Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

laikamTak
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

LV var ātrāk tik pie kautkādiem speciālistiem, plus dakteri iejūtīgāki

nu.... kuram  Laimas šokolāde, kuram Roshen... bet tā jā, money matters....
 

Link to comment
Share on other sites

Netaisnojies.  Mani senči caur visām sibīrijām Dzimteni nepameta.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Labi, bet kas man no tā? 

Man pat īstenībā patīk visulaiku kautkur braukt. Bieži braucu uz Frankfurtes un Einhovenes ofisiem pastrādāt uz pāris mēnešiem, kad viņi netiek galā. Vismaz kautkas jauns, jauna vieta, jauni cilvēki. Katrā vietā savas dīvainības. Tāpat arī pie mums strādā kolēģi no Francijas, Beļģijas un Lietuvas. Ofisa boss pat ir no Zviedrijas.

Starpcitu ir pat plāni atvērt ofisu Kauņā, varbūt braukšu uz turieni.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Netaisnojies.  Mani senči caur visām sibīrijām Dzimteni nepameta.

Straadaashana aarzemees nav Dzimtenes pameshana. Man darbs ar saistiits ar aarzemeem bet tas netaisa par nodeveeju. Nodoklji tad arii iet uz LV.

Link to comment
Share on other sites

Daži šeit joprojām nevar pieņemt, ka dzīvojam multinacionālā sabiedrībā un laikos.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

To gan es neesu nekad neesu sapratis kapēc daudzi brauc pie zobārsta uz LV.

te labāki speciālisti, un var sarunāt bez nodokļiem, (lētāk)


Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

dzīvojam multinacionālā sabiedrībā un laikos

tas  nebūs ilgstoši, un tā nav taisnība

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Daži šeit joprojām nevar pieņemt, ka dzīvojam multinacionālā sabiedrībā un laikos.

nu ta pēdējais laiks tеu to pieņemt!
 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

tas  nebūs ilgstoši, un tā nav taisnība

Kas tad notiks?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

un , kur tev ir garantija, ka to saņemsi vecum dienās?, paskaties ārā pa logu, vai paklausies ziņas ........., vai neredzi, ka vis iet uz grunti ?

Kad ir bijis citādāk? Nav tā, ka nu vismaz simtiem tūkstošu gadu "viss iet uz grunti"? Varbūt vienkārši vecums klāt?

 

Pirms kaut kādiem gadiem redzēju tādu kā sadalījumu:

* to, ko cilvēks piedzīvo bērnībā, viņš uztver kā parastu, normālu stāvokli;

* to, ko cilvēks piedzīvo starp bērnību/jaunību un kaut kādu tur pusmūžu, cilvēks uztver kā pozitīvas pārmaiņas, inovācijas;

* to, ko cilvēks piedzīvo vecumdienās, cilvēks uztver kā "tā tak nedrīkst", "mūsu laikos gan tā nebija", "viss iet uz grunti", "viss ir slikti".

 

Sadalījums ļoti nekonkrēts, bet nu doma gan jau +/- skaidra.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , alusbundza teica:
Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

dzīvojam multinacionālā sabiedrībā un laikos

tas  nebūs ilgstoši, un tā nav taisnība

Man gan šķiet, ka būs tieši otrādi.. zudīs robežas un nacionalitātes..


Pirms 42 minūtēm , laikamTak teica:

viņi prot raķeti palaist.......................

Tu par šiem?:biggrin:

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/tehnologijas-un-zinatne/cesu-lidlauka-veiksmigi-izmegina-pirmas-latvijas-kosmosa-raketes-prototipu.a233448/

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 49 minūtēm , aoma teica:

No otras puses, tādi, kā Andris, nezin, kas ir dzimtā sēta, dzimtais ozols, savs kaktiņš, savas stūrītis zemes...

A kas? Katram jāzina? Ne katram tas ir vajadzīgs. Tagad tu runā pats no nez kādiem paša pieņemtajiem morālajiem "augstumiem".

 

pirms 1 stundas , aoma teica:

Par ko arī ir šis drūmais stāsts: tiklīdz vienam zemestārpam ir ir izdevies izsisties, līdz, viņaprāt, vidējam  līmenim, atpalicēji automātiski ir neveiksminieki.

Atkal vispārinājums. Tikpat labi tie tavi zemes tārpi (slaisti, sliņķi, kas nevēlas sevī ieguldīt, kas nevēlas strādāt 18h diennaktī) noraugās uz tiem, kas ir kaut ko sasnieguši (un nevajag te jaukt iekšā crony kapitālismu vai valsts kapitālsabiedrības) ar naidu un pilnīgi "morālām" tiesībām prasīt, lai tie tagad maksā viņu fair share.

 

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

gan jau, ka bez dzimtenes, un dzimtas īpašuma, ko noniecini, varēsi zem tilta kartona kastē izdzīvot ....

Esmu kaut ko palaidis garām? Kurā brīdī tas nicinājums ir manīts no @AndrisBB puses?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 35 minūtēm , aoma teica:

Mani senči caur visām sibīrijām Dzimteni nepameta.

Arguments... Tagad visiem jādara kā darīja tavi senči? Vai kas te ar šo vispār tika mēģināts pateikt?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Esmu kaut ko palaidis garām?

jā, es nepārāk cienu šādus, kā Andris, kas skraida pa svešām zemēm, un noniecina dzimto zemi

Link to comment
Share on other sites

marrtins

To jau es sapratu, bet jautājums jau bija vai @AndrisBB ir tā izteicies? Neesmu manījis.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

Neesmu manījis

es arī neesmu


Pirms 41 minūtēm , Stasss teica:

Man gan šķiet, ka būs tieši otrādi.. zudīs robežas un nacionalitātes.

tad tu ar krieviem taisies pāroties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

tad tu ar krieviem taisies pāroties?

Ar tiem nenormālajiem diez vai kāds labprātīgi pārosies.

Link to comment
Share on other sites

Un vēl jautājums, kur viņas nonāk. Jo smagi apšaubu, ka kāds tās nopērk par to vismaz sākumciparu.

Link to comment
Share on other sites

Tak ir nekustāms īpašums un ir kustāms (lietas). Parasta formāla valoda.

Ko tur fantazē..

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kāds var izskaidrot, kā var dabūt gatavu to, ka 10 gadus deklarē, bet nemaksā?

Citēt

fiziskās personas par savu uzņēmumu saimniecisko darbību laika periodā no 2008. gada decembra līdz 2018. gada novembrim VID iesniedza deklarācijas un pārskatus, aprēķināja valsts budžetā maksājamās nodokļu summas, taču neveica aprēķinātos maksājumus likumā noteiktajā kārtībā un termiņā.

 

Laikā, kad vēl šīs lietas apguvu, kad es savu pašu pirmo deklarāciju aizpildīju, bet "neapmaksāju noteiktajā termiņā", tad uz visiem maniem banku kontiem visās bankās bija automātisks INKASO.

 

Ik pa laikam parādās ziņās šādi te gadiem-deklarē-bet-nemaksā. Tā ir tāda kā VID labās gribas izpausme cerībā, ka kaut kad tūliņ tūliņ samaksās? :dntknw:

 

Šo procesu varētu nosaukt par deklārē :sarkasms:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Īsumā no šī visa var izsecināt ka @alusbundza un @aoma ir absolūtākie latvietības etaloni, viņu viedoklis ir vienīgais pareizais, visiem jābūt un jādara kā viņi. Ja kāds nedara, tad nav cienījams un nav pieskaitāms pie latviešiem. Lielāki par viņiem latvieši ir tikai viņu vectēvi. Zaudēt viņu cienu ir faktisi nāvespriedums.

Viņi arī nosaka visas ētikas normas, kas ir un kas nav atlauts, gan forumā, gan ārpus tā.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , marrtins teica:

Kāds var izskaidrot, kā var dabūt gatavu to, ka 10 gadus deklarē, bet nemaksā?

Šitas man arī interesē. Nespēju saprast. Parasti uzņēmēji sūdzas, ka nodokļu piedziņa notiek momentā bez vārda runas. Bet redz ka liela daļa atjautīgo pamanas šo soli apiet.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

Īsumā no šī visa var izsecināt ka @alusbundza un @aoma ir absolūtākie latvietības etaloni

Vai tik tā nav neliela skaudība, ka pāris cilvēkiem ir izdevies sakārtot savu dzīvi tepat Latvijā? Man arī patīk pavazāties pa pasauli, redzēt, kā cilvēki dzīvo citur, bet tikai izklaides nolūkos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

ka pāris cilvēkiem ir izdevies sakārtot savu dzīvi tepat Latvijā?

Mjā, nav daudz.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , aoma teica:

Vai tik tā nav neliela skaudība, ka pāris cilvēkiem ir izdevies sakārtot savu dzīvi tepat Latvijā? Man arī patīk pavazāties pa pasauli, redzēt, kā cilvēki dzīvo citur, bet tikai izklaides nolūkos.

Kas tur ko skaust ja ir sen zinaams ka 💯% godiigi(bez blata utt.) sakaartot to dziivi tepat nevar..aarzemees vismaz godiigi algu sanjem un ir lielaaka vienliidziiba un paareejais ir pashu dariishana. Taapat mees esam atpalikushi saliidzinot ar citaam valstiim.

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 6 minūtēm , Arcane teica:

ir sen zinaams ka 💯% godiigi(bez blata utt.) sakaartot to dziivi tepat nevar

Man nekas nav zināms, tāpēc tie 100% ir tukša muldēšana. Būtu labi paskaidrot, ko tieši nevar izdarīt un kādi ir šķēršļi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Arcane teica:

godiigi(bez blata utt.) sakaartot to dziivi tepat nevar

Kas par muļķībām. Un kā vēl var. Nav jābūt varas gaiteņos, nevajag nekādus blatus pie citiem roklaižām, galvenais ir jaunībā iegūta laba izglītība, veselais saprāts, un ar gadiem iegūtā dzīvesziņa, jeb, pārliekot Džeka Londona vārdus latviski - pieredze.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , aoma teica:

Kas par muļķībām. Un kā vēl var. Nav jābūt varas gaiteņos, nevajag nekādus blatus pie citiem roklaižām, galvenais ir jaunībā iegūta laba izglītība, veselais saprāts, un ar gadiem iegūtā dzīvesziņa, jeb, pārliekot Džeka Londona vārdus latviski - pieredze.

100% godiigi nevar! Varbuut var 90% vai 95% vai retos gadiijumos 99% tachu ne 100%. Varat man nestaastiit pekstinjus. Man pat juusu vecuma cilveeki ir teikushi ieskaitot manus vecaakus. Pie muusu apstaakljiem gribot negribot notiek shmaukshanaas. Protams uz papiira tas netiek rakstiits bet reaali taa ir + neredzamaas darbiibas.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Nu jau Tu gan iebrauci pilnīgās auzās... Vecākus un radiniekus gan neviens nevar izvēlēties, manējie bija/ir normāli.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Es šodien kožu, man nav grūti papļerkstēt ar visiem :)

Pat tāds biedrs, kā ieleja, ja ir uzrakstījis sakarīgu tekstu, tai brīdī liekas normāls :D

Neesmu ļaunatminīgs...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , drunk_lizard teica:

aoma,kaapeec diskuteet ar smadzenju invaliidu?...

Atkal ar spoguli sarunaajies? Es tak jau skaidroju ka esmu normaals. Satiksies aarpus interneta sapratiisi. Taapat kaa es par tevi nespriezhu peec interneta profila nespried par mani. Mees visi internetaa nedaudz pieteelojam. Ja es buutu debiils man jau sen autovadiishanas tiesiibas piem.(lai saprastu domu) nonjemtu vai iebaaztu psihushkaa|cietumaa bet tommer nesen pagarinaaja. Tev nav argumenti. Pats vien klibo ar attieksmi. Shajaa forumaa vienkaarshi vairs netusee draudziigums bet borziigums. Kautkas liidziigs "saveejo" chatam.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...