Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nēnu ja to vajag pietiekami bieži, tad noteikti ir ērti un noderīgi. Man kā "parastajam mirstīgajam", kam saziņa ar valsti un pašvaldībām ir tīri tik, cik iesniegt gada ienākumu deklarāciju un samaksāt NĪN, ērtāk būtu, ja varētu saziņai pilnvērtīgi izmantot privāto e-pasta adresi. Tagad uz to privāto labākajā gadījumā atnāk "jums ir jauna ziņa; lai izlasītu, pieslēdzieties eds.vid.gov.lv/latvija.lv" (tas gan arī ir labāk nekā nekas).

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
2020.05.10. , 11:03, Jurkins teica:

Šodien gribu maksāt rēķinus... jums jāatjauno smart-id. Jā mļaķ, vecajam, labajam smartam stūri apdrupuši, estētiem var rasties psiholoģiska rakstura problēmas. Nu labi... e-id vai biometriskos datus vajagot. A man nav e-id (jā zinu atpalicis, visiem atraktīviem un kreatīviem indigo ? jau sen kā ir). Kādus nah biometriskos datus. Tagad jāpērk jauna truba ar pirkstu nospiedumu nolasītāju, vai? Debīlie dalbajobi (uz nepārtraukto "attīstību" tendētie. Jā zinu , negribi bankas izmantot, neizmanto. Bet viss jau tagad ir irkārtots tā, ka nevar dzīvot neizmantojot bankas. Un simts punkti, ka kovids tiks izmantots, lai iespēju nopirsties bez banku sistēmas klātbūtnes samazinātu līdz minimumam nullei. Un ķirzakveidīdie ir tepat blakus (speciāli @e=d).

te tāda filma  https://www.tv.lv/kanals/tv1000-action  11.20 

The Anon 11:20 - 13:00  Otrdiena 12.05.2020

https://www.imdb.com/title/tt5397194/  iesaku

 

Un te tāds raksts. https://neatkariga.nra.lv/intervijas/313814-viesturs-rudzitis-ar-mums-grib-izrekinaties-pa-vienam

Kaut kas tur ir.

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ervie teica:

par softu gļukošanu

Neesmu novērojis gļukošanu, bet tas viņu softs kā bloatware.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau laika gaitā tas softs ir atstrādāts. Man jau tas viedoklis ir no kaut kādiem pirmssākumiem.

Link to comment
Share on other sites

2020.05.10. , 11:19, ieleja teica:

un kas traucējis tikt pie kodu kalkulatora?

painteresējos par šo jautājumu, kad smart-id pļukājās visās bankās.

cik tur nu tie eiriki + 5e sūtījums pa pastu, jo "stāvoklis". (izlēmu pagaidīt, līdz kamēr būs pieejama pašsavākšana)

 

bet nu padebīli, ka tikai laikam vienai bankai realizēts login ar e-id.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ervie teica:

painteresējos par šo jautājumu, kad smart-id pļukājās visās bankās.

ja Tu par pēdējos gadījumu, kad smarts bija nobrucis, tas pats e-id arī swedbankā gļukoja kā pats nelabais tanī brīdī.

tā kā, bēdas ir tieši banku pusē un viņu spējā risinājumus uztaisīt tā, ka, ja viens neiet, vismaz cits nav traucēts. cerams, ka no šīs situācijas būs mācijušies un pie nākamā šāds crash bēdu nebūs.. jo tas, ka kāda sistēma kādā brīdī var nestrādāt, nav nekas tāds, bet dēļ tā nedrīkst apstāties viss pārējais.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , uldise teica:

cerams, ka no šīs situācijas būs mācijušies un pie nākamā šāds crash bēdu nebūs..

mandomāt, vienīgais no šīs situācijas mācījušies būs daļa bankas kontu turētāji (par klientiem mūs grūti nosaukt, drīzāk esam izejmateriāls banku peļņai).

ka viena banka ar vienu autorizācijas mehānismu ir redzams risks palikt bez līdzekļiem krīzes brīdī.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 9 stundām , 138 teica:

Kas sasodīts ir tas, ko jūs te saucat par e-id?

Tā ir ID karte, kurā ir čips ar sertifikātiem (e-parakstu). Principā ērti, pēc tam kad nočakarējies ar pārsimt MB instalācijām. Ar to atjaunoju attālināti arī fart-id, par cik planšetē nav bio-rio mehānismi.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tā neko sev... Nez fiziska apsardze tur uz vietas nav? Kad pēdējo reizi biju, radīja nopietnu iespaidu - monstroza ēka, žogs, kameras.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , marrtins teica:

Tā ir ID karte, kurā ir čips ar sertifikātiem (e-parakstu). Principā ērti

valdībai būs ērti atšifrēt tavu atrašanos vietu, un ja pārāk runāsi pretī, tad ar dronu nosūtīs tev mazu granātiņu ……., (ne jau tagad, bet iespējams pēc 20 gadiem, )

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Just now, alusbundza teica:

bet iespējams pēc 20 gadiem

Aj nu ko tu runā. Ap to laiku čips, visticamāk, nebūs vairs īd kartē :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 11 minūtēm , _dunduks_ teica:

Nu ko?!

 

Noķers, kad mēģinās realizēt. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

nebūs vairs īd kartē

protams, tev nezinot, būs ciskā iesprausts , un ja sāksi nelabi gvelzt niekus, tad izjutīs strāvu, kā suņi elektrosētu …...…...…...…...…, un tev jau šitādu sen jau vajadzēja iespraust 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Just now, alusbundza teica:

un tev jau šitādu sen jau vajadzēja iespraust 

Turpini rūkt būdā :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

tā doma ka ,,PSRS deficītu izraisīja importa trūkums,,

Lieliska!

Autors, avots?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 16 minūtēm , marrtins teica:

nav saprotami

laikam kādam vārda diena jānosvin........

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , snukurins teica:

Man joprojām patik tā doma ka ,,PSRS deficītu izraisīja importa trūkums,,.Sen nekas tik laps nebija dzirdēts.

Putnu būrī atkal internetu padeva?

Nerauj no konteksta frāzi ārā.. Diskusija bija diezgan plaša, un runa tika interpretēta uz lietu kopumu, nevis deficītu izraisīja importa trūkums.. Jā, arī importa trūkums.., pareizāk sakot tā neesamība..

Bet ne man to spriest, es tos laikus pat filmās lāga neesmu redzējis..


Pirms 43 minūtēm , marrtins teica:

pamuļķi

Pamuļkim ir ļoti lieliska īpašība, tas jebkādā veidā mēģinās pierādīt, ka tiešām tāds ir.

Tad nu lūdzu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

ka prece būtībā jau ir

Protams. VFR, Japānā, Francijā.

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

tikai uz veikaliem to neviens neved

Sukas, komunisti!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 138 teica:

Tas kaut kur oficiālajā infā?

Nemanīju.

Ir ir. Drīkst/var tā.

Link to comment
Share on other sites

Davai ecējaties par Kroņvīrusu un kurš ir stulbāks par otru tai sakarā, Kroņvīrus tēmā - pārnesu balagānu uz turieni - te tomēr ir normāls Šņukura sviests par importu, smeldze pēc kolhoza utt. (nebiju domājis, ka tā teikšu nekad). Nepiesārņojiet vienu balagānu ar specifisku balagānu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Neko sev, šie vēl nolēmuši padižoties ar veikumu..

Bet nu jā, kad piķis partiju kasēs griežas no valsts kabatas, tad kāpēc lai neuzblieztu apmaksāto reklāmu ar Viņķeles džingliem

Galu galā mūziķi jāatbalsta dīkstāves periodā

Vinkele.thumb.jpg.0844d45ff6048f7af9105f839a1f37a0.jpg

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Tā viņas disenes rīkošana ir pofig.. Savā brīvajā laikā manis pēc lai viņa kaut Vecrīgā zem galda vārtas..

Bet nu ja ne pati, tad partija jau nu varēja dižoties ar jēdzīgākām lietām.

Link to comment
Share on other sites

Normāls PR gājiens. Piekrītu ielejas teiktajam.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!

Par to diseni, tas tā.. Man pat drīzāk patikamas emocijas, nekā otrādi. Nedomāju ka politiķim brīvajā laikā tagad ir jābūt parauga.. nekādā ziņā..

Es jau vairāk cepjos par to, kāda šī ir vispār kopumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , laikamTak teica:

tu tak tur biji

Aizspogulijā biju, tad kādu laiku nerādījos, pa to laiku aizspogulija vai nu nolikvidējās, vai nu es no tās esmu atdalīts, bet tu gribi teikt ka aizspogulijas biedru kopa = necenzēto biedru kopa ?

Man patīk tavs domu gājiens.

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2020 at 1:49 PM, marrtins said:

abstraktā algebra

Emm... Domā lauku teritoriju, Eiklīda ģeometriju utt? Kāds tam sakars ar pacelto tēmu? ?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nekāds, tā bija atbilde @Stasss vai ir tāda abstraktā matemātika

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai es esmu pēdējais cilvēks Latvijā, kurš ir pamanījis līdzību starp A/P logo un šo?

23.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marrtins said:

vai ir tāda abstraktā matemātika

.... Pa lielam jau tieši abstraktās teorijas izvērsās par matemātiku, kas ir mūsu dienās...

Labi, saprotu, ka off topic, taa ka nevermind...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

aizspogulija vai nu nolikvidējās, vai nu es no tās esmu atdalīts,

Kas ir aizspogulija un ko tu lieto? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Kas ir aizspogulija un ko tu lieto? 

Kapronu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Racer teica:

Kas ir aizspogulija

Nu, bija te tāda, pirms dažiem gadiem atvečaju bija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

tagad atkal kkads ieilgušais pilnmēness iestājies

Mani nebeidz izbrīnīt tas jau mēnešiem ieilgušais pozīciju kariņš vīrusa tēmā, kur it kā cienījami cilvēki nevar rimties "panikotājs"-"antipanikotājs", "mani dati ir pareizāki"-"nē, mani" utt. Nu kādu brīdi ir bik mierīgāk, kopš biedrs suņu gurmāns nozudis.

Bet biedrs, kuram nepatīk vārds biedrs un noteikumi par postu citēšanu, tur problēma drīz atrisināsies pati, kad ar viņu apniks sarunāties vēl pēdējiem, kam nav apnicis.

Tikmēr šodienas betons atkal bija līmenī. Kā tur bija, kaut kas par sūdu ēšanu? Un jūzerneims arī brīnišķīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , 138 teica:
Pirms 53 minūtēm , Racer teica:

Kas ir aizspogulija

Nu, bija te tāda, pirms dažiem gadiem atvečaju bija.

 

Baumo, ka administrācija noslēpa un pēc tam paši nevarēja atrast :D

 

Tādēļ tika radīts jauns topiks kur varēja izkliegt savu sāpi ko nespēj dzira remdēt (vienkārši tiem pašiem slēpējiem izbesija, ka no Aizspogulijas izdzītie sāk publiskās tēmās izpausties kur lielie vīri ar statistiku mērās :D ).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , 138 teica:

Tikmēr šodienas betons atkal bija līmenī. Kā tur bija, kaut kas par sūdu ēšanu? Un jūzerneims arī brīnišķīgs

Diemžēl man ir tik daudz darba ka vēl nekad dēļ šī vīrusa un arī visam nevaru izsekot līdzi cauru dienu. Taapt arī ir diviem citiem moderiem, darba daudz. Betonu taapt neviens neapturēs diemžēl ?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...