Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

 

 

Kā lai to testu saseivo ja viņs nesaivojas un ja nav windowed printcreen netrada (konkreti valley)?

Pēc testa, kad esi uztaisījis Benchmark parādās pogas Save un Close. Izvēlies Save un saglabā. Pēc tam atver un uztaisi skrīnšotu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kā lai to testu saseivo ja viņs nesaivojas un ja nav windowed printcreen netrada (konkreti valley)?

Print screen, paints.

JohnRambo ko tu lūri bet valey testu nevari iemest ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Print screen, paints.

Nerāda, man tas pats bija, ka Print screenā neparādās. 

Link to comment
Share on other sites

BF4 SP, viss uz ultra VS ieslēgts.Kā redzam ar AMD Fx-8*** iet komfortabli.SP misijām 8kore CPU nav vajadzīgs

post-99206-0-02915600-1420411226_thumb.jpg

post-99206-0-98902600-1420411239_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Pēc testa, kad esi uztaisījis Benchmark parādās pogas Save un Close. Izvēlies Save un saglabā. Pēc tam atver un uztaisi skrīnšotu. 


Tur arii izvelos mapi spiezu ok un nesaseivojas 
Link to comment
Share on other sites

 

 

BF4 SP, viss uz ultra VS ieslēgts.Kā redzam ar AMD Fx-8*** iet komfortabli.SP misijām 8kore CPU nav vajadzīgs

Tajās bildēs nekas nav redzams, knapi fps var saskatīt. Bet tas jau nav tas, ko tev prasīja - visi ielika 3D mark un Valley testus, tu ieliki savu selfiju. Tev palūdza kompi nobildēt, to tu arī nevarēji.

Link to comment
Share on other sites

Tur arii izvelos mapi spiezu ok un nesaseivojas 

Jāspiež ir beigās un jāsaglabā un pēc tam meklē startā kur tev tas fails ir. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur arii izvelos mapi spiezu ok un nesaseivojas 

Met uz desktopa. 

Link to comment
Share on other sites

Reāli skrīni, no reāla geima, komfortabls fps

.Sintetiku nespēlēju, it īpaši ja viņa ir par maksu.Valley tests galīgi neaktuals, nav redzama gpu un cpu score atsevišķi. 3D MARK FIRE STRIKE EXTREME, kaut kas jau labaks, katra dzelža rezūltats atsevišķi redzams.

Link to comment
Share on other sites

 

 

BF4 SP, viss uz ultra VS ieslēgts.Kā redzam ar AMD Fx-8*** iet komfortabli.SP misijām 8kore CPU nav vajadzīgs
Tu tak bildes nemāki ielikt. Tev vaidzēja bildes sākumā uplod šeit  http://postimage.org/
Link to comment
Share on other sites

Aļo garaž, mana gadījumā es pat nevaru citēt, ne iekopēt, ne linku no bilžu hostiem iekopēt.Ar citiem saitiem tāda problēma nav, dīvaini, tieši bootā :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

JohnRambo tur jau nav pieradījumu ka tas tavs pc vai tavi fps :D

Manējais tests gigabyte r9 280x windforce + FX-6300 stocka abi.

0FTKYTL.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Reāli skrīni, no reāla geima, komfortabls fps .Sintetiku nespēlēju, it īpaši ja viņa ir par maksu.Valley tests galīgi neaktuals, nav redzama gpu un cpu score atsevišķi. 3D MARK FIRE STRIKE EXTREME, kaut kas jau labaks, katra dzelža rezūltats atsevišķi redzams.

Skrīni kā caur ānusu uzņemti. Bez tam es arī varu uztaisīt BF 4 uz Ultra kaut vai uz savu HD 7770.

Ja man būtu BF4 uz kompja, palaistu, saliktu iekš single player tādus iestatījumus, lai man būtu stabils 60fps, uztaisītu skrīnu, kurš būtu niecīgs izmērā un iemestu forumā. Vuola, man ir "komfortabli fps" BF4 Ultra, tas nekas ka SP un bildēs neko nevar redzēt, bet man ir.

Link to comment
Share on other sites

Jā nav, es nemaz nesaku ka tas ir tests, jeb normals tests, lai es tūbe iegrūstu video caur mobīlo netu, nu kamon, pa svētkiem biju gatavs to visu darīt, tikai ip bans.

Piemēram tavam skrīnam jau arī nav pieradījumu , ka tas ir tavs pc.valley nav aktuals it īpaši x720 režīmā, bez gpu scores.

 Skrīni neko nepierāda, tam es piekrītu un pieprasu autentiskus testus tikai video formatā.

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Aļo garaž, mana gadījumā es pat nevaru citēt, ne iekopēt, ne linku no bilžu hostiem iekopēt.Ar citiem saitiem tāda problēma nav, dīvaini, tieši bootā

Tev ir jāieliek bildes links nevis jākopē bilde. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Manējais tests gigabyte r9 280x windforce + FX-6300 stocka abi.

Wow, gaidīju, ka būt daudz labāks score par manu GTX 660.

 

 

Piemēram tavam skrīnam jau arī nav pieradījumu , ka tas ir tavs pc.valley nav aktuals it īpaši x720 režīmā, bez gpu scores

Nu ja, tas ka man parakstā mana sistēma jau labu laiku tāda stāv un ka ir identiska tam, kas ir testos, jau nav nozīme, galvenais, ka tev ir attaisnojums testu nelikšanai. :D

Beidz tak, kamēr nebūs tev nekā, kaut vai bilde at izslavēto GTX 980, tikmēr tiešām no tavas muldēšanas te jēgas nekādas.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

A ka tu zini, ka 280x ir sliktaka score, ja nav gpu skore redzama, 3d mark saliks visu pa plauktiem.

Paņem haswell-e 12plūsmīgo, vispār būs kosmisks rezūltāts, kuram nav nekāda sakara ar fps geimos

 

Eu, pokemon, es linku arī kopēju, pa taisno iekopēt nevaru, bet pie bilžu pievienošasnas, kur ir specials logs linka iekopēšanai, iekopēt varu, bet labi vai ok nospiest nevaru

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

ohnRambo ieliec bildi no sava PC kaut vai ar mobīlo nofočē.

Viņš jau ielika, neredzēji?? Bilde ar āzi. Tas arī ir viņa kompis.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Wow, gaidīju, ka būt daudz labāks score par manu GTX 660.


Nu par 9.1 fps testā ir ok, kā nekā 90 eiro cpu, man jau liekas ka šajā testā man vairāk gpu dominēja, rīt ielikšu to 3DMARK firestrike
Link to comment
Share on other sites

yo

Vairāk liekat reālo geimu fps, nevis sintētiku bez gpu scores, pie kura intelisti turās ka slikoņa pie salmiņa, uz priekšu cinebench, i5 tiks pārrauti ka nemetas :)

post-99206-0-33961900-1420412882_thumb.jpg

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Vairāk liekat reālo geimu fps, nevis sintētiku, pie kura intelisti turās ka slikoņa pie salmiņa, uz priekšu cinebench, i5 tiks pārrauti ka nemetas

Jo Cinebech ir pilnīgi pie kājas cik neefektīvi ir kodoli, ka tik daudz... :D Tāpēc AMDisti pie tā turās kā pie slīkoņi pie salmiņa.

Visi ielika vienādus testus lai aptuveni parādītu kas un kā, bet tava bilde ir balvas cienīga.

 

Ieliec lūdzu Arma 3 testu, gaidu jau kādu laiku. :D

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Nē, 5 gadus tādu nevajadzīgu lietu neizmantoju, man vairak patīk kad es visas tās "ķeskas" redzu uz galda, dzirdu, nomainu, ātri un fiksi.

Cinebench nav pie kājas, renderēšanu cilveki izmanto arī ikdienā, lai redz ka intel 4kodoli nav nemaz tik ātri, ka te dažs labs izsakās :)

 

Valey vispār tests par neko, fire strike vēl ok,Bet vēl labāk real game fps, jo tos taču visi spēlē

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

yo Vairāk liekat reālo geimu fps, nevis sintētiku, pie kura intelisti turās ka slikoņa pie salmiņa, uz priekšu cinebench, i5 tiks pārrauti ka nemetas Piesaistītie sīktēli(s)

  :D Tev korpuss ir atzīsties  :D

 

 

Nē, 5 gadus tādu nevajadzīgu lietu neizmantoju, man vairak patīk kad es visas tās "ķeskas" redzu uz galda, dzirdu, nomainu, ātri un fiksi.

Tā arī varēji pateikt uzreiz ka nelieto korpusu kapēc nenobildēji visas komponentes kautrējies vai? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cinebench nav pie kājas, renderēšanu cilveki izmanto arī ikdienā

Tie kas darbojas ar video/3D/rasēšanu jā. 80% cilvēku nē.

 

 

fire strike vēl ok

Ok, gaidam. 

Link to comment
Share on other sites

a ko tu tur ieraudzīsi, cpu taču neredzēsi, rams ka rams, vairak tur nav ko redzēt.Redzēji ka par vga nedir*u, nu vot, jūties laimīgs :)

 

Jebkurā gadījumā, tēma bija, ka ar fx geimi iet komfortabli, skrīni ir, ja kāds neredz, ņem t alkā lupu :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

@Toļiks, no keisa jēgas nekādas. Man arī nav.

Nu bet aizsardzība no apkārtējās vides taču ir mazums kāds kaķis uzlēks vai nejauši aplies ar kaut ko. 

 

 

a ko tu tur ieraudzīsi, cpu taču neredzēsi, rams ka rams, vairak tur nav ko redzēt.Redzēji ka par vga nedir*u, nu vot, jūties laimīgs

Nu labi ja nevari ielikt bildi tad ieliec vismaz savu komponenšu nosaukumus. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Mazāk vaiag tempt šņabi un rīt pie pc, tad viss būs ok

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bet aizsardzība no apkārtējās vides taču ir mazums kāds kaķis uzlēks vai nejauši aplies ar kaut ko. 
 

Ja ir tizlas rokas vai tizli mājdzīvnieki, neko darīt. Un es neturu visu uz mobo kastes, bet gan uz 'test bencha'.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es uzskatu ka tu pie sava FX8320 ļoti labi vari rokas pasildīt.
 

tā tukšmuldēšana bez argumentiem jau sen apriebusies! Man vienu laiku bija 8320, un tagad ir 4690k. 8320 pat ar kārtīgu OC bija daudz vēsāks par pašreizējo 4690k @stock. Nafig šī tēma nav jau sen aizklapēta, ja atskaita benchus, pēdējās trīs lapās pilnīgi bezsakarīga bazarēšana notikusi.

Link to comment
Share on other sites

Nē, temp ir ok, neskatoties uz" bomzīgo" dzesi un 4.0ghz

Šeit tikai gtx670, cita mb, cits baroklis.

 

Laikam daudzi nav kursā par haswel problēmām ar termo pastu starp kristālu un cpu vāku, pilns nets un tūbe, cilvēki riskē, griež ar žiletēm utt...lai to visu labotu, he he

post-99206-0-62220900-1420414365_thumb.jpg

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...