Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

Piekrītu, tomēr ir rezons vai tev fps ir 60-50, vai 45-35 fps, noliek 300euro par karti, atrauj nekomfortablu fps un sajūt fekālijas garšu sev mutē.Bet tas nekas, ne visiem lemts spēlēt komfrotabli :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Es palīdzēšu No blakus foruma:   Citāts Mainu tikai vakar atpakotu GTX980 GAMING G1 Gigabyte(tāda bešenā jauda 1080p man nav vajadzīga), pret GTX 970/780Ti MSI GAMING(dizaina dēļ). Loģiki, ar jūsu adekvātu piemaksu. Topiku slēdzu pret vietējo spekulantu,"biznesmeņu" spama. Pēc darījuma topiku dzēšu, bet par darījumu PM   

  icon1.png

 Tie kas viņam piedāvā savu cenu ir spekulanti biggrin.gif piedāvāju viņam nedēļu vecu msi gaming 4g gtx 970 + 130 eur ar garantiju. Viņš prasa karti + 150 eur, es redz esot spekulants biggrin.gif viņa kartei garantija neesot.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

es tādus cilvēkus zinu. Un tur nav runa par idiotismu, bet gan maka biezumu.

Bet ne gluži mazvērtības komplekss, bet drīzāk "krāniņa stiepšana" situācijā, kurā tas nav vajadzīgs nav izteikta intelekta pazīme. 

Ok, es zinu cilvēku, kas nopirka Titan karti, bet tur ir ļoti liela video apstrāde, kas nozīmē, ka darbam tas ir vajadzīgs. Bet ja cilvēks iztērē 200 eiras, lai spēlē dabūtu 10-15 fps vairāk situācijā, kad fps skaits ir pāri 60 nav loģiski.

 

tomēr ir rezons vai tev fps ir 60-50, vai 45-35 fps
Es neticu tavam šim apgalvojumam, ka kadru atšķirība ir tāda. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas nav mans apgalvojums, tas ir fakts

Tev nav GTX 970 ar ko salīdzināt, tātad tas ir tavs apglavojums, nevis patiesība/fakts 

 

 

ja tev pašam nav gtx970/980, tad ko sten, samierinies

Neesmu pikseļu drāzējs, ka man visu vajag Ultra, citādi esmu tik dziļi nelaimīgs, ka ņemu kredītu bankā un pērku karti par pustūkstoti. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tev jau ar lāga izcelties nesanak, jo iebraugt tu nemāki, ja man naudas pietiktu gtx 780, tad man kauns būtu likt tur kkadus 2500k uzreiz mauktu 4770k lai būtu vis tip top un kaa entuziastam pašam patīkam, kāpēc es piemēram esmu izvēlējies fx-6300 vietā, tapēc ka intel ir (dargāks zimols) ja es ņemtu intel tad uzreiz sakarīgu, bet cenu grupā nekas pirms 1,5 gada fx-6300 nestaveja klat un kkadu lidzigu i3 man ar būtu kauns likt jo man ar i3 nekas labs nesaistas, kaut vai tas petiums tur diezgan jaudīgs bet no varda pentiums man vien slikti sametas
 

Tu esi idiots? Ja tev naudas nepietiek, nu tad nemaz muti vaļā never! Visu laiku brēc par price performance, bet te pēkšņi tu ņemtu 4770k. Izvēlējies esi 6300 tādēļ, ka neko labāku nevari atļauties, un nekā labāka par to tavu mazo budžetiņu arī nebija. Ar to teikuma daļu par pentiumu tu vispār sevi pazemoji visu priekšā. Acīmredzams mārketinga upuris ja ne galīgs retards. Netaisi nemaz muti vaļā par tēmu, no kuras neko nesajēdz. Ļauj Rubenim un Toļikam runāt, tava piebalsošana viņiem liek slikti izskatīties.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs. te no objektivitātes un loģikas maz - tipisku geimeru sarunas, kura karte labāka un kuram mamma vairāk naudas iedevusi. Kaut kā nemanu šeit pat sausus faktus no tā, ka kāds būtu kaut ko testējis.... ak pareizi - internetos tak testu pietiek, tāpat kā wūtā brēcēju :>

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Tu esi idiots? Ja tev naudas nepietiek, nu tad nemaz muti vaļā never! Visu laiku brēc par price performance, bet te pēkšņi tu ņemtu 4770k. Izvēlējies esi 6300 tādēļ, ka neko labāku nevari atļauties, un nekā labāka par to tavu mazo budžetiņu arī nebija. Ar to teikuma daļu par pentiumu tu vispār sevi pazemoji visu priekšā. Acīmredzams mārketinga upuris ja ne galīgs retards. Netaisi nemaz muti vaļā par tēmu, no kuras neko nesajēdz. Ļauj Rubenim un Toļikam runāt, tava piebalsošana viņiem liek slikti izskatīties.

 

 

Muda*s esi, es saku ja man būtu augsta gala karte tad attiecigi augstā gala procis, un butu pie kajas ir pa daudz jaudas vai nav, par pentiums runājot es jau nesaku ka viņš ir švaks price/performance, es tik saku ka tas procis ir nosaukts par PENTIUM, nu tak skolu esi izmācījies? Jo tur cita teikto māca izprast un izlasit? Man ir kas ir man un nopelnīts pašam nevis seņči uz paplātes pasnieguši, a kas ir tev stirpi kkas labaks?Mož vispar par seņču naudu pirkts? 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

es tik saku ka tas procis ir nosaukts par PENTIUM
 

Nuja, ar to arī sarunu beigsim. Tas tev tik tā starp citu, es visus savus dzelžus varu atļauties pats, un bez kredīta vai līzinga.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Nuja, ar to arī sarunu beigsim. Tas tev tik tā starp citu, es visus savus dzelžus varu atļauties pats, un bez kredīta vai līzinga.

 

Nu tas tā starpcitu es arī varu atļauties dzelžus pats un jau 9 klasi beidzot tos atļāvos, proti nu jau ir pagajis 1,5gads

 

Un biivers tev problēmas pret latgali? Nezini no kā vārds latvieši cēlies?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Es reiz piedāvāju #113 postā variantu. Pabenčojam, salīdzinam, izdaram secinājumus un tikai tad sapņojam par to, ko varētu nopirkt ja būtu vairāk naudas :D

 

pret latgali nekādi, bet ja tā sāc rakstīt, tad tas man uzreiz atgādina 14-17 gadus vecu datorlietotāju kas ir pār pārliecināts par savu dedukciju :)

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Es te tā palasīju nu jums te karsti šovakar iet temats ne tikai par videokartēm  :sarkasms:

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
pret latgali nekādi, bet ja tā sāc rakstīt, tad tas man uzreiz atgādina 14-17 gadus vecu datorlietotāju kas ir pār pārliecināts par savu dedukciju

 

Es savu viedokli nevaru izteikt?Ko man nozīmē vards pentium? Man likās ka brīvā valstī savas domas var izteikt? Vai arī to man aizliedz? 

 

Principā šeit viss balstās uz katra viedokli, vienam f-8320 labs vienam švaks bet krutaks pentiums, vienam i7 vienam gtx 970 labaks variants citam gtx 780

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienu datormērkaķu laikā mētāt vārdu "pentium" ir tas pats, kas mētāt "celeron 300A ir mēsls, jo tam nav cache." Starpcitu, tieši tādu frāzi man ir gadījies dzirdēt gadus 14padsmit atpakaļ. Bet zini - izdzīvoju ar to proci. Pat uz tādas īpašas soyo sy-6kd lx mātenes.Un nekas nenotika. Starpība tikai tāda, ka es tajos laikos tā nebrēcu... :>

 

Man arī tagad zem rokas ir i5 4670 un HD7850. Varam tak taisīt testus un salīdzināt to visu. Kura VGA ar kādiem CPU strādā savādāk, nevis bļaustīties par to: "ja man būtu nauda, man būtu i7 jo Jauki neko citu es nezinu.

 

Tas ir tāpat, ka bija bļāvēji cyrix 6x86 laikos. Tad arī visi stīvējās pret pentium 133mhz, kur spiecākie izleca ar pentium 200 pro procesoriem :D

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Jautājums JohnRambo kādēļ tikko nopirktu videokarti gigabyte gtx980 vēlējies notirgot blakusforumā ? Ja jau tev ta karte ir tieši laikā kādēļ viņa ir jāpārdod ?

 

 

 

 

Mainu tikai vakar atpakotu GTX980 GAMING G1 Gigabyte(tāda bešenā jauda 1080p man nav vajadzīga), pret GTX 970/780Ti MSI GAMING(dizaina dēļ).

Loģiki, ar jūsu adekvātu piemaksu.

Topiku slēdzu pret vietējo spekulantu,"biznesmeņu" spama. Pēc darījuma topiku dzēšu, bet par darījumu PM smile.gif

 

 

Pats raksta šajā forumā ka karte patīk bet patiesībā grib pārdod dizaina un pārāk lielās jaudas dēļ. Kādēļ tad pirki ja nepatīk izskats un vga ir pārāk ātra priekš 1080p ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

biivers Bet tu lasīt ar nemācies un izprast ko raksta, es jau neteicu ka viņš švaks, bet gan man nepatīk nosaukums, mans konkretais viedoklis, iepriekš stridējās vienam nepatik videokartes izskats utt, nu vot viens nepirks videokarti tapec ka izskats nepatik , es pentium nepirktu tapec ka man nosaukums nepatīk jo tas ir aizvesturisks un musdienas lielaka daļa izsaucot vardu pentiums saprot kko lenu un sliktu, laigan tas ta nav bet nu man nepatik tikuntā un tev ar to grūts sadzīvot?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

man nepatīk nosaukums
 

 

Tas vien parāda ka esi entry level lietotājs, kurš labākajā gadījumā palīdz savest tehniku kārtībā saviem radiniekiem. Tā arī būtu pateicis uzreiz un neviens nebūtu Tev piesējies - nav jēgas diskusijai ar nejēgu kurš lasīt neprot :) būtu savu entuziasmu iegrūdis valley testā un iemetis rezultātu. Tici man, arī citi tā izdarītu un gala rezultātā būtu kāda kopaina. Diemžēl, to ainu tavi spriedelējumi nedod, tapēc lūgums turpmāk paklusēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varam tak taisīt testus un salīdzināt to visu.
 

 

sāc taisīt un postē rezultātus. Tik izmanto tādus benchus, pie kuriem arī es brīvi varu piekļūt. Man ir stock 4690k un stock gtx 970 g1, būtu interesanti salīdzināt atšķirības, jo proči ir praktiski vienādi, bet kartes pavisam dažādas.

Link to comment
Share on other sites

intervall
pret latgali nekādi

Tagad izlasi savu #118 postu, kauninātāj! 

Ko tu te vispār par Latgali sāc pļerkstēt, dažiem te tiešām jāiet uz kūti, lai kāds piesien pie staba, kur šiem īstā vieta.

Kauninātājs atradies, "ģerevņa" .

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nezinu kas tev par problēmam, bet daudziem teiksim nosaukums ka karte IR ROG, vai tur viss ar lediem sakarts, daudziem tas ir svarīgāk nekā price/performance un ar to jasamierinās, ka labs procis ar tādu nosaukumu dažiem var nejiet pie sirds, kas vismaz man būtu iemesls pentium nepirkt, labak sēžu uz fx-6300 un krāju tālākajam upgreidam kādam no augstakas i5 serijas vai i7 bet noteikti ne pentium ;)

Testu rīt varu iemest, šodien nav vēlmes nodzīt savu pc ;)

Link to comment
Share on other sites

Pēc 20 min būs  tests ar hd7850 un i5 4670

 

un runa nav par konkrētu gpu vai cpu, bet overall performanci lietotāju vidū.

 

intervall vispār paklusē. ne pirmo dienu pērles... labāk testu padarbini.

 

piemēram latgalē nevar atļauties novilkt ~350mb un iztesēt GPU/CPU kas aizņem pāris minūtes. Tu vari?

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
piemēram latgalē nevar atļauties novilkt ~350mb un iztesēt GPU/CPU kas aizņem pāris minūtes. Tu vari?

 

 

Piemēram es varu, tāpēc neizprotu kāpēc tu tā runā visparīgi un tikai par Latgali  

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

JohnRambo ir īsts ēzelis. Viss, ko viņš var pateikt ir tas, ka spēlēs esot komfortabls FPS. (runājot par procesora tēmu) Cik nu katram ir komfortabls.. Iespējams viņam zem 40 ir komfortabli. Piemēram, ieej ar savu FX vēsturi Arma 3. Gribu redzēt cik komfortabls FPS tev būs tur. Tikai nesaki, ka vēsi uz ultra 60 fps. Csgo tev ja labi 200 FPS ar to FX. +vēl FPS dropi. Kāpēc man pirkt vēsturi (FX8320), kamēr varu piemest 50 un paņemt jaunu i5, kas spēlēs to FX samals? John, tikai nesaki, ka esmu saskatījies melu tabuliņas un izfunktierējis no debesīm, ka tā it kā esot, jo mans FX uz 5Ghz velk visu uz komfortablu FPS. Atkal iet runa par komfortu. Cik komforti tev tās spēles iet? Labi, man pokuj cik, jo tu tāpat neteiksi cik, tikai pateiksi, ka man nav gtx 980 un tavs debesīs celtais FX, kas ir svēts ar savu cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O, 780ti gan uzdzīta :)

Graphics score 12615 :)

 

O, viens iepukstejās par arma3, tur neviens i7 neglābs, spēles dzinejs ta vecs un līks, karoče 67gads, tad jau es labak 2001 gada ofp rukāju :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

uzdzīta

Nekas nav dzīts,stock msi twin frozr 

P.S davai ieliec arī tu savu testu,lai nav tā ka pa tukšo muldi.

Labots - arabs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

šodien nav vēlmes nodzīt savu pc

 

kā lai to nosauc savādāk nekā parasta laika sipšana"? 

 

edit: un lūdzams pieturēties pie valley testa ar parametriem: 54a9a9346c4e7xhwcunz1420405044.PNG

Link to comment
Share on other sites

Kur dota testa GPU score, lai nav tā, ka kopejo rezūltatu ietekmē haswell-e ar 12plūsmām, ja spelēm pietiek ar Fx6300 :)

 

Kāpēc testam tikai 1280x720, kur 1080p ?

 

780ti stock mhz nav tik augsta :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Būs atnācis mans darba zirgs arī ielikšu savu testu.


Pagaidām negribās zīmēties ar pirmā kaluma i3 un intel HD Graphics laptopu :D


Nu Tautā dēvētais "IronMan" jeb tagad esošais JohnRambo ieliec savu testu!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

3dmark fire strike extreme pa maksu, o catzilla v1.3 par brīvu, TIGER testu spiežam un testejam.

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

54a9abf5ee5edaedhqhg1420405749.PNG

lūdzu, reāls tests ar reālu kasti... 

 

izškirtspēja tāda ir tapēc, ka man monitors ir 1440x900. Tā kā lūgtums, visus lielos speciālistus un "smago" gpu īpašniekus padalīties ar rezultātiem, pie konkrētās izšķirtspējas.

 

Un tikai tad mēs varēsim sākt diskusiju par to, kāds GPU un kāds CPU ir labāks. Un tikai tad mēs varēsim atgriezties pie topikstartera tēmas par karti priekš konkrētā cpu... :)

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

tad kad tev būs 1080p monis, tad esi laipni gaidīts pūlciņā, neiešu tak 1280x720 testēt, to lai testē tavas vēsturiskās gpu līmeņa cilvji :)

Bet paļubomu, tnx par testu, lol :)

 

Un kur GPU score, savādāk visu rezūltatu ietekmē cpu, būtu tev haswell-e ar 12plūsmam, būtu vēl labāks rezūltats , kā zinams spēlēm pietiek ar fx6300, citi pat mēļo ka ar divkodola pentium :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Es varu notestēt arī 1080, bet ko tas dos Tev? Vai tad liski savu testu pretī? Un man pēc tam būs matemātiski jāpierāda atšķirības pie manas izškirtspējas? lol viņam...

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad kad tev būs 1080p monis, tad esi laipni gaidīts pūlciņā, neiešu tak 1280x720 testēt, to lai testē tavas vēsturiskās gpu līmeņa cilvji Bet paļubomu, tnx par testu, lol
Nu i kur tu esi lielais testētājs ? 
Link to comment
Share on other sites

John, lūdzu -

arma3_1920.png

Parasts i5 bez OC vēsā mierā izpuļķē ārā pārklokotu FX. Tas nav i7 pretī. Vienkāršs i5. Kāpēc man pirkt citu dzesi un ņemties gar overklokošanu, (vairāk patērē, vairāk karst u.t.t) kamēr varu nopirkt i5 un spēlēt (+vēl ar daudz labāku FPS) bez nekādu pišanos? Ja tu saki, ka tas FX ir priekš lietpratējiem un tāds i5 priekš dundukiem, tad ir tāda lieta kā K versija.

 

Edits: Kāpēc tu nevari notestēt uz 1280x720 rezolūcijas? Tev grūti? Tu nosauc 780TI par vēsturisku videokarti, but in the meantime tu citā forumā maini ārā 980 uz tādu.. Man šķiet, ka tu domā ar pēcpusi, jo es tiešām neesmu redzējis tik lielu rītardu nekad. Tu cel debesīs savas detaļas, bet kad pienāk laiks pie benchmarkiem, tad tu locies kā tāda nevainīga meitene, lai tik nebūtu paņemts pēc pilnas programmas. Ēzelis.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Vēlviens power point tabulu tetstētajs uzradies, vakarenē informatika jebkura babu tādu uzceps, viens un divi, gatavs,LOL :)

 

Cattzila nāk, pēc 30min būs klāt, mobīlais nets :(

 

Vēl labak laist integrētos game testus, crysis tads ir, ja nekļūdos far cray arī

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...