Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , osscar teica:

Kad tu nemin pārslēdzēja ruļļi negriežas..

Bet suņi brīvrumbā ?


Vot salīdzini divus velo, kam visi pārējie faktori ir līdzvērtīgi, un tad pastāsti, vai ir grūtāk.

Citādi mēs te čista kā par tumbu sietiem runājam.

Link to comment
Share on other sites

Vari nemklēt. Abi riteņi ar ko braucu bija ar slikiem praktiski.

Link to comment
Share on other sites

To es saprotu ka ir arī citi faktori..un pilnīgi piekrītu tajā rakstā ka kapumos vēl lielāki zudumi tajos mazajos pārnesumos...to izteikti arī jutu. Es sev tādu sistēmu nepirkšu nekad.padalījos ar viedokli. Nebija tur ne kalnu riepas nekā padilušas gandrīz plikas šaurās trubiņas.

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

bet tās bav lērās rumbas..lētajām vispār čau

"Lētās", tās ir nexus 3 ātrumu, uzbūvi nepārzinu bet nez vai tur kas radikāli sliktāks kā nexus 7 ātrumu.

Ķīnieši ātrumu rumbas, par laimi, vēl netaisa.


Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

Es sev tādu sistēmu nepirkšu nekad

Es gan labprāt sev rohloff nopirktu, ja man būtu Bezjēgā Daudz Naudas :D 


Bet par apkopi/remontu tu rakstīji sarežģīta - jā, bet nekādu regulāru apkopi vai detaļu nomaiņu vienkārši nevajag, atšķirībā no "ārējiem ātrumiem". Arī ķēde iet ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

A velosipēdos magnēti ir? Krusteniskā diskusija. :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

skaidrs ka ir - ātruma devējs un jau pieminētais "dinamo" = ja protams ir šie devaisi uzstādīti :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Šīrīta bezmaksas biznesa ideju izdale – vajag ražot velosipēdus ar sēdeklī iebūvētiem spēcīgiem magnētiem un leginsus ar magnetizētu polsterējumu, tad pa bedrēm braucot tirsa nekratīsies! Pats kaifs priekš TikTok!

Link to comment
Share on other sites

Par  velo runājot - varat kaut ko ieteikt bērnam-piecgadniekam, augums ap 110cm? Braukšana pārsvarā pa zāli (privātais zemes gabals), retāk pa bedrainu granti/šķembu (vietējais ceļš), laikam jāskatās kaut ko ar pārnesumiem. Braukt vēl neprot. Ideāli, ja var to velo pasūtīt ar kaut kādu nebūt piegādi. Nav iebildumu pret lietotu mantu.

Varbūt trīsgadniekiem arī kaut ko varētu.

Link to comment
Share on other sites

cik man sīkajiem bija ričuki - sīkie baigi ar ātrumiem neoperē, imho labāk bez tiem...ar ātrumiem tad labāk jau ņemt pēc pāris gadi  ( 1.klase +-) 24 collu braucamo.

Labots - osscar
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@osscar, par ātrumiem man ir bažas par to, ka pa to mūsu segumu varētu būt grūti pabraukt ar "viena ātruma" velo. Papildus tam, ka tā ir zāle, vēl nāk klāt arī ~10% slīpums (3m kritums uz 30m).

Link to comment
Share on other sites

Sīkie nerubī vairums gadījumos tos parnesumus. Tiem velo maxi ripuļi un viegli mīties tāpat.es tik savu novērojumu izteicu. Viņi mētā tos velo un tas pārslēdzējs var nolūzt ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jautājums. Man ir šādas skrituļslidas. https://www.powerslide.com/Powerslide-One-Bronx-Supercruiser-100

Meklēju jaunus ritentiņus. Iešāvās doma vai gadījumā nevar uzlikt 110mm 100mm vietā? Vai 110mm nelīstu rāmī? Un kā mēra skrituļslidu ritentiņus. 100mm diametrā nekādi nesanāk. Riņķa līnijai arī par maz.

Link to comment
Share on other sites

Par ko cepiens?

 

Fruz koments izmest, arī manējam strīpa pāri.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Šis Vīrusa laiks dod lielisku iespēju izvērtēt kas patiešām mums ir vajadzīgs.

Laiks Kaimiņa uznācienam. Nu tur boot.lv forums... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tiem, kas atbalsta 5G folijcepures, Krievijas propagandu, neida un pietiekveidīgās šņagu lapas, atmiņas ūdeņu murgus, protams kvalitatīvā informācija ir traucēklis. Jo mazāk tās būs, jo vairāk ļaužu varēs ievilkt savos tīklos ar drazas šērojumiem. 
labi, ka prezidents tā nedomā https://www.la.lv/levits-mediji-noteikti-pieder-pie-strategiskajam-nozarem-tapat-ka-policija-robezsargi-medicinas-sistema

 

Link to comment
Share on other sites

Prezidents domā par medijiem vistiešākajā to nozīmē - t.i. par stratēģiski svarīgiem medijiem - sabiedriskie TV, komerciālie, nopietnākie ziņu portāli, nevis par Neida kliklapelēm un dzelteno presi.

Tieši tāpēc man vienmēr rada izbrīnu šitie - es TV neskatos, es radio neklausos - bet tās ir vietas, kur uztverot informāciju nav jāšķiro, vai tu uzņem fake info, vai patiesību. Protams izņemot parašas propo kanālus, kur nu jau visu var sagaidīt.

Un lasot ziņas netā, jau ir jāseko - vai tas ir fake, vsi nav..nu jau lasot kaut vai tos pašus Delfus..jo klick bizness dara savu.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

80% galīgs mēsls un propoganda.

propogandu studijā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

80% galīgs mēsls un propoganda.

Tas ka tu tā domā, par to es nešaubos! Tā ka domā vien tālāk.

Link to comment
Share on other sites

^ A pričom te te šis?

Pirms 24 minūtēm , snukurins teica:
Pirms 52 minūtēm , Stasss teica:

Tieši tāpēc man vienmēr rada izbrīnu šitie - es TV neskatos, es radio neklausos - bet tās ir vietas, kur uztverot informāciju nav jāšķiro

Kā nav jāšķiro?80% galīgs mēsls un propoganda.

 

Te var salīdzināt to pašu ar Tevi! Tu arī šeit raksti 80% mēslu.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

marrtins

LR1 dēļ brīvā mikrofona vien ir pelnījis grantu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , snukurins teica:

Kā nav jāšķiro?80% galīgs mēsls un propoganda.

Izskatās, dažiem tas vīruss spēcīgi iedarbojas uz smadzenēm, nevis plaušām :D .

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , ieleja teica:

bet kaut kāds bāzes sabiedriskais radio un sabiedriskā TV ir jāuztur, cilvēki pieraduši, var oficiāli izsludināt Ārkārtas Situāciju

Par to šaubu nav un pat nepīkstu - patīk man vai nē. Tam ir jābūt, lai būtu Informatīvs sabiedrisks avots. Es vairāk par to, ka vaimanas no ubervajadzīgo žurnālistu puses.

Link to comment
Share on other sites

Čalis saprot, ka viņam ir šitas:

 

 

Un tāpēc bezspēcībā gānās

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Tā ir. Ja hdd sāk smartā mest pārvietotos sektoros vairāk par nulli, pēc būtības hdd ir problēmas. Var provet visādus regenerator utt brīnumus. Bet, pēc būtības, tādam hdd īsti nevar uzticēties. Attiecīgi - svarīgu info tur neglabāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tādus pats nepērku un, ja sanāk andelēt, tad par kapeikām, bet pārsvarā metu ārā vai atstāju kaut kādiem nesvarīgiem datiem/testiem.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...