Jump to content

Nokia telefonu atdzimšana


Recommended Posts

INTRASERVERNET

Smii, Perfect Tube, My Tube, Metro Tube utt. Izveelies kaadu tik veelies. Digitaizeris nu tas vairaak ir no taa ka beerns dauza telefonu utml, nevis sisteemas vaina. Izbeidz staastiit to ko tu nezini un izskataas ka neesi lietojis. To nu gan vajadzeeja zinaat ka microsoft.com majas lapa ierakstot programmu dropbox vai vienalga kas paradis vai ir pieejama vai nav. Un jaa paldies dievam ka pokemon go nav uz WP. Bet vismaz uz jaunaakajiem augstaa gala WP ir Continuum, kas ir 100% noderiigaaks par Pokemon Go.

Labots - Rizla
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, tiešām beidzot ir dropbox. Nepagāja ne 5 gadi :D

Protams, anal tube :D visi tie aizvietotāji ir neiedomājami, nelietojami mēsli. Tas pats par tiem sākotnējiem kreisajiem dropbox klientiem ir sakāms.

Da labi, negribu yo mēslu vairs aiztikt ne domāt par viņu. Atā, dzīvojiet vien savās ilūzijās, ka tas sprāgoņa augšāmcelsies.

Link to comment
Share on other sites

Ekrāna raustīšanās tiešām pastāv un tas ir windows kasjaks. Ja būtu noskaņots nolikt wp, tad es varētu pierakstīt puslapu ar mīnusiem, kas kaitina un citreiz traucē ikdienas lietošanai. Bet nu vēl jau nē. Palietos un cerēs, ka paliks labāk. Bet ja nē, tad paķers telefonu ar citu os.

 

Youtubei pats labākais Tube cast, manuprāt. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Smii beidz nu tieshi izsakoties p*rst. Man personigi uz WP youtube programmas ir daudz labakas par iOS un google. Nav reklaamu, var lejupladet jebkuru video, bet paareejais viss ir taapat kaa uz iOS vai Android un kads UI labak patiik to arii lieto.

Labots - Rizla
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Attiecībā uz lumia 920 tā telefona pluss ir tas, ka viņš elementāri jaucās ārā un arī detaļas viņam maksā kapeikas. Var mest zemē droši, jo ekrāna sendvičs lētāks par oriģinālo bumperi.

Bet visādi citādi ir jūtama no Nokia pārņemtā tradicionālā nospļaušanās par lietotāju un legacy devaisu supportu. Cik saprotu M$ to visu telefonu padarīšanu atkal grasās klapēt ciet?

Link to comment
Share on other sites

Smii, tiešām, beidz pīpēt to ko pīpē. Kādreiz likies kaut cik sakarīgs, tagad pilnīgu tuftu dzen :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.thurrott.com/mobile/windows-phone/81484/microsoft-discusses-limited-future-windows-10-mobile

Un nevajag nolaisties līdz personīgiem apvainojumiem, tas ir tikai štruntīgs telefons. Un tāpēc ka viņš ir štruntīgs, neviens viņu nepērk. Ja nebūtu štruntīgs pirktu.

 

 

Gluži tāpat nepērk simbiāņus un blakberijus.

 

statistic_id266136_global-market-share-h

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Smii, labāk ieliec datus par periodu, kad windows uz teleponiem nebija - noteikti būs Tev patīkamāks grafiks :)

Link to comment
Share on other sites

Un tā kā neviens viņu nepērk, nav cerības, ka kāds developers viņam rakstīs softu. Savukārt tie, kas būs uzrakstījuši, redzot kā lietotāju skaits mazinās, diez vai labos bagus un taisīs updeitus. Un tā tas viss grims purvā, līdz M$ aizklapēs to bodīti ciet.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Manas noteikti neaizskara, bet viens ir komenteet par to ko zin un otrs ir komenteet par to ko nezin. Tas ka viena tante teica tas neatspoguljo realo situaaciju. Lai gan tirgus dalja nav liela, bet tas nenoziimee ka WP ir suuds.

Par to vai klapees ciet es gan pastriideetos. Vismaz Redstone 3 atjauninaajums vareetu diezgan izgriezt pogas iOS un Android. Microsoft attiista sisteemu ievieshot UWP, kas developerim padara visu vienkaarshaak.

Link to comment
Share on other sites

image1.png

 

 

Datus par 2016 neatradu. Šis ir līdz 2015 beigām, iepriekšējais bija Q3. Pērnā gada beigās salīdzinot ar Q3 M$ ir kritums, kurš absolūtos skaitļos droši vien ir dramatisks.

 

Es gribētu teikt, ka tirgus daļas tur vienkārši nav. Neeksistē. Un kopš izlaišanas brīža tā tirgus daļa ir tikai un vienīgi ir mazinājusies, ar neeeelielu comeback parodiju 2013. gadā.

 

Kā jums pašiem šķiet, kādēļ šos telefonus neviens izņemot jūs nepērk?


Mans skaidrojums - cilvēks šo trubu vienreiz nopērk. Un tad saprot ka viņam viņu nevajag. Un arī neiesaka viņu nevienam pirkt. Un kā nākamo izvēlas vai nu iOs vai android, pie kā arī paliek.

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Telefonu OS, tas ir viens stāsts. Telefonu ražotājs, vai precīzāk brends, mūsu gadījumā Nokia, tas ir nedaudz cits stāsts. Nokia solās Androīdtelefonus taisīt. Bet pats galvenais, Nokia taisīs dumjos telefonus. Nav mobilo telefonu tirgus tikai vieni vienīgi viedtelefonu flagmaņi (aifoni, galaksiji s7, lūmija deviņsimtie), milzīgs daudzums ļaužu lieto dumbfonus, globāli ļoti daudz, procentuāli. Varētu būt, ka pieslēdzoties Nokijai, šajā lauciņā attīstība notiksies...

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet dumjtelefonu segmentā nokia nav vienīgais ražotājs. Tur ir arī kaudze ķīniešu par 10$ un lētāk . Un tur ir milzīga konkurence ar veciem un refurbishotiem telefoniem. Jā, un tur ir arī samsungs, kas šobrīd vispār ir hegemons mobilo sakaru aparātu ziņā. Turklāt viņš ir viens no retajiem neApple ražotājiem, kas, vismaz līdz Note 7 feilam, spēja arī ko nopelnīt. Tas pats krutais smukais HTC knapi velk dzīvību.

 

 

Ja nokia sāk cept androidus (droši vien, ka ķīnā, jo Ms somu rūpnīcas aizklapēja) tad viņai būs jācīnās ne tikai ar Apple un Samsung, bet arī ar visiem sūda meizu un citu ķīnīzeru šņagu, kas pēdējā laikā sākuši štancēt tīri kvalitatīvus un lētus aparātus. Es nedomāju, ka bute spēj izdzīvot haizivju dīķī.


Savukārt, ja runājam par WP, tad tur vienkārši nekā nebūs. Vismaz tādā veidolā, kā tas redzams šobrīd, noteikti nē. You can not ride a dead horse.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Tak lai cīnās. Nav man žēl Nokijas, ka tai būs grūti cīnīties.

Taisnība tev, ka lietošanā ir milzīgs daudzums veco labo dumjtelefonu, kas vēl ilgi darbosies. Arī man sataupīti daži, neiztērēsies vairākus gadus. Lētos ķīniešu par 10 dolāriem negribu. Ja parādīsies jauni, kvalitatīvi, tad gan tādus pirktu, citādi nav uz doto brīdi piedāvājumā nekā tik sakarīga, kā bija kādreiz.

Link to comment
Share on other sites

Man ir labs salīdzinājums. Atcerieties, kad draugiem.lv savos ziedu laikos izdomāja taisīt ss.lv konkurentu? Sākumā viņi gribēja ss.lv nopirkt par septiņciparu skaitli. Puikas pasmējās un teica, lai nemāžojas, viņi tik daudz nopelnīšot 5 gados paši. Tad draugiem.lv izdomāja taisīt zip.lv. Un apkakājās. Jo tu nevari tā vienkārši ieiet tirgū un bez laba piedāvājuma to tirgu pievākt, ja tur sēž dominējošs, bagāts monopolists. Tev ir jāpiedāvā kaut kas neredzēts. Kaut kas līdzīgs tam, ko Apple piedāvāja 2007. gadā,  kad visiem atkārās žoklis. Vai google, kas vienkārši to visu paņēma uz masu, piedāvājot to pašu ko Apple, tikai 3x lētāku un tikai 2x sūdīgāku (un nevajag ļaļa, pirmie androidi bija episki mēsli)

 

Es mazliet pafantazēšu. Ja M$ piedāvās figņu, kas taisa kaut kādas argumentētās realitātes hologrammas acu priekšā, viņiem tas varēt izdoties. Aķis, kas smārtam tur nedēļu - jā, tas arī nostrādātu. Radot vēl vienu androīdu ar nosaukumu WP, vai vienkārši štancējot kārtējos generic andrīšus zem nokia zīmola - aizmirstiet.

Labots - Smii
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ir tomēr atšķirība - nevienam nezināms «zip.lv» un visiem ļoti labi pazīstams «nokia», «nokia» par kuru no tiem laikiem daudziem labas atmiņas. Paņem mani par piemēru. Pieņemsim, izdomātu es reiz pirkt sev viedtālruni. Ko par viedtelefonu ražotājiem es zinu? Zinu, ka ir Aifons, zinu, ka ir Samsung, LG (šis laikam iet prom no Baltijas valstu mobīlo telefonu tirgus), Sony... vēl kaut kādi, un tad ir daudz visvisādu ķīniešu, kurus es nemaz nezinu. Un tad tāds Nokia. A vot atceros Nokia, atceros, ka labs. I nopirktu Nokia, ļoti iespējams, noteikti drīzāk Nokia (kas arī būs ķīnietis) nevis kaut kādu ķīnieti. Un tādu tupu ļautiņu kā es ir vairākums, tie neiebrauks nekādās specenēs, tupi izvēlēsies Nokia, jo Nokia kādreiz bija labs.

Link to comment
Share on other sites

Saderam, ka lielākā daļa cilvēku, kam šobrīd ir 16-20 gadi, nezina, kas ir Nokia?

Link to comment
Share on other sites

Smii, tu tā varētu teikt, ja telefonus bērni sāktu lietot 16 - 20 gadu vecumā. Bērnu dārzā visiem jau ir telefoni. Tie, kam šobrīd 16 - 20 gadu, pirms 10 gadiem lietoja Nokia telefonus pietiekoši. Līdz 10 gadus veci bērni varbūt nezinās, kas ir Nokia, tas gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šodienas jauniešiem viss kas bija pirms smartfoniem asociējas ar aizvēsturiskiem mēsliem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, laikam tev taisnība. Tiem, kam šodien ir 18, pirmā skolas diena bija 2006. vai 2007. gadā. Un viņu pirmais telefons bija ar pogām. Bet tas gan nenozīmē, ka viņiem ir dajebkādas siltas jūtas pret Nokia, jo jau nākamais telefons visticamāk bija ar sensoru ekrānu, un bija daudzreiz krutāks par veco pogu telefonu. Līdz ar to nekāda silto jūtu piesaiste izturīgajam pogu klucim neizveidojās. Savukārt pirmie Nokia touchskrīni salīdzinot pat ar pirmajiem andrīšiem, bija kaut kas briesmīgs, dažiem pat touchs bija rezistīvais, kas jābaksta ar spēku... plus viss tas symbian murgs -  līdz ar to - atkal nekādu siltu jūtu.

 

Šobrīd šī paaudze telefonus izvēlas sev pati. Un Nokia tajā sarakstā nav, ir vai nu samsungs vai nu aifons. Un nokia/ms viņiem neko, kas būtu labāks, piedāvāt nespēj.


How-smartphone-makers-performed-in-2015.

 

http://www.telecomlead.com/telecom-statistics/samsung-apple-huawei-lenovo-xiaomi-performed-2015-66927

 

 

Tie ir dati par jaunajiem pārdotajiem telefoniem, var labi redzēt, kā ķīnieši pēdējos gados sāk spiest samsungu...


Kā redzam, top 5 nav ne LG, ne HTC, ne Sony...


šogad pirmajā pusē ķīnieši sāk dreifēt, samsung aug, apple krīt...

http://www.telecomlead.com/telecom-statistics/smartphone-market-share-q2-2016-revealed-70308

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko pīpē? Lietoju šos uz pēdjās versijas  Win 10 telepona, viss tas pats, kas uz pēdējiem andrīšiem!

 

Kaut kā palaidu garām šo postu..

Neko nepīpēju. Kura tev ir pēdējā versija? Man ir pēdējā relase preview versija. Pēc pēdējā apdeita tika pat uztaisīts hard reset un svaigi ieinstalētas tās dažas aplikacijas, ko jau man vajag... Un šis divas aplikācijas nav tādas pašas. Uz android viss iet kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Nez, pirmie Nokia tačfoni bija tiem laikiem OK. Nedomāju, ka pirmie Andrīši bija kaut kas baigi labāks toreiz. Nevajag tos laikus atcerēties no mūsdienu skatu punkta. Un aifoni, kad ta tie pie mums parādījās? Retam bija pirmais (orģinālais) aifons, netirgoja pie mums, pie mums aifoni oficiāli sākās 2008. gada rudenī, pie LMT komplektā ar viņu dārgo pieslēgumu istyle. Priekš bērniem aifonus toreiz nepirka.

Link to comment
Share on other sites

WP problēma bija tāda, ka MS nemācēja nodarboties ar marketingu, kā arī uzlika salīdzinoši lielas cenas, attiecībā pret tirgus daļu. MS ir daudz produktu, kam varēja piekabināt WP stafu, piem., ļoti smuku atlaidi vai pērkot ko dārgāku - teliofons par brīvu. Kā saka, jāiekaro tirgus daļu + vairāk piesaistīt devus, kas veidotu aplikācijas. Un to bija jādara ilgākā laika posmā.

Ok, bija kauč kādas akcijas, cik lasīju, piem., Austrālijā, bet kopumā viss bija smagi par maz. Teiksim, kaut vai pērkot Xbox utml.

Ak, jā. Protams, MS iegrieza arī pāreja no WP7 uz 8, kas sabēdināja daudzus un daļu arī atgrūda no šīs platformas.

 

Tas tāds, neliels spriedelējums par WP tirgus daļu.

 

Ja par sākotnējo tēmu, tad būtu ļoti forši, ja Nokia daļēji tomēr paliktu pie WP, protams, drandroīds un vēl attīstītu pazaudēto Meego, kas nu ir pārtapis par Sailfish OS. Diemžēl, Nokia šādi resursi tuvākajā laikā nav paredzami un diez vai vēl kādreiz būs. Piem., kamerofoni, šiem sanāk lieliski un to atsevišķo modeļu izlaišanas brīdī, visi iPhoni un Samsuņi varēja iet atpūsties, telefonu uzbūves kvalitāte, kopumā arī ir ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

Pelēkais imports sākās momentā pēc iPhone parādīšanās ASV. Turklāt pirmos aifonus varēja mierīgi ASV dabūt par subsidētā telefona cenu un bez stresa atbloķēt. Es atceros, ka 2009. gadā pirku lietotu 1. gen iphone par 150 latiem. Viņam nebija ne autofokusa kamerai, ne 3g interneta (tas viss bija manam iepriekšējam SE k800i) - bet vienalga tas bija pilnīgs kosmoss salīdzinot ar dajebko citu, kas tajā laikā bija dabonams šeit.

 

Pirmās touch nokias, tās, kas pirms meego, bija kaut kas briesmīgs. Rezistīvais ekrāns. Un tas ir 2009. gads, iphone jau 2 gadus kā iznācis! 2 gadus, KARL! Tas tikai parāda, ka 2007. gadā viņi bija tik pat gatavi telefoniem ar touch screen, cik šobrīd pasaule ir gatava Trampam kā ASV prezidentam. Viņi vienkārši to negaidīja. Nemaz. Vispār nē.


Lai gan, kaut ko jau viņi šobrīd tur perina

http://www.nokia.com/en_int/about-us/who-we-are

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirmās touch nokias, tās, kas pirms meego, bija kaut kas briesmīgs. Rezistīvais ekrāns. Un tas ir 2009. gads, iphone jau 2 gadus kā iznācis! 2 gadus, KARL! Tas tikai parāda, ka 2007. gadā viņi bija tik pat gatavi telefoniem ar touch screen, cik šobrīd pasaule ir gatava Trampam kā ASV prezidentam. Viņi vienkārši to negaidīja. Nemaz. Vispār nē.

 

Šamie vienkārši pieņēma nepareizus biznesa lēmumus. Šie labi zināja, ka ir touchi, bet domāja: "Ko ta tur, nebūs populāri!", tāpēc pārāk neiespringa un rezultāts bija tāds kāds bija.

Link to comment
Share on other sites

 Smii, Nokia 5800 XpressMusic iznāca 2008. gadā, nākamajā gadā pēc pirmā aifona parādīšanās. Neviens nebija gatavs tačfoniem, Apple iztaisīja revolūciju mobilo telefonu pasaulē ar savu tačfonu, to nu nenoliegsi. Bet teikt, ka pirmais aifons bija visādā ziņā pārāks par citiem telefoniem, arī nevar, nebija tur daudz kā. Un kad pirmais androīdtelefons bija? Arī 2008. gadā.

 Tagad lielākai daļai ļaužu ir tačfoni, bet atcerēsimies, kādreiz tā nebija, gandrīz visiem bija podziņnieki, tačfoni tikai nedaudziem, un nemaz tik sens tas laiks nav, līdz kaut kādam 2010. gadam nebija nekāds aifonu un androīdfonu pārsvars, pārsvars bija Nokijai. Tā ka galīgi nepareizi ir teikt, ka Nokia neviens neatceras vai pat nezin.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Pirmās touch nokias, tās, kas pirms meego, bija kaut kas briesmīgs. Rezistīvais ekrāns.

Ar visu rezistīvo ekrānu N900 bija kulta telefons, kuram patiesībā kaut cik adekvātu analogu nav līdz pat šai dienai :)

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu vienu lietu. Kāpēc vairs podziņtelefonos neliek GPS?  Es būtu gatavs ateikties no sava androīda, par cik darbs ir pie datora. Pārvietojoties tomēr reizēm vajag kādu navigāciju, kaut google maps. Tāpat ļoti svarīgs ir autofokuss, jo kādi teksti jāpiefiksē. Bet jaunie podziņnieki parasti ir ar švakām fotokamerām.

Man ir sajūta, ka visa mobilā telefonija jau ir aizgājusi kaut kādā mobilā izklaidē. Bet ja Nokia izslaistu tādu podziņieku, kas ir kārtīgs mobilais palīgriks ar gps, labu fotokameru, izmēros 2x mazāku par tagadējiem "mobiliem izklaidētājiem", mitrumizturīgu, ilgu baterijas darbības laiku, uzziņām mini operu, es noteiktu pārietu uz to.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Skatos ss.lv, 6310i maksā 225 eiro

Tad jau jātaisa pisness :D

https://www.aliexpress.com/item/6310i-Hotsale-Classic-Original-Nokia-6310i-Mobile-phone-One-year-warranty-free-shipping/1686651155.html?spm=2114.30010308.3.1.PJXjVd&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10059_10032_10099_10078_10079_10077_426_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10051,searchweb201603_6&btsid=2ed85ca7-2b23-498a-9e43-1bf79fec19a4 

 

 

Es nesaprotu vienu lietu. Kāpēc vairs podziņtelefonos neliek GPS?  Es būtu gatavs ateikties no sava androīda, par cik darbs ir pie datora. Pārvietojoties tomēr reizēm vajag kādu navigāciju, kaut google maps. Tāpat ļoti svarīgs ir autofokuss, jo kādi teksti jāpiefiksē. Bet jaunie podziņnieki parasti ir ar švakām fotokamerām.

Tāpēc, ka jauno podziņnieku mērķauditorija un galīgie pāķi un pensionāri, kas no tā visa neko nesaprot. Piezvanīt māk, i to ar grūtībām. :D

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e51 un  e52 bija gps, bet abos gadījumos kamera mēsls bez autofokusa. 6700 slaiderim bija izcila kamera ar autofokusu, bet nebija gps.

 

Un visiem ir izbeigts dajebkāds simbian supports, līdz ar to pat epasts tur vairs nav natīvi lietojams, nerunājot par kontaktu sinhronizāciju pa gaisu un citām pašsaprotamām lietām. Wifi hotspots? aizmirstiet, tas nekas ka wifi ir iebūvēts. Sinhronizēt bildes, lai nav jāčakarējas ar vadu vai jāsūta pa epastu (kura vairs nav) - aizmirstiet.

 

Ja nokia nebūtu nometusi supportu, tie telefoni pat būtu puslīdz lietojami, man ir bijis gan 6700 gan e52, gan arī e5. Bet viņi paši tās trubas nogalināja, dzenoties pakaļ aifonam un kniebjoties ar microsoft.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Microsoft vakar mus iepazistinaaja ar nakotnes izstrades ievirzienu. Nu ko Smii, par sho rakstiiju augstaak.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Un kas tur tāds? Es pirms gada pusotra tēvam nopirku lenovo planšeti ar pilno w8 virsū. Viņam vajadzēja pārnēsājamu pilnvērtīgu ekseli un iegadījās labs piedāvājums.

 

Es ar viņu paspēlējos. Var, protams, mēģināt čakarēties ar pirkstu vai irbuli pa win izvēlēm. Bet agri vei vēlu tu viņā iespraudīsi peli. Un braukāsi ar to peli sev pa... kāju. Nu labi, ir tur kaut kāda USB pildspalva, ja viņa ir kā samsunga s-pen tad tā ir ģēla. Ja tas ir kaut kāds ķīniešu štrunts 1cm diametrā, tad tas atkal sūkā. USB pildspalva, tas nozīmē, ka viņai ir vads?

Fantastiski bija tas, ka tam lenovo bija 2 skaipi, atsevišķi. Viens priekš metro, kas brēca, ka vairs netiek suportēts, un viens parastais, kas uz mazā ekrāna ar pirkstu nebija neko lietojams, bet vismaz strādāja. Uz tā metro vispār viss bija skumji ar aplikāciju daudzumu un izvēli. Veikals visās sadaļās rotēja vienus un tos pašus 7 appus 5 rindās :D

 

Un par to game performance, interesanti, kā viņš ar savu mikroskopisko videokarti uzvedīsies, kad spēlē parādīsies vēl 20 tanciņi un kaut kas sprāgs :D bet nu labi. Moš GTA5 uzlikt viņam, lai jūt :D

 

Es arī nesapratu to mesidžu līdz galam. Viņi ir uztaisījuši planšeti kas velk win10, vai pielāgojuši win10 planšetei? Jo tas tēva lenovo arī sāka brēkt, ka grib win 10 vienā brīdī, es gan neriskēju viņu apgreidot, jo tas win 8 jau gāja tā ar Dievu uz pusēm. Bet nu gāja, es domāju, arī fotošops uz viņa vērtos.


Ja ir specifiska vajadzība pēc kabatā pārnēsājama pilnā fotošopa vai autocada, tad gan jau ka ir ok. Bet atkal ir jautājums par tirgus daļu, uz ko viņi tēmē. Jo man šķiet, ka tas ir ļoti šauras nišas produkts tiem, kas negrib nēsāk līdzi ultrabook un kam ar aipadu tomēr ir par īsu....

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

tiem, kas negrib nēsāk līdzi ultrabook un kam ar aipadu tomēr ir par īsu....

Tiem ir iPad pro. Zinu cilvēku, kas lieto un ir apmierināts. Bet nu es darbam noteikti dotu priekšroku ultarbookam. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

cenšos samazināt tieši sarunas un īsziņas. Zvanu (kad iespējams) caurs whatsapp vai facetime, sms vietā sen jau whatsapp.

Tātad telefona pamatfunkcija - zvanīšana tev nav svarīga. Tev svarīgi vacaps, feistaims... Tad priekš kam tev telefons? Lieto vien savu plaukstdatoru laimīgs un neizsakies nicinoši par telefonu lietotājiem, tiem, kas lieto telefonus zvanīšanai.

 

 

Tāpēc, ka jauno podziņnieku mērķauditorija un galīgie pāķi un pensionāri, kas no tā visa neko nesaprot. Piezvanīt māk, i to ar grūtībām.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad priekš kam tev telefons? Lieto vien savu plaukstdatoru laimīgs

Reizēm vajag arī piezvanīt ;) 


 

 

neizsakies nicinoši par telefonu lietotājiem, tiem, kas lieto telefonus zvanīšanai.

Tu savukārt neizsakies nicinoši par tiem, kas māk novērtēt mūsdienu tehnoloģiju sasniegumus un izmantot sava telefona iespējas vismaz par 100% vai tuvu tam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā vien šķiet, ka dažiem šeit ir ļoti specifiskas, lai neteiktu, dīvainas prasības pret mobilajiem, tieši tie arī te laikam turpina jūsmot par Nokia vai WP. Nekā, teiksim 98% mūsdienās interesē tikai Pokemoni utt. un viņiem šādi citādi domājošie liekas pilnīgi neizprotami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man speles telefonaa nav un nebuus. Ja ir veelme uzspeleet tad Xbox One. Man shi Microsoft ideja laut darbinaat x86 programmas uz ARM ir stipri noderiigaaks par Pkemon Go. Telefonaa uzliec, kad nepiecieshamiiba palaid telefonu Continuum mode un darbojies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...