Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Toļiks
Toļik tvaika iela...

Tur arī paliec! No kurienes esi nācis bļauri!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tu vakar cepies tik ļoti par maniem izteikumiem kas bija precīzi...nu ko aprāvies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Tu vakar cepies tik ļoti par maniem izteikumiem kas bija precīzi...nu ko aprāvies.

Aprāvos tu smejies vai ?   :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Protams, kamdeļ tad posti jādzēš? :D Atkal taisnosies kā jauna meitene?

Link to comment
Share on other sites

Citām 1080 ir 1x 8pin, citām 1x 8pin & 1x 6pin. Kāpēc tā? Iet runa arī par non-reference GPU. 1x 8pin ir labāka izvēle? Man patīk ja ir mazāk vadu. Par klokošanu vienalga. 

 

Vienkārši štukoju par 1070tās iegādi.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

sakumā kad teicu ka nezvai būs jaudīgaka par titan x
Tu teici nevis nez vai, bet gan "noteikti" un tā ir liela atšķirība "Bravūrīgais Fanboj"! 

 

 

Benchos gtx 1070 varbūt būs priekša titan x, bet noteikti ne spēlēs
 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu kas ar to? Kaut kas ir nepareizi? Tā arī ir ka gtx 1070 spēlēs nav priekša, reti kurā spēlē bet ne kopēji ka to pat tuvu varētu saukt par titan x killer, 90% titanx ir priekša un ne par 1-3fps


Vienkārši es jau paredzēju ka pirmie būs safabricētie dati, tā lai tādi fanboji kā Toļiks čurātu biksēs laicīgi.

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Nu kas ar to? Kaut kas ir nepareizi? Tā arī ir ka gtx 1070 spēlēs nav priekša reti kurā spēlē, 90% titanx ir priekša un ne par 1-3fps

To vai kaut kas ir nepareizi vai arī pareizi pārskatīsim vel reiz šo jautājumu kad iznāks aftermarketi. Pašlaik GTX 1070 FE atrodas starp GTX 980TI un Titan X. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Bez aftermarket paņemam stock(ref) vs stock(ref) un viss redzams.

P.S. Tā arī neatbildēji kamdeļ pēc reālo benču iemešanas ir pēkšni vakardienas posts jādzēš?


aNI tas ir iepirkuma cenas no kādas lietuvas noliktavas?

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Bez aftermarket paņemam stock(ref) vs stock(ref) un viss redzams.

Pēdējās muļķības neviens normāls cilvēks tik un tā nepirks to GTX 1070 FE edition tur pat kur gandrīz visas GTX Titan X ir reference, un par zemāku nevis augstāku cenu! Tā ka nebrauc pret spalvu!

Citām 1080 ir 1x 8pin, citām 1x 8pin & 1x 6pin. Kāpēc tā?

Visas references iet ar 8 piniem! Un visas pārējās 6 + 8 un 8 + 8 būs aftermārketi. 

1x 8pin ir labāka izvēle?

Nē jo tā visdrīzāk būs reference karte. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Wrong. Ir arī aftermarket ar 1x8pin

Nav gan! Jo tas ir reference PCB! Ar aftermarket kūleri pa virsu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Founders Edition pirks tie, kuriem deg - gribas ātrāk, nekā 10.jūnijā.

Nu un pēc 10-tā, es pat nezinu, kurš to vispār pirks... kāds pustraks fans varbūt.

Link to comment
Share on other sites

krii1988

 

 

Nav gan! Jo tas ir reference PCB! Ar aftermarket kūleri pa virsu.
 

 

Jup, sorry, taisnība - mans feils.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Nu un pēc 10-tā, es pat nezinu, kurš to vispār pirks... kāds pustraks fans varbūt.

Pēc desmitā viņas droši varēs laist uz pensiju ar tādām cenām.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

haha, tiešām Toļiks šodien labojis savus iepriekšējos komentārus.. :D :D :D lol kauns.

ļoti satraucas par to visu, ka meklē savus vecos komentārus un tos labo, vai kā citreiz izrok un citē vairākus mēnešus vecas diskusijas. :D

 

un jā, protams, bomijam bij taisnība, kas arī bij gaidāms. Toļiks kā parasti iekrita uz NV mārketingu.

 

 

ā, toļiks pirks kādu GPU no 10-series?

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
haha, tiešām Toļiks šodien labojis savus iepriekšējos komentārus.. lol kauns. ļoti satraucas par to visu, ka meklē savus vecos komentārus un tos labo, vai kā citreiz izrok un citē vairākus mēnešus vecas diskusijas.   un jā, protams, bomijam bij taisnība, kas arī bij gaidāms. Toļiks kā parasti iekrita uz NV mārketingu.     ā, toļiks pirks kādu GPU no 10-series?

Bomaar skaties tu tur neapdir*ies! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

aNI tas ir iepirkuma cenas no kādas lietuvas noliktavas?
 

May be, who knows.

 

EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING ACX 3.0 versija ir ar 2x 8pin, kamēr EVGA GeForce GTX 1080 ACX 3.0 ir ar 1x 8pin. Joprojām aktuāls jautājums - kāda tur īsti tam ir atšķirība? Šaubos vai FTW versija ēd daudz vairāk, ka vajag vēl viens 8pin. Spriežu pēc bildēm. http://www.evga.com/Products/ProductList.aspx?type=0&family=GeForce+10+Series+Family&chipset=GTX+1080

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

kāda tur īsti tam ir atšķirība?
Vieman ir stock PCB otram ir aftermarket ar labāku barošanas ķēdi. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bomaar skaties tu tur neapdir*ies!

durak, beidz domāt, ka es esmu bomijs. pierādi vismaz (ko tu arī nevari, jo tā nav).

ģebil?

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
durak, beidz domāt, ka es esmu bomijs. pierādi vismaz (ko tu arī nevari, jo tā nav). ģebil?

Un tu tiešām gribi lai uz tevis visi sāktu rādīt ar pirkstiem ? Viss ko tu māki ir apsaukāties, un rakstīt no vairākiem profiliem "Bravūrīgais Fanboj"!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

Cena pie mums noteikti būs ap 450 eur.
Kādēļ tad vecās videokartes ir $ = € ?
Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

kaadreiz es domaaju, ka visdebiilaakie ir futbola fani. peec sjii topic redzu, ka esmu kljuudiijies...

HS1Vlt.gif 

Link to comment
Share on other sites

Un tu tiešām gribi lai uz tevis visi sāktu rādīt ar pirkstiem ? Viss ko tu māki ir apsaukāties, un rakstīt no vairākiem profiliem "Bravūrīgais Fanboj"!

tāpēc ka tu ar savu izteikto stulbumu kaitin. grūti uz TEVI nelamāties. uz citiem nelamājos. varbūt uz Antonu, fantamasiku un design. jo tie baigi līdzīgi tev. un es gluži neapgalvoju, ka tas esi tu, kas drukā no tiem profiliem. bet nu uz to baigi velk.

un tak rotu aiztaisi.. šitais jau sāk arī kaitināt - "raiksti no vairakiem profiliem, bomaar/12, beidz izlikties" utt.. tak ākts ibio peso maķ rot ģebil pizģil :@ ;d :D

un tak saku loh - beidz domāt, ka esmu bomaars/c12. kautvai mēģini to pierādīt. bet tas tev tāpat nesanāks, jo tā NAV, durak.

 

 

 

ja te tas ākts toļiks nekurinātu naidu, apgalvotu lietas ar faktiem, nevis ar fanbojiskām izdomām un beigtu ņemties, tad viss būtu mierīgi.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Vāries tik tālāk savā sulā neiešu es ar tevi te strīdēties kaut gan pirmais, un vienīgais provokators esi tieši tu! Tas ka tu esi Bomaars/C12 to es zinu jau apmēram vairāk, kā pus gadu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

visdebiilaakie ir futbola fani. peec sjii topic redzu, ka esmu kljuudiijies...

Pagaidi, es vēl atvēršu Android vs iPhone topicu, tad gan ies vaļā! :mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēgai šai "diskusijai"? Varēja abi iekš WhatsUp diskutēt vai vēl labāk McDonaldā pie kōlas glāzes. Aci pret aci.

Face_to_Face_3.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piecos no rīta AMD konference. Labprāt skatītos live, bet notiek Amerikā un te tie laiki auzās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda jēgai šai "diskusijai"?

Nodalīt šāda te tipa cepšanos vienā konkrētā topikā, nevis piesārņot visu forumu.

Analoģiski "ar bamsli ribās un bootā" topikam.

Link to comment
Share on other sites

krii1988

Njā, Dateks, kas parasti ir visai dārgs, pat netur līdzi ar saviem 800-padsimt - 860

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds ir pamats šai cenu čīkstēšanai ?

Čīkst durvis. Pamati ir mājām. Mēs runājam par to, ka 1a ir kosmonauti.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Vienmēr esmu apbrīnojis tos cilvēkus kuri, ar smaidu sejā pērk pārcenoto preci no 1a.lv veikala.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...