Jump to content

Nokia telefonu atdzimšana


Recommended Posts

Neesmu apskatījis 2720, par 8110 jūtīgo teksta ievadi krieviņu forumos smējās, krievu valodas jūtīgā teksta ievadē vārdnīcā pilns ar krievu lamu vārdiem, latviskajā skatījos, arī ir «dirst», «pimpis» un tādā garā. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , vvv teica:

Iespējams, nesanāks. Kad vēl lietoju savu E52, tas bija līdz aizpagājušā gada rudenim, E52 sāka nespēt ieiet boot.lv forumā, ne caur iebūvēto pārlūku, ne caur Opera mini,

 

E52 un opera mini atver šo forumu. Facebook caur om arī atveras. Tik video gan laikam neiet. 

Link to comment
Share on other sites

@matrixxxx, @dzincha, @vvv, kur jūsu E52 atrodas iespēja izdzēst visus kontaktus? Man neizdodas iekš sava E75 atrast, izbakstīju kontaktos visas opcijas krustu šķērsu. Kaut kur taču jābūt. Kontakti aparātā ir mantojumā pie 300 gab, ļoti negribas dzēst pa vienam. Iesaistīt Nokia pc suite arī negribas, nav pie rokas Windows pc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , vvv teica:

latviskajā skatījos, arī ir «gudri izrunāties», «loceklis» un tādā garā.

Es biju ļoti iepriecināts, reiz vienā lētucī (iespējams, tā bija... kas ir kā 1616 bet vienkrāsainu ekrānu?) atklājot ka tā māk vārdu žīdi.

E75 gan nemāk ne to, ne tevis nosauktos.

Bet nokiju t9 vārdnīcām, kā zināms, ļoti viegli var iemācīt jaunus vārdus ? 

Pateicoties šo rindu autoram, kāda nokija kādā Rīgas lombardā tagad māk arī vārdu apstāstities.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

@matrixxxx, @dzincha, @vvv, kur jūsu E52 atrodas iespēja izdzēst visus kontaktus? Man neizdodas iekš sava E75 atrast, izbakstīju kontaktos visas opcijas krustu šķērsu. Kaut kur taču jābūt. Kontakti aparātā ir mantojumā pie 300 gab, ļoti negribas dzēst pa vienam. Iesaistīt Nokia pc suite arī negribas, nav pie rokas Windows pc.

Jābūt funkcijai atzīmēt/dzēst visu. Ieslēgšu e52 paskatīšos.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Domugrauds teica:

Jābūt funkcijai atzīmēt/dzēst visu.

Nudien, ir! Atzīmēt visu un tad Dzēst. Tas nebija intuitīvi ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 138 teica:

@matrixxxx, @dzincha, @vvv, kur jūsu E52 atrodas iespēja izdzēst visus kontaktus? Man neizdodas iekš sava E75 atrast, izbakstīju kontaktos visas opcijas krustu šķērsu. Kaut kur taču jābūt. Kontakti aparātā ir mantojumā pie 300 gab, ļoti negribas dzēst pa vienam. Iesaistīt Nokia pc suite arī negribas, nav pie rokas Windows pc.

Kontakti,iespējas, atzīmēt,atzīmēt visu. Tad iespējas - dzēst

Link to comment
Share on other sites

Esošie un izbijušie E52 u.c. Symbian lietotāji, kādu funkcionalitāti jūs tajos izmantojat/-āt? Kas ir tas, ar ko jums tie ir/bija ērtāki vai neaizstājami, salīdzinājumā ar dumjtelefoniem vai Android un aifoniem?

@vvv, kādi apsvērumi tev lika pāriet no E52 uz kaios un kādi liek nepāriet atpakaļ? Kādos aspektos kaios 8110 ir līdzvērtīgs vai pārāks par E52 (neskaitot whatsapp)?

Link to comment
Share on other sites

es paturpināšu - spotify, waze, google  maps, youtube,  swedbank, shazam, FB messenger.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 138 teica:

Esošie un izbijušie E52 u.c. Symbian lietotāji, kādu funkcionalitāti jūs tajos izmantojat/-āt? Kas ir tas, ar ko jums tie ir/bija ērtāki vai neaizstājami, salīdzinājumā ar dumjtelefoniem vai Android un aifoniem?

@vvv, kādi apsvērumi tev lika pāriet no E52 uz kaios un kādi liek nepāriet atpakaļ? Kādos aspektos kaios 8110 ir līdzvērtīgs vai pārāks par E52 (neskaitot whatsapp)?

S60 simbijāņos bija tā gudrā kontaktu meklēšana, sākuma ekrānā spied uz burtiem līdzīgi kā paredzamajā teksta ievadē un piemeklējas atbilstošie kontakti, šis pēc tam podziņniekos vairs nav manīts. Priekš manis vienīgā smartfonu funkcija, kas svarīga un ko izmantoju, ir e-pasti. Uz E52 un E5 izdevās darbināt, kaut tas serviss sen kā tika nogriezts no MS puses, forumā uzrakstīju risinājumu, nezinu, vai tās saites vairs dzīvas, ja tagad to vajadzētu darīt, @138, pamēģini uz sava E75 iedarbināt e-pastu.

Es no E52 simkarti izņēmu un ieliku savā 515, kad E52 korpusa priekšējā panelī plaisa kļuva pavisam liela, bija sagatavots rezervei jauns orģinālais korpusa priekšējais panelis, bet uzreiz nenomainīju, sāku lietot 515. Tam ar e-pastu un internetu viss beidzies, iebūvētais brauzeris neiet, jāinstalē Opera mini, tad vēl kaut kādās lapās var ieiet, bet zvaniem bija OK. Pavisam drīz izlasīju par KaiOS un 8110, nedaudz vēlāk arī nopirku, iepazīties... Iepazinos un arī pie tā telefona paliku. Funkcionāli līdz E52 nedavelk, bet zvanīšanai labs plus ir kaut kādas smartfonu iespējas, ja nu tās ievajagas, arī e-pasti strādā labi, tā ka manām prasībām izrādījās pietiekams, un vēl papildus ir 4G, var dalīt 4G internetu, ar to tiek galā labāk par smartfoniem, stundām baterija nenosēdīsies dalot internetu, šo funkciju arī ik pa laikam sanāk lietot. Nesaku, ka kādreiz nepāriešu atpakaļ uz E52, gan jau atkal palietošu kaut kad. Ja KaiOS attīstīsies, sasniegs S60 funkcionalitāti, parādīsies kāds labāks par E52 podziņfons, tad gan ne.


1 stundu atpakaļ, Zoom teica:

waze

Vāze uz E52 gāja. Vajadzēja kaut kādu veco versiju priekš simbijāņa internetā sameklēt un uzinstalēt, nezinu, varbūt tagad vairs neiet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , vvv teica:

tā gudrā kontaktu meklēšana, sākuma ekrānā spied uz burtiem līdzīgi kā paredzamajā teksta ievadē

Wow, šito nezināju.

Man vienam izbijušam telefonam, šķiet tas bija SE W595, kontaktos meklēšanā bija tā ka atrodas gan pēc vārda gan uzvārda (pat ne obligāti "uzvārda" lauka, vienkārši otrā vārda tajā pašā "vārda" laukā) sākuma, piemēram, ja kontaktos ir Jānis Bergs un Benita Jansone, tad gan ierakstot B, gan ierakstot J, atrod abus. Ne-symbian nokijām, ja atmiņa neviļ, visām kas man bijušas meklējās tikai pēc vārda, tas ir, pirmā vārda.


Pirms 29 minūtēm , vvv teica:

515

Viņš ir krutākais tā brīža Nokia podziņnieks, vai kā? Es no Microsoft laika nokijām vienmēr esmu vairījies kā velns no krusta, tāpēc nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , vvv teica:

forumā uzrakstīju risinājumu

Kur? Tev to postu / topiku noteikti būs vieglāk atrast nekā man.

Link to comment
Share on other sites

515 bija pats pēdējais pilnībā Nokia tālrunis, ar šo modeli beidzās īstie Nokia telefoni. Dārgs, podziņfoniem neraksturīgi augstvērtīgu materiālu korpusā, toreiz bija populārs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

515 bija pats pēdējais pilnībā Nokia tālrunis

Ō, šo nezināju, biju viņu uzskatījis par Microsoft ēras produktu kopā ar līdzīga dizaina lētākajiem visiem tiem tur.

 

Citēt

Their biggest mistake was to not include the WiFi as most people interested in this product are actually using a tablet as their smart device and would like to use their phone as a 3g WiFi hotspot.

Jā, starp citu. Kaios 8110 mācēšana dalīt internetu mani izbrīnīja, bet kad šādi uz to paskatās - meiks sens.

Link to comment
Share on other sites

meklēšana andrī neērtāka kā symbiānā.. ok...  lai man piedod manis lietotie podziņtelefoni, bet atgriezties nekad negribētu.. :D

Link to comment
Share on other sites

138 spiežu pogu rakstīt sms – atveras kalendārs. Bieži vien jāpārstartē, lai sim nolasītos, laikam zūd kontakts.

Pie PC arī normāli neslēdzas klāt (ar original vadu).

Vvv displeju nevajag, paldies, viens miris E52 ir rezervē.

Link to comment
Share on other sites

2020.02.22. , 15:34, 138 teica:

@matrixxxx, @dzincha, @vvv, kur jūsu E52 atrodas iespēja izdzēst visus kontaktus? Man neizdodas iekš sava E75 atrast, izbakstīju kontaktos visas opcijas krustu šķērsu. Kaut kur taču jābūt. Kontakti aparātā ir mantojumā pie 300 gab, ļoti negribas dzēst pa vienam. Iesaistīt Nokia pc suite arī negribas, nav pie rokas Windows pc.

Kontakti

Atzīmēt/noņemt atzīmi

Atzīmēt visu

Iespējas

Dzēst

 

E52.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Uz servisu neesi nesis?

Ja Tu to man par E52, tad nē.

Tas mamuts servisniekus ne pārāk interesē.

Pēdējo reiz, kad šamais bija servisā, tur teica, ka var jau iekšas pārlikt, bet nez vai atradīs korpusu. Iedevu šamajiem korpusu - pārlika.

Štruntīgi, ka vairs Rīgā nedzīvoju, nevaru/negribu braukt uz galvas pilsētu, lai meklētu (pa lombardiem) telefonu.

 

PS., Nokia E52 ir pēdējā nokia, tā pat kā pēdējais BMW ir E34 :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , matrixxxx teica:

PS., Nokia E52 ir pēdējā nokia, tā pat kā pēdējais BMW ir E34

E51. 52 jau bija no folijas taisīta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , matrixxxx teica:

E52 uz asvalta kritis daudzkārt, bet vēl dzīvs.

Asvalts ir figņa, vot nomet uz asfalta, tad redzēsi.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , matrixxxx teica:

Nokia E52 ir pēdējā nokia, tā pat kā pēdējais BMW ir E34

 

pirms 3 stundām , versatile teica:

E51. 52 jau bija no folijas taisīta.

 

Te var strīdēties, varbūt C5-00 vai 515 var vēl uzskatīt par Pēdējo Nokiju. C5-00 ir plusmīnus no plastmasas taisīts, bet nerada sajūtu ka turi rokā sūdu, un funkcionāli nav sliktāks par E52, cik pavirši esmu skatījies speku. 515, nu jā, nav WiFi. 515 neesmu rokās turējis, bet raksta (arī tepat l @vvv, šķiet, to minēja), ka no labas plastmasas taisīts.

Kas vēl savā ziņā kruta šiem abiem - viņi ir riktīgi slīperi, proti, atšķirībā no E**, viņi izskatās pēc "p(a)rastiem podziņtelefoniem", nevis shiny biznesa klases flagmaņiem. Ja gribas wow faktoru, tad nekas nespēj pārspēt 6310, 5110 vai 88**, bet ja negribas, tad šie divi rullē. Apniks man tas E75, varbūt pameklēšu dzīvu C5-00 vai 515.

Link to comment
Share on other sites

515 bija S40, neskaitījās viedtālrunis kā S60.

E52 korpuss nebija tik labi izdomāts kā E51. E52 jauns izskatījās ļoti labi, bet korpusa priekšējās daļas aprāmējumam (plastmasa) diezgan ātri nodila tas metāliskais krāsojums, aizmugurējais alumīnija vāciņš bija labs, neskrāpējās. Savukārt E51 nezin kāpēc tās gumijas pogas, kas pa perimetru, ar laiku sadila, bet metāla korpuss bija elegants, vēl par E51 - tikai 2 collu ekrāns, viss sīkākiem burtiem, pavisam sīkiem. 515 korpuss man patika, skaisti nostrādāts, ekrānam Gorilla glass, vienīgais, ne visai ērti, ka klausules pacelšanas un nolikšanas pogas nekā neizdalījās, tieši tādas pašas kā ciparu pogas un augšējās izvēlnes pogas, lietošanas sākumā bija jāiemācas neskatoties sataustīt, kad pienāk zvans, kā neērtība jāmin, ka telefona atvēršanai vajadzēja «skrepku».

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , 138 teica:

ka no labas plastmasas taisīts

Korpusa aizmugurējā daļa bija metāla, neliels laukums aizmugures apakšā, kur antena, bija plastmasas, priekšpusē pavisam šaurs plastmasas rāmītis pa perimetru, plastmasas pogu panelis, pogas izveidotas tā, ka uzraksti nenodilst, iestrādāti dziļumā nevis uz pogu virsmas, pārējais priekšējā panelī stikls.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nezināju, kur iepļūtīt, tad nu biki pacelšu mironi.

Ir te kāds trakais, kas vēl sēž uz Windows Phone? Androids kļuva garlaicīgs, uznāca vājprātīga nostaļģija, gribu iedarbināt kādu Lūmiju. Tur kaut kas vispār vēl strādā? Kartes redzēšu? Uz nekurieni neaizbraukšu? Shazama tur sen vairs nav, bet kā ar Wacapu? Pārējais principā mazsvarīgi. Kādam te varbūt ir lieka Lumia 1520? Gribu patestēt to tanku. :)

Link to comment
Share on other sites

Vacaps negāja.

Man kaut kur mājās mētājas sievas vecā lūmija MS lumia 532, lietoja viņa to gandrīz līdz pašam pēdējam, dažas dienas pirms pēdējā atbalsta beigu datuma pārgāja uz androīdu, kad kaut kas sāka gļukoties ar sakariem, dēļ paša telefona vecuma...

Sievai ļoti patika Windows Phone, Androīdu sākumā ar nepatiku uzņēma. Tagad neko, nācās pierast.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Es ar savu veco 830 ieslēdzu, lai paskatītos vai Whatsappu atrod... nava :D Kādreiz diezgan ātrs likās, tagad salīdzinot ar Poco X3 NFC čota diezgan buksē. Man gan viņam nekādi gļuki īsti nebij, ja neskaita, ka bača baigi ātri izlādējās (bet nu kādus 3 gadus viņu arī nolietoju). Pārgāju uz android jo vajadzēja Smart-ID

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raivix95 teica:

Ir te kāds trakais, kas vēl sēž uz Windows Phone?

Ir, ir un būs. WP ir labākā OS man. Nekad negribētu lietot android vai ios mēslus.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Māšuks teica:

Ir, ir un būs. WP ir labākā OS man. Nekad negribētu lietot android vai ios mēslus.

Esam vienā laivā. Androīds strādā un viss it kā okei, bet tas experience, ko sniedza WP8.1 (un nevis W10M), ir palicis labā atmiņā. Un briesmīgi gribās bezvadu uzlādi atpakaļ. Tā kā darba specifikas dēļ manas tehnoloģiskās vajadzības vasaras mēnešos būs gaužām minimālas, gribētu pasēdēt uz Windows Phone. Briesmīgi patika arī kameras appsis Nokijām. Ja kādam ir kāda labi saglabāta Lūmija, droši piedāvājiet. 920 vai 1020 arī būtu feini.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal tieši W10 mobīlā versija patika labāk. Darbojās ļoti labi :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arī ļoti patika windows phone. Bet tad beidzās atbalsts, kaut kas arī pasām telefonam sāka jukt ar balss sakariem (pēc restarta parasti salabojās uz pāris dienām). Man pat bija lētais Microsoft lumia 535.

It kā arī plastmasas ekrāns, bet kaut kā neskrāpējās, lai pat nebija nekāda plēve virsū.

Žēl, ka vairs nav.

Tā kā čakarēties negribas, tad bija jāatgriežas pie android.

Link to comment
Share on other sites

Ir Lumia 930. Savulaik nokrita no naktskapīša un bez nevienas plaisas vai skrambas izdzisa ekrāns. Pirms mest ārā, pasūtīju aļikā ekrānu kopā ar koprusu un transplantēju iekšas. Tagad stāv plauktā, laiku pa laikam uzlādēju. Tagad no stāvēšanas ķīnieša korpusam sānu pogas sāk birt ārā... Bet, varēu nodot kādam entuziastam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...