsoņi ir vecumā virs 50 gadiem (37% - 65+), tiem nav ne vēlmes, ne vajadzības iegūt pilsonību. Tāka tikai laiks atrisinās to nepilsoņu problēmu.

Man interesantāk liekas kapēc ir 10% 31 - 40 gadīie, kas nav to nokārtojuši, laikam pofigisti kautkādi, kas palikuši pāri. Maz ticams jau ka viņi nevarētu izdarī, ja gribētu.

 

Link to comment
Share on other sites

Daudziem tas princips. Un tie gluži arī nevar īdēt par to, ka barikādēs stāvēja, jo tad bija vēl olaas vai skolā. 

Pietiek kaut palasīt tvnet vai Delfi komentāru sadaļu, lai redzētu cik lojāls kontingents vēl mēdz dzīvot Latvijā. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Skaidrs, ka ir pilns spektrs ar no komentāros rakstītājiem un īdētājiem, līdz pat tādiem, kas dienē armijā.

Mums ar skolā bij krievu plūsmas klase. Kautkādā brīdī izdomāja un visus izdalīja pa paralēlajām latviešu klasēm.

Visi izauga cilvēki kā cilvēki, nevienu ekstrēmistu iedomāties nevaru. Kā jau teicu, ir daži kas pat armijā tagad ir.

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Pietiek kaut palasīt tvnet vai Delfi komentāru sadaļu, lai redzētu cik lojāls kontingents vēl mēdz dzīvot Latvijā

Pēc komentāriem ziņu portālos var izdarīt secinājumus tikai par cilvēkiem, kas komentē ziņu portālos. :D Lielākoties tie ir cilvēki ar īpašām mentālām vajadzībām. Ir izņēmumi, protams.

Ja es ticētu, ka vidējais latvietis ir tāds, kāds ir vidējais Delfi.lv komentētājs, tad es nopietni apsvērtu pārvākšanos uz citu valsti.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:

kā ir pareizāk uz to reaģēt.

Ignorēt! It sevišķi medijiem.

Labots - Stepselis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Postētāji šai boota sadaļā maz ar ko atšķiras un ir tai pašā kastā, necel degunu gaisā... :D

Nezinu. Varbūt, no taviem augstumiem vaļa kakas un aļģes izskatās vienādas.

Link to comment
Share on other sites

Aļģes parasti ir zaļā vai brūnā krāsā, to, ka putni redz pasauli pavisam savādāk, nevienam vairs skolā nemāca.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, TOoMoOT teica:

Nezinu. Varbūt, no taviem augstumiem vaļa kakas un aļģes izskatās vienādas.

Atslābsti, tas bij sarkasms. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kur tad te var atslābt. Visu laiku jādzīvo spriedzē gaidot D+.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Super D

 

D+, tā laikam ir D ar vītni.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)

nu ...... tiešām?, IELEJIET ŠNABI UN PRIECĀJATIES ..............................

Labots - Gestapo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es  arī šodien kožu, rīt  ciemos pie sievas atbrauks meitenes, kursa biedres, navaru  saprast, kuru krūmos vilkt, jo Žanete nebūšot.... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Da jopcik. Man tāda pati heņa. Sievai atvaļinājums un rīt druškas brauc ciemos, uz jūrju ies. Šovakar vinčiks, bet es viņu dzeru, kā alu.

Link to comment
Share on other sites

Kodiens pārtraukts, rīt kaimiņiete jāved uz busu, eju čučēt

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jūs tur abi pēc tiem vīn-aliem vēl plānojat distancēties no tām draudzenēm un kaimiņienēm? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Es ie;s, kad pirasīs

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Laikos kad zāle bija zaļāka dažas šperras un pāris ciskadriļļi īpaši nevienam netraucēja, bet mūsdienu Boltriteņi un Voltapēdas triecēji kļuvuši pavisam nekaunīgi. Nesās pa ietvēm tā ka pašam jālec uz ielas kaut zem kamaza. Mazāk kaitīgi un vismaz izklaidējoši ir daži klauni ar vienriteņiem. Lauciniekiem šo sāpi nesaprast, ja nu vien iedomāties kā pa tavu viesistabu krustu šķērsu nesas trīs gostarbaiteri ar mēslu ķerrām.

Rīgā dzīvojot man neviens īpaši netraucē nedz kājām ejot,nedz braucot  ar auto/moto/riteni es pat nezinu par

ko ir spriedze. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Nu 1m plats tunelis ar stabiem pa vidu nebūs piemērs sliktajiem riteņbraucējiem/gājējiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sveiki biedri, pasūtiju sportdirectā vešas uz 180 eiro. Šodien atnāca īsziņa no dhl ka moš jāmuito vai jāuztic tas viņiem.

 

Ir kāds saskāries?

Kautkas rakstīts bija ka sportsdirect paši varbūt nomaksā muitu, bet diezvai 😀

 

Tātad kā labāk darīt, lai viss bez aizķeršanās.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

MAn un meitai atnāca pakas bez jebkādas muitas, pakas bija uz 70 eur vērtību. Nomaksāt muitu var caur latvija.lv nekā sarežģīta tur nav.  DHL par velti neko nmuitos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

MAn un meitai atnāca pakas bez jebkādas muitas, pakas bija uz 70 eur vērtību. Nomaksāt muitu var caur latvija.lv nekā sarežģīta tur nav.  DHL par velti neko nmuitos.

Tev arī bija tā sms no dhl?

Link to comment
Share on other sites

Nē, nebija gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

 

Skatoties spēli Lat: Sui hokejā, atceroties augstos mērķus, radās jautājums.

 

Vai mājas komanda var izkrist no A grupas?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu domā Rīgas Dinamo, viņi var izkrist no da jebkurienes, arī no piedurknes.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , maiss teica:

Skatoties spēli Lat: Sui hokejā, atceroties augstos mērķus, radās jautājums.

Nestreb karstu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Vai mājas komanda var izkrist no A grupas?

@maiss Var. Izkrist nevar vienīgi tie, kas rīkos nākamo PČ ( t.i. nākotnes formā).

Bet mums jau kā 10 gadus saka, ka nav tur ko darīt, bet kaut kā turamies un varam pat iekost lielvalstīm. Šveice kā nekā ir viena no top komandām, pēc pārbaudes spēlēm nevar izdarīt nopietnas prognozes.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cornholio

Šogad neviena komanda neizkritīs, jo nebūs kam nākt vietā - 1.divīzijai čempionāts nenotika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nostaļģijas un 40° vadīts, šad tad pastos vecās, labās krievulaiku komēdijas, Šuriku, Kaukāza gūstekni, briljanta roku, utt. Kvalitāte, kā būtu mūslaikos filmēts ar modernu tehniku.

Tai pat laikā, paskatoties it kā restaurētās vecās latviešu filmas, vēmiens nāk, izņemot nedaudz novāktu "sniedziņu" un pieliktiem subtitriem, baigo atšķirību nesaskatu, kaut arī nesen uztaisīju jaunas brilles. Vai atkal nauda filmu restaurēšanai būtu nogrūsta mistiskos ofšoros, un darbs uzticēts iesācējiem, vai studentiem pa lēto?

Varbūt kāds TV oderi zinošs var pakomentēt.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...