Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tuubijs

Un esam tur, kur esam… 

IMG_6525.jpeg

p.s. don’t get me wrong, es ar biju pirms tam pilnās burās par Vienotību un tā, bet tas viss cirks ar Rinkiju bija ķirsīts uz tortes.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Veči, pagriežot filmu atpakaļ...

Bija atmoda... un pēc tam "Pārdaugavas" reketieri, atcerieties pei Centrālās stacijas varenā  (da zajebaļi tolerantie geji) j_o_banā krieveļu bandīta Tovanceva purns uz ugunsmūra un tā tālāk. Kaut kas jau toreiz aizgāja ne tā. Bet mēs vēl aizvien pat nespējam atzīt, ka aizgāja ne tā. Ja nespējam atzīt to, tad kā vispār kaut ko labot, mainīt? Nekā!

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Kaut kas jau toreiz aizgāja ne tā. Bet mēs vēl aizvien pat nespējam atzīt, ka aizgāja ne tā.

Neko jau daudz nevajag vairāk, kā paskatīties kritiski vismaz uz savu (vai savu vecāko biedru, radu, draugu) dzīvi šajos 30 gados. Piemēram, mani daudzi vienaudži, it sevišķi vēl tolaik jau kādi vadītāji būdami, biznesu saprata vienīgi kā sava dienesta stāvokļa izmantošanu galvenokārt paša labā. To viņi tālāk saviem bērniem, tā arī iemācīja. Tādi jau nevar neko paliekošu no jauna radīt. Var tikai parazitēt kādā valsts iestādē, vai rietumu firmas filiālē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Jā... mani fascinēja... par upuriem krievijā...

Da pļa... tajā nedavalstī varētu visus ar ugunsmetējiem sadedzināt. Kādu līdzjūtību.

Just now, jacobs teica:

Neko jau daudz nevajag vairāk, kā paskatīties kritiski vismaz uz savu (vai savu vecāko biedru, radu, draugu) dzīvi

Tur jau ir tā problēma, ka mēs navaram kritiski paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

ka mēs navaram kritiski paskatīties.

Kāpēc nē? Es varu. Un ne tikai uz savu dzīvi. Daudz esmu redzējis un varbūt vēl paspēšu pieredzēt? Tikai pats neko vairāk nevaru apkārt izmainīt. Dievs dod, savus darbus vēl spēt godam pabeigt. 

Vēl pat atceros, daudzu izņirgtos A.Šķēles citātus, ka vispirms pašam vajag bikses izgludināt un zobus iztīrīt, pirms citus mācīt. 😉

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Visu cieņu, @jacobs, bet Tavs Andris ir taisni viens no tiem, kas to pašu Vienotību stutē. Rekur velviens izvilkts viģiks no twitter, tas pats AS džeks, ko iemetu pirms tam (ne AS, ne tas džeks nav mans fans, tīri twitter tirzāju cauri un skatos, kur tas draņķis novedīs mani tālāk :D):

 

 

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 1 minūtes , Tuubijs teica:

bet Tavs Andris

Kāds nu mans? Lai gan zināju viņu vēl tajos laikos, kad viņš ticēja, ka daudz ko var jaunajā valstī sakārtot, bet ātri gan vīlās un savu talantu,  enerģiju ieguldīja taustāmākās lietās.🙂

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Visi pie siles esošie sākumā grib sakārtot valsti, bet kad jau tiec pie tās siles, tad… eh, kāda gan kārtošana, ja var bik pamuhļīt un pelnīt vel :) #realitāte

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Bet es atceros, ka vienreiz Emsis savā aizmāršībā aizmirsa zem galda fortfeli ar Aivariņa stipendiju. Tad ļoti cītīgi visiem žurnālistiem stāstīja, ka tie ir viņa ietaupījumi, un viņs gribēja pirkt savai saimniecībai traktoru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Eu, eu, eu!!! Bet reāli tagad sanāk, ka Ainārs, nu tas, kurš šlesers ir vinnējis! Kariņa-Levita režīms pavisam oficiāli tagad ir beidzies :D

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 2 minūtēm , Tuubijs teica:

Visi pie siles esošie

Bet tu pats esi bijis tādai nosacītajai silei tuvumā, vai kādi tavējie zin to virtuvi, ne no nostāstiem?

Varbūt vajadzēja, nevis uz UK aizlaisties, bet Latvijā, ko pašam mēģināt mainīt?

Paņirgt un tenkas izplatīt, jau lielu māku nevajag.😉

 

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Pagasta vecene, kas turēja mūsu pagastu aiz riekstiem, aizpirda uz Saeimu. Zinu, cik daudz paveica pagastā un kā ļaudis to novērtēja, redzu, kā tagad peld pa straumi tur un tās trulās atrunas tagad ar diez ko nepalīdz viņai tikt gan atpakaļ Saeimā, gan atpakaļ pagastā. Bet nu, kā zinam, brīnumi notiek…

Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 25 minūtēm , Tuubijs teica:

Eu, eu, eu!!! Bet reāli tagad sanāk, ka Ainārs, nu tas, kurš šlesers ir vinnējis! Kariņa-Levita režīms pavisam oficiāli tagad ir beidzies :D

Vilis tā saka. :D

https://www.facebook.com/share/v/4BMd3HaxGKJR7h2p/

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Jā, jā, šo jau pamanīju un nespēju beigt smieties, kad šie jau atkal(!) ir vinnējuši sistēmu :D

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 10 minūtēm , Racer teica:

Vilis tā saka. :D

Īstais jau teicējs gan? Nezinu gan kādi spēki dzen manus viennaudžus vēl pa Saeimu muldēt. Nepietiek ar kādu  ''bootforumu'' vai? Rezultāts ta viens, tikai tavas muļķības mazāk kurš izlasa tajā ''muļķu zemē''. Ko tad pats atpakaļ atskrēja?😏

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nu tad, viedais večuk, stāsti jel mums, par ko mums muļķajiem un neprašām balsot nākošās vēlēšanās?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Bet tak ir tādi, kuri uz to Vili pavelkās.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
(labots)
Pirms 14 minūtēm , Tuubijs teica:

balsot nākošās vēlēšanās?

Nepateikšu, bet maniem vienaudžiem es atņemtu vēlēšanu tiesības. Varbūt vienīgi par kapsētu labiekārtošanu tie varētu pārspriest.😀Lai gan arī aizbraucēji, diezin vai dzimtenes pulsu vairāk jūt? Lai gan citos masu portālos tie nereti ir lielākie d-rsēji, kā mums šeit pareizāk jādzīvo.

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nezinu par aizbraucējiem, nelasu un neintresējos, bet par ko, tavuprāt, balsot gan gribētu dzirdēt!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Tuubijs teica:

bet par ko, tavuprāt, balsot

Labs jautājums🤣.

Es piemēram, zinu, par ko nevajag balsot, bet par ko vajag... da vienalga par kuru no tiem, kas nav sarakstā "šitos vajag nošaut par šiem nevajag"

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 18 minūtēm , Tuubijs teica:

par ko, tavuprāt, balsot gan gribētu dzirdēt!

Ko tu, arī es vairāk par to maz interesējos. Lai gan visu partiju virtuves ir līdzīgas. Vai, nu, tolaik tā bija kompartija, vai tagad kāda vienotība. Tad kad, šķiet, 91. gadā, es vienudien parakstīju 700 iesniegumus par izstāšanos no komunistu rindām, savācot tās sarkanās biedra kartes. Man kolēģi teica, tev labi sanāk, taisam augšā jaunu partiju. Es atteicu, ka mana ilggadīgā upurēšanās sabiedrības labā nu ir galā, tagad dzīvošu  tikai savā un profesijas labā.😉

Link to comment
Share on other sites

Racer

Gandrīz no katras partijas varētu sagarabināt dažus sakarīgus cilvēkus un par tiem nobalsot (kā 90-to sākumā), bet šāda sistēma LV politiķiem būtu galīgi neinteresanta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ggg97
pirms 9 stundām , Aigars teica:

es atceros, ka vienreiz Emsis savā aizmāršībā aizmirsa zem galda fortfeli ar Aivariņa stipendiju.

Naratīvs nav daudz mainījies: "Pārtikas un naudas rezervēm jābūt mājās. Saruna ar ekspremjeru Emsi Latvijas gadadienā NATO"

Delfi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

nedaudz vēstures

 

Link to comment
Share on other sites

Athlons

Dzerbudisms - krīze? - iedzeram!...

Link to comment
Share on other sites

Athlons

nu bet vai ta Magone nav slavena?... pat Bootā tagad tiks apspriesta... :D

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, to nevar zināt! Izdomās un neapspriedīs vis!

Link to comment
Share on other sites

M@R$$
Pirms 21 minūtēm , Athlons teica:

nu bet vai ta Magone nav slavena?... pat Bootā tagad tiks apspriesta... :D

Es domāju nedaudz viņas slavas gājienu pabojāja Madars Lasmanis...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Diezgan depresīvajā mediju ikdienā ši kungs ienesa nedaudz dabiskuma, dzīvīguma un gaišuma.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
29.03.2024. , 16:38, M@R$$ teica:

Madars Lasmanis...

Kafijas pauzē tā štukojām.. a bet ja tas kungs būtu pievērsis uzmanību spalvainai vīrieša kājstarpeiai? Vai tad arī tas būtu nepiedienīgi? Un ko par to teiktu lgbt un iekļaujošie pamuļķi? Šie piemēram. Kafijas pauzes beigās nonācām pie secinājuma, ka, kamēr ir tādi kā Madars, kurš drosmīgi pievērš uzmanību sievietes kājai, viss vēl nav zaudēts.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Ja nu tā jezga tika sacelta greizsirdības dēļ?

Link to comment
Share on other sites

jacobs
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

kamēr ir tādi kā Madars

Nu, bet kādreiz iedodot topošajam vecim sievišķīgu puķes vārdu, senči laikam domāja savādāk?☺️

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Laxe

https://www.delfi.lv/kultura/32026447/culturenvironment/120008360/makslinieks-brekte-raisa-nemieru-ar-lieldienu-gatavosanas-performanci-tiktok

 

Degenerāts uzjautrinās un tādi paši aplaudē.

Tik olas nepietiek to pašu izdarīt par Ramadānu/Islamu vai Žīdu festivālu.


Latviešu elitārie pirdienu ostītāji "cargo-culto" Rietumus normāli ar diršanu virsū kristietībai un eiropas kultūrai. :)

Pats protams nesvinu nevienu kristiešu svētku vai festivālu bet ierēkt jautri par to cik cītīgi Goji to mēģina apstāstit mūsdienās pat LV

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Man pilnīgi nospļauties par 2000 gadus (īstenībā, krietni vecāku, pirms 2000 gadiem veiksmīgi pārrakstītu) veco sazvērestību teoriju, bet paldies tiem reliģiskajiem klauniem par divām brīvdienām. Bet nu tas Brekte ir pilnīgs tupaks, tieši tāpat kā lielākā daļa visādu mākslinieku.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...