Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Bruketajs
Pirms 29 minūtēm , CAP teica:

ko tur slēpt.. Jelgavā par ZZS.. lielāko daļu gan izsvītrojot.

Un tiešī šāda vēlētāju intelekta vakuuma dēļ ieRāviņš jau kuro termiņu šeptē pa Jelgavu un taisa savas štellītes uz nebēdu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

davai, velkam bikšeles nost

 

Izvēle ir vāja, lai neteiktu, ka tās nav vispār. Rīgā nobalsoju par JKP (Strīķe - populārā valodā). Viegli nebija - iepriekš jau rūpīgi izpētiju kandiātu CV, ievācu infu, kas ir kas, kas man ļāva sagatavot špikeri, ko strīpot ārā - un uhh cik daudz tur bija ko svītrot. Tāpēc es neloloju nekādas lielas cerības, bet kaut ko man vajadzēja atķeksēt.

Juku laiks ir laiks, kad visādi oportūnisti lien laukā no skapja...Uz parlamenta vēlēšanām cilvēkiem prāts tik sajaukts vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Lai cik vāja būtu izvēle, balsot par tiem, kas daudzkārt pierādījuši savas nekrietnās intereses un jau sākuši atrakciju "čurājam virsū un sakam, ka tas ir lietus"ir konkrēta plānprātības pazīme. Bet, ja to dara vairākums pilsētas, tad tā jau ir smaga epidēmija. Bet vismaz, uzzinot vēlēšanu rezultātus, atkrita jautājumi par Jelgavnieku intelektu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MaurI teica:

iepriekš jau rūpīgi izpētiju kandiātu CV

Man šķiet,  nav jēgas lasīt partiju programmas, tas ir, uzrakstus uz šķūnīšiem, vai CV. Jāskatās uz galvenajiem sponsoriem. Tie visdrīzāk arī būs tie, kuri noteiks partijas virzienu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ggg97 teica:

Jāskatās uz galvenajiem sponsoriem

Ja tas būtu tik viennozīmīgi, tad jā - piekrītu, bet parastam mirstīgajam tikt pie ticamas informācijas, kas ir patiesie finansētāji ir pagrūti. Piemēram, man ir čujņiks, ka godmanis kaut kādā veidā ir saistīts ar kaimiņu, bet nu nav man pierādījumu, netieši kaut kādi spriedelējumi un čujņiks.

Bet vispār tas JKP mani piesaistīja ar savu diezgan neuzkrītošo reklāmu - tas man likās ievērības cienīgs, bet kandidātu pētniecība palīdz saprast, kas tie ir par fruktiem. Ja ne vairāk, es redzu kandidātu vecumu, amatus, izglītību. Ja tikko vidusskolu beidzis gurķis ir 3 valdēs - nu saproti tak...Vai ātrās palīdzības šoferis...

Link to comment
Share on other sites

da nu beidz brūķēties... Jelgavā šobrīd nav nekādas alternatīvas, par ko balsot? Vienotību? :D vai par reģionu vai par tēvzemi? da nu nah.. no tiem, kas tika šī bija Jelgavā saprātīgākā izvēle un ar savu intelektu pats vari izcelties.

Link to comment
Share on other sites

Ja, ja Voldemār, ļausim zagt tiem kam ir šai lietā ir lielāka pieredze un augsts profesionālais līmenis!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

CAP... bez apvainojumiem, bet tu esi cirvis. Un šādi cirvji ir vairākums Latvijas vēlētāju. Ko ta mēs gribam? Debīliķu tauta...

Es balsoju par Bondaru. Vienkārši, lai nebalsotu par valdošo koalīciju. Rīgā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

haha.. labi pateikts, bez apvainojumiem.. ar kādām tiesībām Tu kāda cilvēka izvēli nosauc par sliktu un pašu cilvēku par cirvi/debīliķi..?

 

cik interesanti, ka katrs te iedomājās no sevis to lielo politologu un zin tikai to labāko un pareizāko izvēli.. neaizmirsti, ka pats vien piederi pie tevis nosauktās "debīliķu" tautas.

 

Bondars, tas lielais glābējs.. sunim jāsmejās. :)

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka līdz nākamā gada vēlēšanām vēl daudz kas notiks.. tiks mētāti kažoki šurpu/turpu un teātra izrādes priekš tautas :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viens labs punkts iedzīvotājiem ir paredzēts plānotajā nodokļu paaugstināšanā (ko presē sauc par reforumu) 

UIN vairs nebūs jāmaksā avansā! Tiešām šo sviestu beidzot atcels??? 

Link to comment
Share on other sites

Nebūšu tas autoritatīvākais avots, bet ar ļoti lielu pārliecību varu apgalvot, ka kādam vienkārši ir bijis zb uzrakstīt to piecinieku.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Izskatās ka katrs ražotājs taisa pa savam, citam ir 6.3 +- 0.05, citam 6.34 - 0.05.

Droši vien tapēc ka izmērs nāk no collām 6.35 = 1/4 collas

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

vakar paskatījos ''Preses klubu'', bļin,tas Kalnozols tādu bazaru uzņēma, it kā tikko no ķurķa iznācis ......., kā var pa tādiem balsot?, šajā partijā taču visi ir ''kriminaļņiki'' ....., (LZS partija)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ar nejauši mazliet paskatījos. Ļoti līdzīgas asociācijas. Vēl spieda uz to, ka jāaizmirst visas sūdabrāļu izdarības un jāskatās uz priekšu. Ķēms gatavais.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Lapais teica:

vai audio spraudņi/ligzdas 6,3 un 6,35 mm

Džeki vienmēr ir mērīti collās un nevajag tur milimetra daļas jaukt iekšā. Argusa dotie piemēri derēs, bet tie modeļi ir konkrēti sūdi. Nepērc tos ķīniešu mēslus. Arguss tirgo arī Neutrik.

Link to comment
Share on other sites

Vispār Argusa dotiem piemēriem nosaukumā rakstīts Neutrik....

 

Edit. Līki (resni) pirksti. Pirmajam tik. Tas nav Neutrik tad?

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Jā - valstij jau nebija plāns samazināt nodokļus (un līdz ar to arī budžeta ieņēmums!) Plāns bija palielināt budžeta ieņēmums - līdz ar to nodokļus! 

Lai arī mazajām algām nedaudz nodokļi samazināsies, bet akcīzes nodoklis, galvenokārt uz degvielu šo atsvērs ar uzviju!

Labā ziņa ir tāda ka atcels vienu debīlismu - UIN maksāšanu avansā.  

Tā kā pa lielam tauta dzīvos sliktāk, kungi labāk..... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
2017.07.28. , 21:43, CAP teica:

cik interesanti, ka katrs te iedomājās no sevis to lielo politologu un zin tikai to labāko un pareizāko izvēli.. neaizmirsti, ka pats vien piederi pie tevis nosauktās "debīliķu" tautas.

Iespējams, cita izvēle nebūtu labāka, bet vairākkārtēja kāpšana uz viena un tā paša grābekļa ir pielīdzinama mazohismam, kas ir parafīlijas forma un jelgavnieku vidī, nesaprotamu ģenētisku mutāciju dēļ, ir plaši izplatīta.

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 18 minūtēm , Ronalds_ teica:

Lai arī mazajām algām nedaudz nodokļi samazināsies,

Tas pat nav mazajām, bet mikroalgām... :D Apkopējas ar algu <440 priecāsies... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

man pozitīva liekas atteikšanās no uin avansa - krienti samazina vēlmi uzpumpēt izdevumus gada beigās. Jo nodkli samaksāt no nopelnītās naudas ir viens, bet gadu maksāt tikpat, pat ja ir zaudējumi, pilnīgi cits un neadekvāts risks.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kāds vēl nezina, lai sūri grūti nopelnītā neiet zudumā.

No augusta Swedbank klientiem naudas izņemšana DNB bankomātos - € 2.85 + 2%

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas noteikti saistīts ar dnb un nordea apvienošanos, jo nordea nav draudzīgā banka swedbank :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 26 minūtēm , ggg97 teica:

Ja nu kāds vēl nezina, lai sūri grūti nopelnītā neiet zudumā.

Lai neiet zudumā, jāatsakās no skandināvu banku izmantošanas. 

Link to comment
Share on other sites

2017.07.31. , 17:42, ggg97 teica:

Kādas tad ir alternatīvas?

Vai tad neviena krievžīdu banka nav palikusi?... visas jau bankrotējušas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Dils teica:

neviena krievžīdu banka nav palikusi?

Nu Norvik, nezinu par finansu rādītājiem bet vismaz imidžā beidzot cenšas izlīst no deviņdesmitajiem - jaunu logo uztaisīja, filiāles remontē un jaunas ver vaļā

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Hehe.... 

Ņemot vērā, ka neesmu komponists, kam uz bērnu pleciem iznesti miljoni, varu lietot jebkuru banku un tāpēc izvēlējos Privatbank - pilnīgi nekā īpaša, bet viss strādā un par katru ieelpu neņem naudu. Ok, nevaru bez maksas pārskaitīt kādam uz Swedeni un mans darba devējs arī maksā par manas algas ieskaitīšanu, bet mani tas neuztrauc. 

Tāpat kā te visi priecājās par ss nostāju pret vid, tā es priecājos par to, ka mana banka labāk maksā sodus, nekā daudz stučī. Protams, arī pats nelecu acīs, bez vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

redz kur mēs dzīvojam vēl psrs laikā ......, šitā līnija iet caur kaimiņa īpašuma , un šis man stāsta brīnuma lietas ......, javu ,kas paliek pāri no stabu pamatu betonēšanas vienkārši - eskavators izrok bedri un ielej iekšā ......................, pēc tam aizber , labi, ka īpašniekiem samaksā kompensāciju - 1,42 eiro par meža zemi, 0,80 par labības lauku .....

http://www.ast.lv/lat/attistiba/kurzemes_loks/informacija_par_projektu/

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 10 minūtēm , alusbundza teica:

javu ,kas paliek pāri

vairāk par tonnu .....,aptuvens vērtējums 

Link to comment
Share on other sites

8/5/2017 , 19:18, Bruketajs teica:

mans darba devējs arī maksā par manas algas ieskaitīšanu

Normāls darba devējs parasti konkrēti pasaka, ka algu skaitīs tikai uz XX banku. Un punkts.


8/5/2017 , 19:32, alusbundza teica:

javu ,kas paliek pāri no stabu pamatu betonēšanas vienkārši - eskavators izrok bedri un ielej iekšā

Pasaki man lūdzu - ko vēl ar to javu (īstenībā neticu, ka tā ir java, drīzāk betons) darīt? Kur viņu likt?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

normāls darba devējs var darbiniekam maksāt skaidrucī un 2x mēnesī, ja vien darbinieks pats neuzraksta iesniegumu par algas saņemšanu norēķinu kontā un 1x mēnesī :D

 

https://likumi.lv/doc.php?id=26019 Darba likums, 19. nodaļa, 69. un 70. pants :)

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 4 stundām , ivo teica:

Pasaki man lūdzu - ko vēl ar to javu (īstenībā neticu, ka tā ir java, drīzāk betons) darīt? Kur viņu likt?

tur pat blakus dzīvojošais zemnieks būtu vēl kaut ko samaksājis, ja būtu piedāvāts

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , alusbundza teica:

tur pat blakus dzīvojošais zemnieks būtu vēl kaut ko samaksājis, ja būtu piedāvāts

Varbūt, bet ja tas nāktu gaismā, tad attiecīgo darbinieku kārtu pie lielā zvana par uzņēmuma mantas zagšanu un tirgošanu. Nah viņam to vajag...

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...