Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 33 minūtēm , marrtins teica:

Personīgi es kačāju spēju diskutēt un izteikties

 

Tu tur pat sviestu nekačā bet troļļo. Tērē savu un manu laiku. Radi iespaidu ka iekš BOOT ir vien bezsmadzeņu vienšūņu elektriķi. Fui, nav smuki. Es vispār apdomāju atteikties kaut ko rakstīt forumā, jo gribas kontaktēt ar ļaudīm no kā būtu ko pamācīties, vai vismaz līdzīgi dalīties ar viedokļiem, bet Tu esi norāvis tēmu tādā tualetē... vienkārši atzīsties ka neko nejēdz ne vīrusos, ne uzņēmējdarbībā, ne nodokļos, ne likumdošanā, un vispār pēdejos gadus presi lasījis neesi un nezini kas pasaulē notiek. Es vispār šokēts esmu ka ar tādu tukšumu galvā var uzņemties diskutēt par nopietnām tēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , abi teica:

Es vispār apdomāju atteikties kaut ko rakstīt forumā

 

Pirms 1 minūtes , abi teica:

Es vispār šokēts esmu ka ar tādu tukšumu galvā var uzņemties diskutēt par nopietnām tēmām.

Ļoti prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat nebūtu kritika.?

Labi, man nepaveicās, rīt darba diena, un nav laika un gribēšanas iedziļināties!

Tā ka plosaties..

 


Pirms 3 minūtēm , abi teica:

vienkārši atzīsties ka neko nejēdz ne vīrusos, ne uzņēmējdarbībā, ne nodokļos, ne likumdošanā, un vispār pēdejos gadus presi lasījis neesi un nezini kas pasaulē notiek.

Prieks ka starp mums ir šads gaišais prāts, kas visu zin un par visu ir informēts! Lai dzīvo @abi

:superman:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , alusbundza teica:

s par kritiku nesatraucos, zinu, ka esmu sliktais …..

ruupucīts uz 2 ratiem   moci tak nepārdevi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

Tu tur pat sviestu nekačā bet troļļo.

Meli un argumentu trūkums.

 

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

Tērē savu un manu laiku.

Meli. Es savu laiku tērēju kā es pats vēlos un tev būtu jābūt tāpat. Es tavu laiku netērēju.

 

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

Radi iespaidu ka iekš BOOT ir vien bezsmadzeņu vienšūņu elektriķi. Fui, nav smuki

Meli. Ja tev radies tāds iespaids, tad meklē vainu sevī, jo tavs teiktais nav tiesa.

 

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

bet Tu esi norāvis tēmu tādā tualetē

Meli. Ja tev nepatīk mans viedoklis un manas tiesības izteikties, tā nav mana problēma.

 

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

vienkārši atzīsties ka neko nejēdz ne vīrusos, ne uzņēmējdarbībā, ne nodokļos, ne likumdošanā

Meli. Kaut ko jau es jēdzu, bet ne visu, protams.

 

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

vispār pēdejos gadus presi lasījis neesi un nezini kas pasaulē notiek

Meli. Es regulāri interesējos, kas notiek pasaulē, un parasti apskatu dažādus viedokļus, nevis tikai CNN un BCC. Visam, protams, laiks nepietiek.

 

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

Es vispār šokēts esmu ka ar tādu tukšumu galvā var uzņemties diskutēt par nopietnām tēmām.

Argumentu trūkums.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , alusbundza teica:

varēji jau arī tu pacensties ……………………….

Bundž, man nav ko censties, Tu esi samērā prognozējams normāls kekss, kas plosās pa savu saimniecību, attiecīgi man šo daudzo gadu laikā nekāda baigā diskusija ar tevi nav sanākusi. Kad sadzeries, tad gvelz viskautko (kā jebkurš no mums). Gan jau kāds kas te ar tevi diskutē kaut ko ierakstīs.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

kā tad vasarā pēc aliem aizbraukšu?

ar moci

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , abi teica:

Tērē savu un manu laiku.

Tērē savu laiku atbildot ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , inteens teica:

nepalidzes bet šnabi dzeriet uz manu veselību

Ko tas nozīmē, Tu vairs nevari šnabi dzert, vai vienkārši vairāk nevari iedzert? Nu lab, nekavēšos un aiziešu uz virtuvi par tevi iedzert.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , alusbundza teica:

kā tad vasarā pēc aliem aizbraukšu?

ar moci

es navar ielikt davbaierīt

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 1 stundas , marrtins teica:

par Covid (tur tajā tēmā gan varētu vairāk biedru piedalīties)

Tur tak jau nedēļām vienu un to pašu maļ, grūž ta tādu, ta šitādu statistiku, cenšas viens otram pierādīt, kuram garāks termometrs. Beztolkšovs vobšem.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Personīgi es kačāju spēju diskutēt

Ar Boni? :D  Da viņš tevi sasitīs lupatās pāris minūtēs - ar pieredzi tuftoloģijā.

  

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Meli un argumentu trūkums.

 

Bezjēdzīgi. Elementāri - Bonis ir tipisks farsovščiks un izmanto paņēmienu - uzgrūzt virsū milzīgu informācijas gūzmu, kur pa starpai patiešām ir kaut kas sakarīgs un ticams, ja tu kā Neticīgais Toms mēģini kaut ko saprast un prasi loģiskus argumentus, tad viņš uzgāž vēl vienu blāķi ar netā sakasītu informāciju un prasa - nu tagad skaidrs? Tad tev sāk reibt galva, bet Tu cītīgi mēģini iedziļināties un saprast ko īsti viņš vēlas pateikt un vēlreiz jautā un prasi loģiskus argumentus. Tad Bonis saprot, ka pasākums nav izgājis cauri pa lēto un sāk stāstīt, ka tu esi lohs, jo vienīgais ko zini ir Oma likums (kuru, man ir aizdomas, ka pats joprojām nav spējīgs izprast) un nespēj plašāk paskatīties uz pasauli un dod trešo - iznīcinošo informācijas blāķi ar vēl haotiskāku bezsakaru. Shēma strāda un uzvara ir rokā, Olla lā! :D 

 

Ā, vēl, ja nu gadījumā diskutēsi par politiku un pareizajām un nepareizajām partijām, tad draudēs iedot pa purnu un pēcāk uz brīdi pazudīs.

 

Bet nu ja gribās ņemties, tad turpini kačāt, bet nu tās būs mazliet citas spējas un patērētais laiks IMHO nedos atbilstošu ieguvumu. Izklaides pēc jau var, bet nu Bonis jau kopš suņu ēšanas laikiem ir izkosts. ;) 

Labots - Racer
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

cenšas pierādīt to ka nekāda pandēmija nav

Meli. Neko tādu neesmu teicis.

 

Pirms 7 minūtēm , snukurins teica:

nekā pašizolēšanās nav vajadzīga

Izrauts no konteksta. Esmu minējis, ka piespiedu mājas arests visiem ir pārspīlēta reakcija (runāju visas pasaules mērogā) un sekas tam, visticamāk, būs smagākas par pašas infekcijas sekām.

 

Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

kā arī demokrātijā tas vispār nav pieņemami

Es demokrātiju nekur neminēju kā tikai vairuma tirānijas sakarā. Un nav pieņemama tirānija kā tāda.

 

Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

piespiedu kārtā sāks arī naudu dalīt,kurš neņems to sodīs.

Meli. Neko tādu neesmu teicis.


pirms 1 stundas , Racer teica:

Izklaides pēc jau var

Jap.

 

P.S.

Varbūt vari pārējo offtopiku par nodokļiem pārcelt uz jauno tēmu?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Pirmo reizi redzēju sakarīgus komentārus no alus bundžas, kas ta nu.. pastarais gals?!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, PlayingTheSaint teica:

Pirmo reizi redzēju sakarīgus komentārus no alus bundžas, kas ta nu.. pastarais gals?!

Biedrs alusbundza vienmēr ir bijis sakarīgs komentētājs. :)

Link to comment
Share on other sites

/EU. Ronald, kā tikt vaļā no liekiem uploade failiem šitai forumaaa

Labots - inteens
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ar labprāt nodzēstus visus vecos uploda failus, vai vismaz gif ar Ziemassvētku eglīti tur 40+ Mb.... ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , marrtins teica:

Varbūt vari pārējo offtopiku par nodokļiem pārcelt uz jauno tēmu?

It kā pārcēlu, dzerot rīta kafiju, dabūju athaidot Boni, lai redzētu visus postus. Jēziņ, nu gan jūs tur esat ņēmušies. :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , abi teica:

Es ar labprāt nodzēstus visus vecos uploda failus, vai vismaz gif ar Ziemassvētku eglīti tur 40+ Mb.... ?

Vienīgā iespēja - labot katru postu individuāli. 

Principā stulbi, ka nevar visus uzreiz izdzēst. 

Pameklēšu kādu pluginu - moš kas ir...  Bet neko nesolu. 

Link to comment
Share on other sites

A var kaut kā individuāli noņemt rediģēšanas aizliegumu veciem postiem vai kaut kā tā. Man tā eglīte nebij novācama, jo vairs nevar labot.

Link to comment
Share on other sites

https://www.tvnet.lv/6962834/lietuva-apsver-ideju-par-divarpus-brivdienam-nedela

Ko biedri domā par šo?

Personīgi pats kaut kā par šo esmu pēdējā laikā aizdomājies, ka manuprāt ir īsti neproporcionāli dzīvē sadalījies laiks starp darba laiku un brīvo laiku.

Optimālais variants šķiet būtu, ja nedēļā būtu astoņas dienas - tad 5 darba, 3 brīvas būtu ideāls variants. Bet nu tā nav un nekad nebūs. Savādāk rodas aizspriedums, ka dzīve pakārtota, lai strādātu.

Kādi viedokļi?

Link to comment
Share on other sites

Viņu arguments jau ir nevis lai tev būtu vairāk brīva laika, bet lai būtu vairāk laika tērēt :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

Personīgi pats kaut kā par šo esmu pēdējā laikā aizdomājies, ka manuprāt ir īsti neproporcionāli dzīvē sadalījies laiks starp darba laiku un brīvo laiku.

Tas katram jāizvērtē pašam. Citam darbs 7x12h šķiet pa maz. Personīgi es, kad pirms 15 gadiem vēl tikai sāku fantazēt par "strādāšanu uz sevi", tad fantazēju par 4h darba dienu. Pēc ~5 gadiem nācās piekrist teicienam: uzmanīgi, ko vēlies - var piepildīties. Bet pozitīvā aspektā, protams. Esmu ļoti apmierināts ar savu brīvā/darba laika sadalījumu.


Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Ja man vajadzēs tērēt, es tam ātri atradīšu laiku..

Ja vēl tikpat ātri varētu tikt pie tērējamā :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Optimālais variants šķiet būtu, ja nedēļā būtu astoņas dienas - tad 5 darba, 3 brīvas būtu ideāls variants.

Senajiem latviešiem bija cik, piemirsies, deviņas?

No tām četras brīvas gan laikam nebija.


Pirms 55 minūtēm , marrtins teica:

lai būtu vairāk laika tērēt

Kādreiz tepat Rīgā hipermārketi strādāja līdz pusnaktij ?

Link to comment
Share on other sites

Nebi viens īss brīdis pirms GFC, kad Maxima XXX Purvciemā vispār dragāja 24h?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...