Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Jurkins
(labots)

Raimi, problēma nav Kariņā! Problēma ir tur, ka mēs - mazākā aktīvākā daļa ar ļoti aktīvu (kas būtu krimināla normālā valstī) darbību un lielākā daļa ar tikpat aktīvu bezdarbību neesam uzcēluši ne tiltu starp austrumiem un rietumiem, ne ziemeļu Šveici, ne (katrs ieraksta variantu, kāds vēl ir bijis), bet esam sapisuši visu ar teritoriālajām reformām, esam sapisuši izglītības sistēmu un vēl visu iespējamo, bet mums nav drosmes atzīt, ka neko neesam uzcēluši, bet visu esam sapisuši. Nu un, ja nav drosmes to atzīt, tad nav nekādu iespēju pat sākt domāt, ka varbūt vajadzētu savādāk. Skaidrs tak, jo mūsu senči gadsimtiem ilgi ir krituši piena kannā un spirinājušies. Kā? Vai tad var savādāk?

Bet nezin kāpēc negribam atcerēties tos dažus gadus, kad varējām savādāk. No 1934. Jā pēc tam bija zināma huiņa...

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
11.04.2024. , 11:53, versatile teica:

Ja uzzina, ka rīt jālido, ok, ņemam privāto. Pavisam normāli būtu, ja mūsu NBS būtu lidmašīnas, kas nav ne Tarragon (maziņas), ne AN-2 (nē, nu jā, ietilpība ok - bet gan jau Rietumeiropas lidostā ar tādu nolaižoties, tiktu izziņota ekoloģiskā katastrofa + līdz Briselei bez uzpildīšanās neaizlidot) - personāla transportēšanai un tad varētu izmantot arī tās.

Embraer šādām vajadzībām ražo labus aparātus .

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

ne ziemeļu Šveici

Bet šlesers tak solija…

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Grossmeister teica:

Embraer šādām vajadzībām ražo labus aparātus .

Vēl labāks aparāts šādām vajadzībām ir Zoom.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Sen atpakaļ lasīju kaut kādu grāmatu par Seno Romu jau norieta laikā, kā tie visi senatori tur ņēmās ar muļķībām (vairāk pisās savā starpā un mainījās ar favorītēm), tagad šķiet, ka apmēram tas pats notiek Briselē.

 

Un, kas attiecas uz LV, tad kārtējo reizi mēģinot noskatīties (sanāk pirmās max 5 min.) kaut kādu toleranto diskusiju (kā pēdējo Raimja ieteikto) ir pilnīgi skaidrs, ka neatgriešanās punkts jau ir aiz muguras. Un nē, nekādas panikas vai tml. Normāla situācija. Gatavojam popkornu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Tuubijs teica:

Savas jaunās ločenes iznomā citiem kamēr paši ar to carp.. kā tur viņu - izmanto.

Vasarā lidoja vairāk arī pirms Gausa. Iznomāšanā nav nekā slikta, 100 lidmašīnas Latvijā ir stipri par daudz, tikai ražotāja piedāvājums atpaliek no pieprasījuma un rodas iztrūkums termiņos. Šobrīd nav saņemta pat puse.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
(labots)

Tad huļiš baltikam vajag 100+ lidmašīnas, ja noma cena citiem (par jaunajām baltika) versus lidmašīnas cena vispār ir kosmoss?! Ilgtermiņš?! Iespējams, bet cik tā kompānija jau ir izsūkusi no valsts un cik atmaksājusi? Galu galā - kāda vel nacionālā avio ”kompānija”, ja visi tiek šturmēti ar to carpu?! :D

 

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, Tuubijs teica:

Tad huļiš baltikam vajag 100+ lidmašīnas

Paparasi šito CoPilotam vai GPT4.🤣

 

Es arī nekad neesmu sapratis, nafig man vaiadzīgs AirBaltic, nafig man Liepājas metalurgs, nafig man Parex banka...

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Es no tā čata baidos, šejieniešu daiļdiršana viņam ir pastaiga pa parku.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nu, indiāņi no televizora esot baidījušies.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Pirms nedēļas pastaigājos pa mežu un tur uz viena baļķa bija uzraksti, kas apsaukāja Kariņu un Levitu. Droši vien diezgan seni. Jau varākus gadus FB novēroju profesionāli veidotas mārketinga kampaņas, kuru mērķis bija šos kungus pataisīt par idiotiem. Par pamatu parasti tika ņemti viņu kā ārzemnieku neveiklie izteicieni. Skaidrs, ka to visu finansēja viņu politiskie konkurenti. Pēc vēlēšanām uzreiz parādījās raksti, ka tauta atkal uzkāpa uz tā paša grābekļa. Skaidrs, ka konkurenti negulēja un tika dots uzdevums pret Kariņu kaut ko izrakt. Un viņiem tas izdevās.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 12 minūtēm , Tuubijs teica:

Tad huļiš baltikam vajag 100+ lidmašīnas

Vaitad nebij runa ka Rīgā viņas arī apkalpo?

Iespējams ar mazāk lidmašinām nav rentabli uzturēt kautkadu servisa līmeni un būtu jalidina viņas kur citus skrūvēt.

Plus ganjau atlaides no Airbusa, ja pērk vairāk.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Aigars teica:

uz viena baļķa bija uzraksti, kas apsaukāja Kariņu un Levitu

@Aigars, nedomāju, ka uzraksti uz baļķiem bija sazvērestību teoriju sekas. Katru dienu pārliecinos, ka cilvēks-parastais ir tik debīls radījums, ka jebkurš Madagaskaras lemurs varētu iedot foru kādus pāris miljonus gadu.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Aizvakar pa nakti biju lidostā, sagaidīt cilvēkus. Tā nu gaidot uzmetu aci uz ienākošajiem - no knapiem padsmit reisiem uz visu dienu(!!!) 4 bija turku reisi, viens ryanair, kkāds noname čārters, viena īslande un pārējie baltiki, kas bija dalīti ar citām kompānijām, tobiš tāds British Airways vietējās Londonas pabiras veda ar baltiku nevis saviem airbusiem.

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 36 minūtēm , Jurkins teica:

Vēl labāks aparāts šādām vajadzībām ir Zoom.

Nu ja mērķis ir ievilkt ķeksīti pie "papļāpājām", tad jā, varbūt.

 

Man pēdējās pāris nedēļas sanāk tā pavairāk caur MS Teams pastrādāt. Nu apmēram tā, ka kādos pl.10 sākam, kaut kad vakarā beidzam. Pa vidu kaut kādas nelielas atslodzes pauzes. Mērķis nav vienkārši atsēdēt to laiku, bet kārtīgi pastrādāt. Jāatzīst, ka klātienē komunikācija tomēr sanāk vieglāka, kvalitatīvāka, saprotamāka.

 

Tādiem regulāriem pusstundu-stundu gariem meetingiem, kur mērķis ir tīri atskaitīties par padarīto, uzklausīt citu atskaites un atrisināt kaut kādus sīkumus - jā, tādiem mērķiem pietiek ar Zoom, Skype, MS Teams utt. Bet gribētos ticēt, ka to klātienes tikšanos mērķi tomēr bija nopietnāki.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

ka to klātienes tikšanos mērķi tomēr bija nopietnāki.

Visticamāk, tas tāda skaista teorija. Kas tad šiem vajag, viens otram pie gurna augšdaļas maigi pieskarties?

 

Bet, @binary, vēlreiz! Da pofig tas Kariņš. Problēma ir sistēmā.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

nedomāju, ka uzraksti uz baļķiem bija sazvērestību teoriju sekas.

Es piemēram tik labi nepārzinu politisko virtuvi, lai spriestu par K&L. Varbūt tā ir taisnība. Es tikai novēroju FB kampaņas, kuru mērķis bija veidot noteiktu sabiedrības viedokli. Neskatoties uz to, vēlēšanās tas neuzvarēja.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vipār ja paskatās kam tādas lidmašinas ir, tad AirBaltiks ir ar lielāko avioparku Eiropā.

Ja kādam vajag tādu lidmašinu, tad citur kā pie AirBaltika jau viņu nemaz arī nav kur ņemt. Tāka nav brīnums ka izīrē.

 

c79p4dhnftkvc702s3190yd107xlmm2.png

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Es arī nepārzinu politisko virtuvi. Bet, ja cilvēks, kurš savam auto ir nopircis speciālos magnētus, kurus jāliek uz degvielas trubām, un satraucas, ka virs LV sen čemtreili nav bijuši, kaut ko muld par Kariņu, tad... bez komentāriem

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Andri, kāpēc aiztikt to, kas darbojas, ja var iepirkt uz valsts rēķina pa skaistu naudu kko jaunu un nelikties ne zinis, ja kaut kas nesanāk?! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Pēkšņi pamuļķis esi palicis?! Tu esi te viens no retajiem, kas met visādas, tavuprāt, ailes ar visādiem pētījumiem pretrunīgiem principiem, ko saka Tev kompanjoni. Arī šoreiz Tev tiks atļauts darīt to pašu un neblāmēties tur, kur Tev nav nekādas sajējgas, tik cik prasti cipari no interneta.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu un! Nafiga man (kā LV pilsonim) tādu AirBaltic? Lai lepnumu izjustu?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Ha-ha. No tās kuiņas vajadzēja atbrīvoties jau 30 gadus atpakaļ.

 

Interesanti, vai tad efektīvie nemāca, ka valstij ar piznesu nav jānodarbojas? Jeb, ja var kaut ko noblēdīt, tad vajag?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu es tak saku, lai kotējas biržā, piesaista līdzekļus, atdod parādus un visi būs laimīgi 😂

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nu jv, kur viens no as cieši, jo cieši, roku tur uz siles, šito bīda jau labu laiciņu. Arī Lucavsalai jau kājas aug no vienas puses. Bet ko nu es - kārtojot kārtējo kategoriju priekš koplietošanas ceļiem Andrim tika stāstīts, ka nekas dzīvē nenotiek tā, kā tas ir rakstīts internetā, bet nē, uzdtāj maita, redz likumu zin :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

Andris - jā!

Nu tas jau bija domāts viņam.😉

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nu es tad to sapratu, bet kā vēsta vēsture…

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Tuubijs teica:

ja noma cena citiem (par jaunajām baltika) versus lidmašīnas cena vispār ir kosmoss?!

Es saprotu ka viņas būvētas no jauniem materiāliem un ir vieglākas, patērē mazāk degvielas un ir mazāk izmešu. Lidojuma izmaksas ir zemākas.

Link to comment
Share on other sites

Cik var saprast Air Baltic izīrē jau vairāk lidmašīnu nekā īrē.

 

Lufthansa in Northern summer 2024 schedules various Airbus A220-300 aircraft service on intra-European routes, operated by airBaltic. The A220 aircraft is scheduled to operate following routes between 31MAR24 and 26OCT24.

Munich – Alicante
Munich – Asturias
Munich – Barcelona
Munich – Bergen
Munich – Bilbao
Munich – Bordeaux
Munich – Budapest
Munich – Cologne
Munich – Copenhagen
Munich – Edinburgh
Munich – Helsinki
Munich – Lyon
Munich – Nantes
Munich – Nice
Munich – Oslo
Munich – Tallinn

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Citskovskis par Kariņu: likums ļauj komandējumam īrēt kaut villu ar baseinu, jālieto veselais saprāts.

🤣

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Izskatās, ka ierēdņi dos pretī. Ierēdņi laikam tiek uzskatīti par Vienotības elektorātu, sitāda atbildības novelšana, pamatota vai ne, ierēdņiem nepatiks un tie pāries pie kā? A/Paristiem? Progresīvajiem?

 

Tas tev nav pateikt ministrei no citas partijas, lai neīd un ķeras pie darba un savējam ar valdības lemumu piešķirt kārtīgu finansējumu staidzamāko jautājumu rsināšanai! Te ir aizskarti IERĒDŅI!

 

Labi izskatījās raidījuma vadītajas centieni ierēdnim sajaukt pātarus ar jautājumiem, ko tad šis nav aizrādījis ministru prezidentam, ko, ka varbūt tie tēriņi ir par lielu?!

 

Tātad, ierēdņu kontingenta kā vēlētaju masas pārdale. Ir, nav?

--------------

Bet jautājums ir cits - kā tie gudrie un atbildīgie ir sataisījuši tādu pārvaldi, kas taisa sūdus daudz leielākā mērogā?

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...