Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

M_J
pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Tak viss kopā, attieksme pret asbeztu tik nianse, pret visu pārējo tāda pati.

Tādi esam. Pats jau arī tās flīzes nevis godīgi saliki pareizajos dārgajos maisos, bet tā postpadomiski tiki no tām vaļā. Bet ja nu viņās tomēr bija asbests?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

https://www.delfi.lv/161/criminal/56400996/abi-krievijas-pilsoni-kuri-bija-agresivi-pie-vestniecibas-sanemusi-administrativos-sodus

 

Interesanti, kāpēc viņu uzturēšanās atļaujas palika derīgas. Un interesanti, kas izsniedza un uz kāda pamata tās uzturēšanās atļaujas. Johaidī, nu vai tiešām mūsu drošības iestādēm nav olu? Jeb visur, vienmēr un visu izrullē advokāti?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 38 minūtēm , M_J teica:

Pats jau arī tās flīzes nevis godīgi saliki pareizajos dārgajos maisos

Mazos daudzumos drīkst mest miskastē.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Mazos daudzumos drīkst mest miskastē.

Mazi vēzīši nav vēzīši :haha:.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mõbijs
pirms 11 stundām , M_J teica:

Interesanti, kas no tā, ko pašlaik pieņem par labu un pareizu esam, pec 30 gadiem tiks pasludināts par vislielāko debīlismu.

Selfijus.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mõbijs
pirms 10 stundām , versatile teica:

Džkekiem, kas izdomāja svina piedevu degvielai, jau nu ar vajadzēja dadomāties, ka bez sekām tas nebūs. A nedadomājās. TIk miljardus nopelnīja. Un ar visu to, mazā aviācija joprojām lido ar svina degvielu...

Es tev piedāvāju savu versiju par svinu un vēžveidīgo klātbūtni letiņu organismā - padomju laikā liktās plombes zobos. No svina.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 9 minūtēm , Mõbijs teica:

No svina.

Da Tu ko!!! No kāda svina? No dzīvsudraba(šinī brīdī indigo bērnam sākas nekontrolējama panikas lēkme) amalgamas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Laxe
14.03.2024. , 16:52, Jurkins teica:

Mēs no viņiem daudz varētu pamācīties, kā jābūvē savu valsti. Jo, kad notiek kuiņa un tiek izsludināta mobilizācija, tad 100 štuku vietā pirmajās dienās atnāk 130. Un politiķu, uzņēmēju, augstu militārpersonu bērni ir nevis mažori, bet ir pirmajā līnijā kopā ar visiem citiem.

 

Klauns jau aizmirsis ka pirmajā dienā lielākā daļa vienību ateicās karot pret hamas un kā izvairijās no mobilizācijas cilvēki.

Klauns jau aizmirsis kā prezidenta bērni pa taisno lidmašīnā un tusējās floridā kamēr nācija karo

https://www.thejc.com/news/usa/netanyahus-son-criticised-for-living-in-luxury-florida-apartment-while-israel-is-at-war-mcyu8c2t

 

Bet jā es tev piekrītu mums vajag macīties no Izraēlas kā uzdzīvot uz Amerikāņu nodokļu maksātāju rēķina

UN kā manipulēt mēdijus lai klauni kā tu ticētu twītīem un muļķībām no 2014 pagriestām kā viņš karoja tagad -

 

HHahahhaha

Link to comment
Share on other sites

e = d

Šīfera sakarā. Bilde no Popular Mechanics 60-to gadu numura. Daudziem rednekiem tie laiki skaitās vecie labie. 

IMG_0520.jpeg

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 21 minūtēm , Laxe teica:

Klauns jau aizmirsis ka pirmajā dienā lielākā daļa vienību ateicās karot pret hamas

Iedosi kādu linku palasīt ?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tūlīt šis nolūgsies allāhu, sabučos palestīnas karogu un ies meklēt linkus.

Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 7 stundām , M@R$$ teica:

Aivars

nožēlojami...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Racer

Āža kāja izlien...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

Zinu, ka daudzus kaitina abi šie personāži. 🤣 Nu tā ir viņu problēma. Pārcietīs. A bet, ja nepārcietīs, vēl labāk.

Parakstos zem katra vārda.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Man ir patiess prieks par Maskavā nošautajiem krievijas pilsoņiem. Nekā personīga.

 

Pļa, kā visa varenā liberālā pasaule izsaka līdzjūtību. Kretīni. Vispareizākais risinājums šai pasaulei būtu jauns kovida paveids ar 120% mirstību.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

image.png.6c09405b0b465efe51afaf1d04bc324f.png

 

Nu ko! 3. pasaules karš? 😉 Oficiāli?

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edis7
pirms 9 stundām , Jurkins teica:

Zinu, ka daudzus kaitina abi šie personāži.

šIe abi personāži katrā ziņā nav dumji, bet ir dumji ir viņu dialogā veikt salīdzinājumus ar pasaules vēsturē bijušajām impērijām,klasificēt vēsturisko karu tipus un pretstatā stādīt kremļa orku vadoni. Tas orku kgbšņiks ar visām metodēm rīkosies lai saglabātu savu troni. Sākumā lai sevi leģitimizētu pie varas šis veica "Rjazaņas cukura" operāciju. Tak vatņiki uz to propogandu uzķērās. Tālāk Beslana, NordOst, nah ko mainīt, ja shēma strādā? Tādēļ man nav saprotams šo orku glorificēt  no abiem personāžiem pasniedzot kā pretstatu impēriju karos? Tas sūc tiks nolikvidēts no paša padoto orku loka.        

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , Edis7 teica:

bet ir dumji ir viņu dialogā veikt salīdzinājumus ar pasaules vēsturē bijušajām impērijām,klasificēt vēsturisko karu tipus un pretstatā stādīt kremļa orku vadoni.

Tas nozīmē, ka Tu neko nesaprati 😉.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
(labots)
pirms 11 stundām , Jurkins teica:

image.png.6c09405b0b465efe51afaf1d04bc324f.png

 

Nu ko! 3. pasaules karš? 😉 Oficiāli?

Iemet te, ja ieraudzīsi to uzrunu. Nez ko ta murgos, sūtīs uz Afganistānu atkal zoļļus, lai pa kalniem islamistus ķersta?

 

 

FB_IMG_1711187868862.jpg

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 18 stundām , Jurkins teica:

Man ir patiess prieks par Maskavā nošautajiem krievijas pilsoņiem. Nekā personīga.

Tu esi ļoti asinkārs - tavs patiesais  prieks tomēr ir personīgs .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 7 stundām , Gestapo teica:

Iemet te, ja ieraudzīsi to uzrunu.

Speciāli nemeklēju, TG kanālos ir izgriezumi no tās runas. Nav vērts ne klausīties, ne te mest iekšā.

Tagad varēs bez "sirdapziņas pārmetumiem" izsludināt nākamo mobilizāciju (kas arī bija mērķis, viens no), droši vien, notiks "speciālās operācijas" mērķu pārskatīšana (ņebeņzja tak no ANO tribīnes tikko paziņoja, ka Ukrainas demitilarizācija esot sasniegta, jo to ieroču, kas bija, vairs nav🤣), vstavaj strana ogromnaja...

Man nav žēl neviena krievijas pilsoņa, ne bērnu, ne sieviešu, ne sirmgalvju, kā parasti saka. Tāpēc, ka viņi (ar maziem izņēmumiem) nohavos šito putina huiņu un ies "pēdējā, izšķirošajā" cīņā. Tendences mēs redzēsim ļoti ātri.

Jau vaina tiek novelta uz Ukrainu, NATO u.t.t., tie čmoriki bijuši tikai izpildītāji.

 

Rosgvardija esot stundu+ braukusi uz notikuma vietu, pēc tam "teroristi" tā vēsi aizbrauca 300+ km no maskavas. Kad redzēju pirmo video filmētu no, laikam, otrā stāva, kur redzami divi šāvēji, padomāju, ka "speciālās operācijas veterāniem" jumts aizbraucis. Par igila tēmu smējos jau uzreiz. Pārāk labi zināja, kur, ko aizdedzināt.

 

Link to comment
Share on other sites

binary

Jurkinam "pareizajā" topikā bans? It kā tak tie notikumi neattiecas uz dzīvi Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu lab, sorry, tas bija par "kaut ko no tā".

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

tak tie notikumi neattiecas uz dzīvi Latvijā

par šo gan nebūtu 100% pārliecināts. Būtu labi, ja nekādi neattiektos tuvākajā un tālākajā nākotne.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Nu bez krieva vēlētājiem viņiem izredzes tuvu nullei. Stress saprotams 😀

Link to comment
Share on other sites

base7

Tie, kuri dosies šajās dienās uz randiņiem, atcerieties,

Ja meitene dod puisim divas olas, tas nozīmē - tu man nepatīc; ja trīs - diezin kas no tevis nav, bet es padomāšu; ja četras - patikt nepatīc, bet tu esi bagāts, tāpēc es tev piederēšu; ja piecas - jau sen uz tevi gaidu, nāc, ņem!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Racer

Tev gan raiba pieredze bijusi...🙄

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

base7

Es šajos jautājumos pudu sāls esmu apēdis.

Link to comment
Share on other sites

Aigars
pirms 4 stundām , Stasss teica:

Nu bez krieva vēlētājiem viņiem izredzes tuvu nullei.

Viņi zaudēja vēlēšanas, jo nosodīja Krievijas agresiju. Uzvarēja tie, kas locījas kā zuši, lai tik neatbildētu.

Kariņš demisionēja. Jums neliekas, ka visa tā jezga ap Kariņu sākās, jo viņš bija viens no kandidatiem uz NATO generālsekretāra amatu. Ņemot vērā, ka pat rietumvalstis ir pilnas ar krievu aģentiem, tad par Latviju nav jāšaubās. Pašlaik krievi spēlē uz visu banku un izmanto visas iespējas. Pat pāvests pilda krievu intereses.

 

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Nezinu gan, Aigar, kurš, izņemot viņu pašu, Kariņu redzēja kā jauno NATO ģenerālsekretāru?🙂

Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 1 stundas , Aigars teica:

Jums neliekas, ka visa tā jezga ap Kariņu sākās, jo viņš bija viens no kandidatiem uz NATO generālsekretāra amatu.

Es ceru tas bija sarkasms?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Aigars teica:

Kariņš demisionēja.

lēnā aizdedze, sen vajadzēja aizvākties, NATO ģenērālsekretārs ?, smieklīgi ....., un Sprūdu ar vajadzētu no amata noņemt 

Link to comment
Share on other sites

e = d

Visdrīzākais tā arī ir. Konkurenti uz NATO krēslu saprata, ka godīgā ceļā pret Kariņu viņiem nav variantu un noraka viņu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Bet īstenībā... nu tā kaut kā... kolēģis šodien priecājas - re, tas stulbais Kariņš novācās. Es šim jautāju - labi, klāj vaļā, ko Tu redzi vietā (nē, nē, absolūti nevelku uz to, ka kāds ir neaizvietojams 😉). Atbilde - da visi viņi tur piterasi. Nu vot... nu tādi esam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Pēc daudzu domām Aivariņš gan nav piterass.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...