Jump to content

Nokia telefonu atdzimšana


Recommended Posts

Vispār pameklēju kādā veidā  Microsoft Windows 10  darbosies uz arm.

intresanti ir ,ka arm aplikācijas darbosies tikai x86 modē,jo 64 bitu modē  būtu daudz reiz lēnākas par intel  un operētājsistēma virtuāli  darīs to darbu ,ko dara intel procesori   utt......

http://www.extremetech.com/computing/148841-how-to-run-normal-x86-windows-apps-on-your-windows-rt-tablet

http://arstechnica.com/information-technology/2016/11/x86-emulation-rumored-to-be-coming-to-windows-for-arm-in-late-2017/

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Telefonspaidītājiem pat pakakāt nav laika...... http://apollo.tvnet...._medium=newsbox

Ja izlasīji to rakstu, tur nepavisam nav stāsts par telefona spaidīšanu. 


 

 

Nokia uztaisīja daudzas revolūcijas

Nu un? Uz veciem lauriem ilgi nepagulēsi. Šodien situācija ir kardināli mainījusies. 

Link to comment
Share on other sites

 

Nokia zīmola īpašnieki HMD Global und FIH Mobile paziņojuši par pirmo izlaisto tālruņa modeli Nokia 150. Tas ir Foxconn rūpnīcā montēts "runājamais" tālrunis par aptuveno cenu 32 EUR (ar PVN). Lielākais pluss modelim ir superilgais gaidstāves laiks, kas ir 1 mēnesis. Runāt bez lādēšanas var 22 stundas. Displeja izšķirtspēja 320x240 liekas nepieklājīgi maza, bet arī ekrāniņš ir tikai 2.4 collas liels. Sistēmu pārvalda vienkāršs ARM procesors.

 

Aizmugurē ir VGA kamera ar LED zibspuldzi, kuru var lietot kā lukturīti. Ir radio un mūzikas atskaņotājs, var ielikt microSD atmiņas karti līdz 32 GB. Vaļas brīžiem iebūvētas dažas vienkāršas spēlītes. Interneta nav, pieejamas tikai sarunas un SMS funkcija. Nokia korpuss izgatavots no ļoti izturīga augstvērtīga polikarbonāta. Baterijas ietilpība 1020 mAh, biezums 13.5 mm, svars 81 grams. Modelis tirgū nonāks 2017. gada sākumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

normāls telefons sīkajiem :D ar mūziku un lukturīti, ietilpīgu bateriju un bez interneta :D

Link to comment
Share on other sites

tak tepat bija vesela kaudze, kas raudāja, ka ilgojoties pēc tiešī šāda tipa teleponiem, rekur būs, lai ķer ciet un staigā ar smaidu līdz ausīm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Var jau smieties par jauno Nokia telefonu, bet kā telefons zvanīšanai tas iekabinās teju visiem mūsdienu smārtfouniem. Nevajag domāt, ka tas der tikai maziem bērniem, kuri nesaprot internetu lietot. Ir ļoti daudz cilvēku, kuri telefonu lieto tikai zvanīšanai. Un vēl, paskatieties darbavietās, darba telefoni, kur jāatbild uz klientu zvaniem, cik esmu novērojis, visur tādām vajadzībām podziņnieks, tam baterija izturēs, tas nebūs tik trausls... Un priekš kam tādā vietā smārtu? Lai darbinieks pa feisbuku ložņātu darba laikā?

Link to comment
Share on other sites

visur, kur esmu novērojis darba vajadzībām podziņnieku, blakus stāv darbinieka viedtelefons. ļoti bieži ar atvērtu facebook :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un priekš kam tādā vietā smārtu? Lai darbinieks pa feisbuku ložņātu darba laikā?

 

tāpēc ir muļķīgi likt ierobežojumus darba netam, jo katram +/- ir smarts ar iespēju ložņāt netā.. un tas ir tikai normāli, protams, darbs nedrīkst ciest, bet ierobežot ir vairāk kā muļķīgi.

Link to comment
Share on other sites

 Visādas situācijas. Par darba neta ierobežošanu. Viens mans radinieks strādā darbā, kur nets darba datoros ir pamatīgi apgraizīts. Drošībai. Gan jau zināja, kāpēc jātērējas tādam pasākumam (neta apgraizīšanai), acīmredzot bija nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Parādījušās ziņas par vēl oficiāli neizsludinātiem jaunajiem Nokia viedtālruņiem.

http://www.gsmarena.com/nokia_e1_leaked_specs_and_release_details-news-22594.php

gsmarena izlikusi sagaidāmo E1 specifikāciju http://www.gsmarena.com/nokia_e1-8513.php

Ja var spriest pēc meklēšanas rezultātu daudzuma googlē, ierakstot meklētājā Nokia E1, interese par šo ir liela. https://www.google.lv/#q=Nokia+E1

Link to comment
Share on other sites

Sen senos laikos bija dilema ko pirkt 3310 vai stūra dīvānu? Dīvāns laukos vēl tagad rullē!

Link to comment
Share on other sites

Arī Nokia sāk ražot lāpstas. Skumji. Būtu ar 4, nu max 4,5" displeju, varētu pat paņemt, bet 5,2  - nu nē.

Link to comment
Share on other sites

tas E1 pēc parametriem prasts vidusmēra ķīnietis. laikam orientēts un nostaļģijas māktiem pamuļķiem, kas pirks dēļ bļembas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

laikam orientēts un nostaļģijas māktiem pamuļķiem, kas pirks dēļ bļembas.

Lūk, lūk. Te arī var nostrādāt Nokia bļemba. Tādu «pamuļķu» daudzums globāli gan jau ir ievērojams. Un prasts vidusmērs, domāju, ir lielāks kumoss, kā flagmaņi.

Link to comment
Share on other sites

arī tagad ir dilemma - pirkt Iphone 7 vai Nokia Sirocco!

Gadījumā Nokia vietā nebija domāts VW? 

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Gadījumā Nokia vietā nebija domāts VW? 
Ieguglē, ir tāds, bet VW ir sCirocco 
Link to comment
Share on other sites

Man kādreiz 4" likās milzīgs.. tad 4.7", nu jau 5.2" neliekas nekas liels

Link to comment
Share on other sites

Ķīnieši ir praktiska nācija, pa $250 uz vietas var dabūt labāku aparātu. SD 430 drusku par īsu priekš FullHD.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak vienalga, vai riekstus skaldīt, vai bāzt d...sā. Fanbojiem, ka tik virsū uzrakstīts Nokia. Par to šis stāsts. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Fanbojiem, ka tik virsū uzrakstīts Nokia. Par to šis stāsts. :sarkasms:
A ko, labāk pirkt Samsungu pa 800e vai apple pa 1000e?
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka nav labāk. Nē, es neko nesaku, ja kādam patīk tā darīt (pirkt telefonus par ­­1000), nekas nepareizs tur nav. Zini, kā ir. Ja gribās, tad jāpērk, ta vienalga, vai pa 800, vai pa 1000...

Gan jau tiem pašiem Samsung ir telefoni Nokia 6 cenā, gana labi lietošanai, gan jau zvanīšana ar tādiem neko savādāka kā zvanīšana no tūkstošvērtiem aifoniem.

Tas mans komentārs bija kā atbilde biedra e = d komentāram. Es izlasīju ziņu, ka Nokia 6 pirmo piegādes partiju ķīnieši izpirka minūtes laikā, tas tā parāda, ka fanboju dahrena tam Nokia, a biedrs e = d sāka stāstīt par riekstu dauzīšanu ar Nokia 6. Godīgi pateikšu, nav man bijis neviens tačsmārtfons, galīgi neorientējos, kurš labs, kurš slikts, kurš derīgs riekstu dauzīšanai... Man viņi visi vienādi šķiet... Es tik par to, ka fanboji šodien izķēra to modeli. :)

Link to comment
Share on other sites

Ķīnieši izķēra, lai varētu nokopēt. Aber kopētgribētāju tur daudz. :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Gribēju ielkt plusiņu e = d komentāram, nesanāca, pārsniegts dienas limits.

+1

Tagad es vairs nebrīnos, kāpēc to telefonu 1 minūtē izpirka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ļaudis izslāpuši pēc īstiem telefoniem.

Varētu precizēt, kuri ir tie ļaudis? Daži varbūt izslāpuši arī pēc vecā labā telefona ar vadu un ciparu ripu?   :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Ir daudz situāciju, kur telefons zvanīšanai vajadzīgs, tikai zvanīšanai. Mans viens korišs, darbā zvanīšanas daudz, darbam lieto podziņnieku, ir viņam arī smārtfons, bet darbam podziņnieks. Taisnība par penžiem, vairumam viņu nafig nevajag nekādas smārtfonu iespējas, a penžu daudz, ļoti daudz.

Arī spilgtā saules gaismā Nokia 3310 melnbaltais ekrāns būs vieglāk lasāms.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...