Jump to content

Meklēju sev uzticamu autiņu budžetā līdz 5k


Untals
 Share

Recommended Posts

Cik sapratu,pazeminātie ir tikai ne turbo švakajiem motoriem.

tika nomests centrā stāvvietā, 27 tajā dzīšu uz apkopi + bremzes jānočeko - diski, kluči, profilakse...jā būs laikam ar krown veidīgo jānopūš,,,Smii dikti slavē...un ripuļi lielāki aļa off road jāuzliek + nedaudz jāpaceļ ja prasīsies. Logi ar laikam biku tumšāk jāietonē - dīvaini, ka aizmugure ir tonēta (sāni un logs, bet pakaļ durvis nē) ..vēl šism ir baigie sliekšņi - kā džipiem, citiem neesmu tādus manījis + uz bampera ņeržas apdare aizmugurē ( lai var droši kraut mantas un nav bampers jāskrāpē) ...un āķis ar ir. pilns copes komplekts.

un paveicās ar Nr...pat nebija jāpiemaksā - rindas kārtībā trāpījās bonusā..

 

IMG-20161224-113224.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Labs zvers, pa cik ta tadi tagad iet?

kadreiz skatijos ari uz vinjiem ,bet visi nobraukti/izrusejushi ka vienkārši raudat gribas.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Olalala..., nebija zhel tik daudz izgrust par 16mit gadigu aizvesturisku auto ar gan jau klasiskajiem notitajiem 217km un ''tikko no vacijas'' kur tas dabuts gan jau pa 1k no kada vieteja shrota un ten vai arii caur LT uzpucets?

Link to comment
Share on other sites

Šis no Vācijas , bet pa 3 k tāpat labu 4x4 nedabūt...vēl ir tā pati santa fe..bet nu tur ar jāskatās...tie subari pa 2k visi ir puvekļi..

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Baigais šrots...

nu ja nav izpuvis un vajag ar ko uz mezhu braukt, tad pa pirmo, choins auto pa kadu 1k! tikai es nez vai es par tadu dotu 3k+ reali tikai delj vina vecuma un cik vinjam tas salons/aizmugure izskatas aizvesturiska, man liekas skatijos vasara SS tur bija pilns ar vinjiem un grozijas sakot no 1k

latvijas biznesmeni...

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

@@osscar, Apsveicu, labs pirkums mērķim TAVAM, pietaisīsi, būs laba ņamma! 


 

 

Baigais šrots...
Nu ar ko tad Tu pats specs brauc, ar 2015 MB, taču nē, tāds'lēts labdaris esi? 
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

nu ja nav izpuvis un vajag ar ko uz mezhu braukt, tad pa pirmo, choins auto pa kadu 1k! tikai es nez vai es par tadu dotu 3k+ reali tikai delj vina vecuma un cik vinjam tas salons/aizmugure izskatas aizvesturiska, man liekas skatijos vasara SS tur bija pilns ar vinjiem un grozijas sakot no 1k latvijas biznesmeni...

Tādam autiņam labi diski un atbilstošas riepas "aršanai" maksā virs 1k.

Ņemot vērā tavu pīkstēšanu un kepeikpišanu, šaubos vai tu vispār varētu kaut 1k dot.

Link to comment
Share on other sites

nu par vienu 1 ir reāli šroti...tukša runa bez linkiem. un jaunie modeļi 5-6 k arī ir nekādi - vai nu pilnīgi pliki (dažiem pat trumuļu bremzes aizmugurē)....nav īsti varianti tādam copes auto...outbeki ir rijīgāki ar saviem 2,5 beņas motoriem, santa fe arī visticamāk labs dīzelis nesanāk par to naudu- bet beņdža gan ( un tas ar rij 16-18 100/km ar automātu plus  visu laiku aktīvo 4x4) Kas vēl tur sanāk -īsti nekas cits - quatrro tajā cenu grupā praktiski nav labi atrodami. Vēl hyundai tarakāns - bet man tik lielu govi īsti nevajag un tur apkopēs citi cipari un dīzeli tāda govs tāpat rīs 13L ...Lampas uzlikšu aizmugurē baltās ja dabūšu un salons kā salons - jaunajiem jau ar viņš nav diezko modernāks....man kaut kā po uz to salonu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Jā - pastāstiet, kuras ir tās problemātiskās vietas Subaru (vairāk tieši Outback) rūsēšanā. Un vai to sliktākajā gadījumā var arī salabot/novērst, ja nu pēc gada izrādās, ka esmu iegrābies.

Pamazām domāju, ka uz pavasari vajadzētu nomainīt uz jaunāku savu audi pilnpiedziņu. Tagad nevaru saprast, vai palikt pie tā paša zīmola, vai tomēr paņemt Outbacku (sākot no '05 gada). Varbūt arī Legacy, ja cena ļoti salda.

Link to comment
Share on other sites

klasika, ap logu gumijām, durvju apakša/sliekšņi , bagāžas vāks, kritiskās vietas - gāzes ja sāk rūsēt...nu tas tā kas man nāk prātā...bet nu katrs konkrētais aparāts jāizpēta sīki ....

Link to comment
Share on other sites

 

 

pietaisīsi, būs laba ņamma!

Ar pietaisīšanu tā uzmanīgāk - var nelabi smakot pēt tam...

Link to comment
Share on other sites

 

 

var nelabi smakot pēt tam...
Tas jau no tavas personīgās pieredzes, neesi mēģinājis pirms tam biksītes novilkt?
Link to comment
Share on other sites

@Jema, Tu jau pats rakstīji par auto pietaisīšanu...

Cik sapratu, tad no SAVAS pieredzes! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Jema, Tu jau pats rakstīji par auto pietaisīšanu... Cik sapratu, tad no SAVAS pieredzes!
Viss viss, sapratu, tu esi nenormāli asprātīgs čalis!!!  :rus_roulette:
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā subaru vietā tikpat labi varēja ņemt skoda fabia universāli ar 1.9 tdi - caurejamība nebūtu īpaši sliktāka... remonti un patēriņš daudz patīkamāki un rūsa, iespējams, mazāka problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nu fabia ne klirenss ne pilnpiedziņa...un dīzels nevilina

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

 

 

Tādam autiņam labi diski un atbilstošas riepas "aršanai" maksā virs 1k. Ņemot vērā tavu pīkstēšanu un kepeikpišanu, šaubos vai tu vispār varētu kaut 1k dot.

nu es to veco krabi vispar nekad nenjemtu, varen rijigs/ nodoklis liels /kauns butu braukt ikdienaa ar vinu un lai ari vins ir viens no vis-uzticamakajiem auto-modeliem tapat ar vecumu saktos gemarojas.

to reto reizi kad uz mezhu gribas aizlaist (5-10x gadaa max) , pagaidu kad labs laiks un visur tapat var izbraukt daudzmaz tikai ar priekspiedzinu,nedzivojam jau gluzi  kkur loti dzili urlandee..

Link to comment
Share on other sites

 

 

/kauns butu braukt ikdienaa ar vinu un lai ari vins ir viens no vis-uzticamakajiem auto-modeliem

Hipsteris? 

Link to comment
Share on other sites

Nu redz katram savs. Es katru gandrīz nedēļu uz copi laižu ..un gaidīt labu laiku nav arguments.par degvielas patēriņu neuztraucos ..ja varēju 2.7 pabarot tad arī šim saliešu.kauns ir braukt ar glaunu auto un lietotām riepām...

Link to comment
Share on other sites

@Osscar apsveicu! Labs auto, copei būs labs. Medībām būtu par mazu :D

p.s. Uz Jeep Cherokee netiki metis aci? Man kaut kā šamie simpatizē.

Link to comment
Share on other sites

Skatījos..bet īsti nebija variantu. Tur ar jāzina kuru versiju var ņemt...arī mīl bākas izrūsēt viņiem tāpat ka pajero...

Link to comment
Share on other sites

 

 

mīl bākas izrūsēt viņiem tāpat ka pajero...

pajero stāstu zinu, pats savam arī esmu bāku mainījis, tāpat kā borta datoru kopā ar imobilaizeri.  

Link to comment
Share on other sites

bračkam pajero  ar izrūsēja...2008 gada liekas. čomam jauna jeep arī pēc 5 gadi izrūsēja/...no otras puses man tik lielu auto īsti nevajag...

Link to comment
Share on other sites

līdz 5,tikai volvo s60 d5(dizains biku lempīgs,bet tam ir viens risinājums: krāsa sudraba metālika)...ap 8000 eiro jau var sākt uz vāciešiem skatīties...

Link to comment
Share on other sites

Subars tikko no servja...visas eļļas..kārba..motors ..reduktors...hidraulika..bremzes.. amji...piliuretāna bukses...viss virs 0.5k....vēl siksna paliek uz jauno gadu...tad vasarenes un diski...un moš kustom truba un turbu biku pietjūnēt..

Un sveces jaunas

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 

 

bračkam pajero  ar izrūsēja...2008 gada liekas. čomam jauna jeep arī pēc 5 gadi izrūsēja/...no otras puses man tik lielu auto īsti nevajag...

 

bet kā eiropaletes iekrausi?

Link to comment
Share on other sites

Man būs stieņi uz jumta kajakam/riteņiem un piekabe laivai

Nu ko aparātam jauni ripuļi, tikai laikam biku jāliftē jo līdz amja  bļodai pāris mm aizmugurē, bet nu ja ņem vērā ka protektors savi 12-13mm...gan jau padils un būs vairāk rūme sniegam - priekšā ok.. ripuļi AT ala bezceļnieki 215/65/16 (http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Lassa/Competus-AT.htm )uz imprezas ala zelta diskiem.

Šorīt pa piesnigušajiem ceļiem/ žļuru  gāja zvērā ...labāk kā santa fe - jo vieglāks + 50 :50 vilkme - kā ber - tā iet jo ripuļiem baigais protektors, uz ledu gan jau ka būs bēdīgāk..

 

IMG-20170101-161035.jpg

Labots - osscar
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, šorīt bija viena no tām 5 dienām gadā, kad šādu benzīntraktoru gribētos...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, šorīt bija viena no tām 5 dienām gadā, kad šādu benzīntraktoru gribētos...
Viena no 5 dienām trijos gados. Un pagaidām var mierīgi iztikt, ja vēl pasnigs labi, tad gan pagalmos parkoties būs švaki.  
Link to comment
Share on other sites

Par tiem īstajierm pilniedziņas auto (Subārs, Audi Quattro), tak poh ka ēd ap litru vairāk. Arī vasarā šīs lietas noder, kad kārtīgu salijis, ziemā vispār super. Pārējā laikā tās kapeikas piemaksāt par drošību - IMO tas nav nekas...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ikdienas pilsētas braucējam tas viss ir tukša skaņa. Pēdējo reizi biju iesēdies sniegā 6 gadi atpakaļ, kad bija tiešām ļoti daudz sniegs sasnidzis. Uzkāros uz sniega, vai pilnpiedziņa būtu līdzējusi, jā, visdrīzāk, lielāks klīrenss, jā, noteikti. Pilnpiedziņa un lielāks klīrenss pavisam ideāli, vai tikai priekš tā viena gadījuma vajag pilnpiedziņu un parketnieku? Ja var atļauties, kāpēc gan ne. Ja dzīvo pieRīgas ciematos, vai patīk braukt copēt/medībās tad cita runa, tur tas noderētu biežāk. Un drošība ir smadzenēs, ne piedziņā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
tās kapeikas piemaksāt par drošību

 

4x4 man kaut kā negribētos saistīt ar drošību. Varbūt 1% gadījumu 4x4 kaut ko glābj no sadursmes, bet to prot izmanto tikai 1% vadītāju. Tātad mēs te runājam par promilēm :D

 

OK, laikam nav gluži matemātiski precīzi.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pilnpiedziņa un lielāks klīrenss pavisam ideāli, vai tikai priekš tā viena gadījuma vajag pilnpiedziņu un parketnieku? Ja var atļauties, kāpēc gan ne. Ja dzīvo pieRīgas ciematos, vai patīk braukt copēt/medībās tad cita runa

 

Ko Jūs te vāvuļo ???... autors tak taisās kā reizi uz copi braukt ....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...