Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

@@Android1,varētu jau cerēt, bet šajā gadījumā laikam ar cerību nepietieks. :D es savu boot.lv diskusiju pirmsākumos domāju, ka viņš kautko nezin, vai nav pietiekami sevi informējis.. bet tagad saprotu, kas šis laikam nebūs tas gadījums, kad kautkas mainīsies uz labu. :D esmu neskaitāmas reizes viņam kautko skaidrojis vairrākārt, bez rezultātiem.. 

 

jā, nu būt jaiet gan!  ;)

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

AMD gandrīz vienmēr ieliek kategorijā "price/performance" konkurentiem, tāpēc labs salīdzinoši zema budžeta risinājumiem. Ja nauda nav šķērslis, tad protams nvidia kartes veiktspējas ziņā ir pārākas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Šādu salīdzinājumu, kā tu te raksti varētu būt simtu, un viens, bet realitātē tie tavi salīdzinājumi ir nulles vērtībā, jo abas videokaršu (arhitektūras/Cuda skaits utt.) nu vienkārši nevar būt vienāds pēc specifikācijas tad, kā tu viņas taisies salīdzināt tas vienkārši nav iespējams! Tu tik gvelz par to kas varētu būt teorētiski (laikam esi tāds baigais optimists skatos), bet par to, ka praksē tas nav iespējams par to tu protams nepadomā. Nu pietrūkst tev tās gudrības.
 

Te nav runa par optimismu. Tā ir metode kā tieši salīdzināt starpību starp arhitektūrām, bez traucējošiem elementiem, kā node, frekvences. To pat var izrēķināt balstoties uz specenēm un testu rezultātiem. Tad jau iznāk, ka Intel arī ir slimi cilvēki (apsveicam - Toļiks >> Intel Corp., respekt i uvažuha), jo šie arhitektūras arī salīdzina pēc IPC un paši tur saka, ka IPC starp arhitektūrām ir, piem., 10% vai kā nu tur sanāk kurā reizē. Respektīvi, tas nozīmē cik daudz instrukcijas var izpildīt 1 cikla laikā pie vienādām specenēm, atskaitot arhitektūru. Un tāpēc, iznāk, ka attiecībā uz Pascal, lielākā daļa pieauguma ir pateicoties nodei (ja tu zini, kas tas tāds ir).

 

Principā, es pārliecinājos, ka tu visu saprati, jo pretargumentu tev nav. Ok, pozitīvais, vismaz vairs neturpināji savas muļķības par PPW salīdzināšanu, toties neko citu arī neliki pretī un lai turpinātu fleimu, izvēlējies mēģināt sarunu iegriezt, uz to, ka "nu tur jau tie salīdzinājumi, bla, bla.. optimisms, teorija" un pārējais buļļa šīts. Finālā, secinājums - tipisks trollis. Līdz ko iemet sejā to, ka viņam nav taisnība, meklēs citu ceļu, lai tikai pierādītu savu "taisnību."

 

Un ja tev patīk troļļot, tad, lūdzu, dodies uz mežu un dari to tur, nevis izplati dezinformāciju forumā, citādi kāds jaunais izlasīs un nospriedīs, ka tā ir taisnība. Pieļauju, ka citās tēmās nav labāk.

Rezumējot, tev vajadzētu iedot banānu par apzinātu apkārtējo maldināšanu. Modiem iesaku par šo padomāt, jo foruma būtība ir diskutēt un sniegt atbildes, kas nav apzināti izkropļotas. Ceru, ka šo redzēs ķirzaks, kuram ir alerģija pret indigo, kam nekas nepielec un izdarīs šo netīro darbiņu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Redzi, lai tā būtu, visai drazai - proti, tukšpļūtīšanai un fleimam ir jākoncentrējas atsevišķos topikos, pie mums tā nav līdz ar to iet vaļā visās tēmās.

Es šo tēmu izveidoju speciāli, lai te var cepties, toties citas tēmas būs tīrākas. Ļoti ceru uz to.

Link to comment
Share on other sites

Android1

Ja tu iedomājies saukt mani par idiotu, tad ar faktiem, ko šeit jau vismaz 2 personāži nav spējīgi izveikt. Savādāk pats vien tāds esi. :)

Nu nav jau tā, ka vispār nekas nav mainīts. Pašas kores jau arī ir nedaudz uzfrišinātas. Vēl tur ir ieviesta, piem., labāka Async darbība (nav līdz galam īsts Async, bet vismaz krietni nezaudē veiktspēju, kad to ieslēdz), vēl tur ir labāks power menedžments, datu kompresēšanas tehnoloģijas, atmiņas kontrolieri un citas fīčas. Kopumā, nekas ĻOTI radikāli nav mainīts. Ja nepamanīji, tad es augstāk runāju par pliku arhitektūru salīdzinājumu, kur skaidri redzams, ka nav iegūts mega rezultāts, paceļot IPC. Līdzīgu (ne tādu pašu) rezultātu varētu iegūt uzliekot Maxwell uz mazākas nodes, pieliekot papildus kores un paceļot frekvences. Veiciet matemātiskas darbības un izrēķiniet, ka tur nav 40% IPC pacēlums. Period. Tas jau ir n reizes pateikts un lielākajai daļai skaidrs, atskaitot tiem, kas nelasa un neiedziļinās aktuālajās ziņās.

 

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-1080-review/

http://wccftech.com/nviidia-gtx-1080-review-roundup/ -lūdzu, specenes un kaut kādi nebūt benchi, veic aprēķinus, novienādo kores, frekvences un iemetiet man sejā, ka Pascal pats par sevi ir daudz ātrāks kā Maxwell.

 

Ok, varu pat nespējniekiem iebarot ar karotīti.

980 - 2048 SM, 1216 MHz boost

980Ti  - 2816 SM, 1075 MHz boost

1080 - 2560 SM, 1733 MHz boost.

Tātad starpība starp 1080 un 980 korēs ir +25% par labu 1080, un 1080 vs 980Ti - -9% par sliktu 1080.

Tīri uz SM skaitu starpība ir 980 + 25% un 980Ti - 9%.

Tālāk frekvences - 1080 vs 980 - + 42% par labu 1080. 1080 vs 980Ti - +61% par labu 1080.

Un tātad, salīdzinām kopējo performances augumu pateicoties tikai papildus korēm un frekvencēm vien.

Pret 980: 1,25 * 1,42 = 1,77, kas ir +77%.

Pret 980Ti: 0,91 * 1,61 = 1,45, kas ir 45%.

Šie rezultāti varētu svārstīties aptuveni +/-10% robežās. Kā jau minēju - pieaugums lielākoties ir pateicoties papildus korēm un frekvencēm.

 

Lūdzu, pareiziniet šos beigu ciparus, attiecīgi, ar 980 un 980Ti FPS vai benchu scorēm un salīdziniet ar 1080. Prieks un laime, un redzam, cik tad ātrāks tas Pascal, salīdzinājumā ar Maxwell, ir. :)

Nu, gaidu pļūtīšanu un pastāstiet vēl, cik lieli citi ir idioti un cik gudri ir tie lielie runātāji.

 

 

 

Redzi, lai tā būtu, visai drazai - proti, tukšpļūtīšanai un fleimam ir jākoncentrējas atsevišķos topikos, pie mums tā nav līdz ar to iet vaļā visās tēmās. Es šo tēmu izveidoju speciāli, lai te var cepties, toties citas tēmas būs tīrākas. Ļoti ceru uz to.

Nu ok, tad vienkārši cerēsim, ka ārpus šīs tēmas šīs skaidrošanas lietas neizies. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Nu un ka tā pati arhitektūra lēciens tik un tā ir divas reizes lielāks nekā pārejot no 40nm(Fermi) uz 28nm(Kepler) kur arhitektūras bija pilnīgi citas. Android1 vai kā es rādīšu ar pirkstu uz AMD ja izrādīsies, ka "vecais maxwell" jaunajā iepakojumā uz 16nm izrādīsies labāks performance per watt ziņā nekā AMD Polaris, un ko tu tad pateiksi? 

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Android1

Beidzot kāds no noliedzējiem atzīst to, ka viss nav tā kā bija iedomāts.

 

Nu takš rādi. Nesaprotu, kāpēc tu tā uztraucies par to performance per watt? Vai būs jāmaksā briesmīgi vairāk par elektrību (1-2 eur :D )?

Protams, ja AMD nofeilos un nespēs nepieciešamajos segmentos sastādīt konkurenci (lasi - beigās nespēs iegūt lielāku tirgus daļu), tad es te netaisos nevienu aizstāvēt un pateikšu kā ir, jo man nav naids vai nepamatotas simpātijas pret kādu no pusēm.

 

Nū, tur ir nedaudz citas lietas sakarā ar Fermi/Kepler. Kā zinām, tad Fermi bija krāsnis un ar Kepler viņi sāka domāt par energoefektivitāti, finālā, tu nespēj vienlaikus mega pacelt veiktspēju un krietni samazināt energopatēriņu, turklāt frekvences arī nepacēlās tik ļoti kā 28 -> 16nm FF (jāatzīst, ka pārejot uz jaunu nodi, šāds freq kāpums ir diezgan iespaidīgs). Tā kā par Pascal energoefektivitāti baigi domāt nevajadzēja, jo Maxwell jau pats par sevi nebija ļoti liels rīma, tad pārejot uz jaunu nodi, performances/efektivitātes līmeni varēja optimizēt vairāk par labu performancei.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Ja tu iedomājies saukt mani par idiotu

Es tevi tā nesaucu. Bet sanāk, ka pats uz to pieteicies.

 

Tad jau Intel vispār ar savu tick-tock neko nedara sanāk. Tur pieaugums 5% uz paaudzi, Un arī aug frekvences, paliek vesāki čipi un uzlabojas veiktspēja.

 

Kāda Pascall ir uzkāpis uz varžacs laikam, ja tik izmisīgi meklē kam piesietes.

 

Pat ja tas ir Maxwell ar labāku, vēsāku, energoefektīvāku čipu, jauniem atmiņas moduļiem un augstākām frekvencēm, tad tā ir jauna arhitektūra.

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Nu takš rādi. Nesaprotu, kāpēc tu tā uztraucies par to performance per watt? Vai būs jāmaksā briesmīgi vairāk par elektrību (1-2 eur )?

Par elektrību es nemaz neuztraucos, bet ir tāds fakts, ka arhitektūra kura patērē mazāk pie vienādas jaudas ir labāka. Un pamēģini tagad tik to apstrīdēt.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Es tevi tā nesaucu. Bet sanāk, ka pats uz to pieteicies.

Es tā kā nepieteicos un uz šādu statusu nepretendēju, bet iepriekš runāji par manu apgalvojumu, ka tas ir pilnīgi un galīgi nekorekts un attiecīgi tavu teikto sasēju kopā. Nākamreiz, lūdzu, precizē, kam kas ir domāts.

 

Jā, Toļik, piekrītu, bet tas strādā, ja nodes ir vienādas. Ja tā, tad jā, ņemam un salīdzinām kartes ar dažādām arhitektūrām.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Es tā kā nepieteicos un uz šādu statusu nepretendēju, bet iepriekš runāji par manu apgalvojumu, ka tas ir pilnīgi un galīgi nekorekts un attiecīgi tavu teikto sasēju kopā. Nākamreiz, lūdzu, precizē, kam kas ir domāts.

Es neteicu, ka tavs apgalvojums ir nekorekts!

 

Es pajautāju vai pēc to, kas tā apgalvo (tevi ieskaitot) loģikas sanāk šādi??!! Es uzskatu, ka tāda loģika ir ļoti apšaubāma, ņemot vērā, ka mainīts ir daudz, kas bet tiek izteikts apgalvojums, ka tas pats vien ir.

 

Es nesaprotu ko var utis meklēt. GTX 1080 ir jaunākā, ātrākā un labākā karte. Un nē, AMD šobrīd nav ko likt pretī izņemot vecākas kartes, kas ir ievērojami rijīgākas elektrības ziņā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Es nesaprotu ko var utis meklēt. GTX 1080 ir jaunākā, ātrākā un labākā karte. Un nē, AMD šobrīd nav ko likt pretī izņemot vecākas kartes, kas ir ievērojami rijīgākas elektrības ziņā.

Tieši šiem kompleksiem viņš arī nevar tikt pāri. Viņš lieliski to apzinās, ka AMD kādu laiku nebūs ko likt pretī, un kaut kāda propaganda taču ir jāiedēsta! Lai šie galīgi bešā nepaliktu! Tā ka neņem viņu par pilnu.

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

b55d4f23a9.jpg

c7df34beb4.jpg

 

Spriežot pēc šī foruma, šķita, ka nvidia videokartes ir vēsas. Normāla krāsniņa tā founders edition.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Android1

Rubenis - nekas netiek meklēts, bet mēģinu apstāstīt, ka viss nav tik rožaini kā dažiem liekas un norādīt uz lietām, kas ir aplamas. Ok, gandrīz vai var piekrist, ka tā ir jauna arhitektūra, biju piemirsis, ka SM tika pietjūnēti, lai mācētu darboties ar mixed precision, ko Maxwell nemāk. Tomēr lielākoties performances pieaugums nav pateicoties arhitektūras uzlabojumiem, bet gan nodei (sakām paldies TSMC).

Un par šī brīža konkurences apstākļiem noteikti neko nesaku, jo AMD vēl nekā nav un tad kad būs, tad pie noteiktiem apstākļiem, labākais uz ko var cerēt ir +/- 10% 1070 līmenis.

 

Par Intel - viņiem šobrīd vienkārši nav konkurences, ir savi FABi un ir līderis tehnoloģiskā procesa ziņā. Turklāt viņi iet energoefektivitātes ceļu, tādējādi upurējot IPC pieaugumu ikdienas aplikāciju scenārijos.

 

Toļik, jau iepriekš esmu teicis, ka man nav problēmu ar to, ka 1080 šobrīd ir labākais, kas pieejams, praktiski visās jomās, salīdzinot ar esošo piedāvājumu un arī to, kas tuvākajā laikā iznāks AMD pusē. Vai šādi teksti nozīmē, ka man ir kādi nebūt kompleksi? Man pie kājas par brendu un cenšos skatīties objektīvi. Tā, ka lieki neslavējam brendus, bet gan kritiski skatāmies uz visu ko šie saka un piedāvā.

Ja būtu nepieciešamība pēc kādas kartes, tad arī salīdzinātu un ja Nvidia vajadzībām atbilstu labāk, tad to arī nogādātu.

 

Drīzāk tev ir problēmas runāt par tehniskām lietām un kur nu vēl uzklausīt, ka pēc pašreiz esošajām baumām 480x varbūt varētu pietuvoties 1070 (tas taču nedrīkst būt, vai ne?), par lētākām naudām. Neesmu minējis, ka tā 100% būs, jo šobrīd tās ir tikai spekulācijas, bet būtu labi, ja tā būtu un visiem būtu priecīgāk tehnoloģiskā progresa un cenu ziņā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc šī foruma, šķita, ka nvidia videokartes ir vēsas. Normāla krāsniņa tā founders edition.

Tik un tā, tās Faunders edition nevienam neinteresē! 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Un tagad ķipa nevienam neinteresē blower fan videokartes? Tad, kad ir bazars par amd blower type kartēm, tad iet uz urrā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un tagad ķipa nevienam neinteresē blower fan videokartes? Tad, kad ir bazars par amd blower type kartēm, tad iet uz urrā.

Kāds bazars tā karte maksā par 100usd vairāk! Kāda tur vispār var būt runa. Un nav pat ko salīdzināt ar AMD blower tipa kūleri, jo tās ir pieejamas par viss zemāko cenu.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Kurš šeit vispār tagad runā par cenu? Iet runa par temperatūrām un thermal throttling.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Android1

Jā, tās reference blower dzeses ir kaka. Gan vieniem, gan otriem. Nevienam šitos hlamus nevajadzētu pirkt, bet vienmēr jau būs, kas nopērk un Nvidia izdomāja, kāpēc tad no šiem neiekasēt +100 bakšus because they can? :D

Link to comment
Share on other sites

Kurš šeit vispār tagad runā par cenu? Iet runa par temperatūrām un thermal throttling.

Un tagad tu man pastāsti puis kurš gan pirks to FE kari, ja viņa ir par 100usd dārgāka, un nespēj tikt galā ar paša GPU nodzesēšanu?

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Es vairāk runāju par to, ka daudzi pļūtot par amd temperatūrām ņem par piemēru amd blower type videokartes, nevis non reference editions, kurām temperatūras ir normālas.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Es vairāk runāju par to, ka daudzi pļūtot par amd temperatūrām ņem par piemēru amd blower type videokartes, nevis reference editions, kurām temperatūras ir normālas.

Kuri tie daudzie ir ? Parādi man kaut vienu. Tev ka tik kaut ko iepļūīt.

Normāla krāsniņa tā founders edition.

Normāla krāsniņa ir tava R9 290X ar saviem 300w un vairāk watiem pie slodezs! 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Normāla krāsniņa tā founders edition.

Nu nav ne Fury X, kurai vajag savu ūdens dzesi, ne R9 390X, kas ir labam sildītājam ziemā aizvietotājs. Temperatūras ir viens, bet ja patēriņš elektrībai un TDP ir lieli, tad efektivitāte pat aklajam saskatāma. Fury Nano iet tikai uz thermal throteling.  Tikai līdz šim to taka nevajadzēja pacelt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

R9 390X, kas ir labam sildītājam ziemā aizvietotājs.

 

temp1.jpg?w=800

 

 

fd4ef231c5.png

Kā lūdzu?

 

Bildē esošās R9 290 ir reference editions. Nesaprotu kāda velna pēc viņas tiek ievietotas pie non-reference kartīm. Tas pats par Nvidia reference GPU.

 

Sapphire R9 390.

temp.png

http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/R9_390_Nitro/27.html

 

fd4ef231c5.png

 

Es vienkārši šīm blēņām par temperatūrām nevaru piekrist, jo tiek mālētas ciet acis. Tik pat labi Nvidia videokartes arī ir sildītāja aizvietotājas. Temperatūras @load zem 80 ir pavisam normālas. Vienmēr tā ir bijis un būs. Man, personīgi, savai R9 290X Tri-X @42% fan speed @load augstākais ir 75 grādi. Un es nerunāju par load kaut kādā CS vai LoL, bet gan prasīgās spēlēs. Ja es manuāli uzgriežu fan speed, tad temperatūras nokrītas vēl zemāk. Krāsniņa? Nedomāju viss.

 

Par patēriņu Jums piekrītu, bet tas nebūt nav tas būtiskākais faktors videokartes izvēlē.

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši šīm blēņām par temperatūrām nevaru piekrist, jo tiek mālētas ciet acis. Tik pat labi Nvidia videokartes arī ir sildītāja aizvietotājas. Temperatūras @load zem 80 ir pavisam normālas. Vienmēr tā ir bijis un būs. Man, personīgi, savai R9 290X Tri-X @42 fan speed @load augstākais ir 75 grādi. Ja es manuāli uzgriežu fan speed, tad temperatūras nokrītas vēl zemāk. Krāsniņa? Nedomāju viss.

Temperatūra tas ir viens, bet siltuma atdeve uz korpusu jau ir pavisam kaut kas cits. Priekš tik rijīgas kartes vajag labu korpusu savādāk nekā, un pat tad šī videokarte būs ievērojami skaļāka. Būs arī tādi barokļi kuri tieši pēc šīs ~ 320w noslodzes darbosies skaļāk, jo ventilators griezīsies ātrāk nekā tas teiksim būtu ar GTX 970 kur noslodze vien ir ap ~ 175w. 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Priekš tik rijīgas kartes vajag labu korpusu savādāk nekā un pat tad šī videokarte būs ievērojami skaļāka.

Es nezinu uz kādiem fan speed procentiem griežās R9 390X, bet, pieņemu, ka ļoti līdzīgi kā R9 290X. Tad kā 42% fan speed var būt skaļi? Pietiek sapņot. 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

TDP pret temperatūru.

 

Ja es teiktu, ka vienas kartes ir vēsas, bet citas karstas, es to attiecinātu uz temperatūrām.

 

Ja es runāju par to kurš ir cik liels sildītājs, tad es runāju par TDP. AMD karte var būt vēsāka, bet ja TDP ir lielāks, tad tā izdalīdz vairāk siltuma.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tagad sapratu kā Tu to esi domājis. Es ceru, ka ar Polaris tas TPD tiks mainīts. Kaut ko jau sola, bet vai darbībā tā būs..

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu uz kādiem fan speed procentiem griežās R9 390X, bet, pieņemu, ka ļoti līdzīgi kā R9 290X. Tad kā 42% fan speed var būt skaļi? Pietiek sapņot. 

Es nesapņoju! Viss kas ir skaļāks par 30 decibeliem būs lieliski dzirdams. 

fannoise_load.giffannoise_load.gif

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

dff917f9c2.png

MSI GTX 970 skaļāka par Sapphire R9 290X.

 

 

pat tad šī videokarte būs ievērojami skaļāka.

Tā pati GTX 970 būtu pat skaļāka.

Link to comment
Share on other sites

MSI GTX 970 skaļāka par Sapphire R9 290X.

Nekas tur nav skaļāks vajag visu ņemt no viena saita, un tad salīdzināt kur viss ir korekti salīdzināts! Sapphire R9 290X ir par 7dbA skaļāka nekā MSI GTX 970 Gaming 4G un tas ir fakts! GTX 970 ir konforta zonā, bet R9 290X jau vairs tur neietilpst, jo tie 37dbA jau lieliski būs dzirdami uz visa kopējā darora fona.

fannoise_load.giffannoise_load.gif

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

VGA PCIE16 GTX1070 8GB GDDR5/GTX1070-8G ASUS (GTX1070-8G)
588,13 €

Meh, ņemot vērā ka 1070 būs kaut kur 980ti līmenī.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Meh, ņemot vērā ka 1070 būs kaut kur 980ti līmenī.
Uz cenām ir jāskatās 10. jūnijā nevis tagad! 
Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts
VGA PCIE16 GTX1070 8GB GDDR5/GTX1070-8G ASUS (GTX1070-8G) 588,13 € Meh, ņemot vērā ka 1070 būs kaut kur 980ti līmenī.

 

Nevis "kaut kur līmenī", bet nedaudz (uzsvars uz nedaudz) pārāka (vismaz pēc šobrīd pieejamā info).

 

Bet lai nu kā, ja man būtu 600 euro budžets GPU un barošanas bloks ļautu--> ieķertu 2 lietotas gtx 980Ti (protams, šāds deals, ka viena 300 eur maksās, vēl jāgaida kāds laiciņš) un rullētu uz nebēdu.

 

Pats būšu 2 gtx 1080 īpašnieks tiklīdz Asus vai Evga izlaidīs savas custom kartes un sēdēšu mierā, ceru, ka 2 gadus.

 

 

Kur ņēmi tādu informāciju, simson?

 

Salīdzini lv var atrast.

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Share on other sites

DeeMonS

 

 

Pats būšu 2 gtx 1080 īpašnieks tiklīdz Asus vai Evga izlaidīs savas custom kartes un sēdēšu mierā, ceru, ka 2 gadus.

 

Tavs ePenis tikko palielinājās.

Link to comment
Share on other sites

Tieši šiem kompleksiem viņš arī nevar tikt pāri. Viņš lieliski to apzinās, ka AMD kādu laiku nebūs ko likt pretī, un kaut kāda propaganda taču ir jāiedēsta! Lai šie galīgi bešā nepaliktu! Tā ka neņem viņu par pilnu.

vienīgais, kuram te ir kādi kompleksi, esi tu un pārējie fanboji - nvidioti, kuriem Nvidia ir dieva kārtā. ja kautkas kaut nedaudz negatīvs tiek pateikts par Nvidia, tad nu ir traģēdija.. un tā reāli ar jums arī ir. :/

tev vienkārši nav citu ko teikt.. itkā saproti, ko Android1 un es tev teicu par Pascalu, bet nespēj to pieņemt, jo tas ir tava pielūdzamā radījums.

 

tu arī esi vislielākais šī foruma trollis. viss ko tu katrā komentārā dari, ir mēģini padarīt Nvidia par kautko izcilu un nolikt AMD katrā iespējamā momentā, bez jekbādiem faktiem, bet gan ar fanbojiskiem izdomājumiem.

 

 

 

 

Par elektrību es nemaz neuztraucos, bet ir tāds fakts, ka arhitektūra kura patērē mazāk pie vienādas jaudas ir labāka. Un pamēģini tagad tik to apstrīdēt.

lol, pats saki, ka neuztraucies par elektrību.. a pats vislaik te klārē.. - cik neefektīvas energo ziņā ir AMD kartes.. a tad saki, ka Nvidia arhitektūra ir labāka, ja patērē mazāk strāvas. nē, nu, viss jau tā pareizi.. vislaik to saki kā reto argumentu kāpēc Nvidia labāka.. un tas, ka energo efektīvākas, tas uzreiz padara viņas daudz labākas? daudziem tas neinteresē, arī tev, kā pats teici.. tad kāda tam nozīme? kā parasti aizej pretrunās.

sāku domāt, toļik.. cik tev vispār gadu? 15,16,17? nu reizēm pēc neloģiskajiem, "mans labāks/stiprāks par tavējo, tāpec, ka tikai "tapēc", sāk liktied ka kādi padsmit tikai varētu būt. 

 

 

 

 

 

 

Tavs ePenis tikko palielinājās.

ta savā 980Ti pārdošanās tēmā arī bij savu 980Ti nofočījis pie sava BMW stūres, tā lai visi redz, ka ir arī bembuks. :D

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

 

 

Tavs ePenis tikko palielinājās.

 

Tagad naktīs labāk gulēšu.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...