Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Puis, tev pēdējā laikā tiešām kaut kāds pilnmēness logā spīd. Īsti neizprotu, ko tu centies pierādīt.. To ka zeme ir apaļa, mēs jau zinam.. Ja gribi sev panākt kaut kādu respektu, nez vai tas ir pareizais tonis stāstīt, cik mēs te kurš normāls esam..

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Puis, tev pēdējā laikā tiešām kaut kāds pilnmēness logā spīd. Īsti neizprotu, ko tu centies pierādīt.. To ka zeme ir apaļa, mēs jau zinam.. Ja gribi sev panākt kaut kādu respektu, nez vai tas ir pareizais tonis stāstīt, cik mēs te kurš normāls esam..

Es neko necenshos pieraadiit tikai nevajag mani u.c. liidziigos nepamatoti apvainot par visaadu smadzenju invaliidu vai indigo vai tml. Taapeec jau tieshi radaas konflikts ne tikai ar drunk_lizard. Man pirmajam "uzbrauca" ne pa teemu un es neprovoceeju. Pashaizsardziiba nav greeks. Internetaa visi baigie 'krutie' bet aarpus interneta kautko sasniegushi esiet ar savu "krutumu"?

Link to comment
Share on other sites

Šorīt lasīju ziņās, ka paņemti priekšā daži agresīvi autovadītāji, tai skaitā sieviete. Varbūt šis ir viens no šiem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Šorīt lasīju ziņās, ka paņemti priekšā daži agresīvi autovadītāji, tai skaitā sieviete. Varbūt šis ir viens no šiem?

Vakar youtube skatiijos sho video un par vatnjikiem:

Un dazhi no biedriem peec uzvediibas forumaa sakriit ar skaidroto jo ieciklejushies tikai uz savu taisniibu kaa buutu klapes uz aciim. Varbuut shie dazhi arii ir taadi?

 

Peec taadas pashas logjikas..

Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, Arcane teica:

Varbuut var 90% vai 95% vai retos gadiijumos 99% tachu ne 100%

100% nekas dabā nav - attiecīgi nav jēga pat pieminēt 100% un vēl tiepties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Arcane teica:

Taapeec jau tieshi radaas konflikts

Šobrīd izskatas ka tu pats provacē uz šo visu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

kaut kāds pilnmēness logā spīd

Ko tu ņemies, viņš vismaz pats kaut ko raksta nevis bez komentāriem met kemtreilu, 5G mindcontrol utjpr vidakus kā tas satelītu džeks pirms laiciņa :D

 

Lai nav tukša runa, lūk arī viens vidaks par HAARP, par kuru kaut kā visi piemirsuši 5G bubuļa ēnā :drinks:

:a

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , 138 teica:

viņš vismaz

 

Pirms 9 minūtēm , 138 teica:

Lai nav tukša runa

Jums sapas.. nu tad ņematies ar..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Šobrīd izskatas ka tu pats provacē uz šo visu.

Vai tad es pats sevi par smadzenju invaliidu saucu? Nee tak. Mani no malas sauca. Ko juus varat aizstaaveet bezpriģelus? Es nevienaa vietaa skaidrojot patiesiibu un izsakot bez stulbingiem un rupekliibaam savu viedokli neprovoceeju. Mums laikam ir iemaaciitas skolaa dazhaadas definiicijas terminam taisniigums.. Es vienkaarshi atgaadinaaju Aabeces patiesiibas. Gan es gan paareejie biedri piedzimaam pliki nevis ar IT zinaashanaam un citu pieredzi kas sabiedriibaa koteejas kaa "krutaakums". A tas ka esat vecaaki nav arguments. Tikpat labi es pateikshu ka esmu jaunaaks. Kas par to? Tas jau nav skils buut jaunaakam vai vecaakam. Man iepatikaas piemeers par Koralju Pili Florida. Vot taadi cilveeki ne tikai muld bet arii dara un ir rezultaati un ciena citus. Taadiem respekts nevis vienkaarshi akla klaniishanaas kaa armijaa.

Link to comment
Share on other sites

Šajā dienā (1898. gadā), amerikānis Vils Kellogs izgudro kukurūzas pārslu gatavošanas recepti.

Un šajā pat dienā, tikai 1947. gadā dzimis austriešu izcelsmes amerikāņu aktieris Arnolds Švarcenegers.

Tātad šovakar ēdīsim kukurūzas pārslas un skatīsimies kādu bojeviku ar Ārniju.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl tik pietrūkst, lai Bootieši uzvilktu attiecīgas krāsas maikas un nomestos uz viena ceļa, godinot tos, kurus drūmais liktens apdalījis ar prātu. Es jau gan teiktu, topošajai mātei pie malkas šķūnīša nevajadzēja tik daudz tos bamšļus trekterēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Arcane teica:

Ko juus varat aizstaaveet bezpriģelus?

Kā redzi es ne vienmēr aizstāvu bezpridzelus..

Un ne vienmēr ir jāapvainojas par to, ka kāds ko nosauc. Reizēm ir jāizdara secinājumi - kur es kļūdos un kur varbūt nav īsti loģikas.

Ķirzaks ir cinisks pasažieris - reizēm viņa cinisms ir pat noderīgs, ja kāds kaut ko tā vnk negrib saprast.

Tikpat labi bezpridzels ir muldēšana Ciekura stilā par visādiem 5G, dievībām un matērijām.

Skaldi kādā savā topikā šitās sev tuvas tēmas, un gan jau atradīsies arī domubiedri. 

 


Pirms 25 minūtēm , Arcane teica:

Taadiem respekts nevis vienkaarshi akla klaniishanaas kaa armijaa.

Un par armiju labāk vispār te nepin. Neesi to redzējis, tāpat kā es. Un ne mums par to spriest.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Arcane teica:

Man iepatikaas piemeers par Koralju Pili Florida.

Man šitais kalns labāk patīk.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 138 teica:

Man šitais kalns labāk patīk.

Labi, ka šitādu ībļu nav daudz. Būtu visi stūri šitā aizstāstiti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

Un par armiju labāk vispār te nepin. Neesi to redzējis, tāpat kā es. Un ne mums par to spriest.

Īstenībā jau armija nebija nemaz tik slikta, kā tagad daudzi /armijā nebijuši/ mēģina mums te iztēlot. Latviešu armija gan esot bijusi pilnīgs sviests, tā vismaz māsasdēls stāstīja.

To laiku armijā iemācīja gan disciplīnu, gan iet negāzelējoties, ja biji bezmugurkaulnieks, tad tāds arī paliki, nepalīdzēja ne armija, ne caur blatiem dabūtā baltā biļete

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

Latviešu armija gan esot bijusi pilnīgs sviests

OMD tika atcelts ap 2007. gadu, kopš tā laika gandrīz 15 gadus ir profesionāla armija tiem, kam tas ir interesanti. Pirms tam bija dzirdams par ārpusreglamenta attiecībām un tamlīdzīgu sviestu, bet tagad tāds kontingents iet nevis dienēt bez maksas, bet strādāt tur, kur maksā naudu. Tiešām armijā kaut kas vēl ir ļoti slikti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , usver teica:

OMD tika atcelts ap 2007. gadu

Jā, bļin. Un tas bija tieši tas gads, kad bija "mans laiks". Un par cik armija vairs nedraudēja, izvēlējos nevis mācīties tālāk, bet sākt strādāt uzreiz pēc videnes. Un tā bija viena no manām lielākajām kļūdām.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 4 stundām , Arcane teica:

Taapat mees esam atpalikushi

 

pirms 1 stundas , Arcane teica:

Shajaa forumaa vienkaarshi vairs netusee draudziigums bet borziigums

Kā lai neborzī, ja tevi nodēvē par atpalikušu? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

 

Kā lai neborzī, ja tevi nodēvē par atpalikušu? 

Kontekstu saprati vispaar? Tas koments bija par Latviju saliidzinot ar citaam valstiim. Un tikai nevajag teikt ka esam attistiiti peec visaam okuperaacijaam. Tas nebija par boot biedriem. Es nevienu konkreeti par atpalikushu nesaucu tachu mani gan. Un striideeties par sho teemu taapat ir bezjeedziigi. Ir jau ieprieksh meeginaajushi citi. Dazhi te vienkaarshi ir iecikleejushies uz vienvirziena subjektiivo domaashanu deelj profesionaalaas slimiibas un vecuma slimiibas vai vienkaarshi trollisma ar energijas vampiirismu..a realitaatei ir peedeejais vaards jo taa ir objektiiva.

 

@Stass

Es tam Ciekuram nemaz i neesmu abonoments un video bija saistiibaa ar Covid un par armiju iemineejos taapeec ka tieshi vecaaki un padomijas cilveeki to kaa argumentu lieto biezhi. Itkaa tikai armijaa var kljuut par cilveeku. Tikai es bez armijas esmu izaudzis par cilveecisku. Tiesa dazhreiz par daudz..varbuut vajadzeeja to armiju lai attiistiitu "krampi" vairaak par ikdienas liimeni..varbuut taapeec to lieto nezinu. Tachu visaadi citaadi obligaatie dienesti nav arguments. Pashaizsardziibu var iemaaciities arii ciinjas maakslas kursos bet nopietnajos.

Labots - Arcane
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , usver teica:

OMD tika atcelts ap 2007.

Tev laimējās, mans radinieks "dienēja" pirms. Daudzi man iebildīs, bet kopš vairs nav militārās apmācības, vismaz vīriešu suga ir degradējusies, bez mammas pat degunu nemāk izšņaukt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 18 minūtēm , Arcane teica:

Kontekstu saprati vispaar? Tas koments bija par Latviju saliidzinot ar citaam valstiim.

Nesapratu, jo pasaulē ir 195 valstis un pēc daudziem parametriem Latvija ir augšgalā. Līdz ar to saukt par atpalikušiem tās iedzīvotājus ir galīgi nekorekti. 

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 16 minūtēm , aoma teica:

Tev laimējās, mans radinieks "dienēja" pirms.

Nevis laimējās man, bet intensīvi ieguvu augstāko un no OMD vajadzēja tikai pieraksta pilsētā atrādīties kā kandidātam. Beigās atcēla, kamēr vēl turpināju mācīties.

Nezinu, ko esmu zaudējis vai ieguvis - disciplīna tāpat bija vismaz 5 gadu dažādu cīņas sportu treniņos vākta, pie vecākiem nedzīvoju kopš kādiem 12 (?) gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , aoma teica:

Daudzi man iebildīs, bet kopš vairs nav militārās apmācības, vismaz vīriešu suga ir degradējusies, bez mammas pat degunu nemāk izšņaukt.

Iebildīšu. Gen Z nemācēšanā degunu izšņaukt (un naglu iedzīt, cūku nodīrāt utjpr) imvho internets ir vairāk kontributējis nekā OMD (starp citu, mulsinoša abreviatūra) trūkums :D

 

Pirms 3 minūtēm , drunk_lizard teica:

tak noliedziet tos suuda video gruuzt pa labi un pa kreisi!!!

Tev iezvanpieejas kilobaiti dārgi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , drunk_lizard teica:

blje! admenstruaacija! tak noliedziet sjitiem diviem liktenja un praata pabeerniem tos suuda video gruuzt pa labi un pa kreisi!!!

Kas tad nu? Saac aplauzties? Argumenti saak pietruukt? Teicu ka normaals. Ja pats taads buutu paliktu arii adminos. Es esmu arii bijis admins citur. Nav ko baideet. Man gan neviens nekur nav nonjeemis adminu gan forumos gan citur deelj "attieksmes" vai iedomaatas indigo kaites..vienkaarshi deelj neaktivitaates. Nevareeju visulaiku buut online. Admini paskatiisies ka video ir par teemu un nav suudi un neko nedariis. Bez tam tos video neviens nespiezh skatiities un "oņižeģeķi" nav uzbrauciens. Bet nu kaada var buut kultuura ja joprojaam dazhos publiskajos un privaatajos WC var atrast taadus uzrakstus kaa "Piestāstii? Savāc!".. Es arii neteicu ka esmu objektiivaa realitaate bet savus spriedumus balstu uz paarbaudiitiem faktiem nevis pienjeemumiem. Taapeec ir teiciens "Patiesiiba nav atkariiga vai to saka bomzis vai prezidents vai kaiminju Mikjelis".

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , drunk_lizard teica:

naher man jaaskrollee tie juusu bezjeegas palagi? savaac savu apdauziito koleegji uz savu spama topic un tur abi kaut visu youtubu paarkopeejat....

Tas ir atljauts forumos. Normaalajos. A naher mums jaalasa juusu(vecbiedru) nepamatotie uzbraucieni un apvainojumi tikai taapeec ka jums pretenzijas pret jaunatni? Saaciet ar sevi. Ja gribat lai citi maak uzvesties tad pashi arii uzvedies normaali. Pashi maacijaat kaadreiz ka "vecaaki raada piemeeru jaunaakajiem". Ja pashi augtu shajos laikos buutu taadi pashi vai ljoti tuvu. Nevajag ziimeeties ka augaat "pareizajos laikos". Lab nav veerts turpinaat. Es tikai saku ka pat visaadi samuraji nav teikushi par taadiem kaa es neko sliktu, un nejau aiz pieklaajiibas. Vienkaarshi taapeec ka tieshaam normaals.

Link to comment
Share on other sites

Forumā visi normāli.

Ja kāds arī gadās ne īpaši normāls, vienalga viņš normāls - alternatīvi normāls.

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas deklarējušies Rīgā, sāk saņemt aicinājumu doties pie vēlēšanu urnām .

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Tie, kas deklarējušies Rīgā, sāk saņemt aicinājumu doties pie vēlēšanu urnām .

O, jā. Šodien jau saņēmu.. Tikai shuju viņiem...


Pirms 33 minūtēm , snukurins teica:

Īstenībā jau ,,tā armija,, bez šī nemaz nav tā ko var teikt ,,Īstenībā jau armija nebija nemaz tik slikta,,.

Šņukur, cik nodienēji?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

divus

Nu redz. Tu esi pierādījums, ka pat armija par vīrieti nevar uztaisīt, ja nav lemts..😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , drunk_lizard teica:

jaa, tiesji taa, sjis cilveecinjsj ir alternatiivi normaals, alternatiivi apdaavinaats un, drosji vien, ar alternatiivu seksuaalo orentaaciju.

 

vai tagad es pietiekosji korekti izteicos?

Atkal jau nepamatotie uzbraucieni? Kaads sakars ar orientaaciju(manam penim patiik tikai vagiinas)? Esmu piefikseejis koliidz nav argumenti taa novirzas no teemas. Man vienkaarshi nav padumjo laiku pieredze. Visaadi citaadi nav probleemu ar uztveri. Tu vispaar noskatiijies to video?

 

Karoch pats vien dunduks.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Arcane teica:

Tu vispaar noskatiijies to video?

Es noskatījos pirmās 2 minūtes, kur piemin, ka viens no iemesliem, kāpēc amerikāņu mileniāļi nav Īsti Vīri, ir tas, ka viņi ir izlutināti. Man nešķiet, ka to var līdzīgā mērā attiecināt uz postsovoka milleniāļiem, kuri bērnībā vai jaunībā dabūjuši piedzīvot deficīta astoņdesmitos un/vai mežonīgos deviņdesmitos.

 

Ko tu ar to video gribēji pateikt?

Ja tev patīk argumentēt, ka Normālos Forumos jābūt tā un šitā, tad tu droši vien arī zini, ka neviens foruma lasītājs tāpat vien neskatīsies sešpadsmit minūšu video :)

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , 138 teica:

Ko tu ar to video gribēji pateikt?

Vai tad pasham nepielec? Jaunatne ir sabiedriibas attieksmes rezultaats. Nav ko vainot tos kas ir sisteemas un nekorektas audzinaashanas upuri. Taa pati graamata A Book in Every Home satur joprojaam deriigu informaaciju. Palasiet. A sheit dazhi iedomaajas ka jaunieshi piedzimst truli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , snukurins teica:

smieklīgi

Tas bija joks, tāpēc arī smieklīgi..😉

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Arcane teica:

Taa pati graamata A Book in Every Home satur joprojaam deriigu informaaciju.

Yeah right.

Citēt

In case a girl's mamma thinks that there is a boy somewhere who needs experience then she, herself, could pose as an experimental station for that fresh boy to practise on and so save the girl.

 


Citēt

Magnets in general are indestructible. For instance you can burn wood and flesh. You can destroy the body, but you cannot destroy the magnets that hold together the body. They go somewhere else. Iron has more magnets than wood, and every different substance has a different number of magnets that hold the substance together. If I make a battery with copper for positive terminal and beef for negative terminal I get more magnets out of it than when I used copper for positive terminal and sweet potato for negative terminal.

 

Link to comment
Share on other sites

2020.07.1. , 11:44, M_J teica:

Man pazīstams cilvēks, laikos, kad nebija patreizējie mobilie interneti, Cēsu apkārtnē nodrošināja bezvadu  internetu, tiem, kam nebija pieejami citi varianti. Viņš gāja legālo ceļu, bet visu papīru sakārtošana prasīja tik daudz pūļu, enerģijas un komunikācijas ar absolūti stulbiem ierēdņiem, toties ar lemšanas tiesībām, ka savai turpmākajai darbībai noformulēja principu - darīt kas darāms, nedomājot par papīriem, atļaujām un sertifikātiem. Ja iesi uz iestādēm pēc atļaujas, protams ka neļaus, tikai pats uzprasīsies uz izčakarēšanu. Ja neuzprasīsies - visticamāk neviens tev nepievērsīs uzmanību. Ja nu tomēr esi pamanīts un bez papīriem nekādi - nokārtot tos papīrus, bet netērējot tam nevajadzīgu enerģiju, respektīvi pēc pirmajiem draudiem neskraidīt pa kantoriem pēc principa "aizej tur nezin kur, atnes to nezin ko", bet sagaidīt kamēr neskaidru mājienu un draudu vietā ierēdņi precīzi noformulēs visu legalizācijas algoritmu. Un tad - vai nu realizēt šo algoritmu, vai mest nodarbei mieru.

(atradu :offtopic: kaut kādā mironī)

 

Es pazīstu vairākus uzņēmējus, kas horeca un izklaides nozarēs rīkojas pēc tā principa, jā tā var tikt pie darīšanas ātrāk nekā sākot ar eto moj krustdēls u nas vse dokumenti v porjadke, bet var atrauties administratīvos sodus utjpr. Sagaidīt, kad ierēdņi noformulēs visu legalizācijas algoritmu, var neizdoties. Galvenais nepalaist garām brīdi, kad kaut kādus papīrus, kurus no tevis sāk pieprasīt, tu paspēj sakārtot pirms tevi par to papīru neesamību izd**ž permanenti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , AndrisBB teica:

To gan es neesu nekad neesu sapratis kapēc daudzi brauc pie zobārsta uz LV.

Tapēc ka nevar angliski izstāstīt kas pa vainu? Arī maz ticams, jo te latviešu zobārstu netrūkst

UK ir NHS latviešu zobārsti? Zināju, ka ir latvieši, bet domāju ka tikai privātprakses.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...