Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Raja Koduri kūrī cigāru un AMD tusē. laikam, ka būs kautkas labs :D

https://twitter.com/killyourfm/status/736620567491579904

un kad notika Capsaicin, tad arī bij viena intervija ar viņu.. un teica, ka nākamreiz, kad dzers, tad tas būs "product release".. un vienā "nolīkotā" bildē viņam rokās bij šampānieša glāze..

 

kautko jau viņi slēpj.. šitik klusi par produktu releasiem sen nav bijuši.

itkā 28. maija prezenta NDA noņems 1. jūnijā un tad varēs uzzināt jau vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik tev jabrauc uz tvaika ielu? Es ar secinājumiem nemētajos, bet gan ar savām domām, un tas brīvā valstī nav diemžēl aizliegts.

Pagaidām gtx1070 izklausas patīkami bet ja līdz robežai 400e

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā pavisam noteikti fanboj! :mrgreen: Nezini neko, bet ar secinājumiem patīk svaidīties nu protams tas norāda tikai uz vienu.

nu vislielākais fanbojs (šajā gadījumā Nvidiots), esi tu. viss ko tu dari ir notirs AMD. tākā tev saukt citus par fanbojiem..? lol

 

un pat vēl vienā komentā biji pierakstījis klāt, precīzāk labojis pēc dažām minūtēm, ko tu dari ar visiem saviem komentiem, jo nervozi trinies rakstot viņus.. biji pierakstījis, ka es esmu tur AMD fanbojs un ka tik kautko sliktu par Nvidia pateikt.. nu tā gluži nav, durak. vienkārši tu, un daudzi pārējie tā safanojušies par Nvidia un noliek AMD, ka bik taisnība jaieved. vienkārši tu kā muļķis uzskati, ka viņiem viss perfekti. un tā reāli nav. ne NV, ne AMD tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik sen jau tvaika iela pieņem pacientus ar īpašam vajadzībām-toļikus...Profilakses pēc vajag aizstaigāt ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Tu jau esi tik zemu kritis, ka pat tēmai nespēj turēties līdzi slimais tu Fanboj! Tik nedomā, ka speciāli liekot katrā teikuma sākumā mazos burtus tu varēsi noslēpties "Bleķpauri nr.2"!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Noskalo putas...Tu to vārdu fanbojs izmanto tik bieži ka pats parādi kurš tad īsti tas ir...

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Noskalo putas...Tu to vārdu fanbojs izmanto tik bieži ka pats parādi kurš tad īsti tas ir...

Es to vārdu varu teikt cik gribu, un uz mani tas nekādi neattiecas, jo es citus par Nvidiotiem utt. nesaucu atšķirībā no tevis. Tāda lūk ir atšķirība! Var redzēt, ka tu esi putās "Fanboj"!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ok neiešu strīdēties ar tevi šajā jautājumā, tvaika ielas pacienti vienmēr uzskata, ka ar viņiem ir viss kārtībā, tikai ar citiem nav...

Toļik http://www.rpnc.lv/uznemsana

Uzņemšana ir 24/7

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Ok neiešu strīdēties ar tevi šajā jautājumā, tvaika ielas pacienti vienmēr uzskata, ka ar viņiem ir viss kārtībā, tikai ar citiem nav... Toļik http://www.rpnc.lv/uznemsanaUzņemšana ir 24/7

Nu lūk ko dara "Bravūrīgs Fanbojs"  situācijā kad nav ko atbildēt, jo pietrūkst smadzenīšu. Apsveicu!  :sarcastic:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bommar es nenolieku AMD! Ja tev kaut kas nepatīk tad vari iet un ieskrieties!

nenoliec? :O :O :D es nez pat ko teikt. ;d

 

 

 

 

Tik nedomā, ka speciāli liekot katrā teikuma sākumā mazos burtus tu varēsi noslēpties "Bleķpauri nr.2"!

nē, nu čista duraks esi. :D ķip lieku teikumu sākumos mazos burtus, lai neizskatītos kā Bomaars/c12? nu ģebil. :D ja godīgi, tad man sāk tevis žēl palikt.. ka tāds diezgan stulbs esi padevies. :/ tak, ja tu tiešām uzskati, ka es esmu bom/c12, tad pierādi, nevis kā parasti "es zinu, jo tā ir un jo esmu stulbs", zābak.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
nenoliec? :O :O es nez pat ko teikt. ;d

Jā kā redzi nenolieku, jo man nav tāda iemesla atšķirībā no tevis, kuram vienmēr kaut kas būs slikti vienalga rīts vai vakars, un vel jānosauc citi par Nvidiotiem utt.

nē, nu čista duraks esi. ķip lieku teikumu sākumos mazos burtus, lai neizskatītos kā Bomaars/c12? nu ģebil. ja godīgi, tad man sāk tevis žēl palikt.. ka tāds diezgan stulbs esi padevies. :/ tak, ja tu tiešām uzskati, ka es esmu bom/c12, tad pierādi, nevis kā parasti "es zinu, jo tā ir un jo esmu stulbs", zābak.

Nu ir cilvēkiem acis pierē! Pārāk braši jau tu pats sevi aizstāvi! Parasti viens otram pakaļā tā nelien, bet tu lien un nodod pats sevi! :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā kā redzi nenolieku, jo man nav tāda iemesla atšķirībā no tevis, kuram vienmēr kaut kas būs slikti vienalga rīts vai vakars, un vel jānosauc citi par Nvidiotiem utt.

lol :D melot arī māki. :D nu bet tu tak esi nvidiots. vislaik noliec AMD.. tas tak jebkuram šeit skaidrs. ne reizi neesi ko labu teicis par viņiem/vinu produktiem. tikai kautko ierēc, vai atrodi sliktāko. un vēl to noliedz. nu āksts.

un tie teksti tev, lol. :D

 

 

 

 

Nu ir cilvēkiem acis pierē! Pārāk braši jau tu pats sevi aizstāvi! Parasti viens otram pakaļā tā nelien, bet tu lien un nodod pats sevi! :mrgreen:

a kam es pakaļā lienu?? atkal kkāds debilisms no tev nāk ārā, jfc. nu ko dumjam cilvēkam padarīsi. tiešām žēl tevis. :(:D

un ko nododu? nododu to, ka es (N4a) esmu N4a?? :D tāds duraks. :D tak, ja tu tiešām tā uzskati, tad faking pierādi, nevis kā parasti par visu apgalvo ar saviem izdomājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Nekas man nav jāpierāda visi visu tā pat redz!

 

a kam es pakaļā lienu??

Pats sev!                   

nu bet tu tak esi nvidiots

Tā gan es par AMD nesaku, jo man nav tāda iemesla "Bravūrīgais Fanboj"! Redz kā no visām pusēm lien ārā tavs milzīgais naids pret nVIDIA.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā gan es par AMD nesaku, jo man nav tāda iemesla "Bravūrīgais Fanboj"! Redz kā no visām pusēm lien ārā tavs milzīgais naids pret nVIDIA.

:D tak katrā komentārā par AMD, tu to noliec..

un man nav nekāds naids pret Nvidia.. tas, ka tu ar savu fanbojismu te uzkurini fleimu noliekot AMD un uzskatot Nvidia par pasaules brīnumu, tas man liek kko uztirst tev un pateikt kādu mīnusu ari par Nvidia. bet nu, pa lielam, es uz visu PC tech trijotni skatos skeptiski, mēģinot skatīties uz lietām objektīvi. un jā, katrai firmai mīnusi.

bet nu tas, ka saku, ka Pascals ir Maxwells "on speed" ir noniecināšana? nē, jo tā ir taisnība. jo to veiktspējas uzlabojumu 80% dod pāreja uz mazāku node ar pāris softiskiem uzlabojumiem (kompresija, piemēram) un tas arī viss. teorētiski paņemam nost 16nm uzlabojumus un mums ir Maxwell līmeņa veiktspēja. un ko tur vēl noliegt? tev tak Android1 to skaidroja, arī es iepriekš. pats zini, ka piekrīti.

un vēl, piemēram, - teikt, ka Nvidia kādreiz samelo, arī ir noniecināšana? nē, jo tā ir taisnība un esmu devis neskaitāmus piemērus. un tas arī neitrālam cilvēkam, kas seko lietām līdzi, ir skaidrs.

 

neesmu dzirdējis, ka tu kādam ieteiktu kautko no AMD, vai apgalvotu ka konkrētā lieta AMD ir labāka par Nvidia. nekad. pavisam pretēji - noliec visu iespējamo.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
tak katrā komentārā par AMD, tu to noliec..

Tā nav tiesa! Ko nozīmē noliec ?  Tas laikam, kā kuram, bet es viņu nolicis neesmu vis tik pateicis, ka viņas nav tik efektīvas, un izdala vairāk siltumu tā tev skaitās nolikšana ? Es runāju par vecajām kartēm nevis jaunajām! Bet tu jau arī jaunās nVIDIA kartes esi paspējis nolikt pat īsti līdz galam nezinot kas tur iznāks "Bravūrīgais Fanboj"!

 

neesmu dzirdējis, ka tu kādam ieteiktu kautko no AMD, vai apgalvotu ka konkrētā lieta AMD ir labāka par Nvidia. nekad. pavisam pretēji - noliec visu iespējamo.

Esmu gan ieteicis! Gribi lai atrodu un parādu tev ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet tu jau arī jaunās nVIDIA kartes esi paspējis nolikt pat īsti līdz galam nezinot kas tur iznāks.

kā, tak GTX 1080 jau "sen" iznākusi lol :D

 

 

 

 

 

Esmu gan ieteicis! Gribi lai atrodu un parādu tev ?

yup, vispār varētu. :D bet vairāk nevis tāpēc, lai tu pierādītu, bet vienkārši gribētos redzēt kā iesaki kautko no AMD, jo neesmu to redzējis. :D :D
 

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

yup, vispār varētu. bet vairāk nevis tāpēc, lai tu pierādītu, bet vienkārši gribētos redzēt kā iesaki kautko no AMD, jo neesmu to redzējis.  
Trešais posts!

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/166733-dators-lidz-1000-eiro-iesakiet/?hl=390x#entry1895965 


 

 

kā, tak GTX 1080 jau "sen" iznākusi lol
Nezināju gan likās, ka aftermarketi iznāks tikai jūnija vidū. 
Link to comment
Share on other sites

Kura spēle patērē visvairāk VRAM? I wonder cik ilgu laiku aizņems līdz spēles sāks ēst +4GB VRAM.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Kura spēle patērē visvairāk VRAM? I wonder cik ilgu laiku aizņems līdz spēles sāks ēst +4GB VRAM.

Cik zinu tad tās ir Rise of the Tomb Raider un Tom Clancys Rainbow Six Siege kur VRAM mierīgi iet pāri 4GB.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
nu un PSU gan varēji labāku ieteikt. šaubos vai tas High Power ražotais ir diezko labs. priekš tāda GPU prasītos 1-2 tier.

Tādu High Power PSU gan es nevienam neesmu ieteicis! Skaties ko raksti.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tādu High Power PSU gan es nevienam neesmu ieteicis!

tak to Fractal Integra M ražo High Power. reti kuri, izņemot Seasonic, Fortron (FSP) un varbūt vēl pāris, paši ražo tos PSU. lielākā daļa pasūta no Seasonic, Channel Well, FSP, Super Flower.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Tas Fractal Design baroklis ir pietiekami labs priekš tās videokartes.

 

priekš tāda GPU prasītos 1-2 tier.

Tas arī ir Tier 2b un iekšas ir no ATNG.

reti kuri, izņemot Seasonic, Fortron (FSP) un varbūt vēl pāris, paši ražo tos PSU. lielākā daļa pasūta no Seasonic, Channel Well, FSP, Super Flower.

To tu gan man vari nestāstīt! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik zinu tad tās ir Rise of the Tomb Raider un Tom Clancys Rainbow Six Siege kur VRAM mierīgi iet pāri 4GB.

Bet vai tas ir @1080p? Interesē tikai 1080p. 

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Bet vai tas ir @1080p? Interesē tikai 1080p. 

Jā tas ir 1080p.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

GTX 1070 benchi are in.

 

ātri uzmetot aci -  980Ti līmenī. pārejie benči jālūr rīt. ja būs zem 400Eur, tad ļoti labi!

 

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Huangs samelojās nedaudz prezentācijās, sakot ka 1070 būs ātrāka pat TitanX. 

Labots - Miervalds
Link to comment
Share on other sites

 

 

Huangs samelojās nedaudz prezentācijās, sakot ka 1070 būs ātrāka pat TitanX

nu tas jau Nvidias/Huanga standarts. nekādu pārsteigumu. :D

Link to comment
Share on other sites

jā, nu GTX 1070 ir 1440p sweetspot.

 

 

ar 1080 gan ir tā, ka ne īsti priekš 4K, un vairāk kā pietiekami priekš 1440p (FPS pie simtiem @1440p)..

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Šodien mani smiekli bija gardi...apskatam toļika 213# postu...sakumā kad teicu ka nezvai būs jaudīgaka par titan x, gtx 1070, tad iznakot pirmajiem nvidijas grafikiem ar performanci toļiks bļava ka es tur šitāds tāds bārstos ar nepatiesiem apgalvojumiem, beigās fail kartīgs toļikam ka jadzēš posti lauka...Aj aj toļiks marketinga upuris, tā ir, daudz naivu cilvēku ir.

Toļik tvaika iela...

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...