Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Stasss
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Es te atvēru 2019 gada Ari baltic bilanci (tūkstošos EUR):

Iepriekšējo gadu nesadalītā peļņa vai nesegtie zaudējumi: -213 254

Tas sanāk, ka uzkrātā peļņa pa gadiem ir -213m? (plus 7m zaudējumi 2019, kopā -220m - resp. zaudējumi) Sen neesmu pētījis bilances, palabojiet, ja kļūdos :crazy:

 

Vēl interesants ieraksts par parādiem (tūkstošos EUR):

Ilgtermiņa kreditori kopā 753 587

Par šādām lietām nekad neskanēs no vadības sēru dziesma, ja arī kkas briedīs.

Ja gadījumā nāksies atklāties, ka ūdens jau ir pilna mute, tad to paziņos priekšvakarā, kad stopkrāns jau būs norauts.. Tikmēr visi runās, ka tuneļa galā ir gaisma.


Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Var izrādīties ka kopumā tur cipari būs vēl lielāki.

Jā - var. Būtu forši redzēt tādu pētījumu. Varbūt jau kaut kur ir?

Takš atslābsti ar tiem pētījumiem arī..

Kas, kādam darīt nav ko, kā risināt varbūtības vienādojumus..?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , Zin... teica:

Latvijas valsts meži? Latvijas banka?

Laika jautājums ?.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Kas, kādam darīt nav ko, kā risināt varbūtības vienādojumus..?

Es jau neprasu lai tu to darītu. De facto vai nekā personīga gan varētu :D Ja neesi pamanījis, tad daudz  lēmumu tiek pieņemt uz tevis tā sauktajiem "varbūtību vienādojumiem".

 

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Vecīt, te ir forums, nevis prokuratūra, kur visam vajag pierādījumus! Paturi to prātā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Just now, Stasss teica:

Vecīt, te ir forums

Tieši tā! Tāpēc arī varu šeit izteikties.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Jā - var. Būtu forši redzēt tādu pētījumu. Varbūt jau kaut kur ir?

Nu paņem viņu apgrozījumi, atskaiti peļņu ko patur un sanāks tas ko viņi tērē, jeb izdevumi.

No izdevumiem atskaiti lidmašinas, degvielu utt, ko viņi maksā uz "āru", tas arī būs maksimums no kā var rēķināt peļņu sistītajiem apakšuzņēmumiem, lielāks jau par to nebūs.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:
Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

Jā - var. Būtu forši redzēt tādu pētījumu. Varbūt jau kaut kur ir?

Nu paņem viņu apgrozījumi, atskaiti peļņu ko patur un sanāks tas ko viņi tērē, jeb izdevumi.

No izdevumiem atskaiti lidmašinas, degvielu utt, ko viņi maksā uz "āru", tas arī būs maksimums no kā var rēķināt peļņu sistītajiem apakšuzņēmumiem, lielāks jau par to nebūs.

Tas ir redzams viņu bilancē. Man jautājums bija par pētījumu par iesaistītajām nozarēm (30000 darbavietas).

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Just now, marrtins teica:

Man jautājums bija par pētījumu par iesaistītajām nozarēm (30000 darbavietas).

Kur tu redzēji, ka tas ir rauts no pētījuma? Man tas izskatās tikai pēc Gausa vaimanām..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , Zin... teica:

Privātais uzņēmums strādā ar peļņu - ārprāts

Personīgi es nevienam privātajam, kurš strādā pats nekad neko neesmu pārmetis, bet, ja Cūkmens barojas no OIK caur savu Cirīšu HES, tad labākā ziņa  TVNetā no rīta būtu  - visa Cūkmena ģimene pilnā sastāvā noslīkusi Cirīšu HES ūdenskrātuvē.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Just now, Stasss teica:

Kur tu redzēji, ka tas ir rauts no pētījuma? Man tas izskatās tikai pēc Gausa vaimanām..

Neteicu, ka rauts no pētījuma, bet ka būtu forši redzēt tādu pētījumu.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Neteicu, ka rauts no pētījuma, bet ka būtu forši redzēt tādu pētījumu.

Nu es par to arī saku, ka tas ir izzīsts no zila gaisa, tāpēc nav cerību tādu ieraudzīt.

Kā jau tev patīk - Gausa "meli"

Burgeru Rolands arī visdrīzāk to izzīda, jo kaut kā jau nauda jāpelna.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Tas ir redzams viņu bilancē. Man jautājums bija par pētījumu par iesaistītajām nozarēm (30000 darbavietas).

Nu tak ņem un izpēti :D

Es piemēram gribētu redzēt pētījumu, cik Mikrotiks tieši un netieši nodarbina cilvēkus, neizklausās pēc fantāzijām?

 

 

Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

bijis 2,5% no tās IKP, un lidsabiedrība nodrošinājusi gandrīz 30 000 darbavietu

Tas viss ir fufels, labāk to atdot īriem un nečakarēt sev prātus. Mazāk visādu uzņēmumu, mazāk ko skaitīt un pētīt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

ieguldījums Latvijas ekonomikā 2018. gadā bijis 2,5% no tās IKP

Ja tas tiesa, tad pienesums ir 29523.7 * 0.025=738m


Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tak ņem un izpēti :D

Nav iekšās :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, e = d teica:

Roland Berger" nesen veiktais pētījums

Šādos brīžos mēs nezin kāpēc iedomājamies, ka, ja nebūtu AB, tad būtu tukša vieta un -2.5% IKP, a ja nu vietā būtu piemēram nu HVZ IT kompānija un +3.5% IKP. Skaidrs, ka jāliek visiem iedomāties sliktāko scenāriju, lai būtu iemesls uz vaimanu rēķina dabūt haļavno piķi.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Labi, pietiek pūderēt viens otram..

Jādodas izbaudīt labais laiks velo mugurā Rīgas ielās.. 

Iesaku rīkoties līdzīgi!:thumbsup:


Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Skaidrs, ka jāliek visiem iedomāties sliktāko scenāriju, lai būtu iemesls uz vaimanu rēķina dabūt haļavno piķi.

Beigās vēl izrādīsies ka Burgeru Rolandu pētījumu pasūtījis pats AirBaltic..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Ronalds teica:

Lai lido Rynair, Easy jet, vai pofig kur! Jebkurš, kuram subsīdijas nevajag!

Vini lido joprojam. Riga jau bija Ryanair baze. Vini skaidras naudas vieta velas bezmaksas lidostu un apkalposanu, butiba to pasu. AirBaltic var teikt garante Rigu saglabat ka bazes lidostu, atskiriba no citiem.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 1 minūtes , hehe teica:

AirBaltic var teikt garante Rigu saglabat ka bazes lidostu

A jēga?

Link to comment
Share on other sites

Jēga ir tie paši papildus ienākumi no visādiem servisiem. 

Link to comment
Share on other sites

Baaze ir gala un sakumpunkts, tie ir tranzitpasazieri. Un tas ka sedeklja parvalkus mazgas uc miljons pakalpojumus veiks kads vietejais uznemums.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Air baltic palīdzības pakete:

1) +204m

2) ja zaudējumi pārsniegs 240m (patlaban 220m?), tad vēl +30m

3) ja zaudējumi pārsniegs 270m, tad vēl +16m

 

Tikmēr dīkstāvē esošajiem 37 800 darba ņēmējiem un SD veicējiem pabalstos izmaksāts 12.5m :fuck:

 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Kā jau teicu, ar to AirBalticu ir vienkārši kārtējais nonsenss..

Un tik gvelž, cik tur vērtība tam kantorim, utt.

Visticamāk ar to parādu čemodānu viņu nevienam pat par velti nevajag..

Tāpat kā Pareksu, AB akcijas akcionāri vēlāk par velti uzdāvinās valdībai (1 eur), lai no parādu nastas tiktu vaļā.

Pareizāk sakot tas jau notiek..

Bišķi vēl jāpagaida līdz 100% akciju būs valsts kabatā, tad droši varēs klapēt ciet to pasākumu.

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nesaprotu tad ir labi, ka visu uzņēmējdarbību pārdod ārzemniekiem jeb tomēr ne? 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Īstenībā, pilnīgi pohuj (piedodiet, bet pieklājīgāks izteiciens šoreiz neder).

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tur tie īpašnieki un daļu turētāji 90-tajos mainījās visu laiku. Sākumā nebija zviedri?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jau gandrīz aizmirsies, bet savulaik pie AB stūres bija arī tāda kolorīta personība -  Bertolds Fliks.

 

Under the leadership of Flick, airBaltic lost 173 million euros between 2010 and 2011. In August 2011, airBaltic requested more than 60 million lats in capital as its losses continued to mount,

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Visi vienmēr redz tās kolorītās personības. Bet tā jau ir tikai piramīdas virsotne. Neviens fliks neko nespētu izdarīt bez visādu kalibru dibenlaizītāju bara. Un vēl jau ir tie, kuri izvēlas flikus. Neredzamā piramīdas virsotne ?. Neba jau flikiem nav jādalās.

Link to comment
Share on other sites

Ķirzacniekus piemirsi, kuri ir pašā virsotnē.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tā viņi paši domā. Tāpēc, ka vienmēr atrodas kāds, kas izlaiza šiem pakaļu.

Link to comment
Share on other sites

Valdības mainās, bet ierēdņu pamatmasa paliek, kā bijusi. Tik vien, kā mainoties ministriem, mainās to draugaļas pilnvarnieku u.c. valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību labi apmaksātos amatos, kuriem būs pienākums dalīties un pildīt partijas kasi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Beton, tādiem luņiem kā tev, vispār būtu jāaizliedz par tādām lietām izteikties..

Link to comment
Share on other sites

McBetonc
1 hour ago, MacFarraday said:

Ko ko ko?

Valdība nemainās!

Uzvārdi mainās!

Un ierēdņi kam klausa? Vai ta ne Saeimai? Nu pa vidu vel ministrija...

Tu nedapisteni ko tu vispār sajēc, liberastu dīglis, ej fanot par desmito windovzu labāk.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
pirms 10 stundām , Stasss teica:

Beton, tādiem luņiem kā tev, vispār būtu jāaizliedz par tādām lietām izteikties..

Pareiz nav ko izteikties -jarīkojās ,dinamīt biksēs!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Pēdējā laikā esmu novērojis un salīdzinot cenas sastapies ar kādu aktualitāti. Izskatas, ka KSenukai ir nobriedis spēdzīgi paplucināt LV tirgu..

Ņemot vērā ka arī 1A.lv ir zem senukai, cenas tiešām šajos ir salīdzinoši saldas.. Dažnedažādām ierīcēm esmu novērojis cenu starpību līdz pat 40%, salīdzinoši ar citiem internetveikaliem, lielveikaliem.. Tāds Elkors vispār stāv malā un pipē..

Link to comment
Share on other sites

binary

Pirms kādiem 10 gadiem radās iespaids, ka elkor ir tāds bagāto ļautiņu "divi pirksti gaisā" veikals, kurā par preci var samaksāt 2x vairāk nekā pienāktos un pēc tam par to pontot.

K-rauta cenu ziņā asociējas vairāk ar tādu "ja nevar atrast depo, tad var paskatīties k-rautā". Tas, kas depo bija atrodams, tas k-rautā parasti bija krietni dārgāks (no mani interesējošām lietām). Kā viņiem tagad ar cenām, ja salīdzina ar depo, nevis ar pārcenotiem elkoriem?

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 27 minūtēm , binary teica:

Pirms kādiem 10 gadiem radās iespaids, ka elkor ir tāds bagāto ļautiņu "divi pirksti gaisā"

Uz to velk arī šobrīd vēl joprojām.. bet nu cenas ir nedaudz civilizētākas palikušas. Es tikai brīnos, kā tāds Elkors var panest sevi..

Veikals jāsaka pietiekami iespaidīgs, bet cilvēku ziņā tur parasti vējš svilpo..

Kar Ksenukai runājot - izskatās ka viss ir mainījies no tā laika, kad tas mainījis identitāti. Cenas ir tiešām ok.

Un īpaši man ir iepēris jaunais Ozols Azūra vietā. Patīkams veikals ar racionālu izkārtojumu un preci.

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
pirms 2 stundām , Stasss teica:

Ņemot vērā ka arī 1A.lv ir zem senukai, cenas tiešām šajos ir salīdzinoši saldas.. Dažnedažādām ierīcēm esmu novērojis cenu starpību līdz pat 40%, salīdzinoši ar citiem internetveikaliem, lielveikaliem.. Tāds Elkors vispār stāv malā un pipē..

1A jau ar izceļas ar dažam precēm pat 50% https://www.1a.lv/p/audiocore-ac860-black/28z3?mtd=category&pos=taxon-bottom&src=bitrec&index=2

UN  https://www.rdveikals.lv/products/lv/163/224038/sort/1/filter/0_0_0_0/AC860-Black-datoru-skaļruņi.html   Sukas!Es  kopš pagaiš gad  oktobra iekš RD bodes šadus skaļrunus esmu nopircis 5 komplektus -cena iekš 1a ir tikai palikusi par 1 eiro lētāk visu laiku bija 10. RD 4,99!!! 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Un īpaši man ir iepēris jaunais Ozols Azūra vietā. Patīkams veikals ar racionālu izkārtojumu un preci.

Katram savs… Pa lielam "racionāls izkārtojums" ir tāds, kurš ir pierasts. Kad biju tai Ozolā, tad neko no sev vajadzīgā nevarēju atrast. To pašu gan var teikt arī par jebkuru citu veikalu, tai skaitā pārtikas veikaliem - kā ieiet tādā, kurā nav būts, tā neko vairs nevar atrast un iepirkšanās prasa nevis 20min, bet 1h 20min.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:
pirms 2 stundām , binary teica:

Pirms kādiem 10 gadiem radās iespaids, ka elkor ir tāds bagāto ļautiņu "divi pirksti gaisā"

Uz to velk arī šobrīd vēl joprojām.. bet nu cenas ir nedaudz civilizētākas palikušas. Es tikai brīnos, kā tāds Elkors var panest sevi..

Domājat, Elkorā dārgi? Aizejiet uz Euronics.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...