Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza
2020.05.8. , 11:59, marrtins teica:

 

2020.05.8. , 09:10, Raimonds1 teica:

Cik tajā strādājošie ir tērējuši un maksājuši nodokļus?

Nu baigā jēga nomaksāt nodokļus no nodokļu naudas :) 

pilnīgi piekrītu, un lai te neplātās te visi valsts ierēdnīši, ka smuki visu nomaksā , nauda ir jānopelna no nulles, vai ne no ko, un šie, kas to spēj veikt , ir jātur cieņā, un godā, un tikai no šiem būs atkarīga turpmākā valsts nākotne un attīstība,

 

un visi pidruki, kas sēž uz roņa kakla, lai iet nošauties ……...………...

Link to comment
Share on other sites

TAk rādi piemēru! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

No nulles naudu pelna urkas maskačkā un Bonis ar bitkoiniem. Pašam gan jau arī ir pamatīga pamatlīdzekļu bagāža, ko izmanto pelnīšanā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

9maijs.jpg.964fe23556afff00a2a1d266fc481641.jpg

 

Cerams ka šitajā urlu pūznī Covids būs labi paplosījies..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nebūs jau paplucinājis? Diktām šķidri, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

No katra otrā 2k=profit


Pāris krājkasītes ar zaļo strīpiņu uz sāniem redzamas :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 22 minūtēm , alusbundza teica:

2000. gadā sāku ar 300 latiem kabatā

Līdz šai dienai augstāk esi ticis?:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Līdz šai dienai augstāk esi ticis?:biggrin:

šobrīd - nulle latu, esmu nabags, ziedojiet …...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Līdz šai dienai augstāk esi ticis?:biggrin:

alusbundza jau nebūtu tas, ko ar samazgām vajadzētu apliet. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

batonio1

A ja godigi gribetu i snabi i alu daudz laba mac adreses imei imsi clonet a prata ta nav  i visus drosibas protokolus pastudet i drosiba pret drosibu a prosta dzerajs

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 6 minūtēm , batonio1 teica:

gribetu snabi

Izskatās ka jau gana

Link to comment
Share on other sites

energys
pirms 7 stundām , Stasss teica:

Pēdējā laikā esmu novērojis un salīdzinot cenas sastapies ar kādu aktualitāti. Izskatas, ka KSenukai ir nobriedis spēdzīgi paplucināt LV tirgu..

Ņemot vērā ka arī 1A.lv ir zem senukai, cenas tiešām šajos ir salīdzinoši saldas.. Dažnedažādām ierīcēm esmu novērojis cenu starpību līdz pat 40%, salīdzinoši ar citiem internetveikaliem, lielveikaliem.. Tāds Elkors vispār stāv malā un pipē..

Nu kā kurām lietām. Bet, tikko bija sūtījum - vairs nebija iesp'ja uzlikt bezmaksas piegādi uz Liepājas veikalu + man atsūtīja info, ka prece ir nodota kurjeram un piegādās 07, bet saņēmu tikai šodien...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Imantā pļeskas, salūts, skaļi saukļi, alkohols, menti. Svētku sajūta :alcoholic:

Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Cement, a pie kuriem tu ietilpsti? Pie okupantu izmetņiem, vai pie latvāņu dīgļiem nedapistajiem? Pie kuriem tu tur stikla desu uz riņķi laid?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , binary teica:

iepirkšanās prasa nevis 20min, bet 1h 20min

Lūk šis vārds, "iepirkšanās" mani besī. Parasts cilvēks uz veikalu iet pēc vajadzīgās preces, nevis šopingot. Līdzīgi, ja es neapdzenu traktoru, jo krustojums un zīme apdzīt aizliegts, tai pat laikā 5-6 bāleliņi, kam dibens deg, panesas garām, ka maz neliekas, tas nekas, ka pirmajā krustojumā/aplī mēs atkal visi satiekamies. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

Lūk šis vārds, "iepirkšanās" mani besī. Parasts cilvēks uz veikalu iet pēc vajadzīgās preces, nevis šopingot.

Kāda nu kuram tā uztvere… Ja es dodos uz Depo nevis tāpēc, ka gribas pavazāties pa Depo, bet lai nopirktu gofru, elektrības kabeli, ūdens sūkni, izolācijas lentu, nazi, mērlenti, putekļsūcēju filtrus, skrūvgrieža uzgali un piekaramo slēdzeni, jo man konkrētās preces ir nepieciešamas, tad es to saucu par iepirkšanos.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 18 minūtēm , aoma teica:

Lūk šis vārds, "iepirkšanās" mani besī. Parasts cilvēks uz veikalu iet pēc vajadzīgās preces, nevis šopingot.

Es arī esmu no šiem. Uz veikalu dodos vienmēr ar konkrētu mērķi. Nevaru ciest kaut ko makšķerēt tur.. Vienīgi man ir laba perifērā redze, un es pa bodi eju kā skeneris.. Man pietiek 5cu minūšu, lai izejot gar visiem plauktiem es jau zinātu, kur skidoni un kas aktuāls, kur dažam labam vajag stundas.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 42 minūtēm , marrtins teica:

Imantā

 

Pirms 29 minūtēm , MacFarraday teica:

Liepājā

Yobcik, ta jau tā Latvij' tād' Krievij's guberņ' vie' i', ne?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
pirms 3 stundām , 138 teica:
pirms 12 stundām , Stasss teica:

1A.lv ir zem senukai

Otrādāk.

1A.lv ir pārāk sīka blusa salīdzinot ar Senukai, lai būtu otrādāk. https://www.la.lv/k-senukai-atklaj-ko-daris-ar-nopirkto-interneta-veikalu-1a-lv

LV jau viņiem ir salīdzinoši maza klātbūtne, LT apmēram 10 reizes vairāk veikalu, plus EST un BY apmēram LV līmenī.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Šodien gribu maksāt rēķinus... jums jāatjauno smart-id. Jā mļaķ, vecajam, labajam smartam stūri apdrupuši, estētiem var rasties psiholoģiska rakstura problēmas. Nu labi... e-id vai biometriskos datus vajagot. A man nav e-id (jā zinu atpalicis, visiem atraktīviem un kreatīviem indigo ? jau sen kā ir). Kādus nah biometriskos datus. Tagad jāpērk jauna truba ar pirkstu nospiedumu nolasītāju, vai? Debīlie dalbajobi (uz nepārtraukto "attīstību" tendētie. Jā zinu , negribi bankas izmantot, neizmanto. Bet viss jau tagad ir irkārtots tā, ka nevar dzīvot neizmantojot bankas. Un simts punkti, ka kovids tiks izmantots, lai iespēju nopirsties bez banku sistēmas klātbūtnes samazinātu līdz minimumam nullei. Un ķirzakveidīdie ir tepat blakus (speciāli @e=d).

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Tagad jāpērk jauna truba ar pirkstu nospiedumu nolasītāju, vai?

Kodu kalkulators būs lētāk.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tak es nelepojos. Man to nekad nav vajadzējis un nekad arī nevajadzētu, ja kaut kādi dolbajobi neizdomātu, ka es bez tā sū... nevarēšu turpmāk veikt darbības, ko līdz šim veicu bez problēmām. Tad jautājums, kam to e-id vajag. Man vai sistēmai?

Nekas nav traucējis tikt pie kodu kalkulatora.Tieši tāpat nekas netraucē netraucē seksšopā nopirkt mākslīgo p...i, bet naher man to vajag. Protams, ja sistēma izdomās, ka es nevarēšu ieiet i-bankā nenofočējoties ar to mālslīgo p...i pakaļā (fui ?) rokā, tad kur liksies.

"Bils" mūs visus jau sen ir "nočipojis" un mēs cits vairāk, cits mazāk, cits nemaz ar to lepojamies.

 

Tikko padomāju .. ja godīgi, tad es nemaz nezinu,kas ir e-id. Kaut kas līdzīgs e-parakstam? Tak ne jau id-karte. Protams, ka kādam šitas liekas smieklīgi.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

un kas traucējis tikt pie kodu kalkulatora?

Priekš kam viņš vajadzīgs? Līdz šim man viņš nav bijis vajadzīgs. Tāpat, kā e-id. 


Pirms 27 minūtēm , Jurkins teica:

Kādus nah biometriskos datus. Tagad jāpērk jauna truba ar pirkstu nospiedumu nolasītāju, vai?

Tu par to atjaunošanu izlasīji, tur nevarēja arī ar foto iztikt?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

tur nevarēja arī ar foto iztikt

Par šo iedomājus, protams. Bet sašutums bija/ir  par faktu, ka vajag riteni nomainīt pret drusciņ apaļāku riteni (naher?) un nospiedu "atlikt", vēl 36 dienas laika sašutumam.?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

šis nu ir brīdis, kad ir vērts samierināties un nepretoties,

nu skaidrs ?, nekur jau neliksimies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Jurkins teica:

Šodien gribu maksāt rēķinus... jums jāatjauno smart-id.

Iepriekšējās brīvdienās uzliku Smart-ID Basic uz planšetes bez pirkstu nospieduma lasītāja. Iztikos ar PIN kodu tāpat kā telefonā, rēķinus bankā var maksāt.

Drīz telefonā arī būs pienācis laiks atjaunot smart-id. Vai tad tagad obligāti vajadzēs izmantot smart-id ar kvalificētā elektroniskā paraksta iespēju? Basic variantam jau tā biometrija vai e-id nebija vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

Kas sasodīts ir tas, ko jūs te saucat par e-id?

(Tikdaudz nojaušu, ka tas nav ne e-paraksts, ne SmartID).

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 3 stundām , 138 teica:

Kas sasodīts ir tas

Es arī pagaidām nezinu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

Kas sasodīts ir tas, ko jūs te saucat par e-id?

(Tikdaudz nojaušu, ka tas nav ne e-paraksts, ne SmartID).

tāda plastmasas plāksnīte ar tavu "viņu meklē policija" foto uz tās, čupu burteļu un iestrādātu čipu.

izsniedz PMLP, līdzvērtīga pasei. lai lietotu, vajadzīgs smārtkaršu lasītājs un sainstalēti softi, kā arī zināt pinkodus.

 

PS: vēl ir tāda fiška, kā "oficiālā" adrese saziņai ar valsts iestādēm. manprāt baigi ērti, drošība ka visas vēstules ienāks tieši tur, nevis ar latvijas pastu aizsūtīs nezinkur.

 

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

Kas sasodīts ir tas, ko jūs te saucat par e-id?

Izklausās pēc cenzēta veida, kā valsts sabiedrībai pasaka "ej d*" :( 

 

Pirms 8 minūtēm , ervie teica:

izsniedz PMLP, līdzvērtīga pasei. lai lietotu, vajadzīgs smārtkaršu lasītājs un sainstalēti softi, kā arī zināt pinkodus.

Agrāk nebija ne tuvu līzdvērtīga pasei. Ceļošana ierobežota, derīguma termiņš 2x mazāks, pilnvērtīgai lietošanai vajag kaut kādus dzelžus un softus (nu jā, šos tu minēji), kuri it kā pat esot gļukojuši.

 

Pirms 11 minūtēm , ervie teica:

PS: vēl ir tāda fiška, kā "oficiālā" adrese saziņai ar valsts iestādēm. manprāt baigi ērti, drošība ka visas vēstules ienāks tieši tur, nevis ar latvijas pastu aizsūtīs nezinkur.

No dzīvesvietas deklarēšanas likuma:

1.pants. Likuma mērķis

Likuma mērķis ir panākt, lai ikviena persona būtu sasniedzama tiesiskajās attiecībās ar valsti un pašvaldību.

"Oficiālā" adrese saziņai ar valsts un pašvaldības iestādēm ir jau kopš sākta gala. Nu vismaz konkrētā likuma 2003. gada redakcijā 1. pants jau tā skanēja (negribas meklēt, kas bija pirms tā 2003. gada). Ja valsts un pašvaldības iestādes ievēro likumu, tad nekādam "aizsūtīs nezinkur" nevajadzētu notikt.

Cita lieta - deklarēto dzīvesvietas adresi kaut kādā brīdā pašvaldības (un ne tikai) sāka izmantot likumā neparedzētiem mērķiem. Tā nu paši iedzīvotāji nav ieinteresēti deklarēt savu faktisko dzīvesvietas adresi.

Tā "e-adrese" … drošība - IMHO nosacīta (visi tak zinām, kas pirms 10-11 gadiem notika ar EDS), iedzīvotāju sasniedzamība - arī nosacīta. Es, piemēram, nelietoju, jo vairāk asociējas ar kaut kādu "spambox" - pastkaste, kuru pārbauda tikai tad, kad 2x gadā sanāk iet garām (ja neaizmirstas).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Agrāk nebija ne tuvu līzdvērtīga pasei. Ceļošana ierobežota, derīguma termiņš 2x mazāks, pilnvērtīgai lietošanai vajag kaut kādus dzelžus un softus (nu jā, šos tu minēji), kuri it kā pat esot gļukojuši.

agrāk jā, droši vien. tā, tagad priekš visiem ikdienas mērķiem strādā. (ieskaitot, iebraukšanai asv ar elektronisko vīzu)

par softu gļukošanu - uz samērā svaigas w10 sistēmas 64bit versija uzlikās un pagaidām darbojas kā paredzēts. kas izbrīnīja - strādā arī attālināts variants (sc rīderis šeit, parakstāmais dokuments attālināti caur remote desktop)

 

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

Tā "e-adrese" … drošība - IMHO nosacīta

tieši tik droši, cik visa latvija.lv sistēma kopumā. spamkaste - jā varbūt, bet tā iespēja nosūtīt pienācīgi noformētu vēstuli uz jebkuru no viņu sarakstā minētām iestādēm - manuprāt ļoti derīgi.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...