Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

JohnRambo es tik nesaprotu tavu loģiku kā tu vari likt kopā tik labu videokarti ar procesoru tādu bremzi ?  FX8320 + gtx980  tas ir apmēram tāpat kā ielikt ferrari golfa monoru 1.6D

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja 60-50 fps vietā nereti ir tikai 45-35, tad tāds jēdziens kā price performance vienkārši vairs nerullē

Ar tavu pārliecību, ka tev vajag tikai Ultra super duper max settingus es saprotu, kādēļ esi iesprūdis pie 1080p un neej augstāk uz 1444p vai 4K - to vienkārši nevarēsi pavilkt. 

 

 

JohnRambo es tik nesaprotu tavu loģiku kā tu vari likt kopā tik labu videokarti ar procesoru tādu bremzi ?  FX8320 + gtx980  tas ir apmēram tāpat kā ielikt ferrari golfa monoru 1.6D
 

Ak dies, nu ne jau atkal sāki šito - viņš visu vakaru gaidīja, kad kāds atsāks šito Intel vs AMD. Bet testu no viņa kā nav tā nav, tikai attaisnojumi.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Katrā ziņa es video spēles spēlēju deļ intereses un vel labi ja aizrauj un lai relaksētos, nevis ja mani nošauj ar putam uz lupam vainoju ka man 5fps pamaz 
Pilnībā piekrītu grafika nav galvenais bet spēles atmosfēra! 
Link to comment
Share on other sites

Grafika jau arī ir viens no speles atmosfēras iespaidotajiem, ja grafika nav būtiska, tad bliežam tetri, cs 1.6, jeb 16bit konsoles.

Tieši tapēc es arī spēlēju uz ultra izbaudod apkārtni, nevis griežu nost settingus, jo lūznis nevelk safragot.

 

Fx-8320 ir cpu prieikš zinatajiem, man viss iet komfrotabli, priekš kam maksāt ievērojami vairāk, ja esi marketinga upuris tad ok uz priekšu.Lielaka daļa te kaut ko gvelž bet pašiem nav pat gtx970 :)

Link to comment
Share on other sites

Fx-8320 ir cpu prieikš zinatajiem, man viss iet komfrotabli

Nja nu protams BF4 jau tev pavilks bet neko vairāk jo procesors būs riktīgs pudeles kakls. Bet tev jau ar to principā arī pietiek jo vairāk tu neko nēsi spēlējis.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu grafika man ir ok, speles speleju kuras patik, komfotabli varēju spelet arī ar hd7770 tad ar r9 280x vispar bez problemam man kofortabli spelet uz ultra 1080p un ja mani bf nošauj tad es neputojos ka vainigi ir 5fps kas ir pamaz, ja esi bots tad esi bots ;) un neglābs tavi 5-10fps vairak

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja esi marketinga upuris tad ok uz priekšu.Lielaka daļa te kaut ko gvelž bet pašiem nav pat gtx970

Pats nonāc pretrunā ar sevi, jo uz viena 1080p monitora ņemt GTX 980, kas ir 200€ dārgāka par GTX 970 ir diezgan ļoti mārketings... 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pats nonāc pretrunā ar sevi, jo uz viena 1080p monitora ņemt GTX 980, kas ir 200€ dārgāka par GTX 970 ir diezgan ļoti mārketings... 

Trāpīts desmitniekā.

 

 

Salīdzināt gtx980 ar FX8320 man smiekli nāk tās ir divas dažādas lietas dažādās cenu kategorijās karte ir TOP bet procis kaut kāds budžeta putnubiedēklis.

 

Galīgi nekāda Balansa starp Procesoru un videokarti!

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man ja būtu gtx980 tad minimums stāvētu i7 4777K bet ja karte paņemta uz kredīta kuru tā jau banka šim negribēja izdot tad ko var darīt :D

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ja būtu gtx980 tad minimums stāvētu i7 4777K bet ja karte paņemta uz kredīta kuru tā jau banka šim negribēja izdot tad ko var darīt
:D  :D  :D  
Link to comment
Share on other sites

Fx-8320 ir top vishera kristals kurš atrodas Fx-8350, ka arī Fx-9 serijas cpu, tikai tur ir atlasīti, kuri garantē boost 4.7 5.0 ghz

man iet 4.5ghz, vairak vienkārši neesmu mēģinajis, ikdienā 4.0ghz spelēm vairāk kā pietiek

 

Tad jau gtx980 sajūgtu kopā ar pentium 4 un būtu komfrotabls fps, laikam pokemoni grib palikt vēl smieklīgāki.

Man ar Fx-8320 iet komfrotabli spēles, tad kapēc pārmaksāt, jeb stenēt par dzelžiem, kuri te vienai daļai nemaz, nav,LOL :)

 

Tā jau ir te dāziem, gramatu lasījis neesmu, bet viedoklis ir :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ja būtu gtx980 tad minimums stāvētu i7 4777K
 

Saprotu, ka gribi izcelties tāpat kā lielie puikas - ar ļoti gudriem tekstiem, bet te tu mazliet pāršāvi ar savu 'minimumu'. Pat klokots 2500k nebremzētu gtx 980, varbūt tikai dažos atsevišķos gadījumos. Ja jau tu liktu 4770k/4790k(nezinu, kuru īsti domāji, jo tu uzrakstīji 4777) kā minimumu, tad kas īsti vēl paliek pēc šiem diviem pročiem? Tikai Haswell-E, un tie ir jau 350€ par, piemēram, 5820k, 200€+ par plati, un 100€+ par 8GB DDR4.

 

 

 

tad kapēc pārmaksāt, jeb stenēt par dzelžiem, kuri te vienai daļai nemaz, nav,LOL
 

pašam nav apriebies jau?

Link to comment
Share on other sites

Nē nav, komfortabls fps nekad neapriebjas, bet nekomfortabls garantēti apriebjas gan.Ja man fx-8320 nodrošina komfortablu fps, tad tik tiesām, kāpēc pārmaksāt.

Pat fx-6300 ir vairak ka pietiekoš geiming pc, viss tāpat atdursies pret mazjaudīgu VGA.

Tagad es saprotu kāpēc te viena daļa sten dēļ mazjaudīgas VGA.

 

FX-6300+760 MB+ atbilstošas jaudas vga mūsdienu spēlēm un 1080p max var spelēt komfortabli

Link to comment
Share on other sites

 

 

 sajūgtu kopā ar pentium 4
 

Man liekas, ka priekš tevis ir tikai divi Intel procesori - Pentium 4 un super dārgais un ne tik nemaz labais i7 4770k. Viss pa vidu priekš tevis ir mēsli vai kā???!!

 

Jo man neaiziet ko var priecāties par neefektīvu, pavecu procesoru, bet tam ir "8 kodoli un 4,5Ghz" un visas citas lietas, ko raksta mārketinga brošūrās, bet nesaprast kā cilvēki maksā to pašu summu vai nedaudz vairāk, lai dabūtu daudz jaunāku, daudz efektīvāku sistēmu spēlēm ko spēlē viņi, nevis BF4??

 

Vairumā spēļu i3 būs tāds pats vai labāks fps kā FX 6300 par tādu pašu naudu, bet i3 ir jaunāks, ar iespēju taisīt upgrade, ja ir vēlme nākotnē un daudz labāks single core sniegums, kas ļoti noder izmantojot kompi ikdienā.

Link to comment
Share on other sites

@JohnRambo

 

Neviens jau te nesaka, ka fx-8320 ir slikts procesors. Vienkārši nopērkot gtx970 + i5, tu būtu ietaupījis aptuveni 150€ un ieguvis to pašu performanci lielākajā daļā spēļu. Ja gribi premium buildu, tad pērc gtx980 un netaupi kapeiku uz amd pročiem. i5 un i7 būs galvas tiesu pārāki spēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Cenā jā i5/7 viennozīmīgi būs pāraks par Fx-630/8320.Muļķības, ka i5 + gtx970 būs tā pati performance bf4 pm,kā gtx980 un fx-8320.

Neaizmirstam, ka jaunie geimi gūlstas aizvien vairāk uz VGA pleciem, kā arī visiem puņķu tapat kuri fano par jauno gta, un portu no konsolēm kurām abām ir visstiesakais sakars ar amd :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cenā jā i5/7 viennozīmīgi būs pāraks par Fx-630/8320.Muļķības, ka i5 + gtx970 būs tā pati performance bf4 pm,kā gtx980 un fx-8320.
Aizmirsti to BF4 visu dzīvi tu viņu nespēlēsi!  Intel i5 būs pārāks par jeb kuru amd fx procesoru spēlēs. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka i5 + gtx970 būs tā pati performance bf4 pm,kā gtx980 un fx-8320.

Jā, bet daudz lētāks variants un snieguma atšķirība nebūs tās naudas vērta, jo starpība vienalga būs tuvu pie 200€, par ekstra 10-15fps vienā spēlē.

 

 

portu no konsolēm kurām abām ir visstiesakais sakars ar amd

Porti no konsolēm ir tik slikti pēdējā laikā, ka diez vai tik ātri notiks AMD fanboju gadiem solītā "jaunās konsoles izmanto 8 kodolus tādēļ arī PC spēles labāk ies uz AMD 8 kodoliem, nevis Intel 4 kodoliem" revolūcija. Jo to es lasu forumos jau gadus 2 noteikti un nekas no tā nav noticis.

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirstam, ka jaunie geimi gūlstas aizvien vairāk uz VGA pleciem, kā arī visiem puņķu tapat kuri fano par jauno gta, un portu no konsolēm kurām abām ir visstiesakais sakars ar amd

Tas viss ir pasakas priekš bērniem. 

Par saprātīgu cenu labākais ko var dabūt viennozīmīgi ir i5 + gtx970.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par saprātīgu cenu labākais ko var dabūt viennozīmīgi ir i5 + gtx970.

Bet var ietaupīt apmēram 30eiro nopērkot FX 8320 + 970 čipseta plati (salīdznot pret i5+B85 plati), bet iztērēt 200eiro vairāk par 10-15fps(nav pārbaudīts vai pierādīts) vienā vienīgajā spēlē.

 

Rupji runājot Bleķapauris apgalvo, ka ir samaksājis apmēram 10eiro par katru kadra sekundē pieaugumu un stāsta ka mēs esot idioti un fanboji.

Link to comment
Share on other sites

Da viņš pats neko nerubī jo spēlē tikai savu battlefieldu spēlētu viņš kaut ko citu redzētu kur ir problēma.


Maksimālais ko tam procesoram (FX8320) var ielikt ir videokarte r9 290 i vienalga nav garantijas ka tas procesors nesāks taisīt pudeles kaklu spēlēs. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Vēl labak ir nopirkt fx6300/ 760 mb/ un naudiņa garanteti arī sanāks gtx970, kura nemaz lielākai daļai stenētāju šeit nav  :)

 

10-15Fps ir ļoti daudz, ja tā ir komfortabla fps robeža, ir tāču rezons 60-50 vai 45-35 fps, zinatāji sapratīs :)

 

Man ar fx-8320 spēles iet komfrotabli 1080p max, cpu nav šaura vieta, nav jau tur kaut kāds divkodolu intel

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Es noprotu, ka diskusija ir jau pārmetusies uz procesoriem un to, ka nekas labāks par pirms 2 gadiem izlaisto fx8320 vēl nav izdomāts un tuvākajā laikā nebūs, bet visu pēcpusdienu pavadīju meklējot patentus, kādus gigabaits ir reģistrējis savai ūberdzesei, taču neko nespēju atrast. Varbūt Jānis Rembo var iedot kādus linkus?

 

 

 

Diezgan banāli un dramatiski ķeries pie subjektīviem pārspīlejumiem, acīmredzot nav argumentu.To jau tu izdomaji, ka vara detaļa tur patenteta nevis es

 

Pārlasi vēlreiz uzmanīgi manu komentāru - kur es kaut ko esmu bildis par vara detaļas patentu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl labak ir nopirkt fx6300/ 760 mb/ un naudiņa garanteti arī sanāks gtx970, kura nemaz lielākai daļai stenētāju
Nu nepavilks tas procis to karti. Tā būs vējā izmesta nauda. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl labak ir nopirkt fx6300/ 760 mb/ un naudiņa garanteti arī sanāks gtx970, kura nemaz lielākai daļai stenētāju

Vai arī par to pašu naudu ņemt i3 un nodrošināt visās spēlēs labu fps no procesora puses. un atteikties no novecojuša čipseta.

Link to comment
Share on other sites

Nometot grafiskos settingus redzam ka fps ir komfortabls, respektīvi cpu vel visu ok, kramejam lēnām klāt grafiskos settingus un parliecinamies, ka fx6300 nav vaja vieta, bet nepietiekošas jaudas VGA karte :) he he

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nometot grafiskos settingus redzam ka fps ir komfortabls, respektīvi cpu vel visu ok, kramejam lēnām klāt grafiskos settingus un parliecinamies, ka fx6300 nav vaja vieta, bet nepietiekošas jaudas VGA karte he he

Un?? i3 nebūs vājā vieta tik un maksā tikpat, ir jaunāks, efektīvāks un dos labāku rezultātu 90% spēļu. Turklāt jebkurā laikā ieliec tu i5 vai i7, kad nauda atļauj.

Link to comment
Share on other sites

i7 2600 var ielikt plate kurā atrodas i5 4670 ?Ja nē, ko tad blefo.AM3+ var ielikt athlon II vai FX9370 :)

Kā ar jauno haswell-e, ja es gribu i7 haswell-e, varēšu ielikt mb kura bija i5 2500, a, ko intel marketinga upuri, he he :)

Link to comment
Share on other sites

i7 2600 var ielikt plate kurā atrodas i5 4670 ?Ja nē, ko tad blefo.AM3+ var ielikt athlon II vai FX9370 Kā ar jauno haswell-e, ja es gribu i7 haswell-e, varēšu ielikt mb kura bija i5 2500, a, ko intel marketinga upuri, he he

Intel maina socketu ik pēc pēc divām paaudzēm, kā to dara AMD. Tikai AMD jau divus gadus nav neko jaunu izlaidusi uz AM3+ tātad jau 4 gadus nabaga AMD fani tiek apdalīti. Un piedod, ka Intel ražo platformas dažādiem cilvēkiem, ieskaitot dārgo galu profesionāļiem.

 

Bet kurš ir nejēga - šodien pērkot procesoru uz AM3+ socketa vai pērkot uz s1150, kuram vēl vismaz viena procesoru paaudze ir garantēta???

 

Bet man tev ir tāds pats jautājums par AMD - vai FX 8320 ies uz tās pašas mātesplates uz kuras gāja FX 81XX procesori???

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

i7 2600 var ielikt plate kurā atrodas i5 4670 ?Ja nē, ko tad blefo.AM3+ var ielikt athlon II vai FX9370 Kā ar jauno haswell-e, ja es gribu i7 haswell-e, varēšu ielikt mb kura bija i5 2500, a, ko intel marketinga upuri, he he
Kuru tas uztrauc? Jāpērk procis pēc pareizā soketa. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Saprotu, ka gribi izcelties tāpat kā lielie puikas - ar ļoti gudriem tekstiem, bet te tu mazliet pāršāvi ar savu 'minimumu'. Pat klokots 2500k nebremzētu gtx 980, varbūt tikai dažos atsevišķos gadījumos. Ja jau tu liktu 4770k/4790k(nezinu, kuru īsti domāji, jo tu uzrakstīji 4777) kā minimumu, tad kas īsti vēl paliek pēc šiem diviem pročiem? Tikai Haswell-E, un tie ir jau 350€ par, piemēram, 5820k, 200€+ par plati, un 100€+ par 8GB DDR4.


Nu tev jau ar lāga izcelties nesanak, jo iebraugt tu nemāki, ja man naudas pietiktu gtx 780, tad man kauns būtu likt tur kkadus 2500k uzreiz mauktu 4770k lai būtu vis tip top un kaa entuziastam pašam patīkam, kāpēc es piemēram esmu izvēlējies fx-6300 vietā, tapēc ka intel ir (dargāks zimols) ja es ņemtu intel tad uzreiz sakarīgu, bet cenu grupā nekas pirms 1,5 gada fx-6300 nestaveja klat un kkadu lidzigu i3 man ar būtu kauns likt jo man ar i3 nekas labs nesaistas, kaut vai tas petiums tur diezgan jaudīgs bet no varda pentiums man vien slikti sametas
Link to comment
Share on other sites

spēļukiem ir benchmarki... ar tiem arī vajadzētu staipīties un salīdzināt, kā kas performē... ja reiz tādu spēļuku nav, vai nav vēlme tos "iegādāties", tad ir lieliska alternatīva - Valley. Benčojam pie vienādas izsķirtspējas un tikai tad raujam kreklu uz krūtīm, par to, kāda VGA un CPU performē labāk. Individuāli testi spēlēs jau ir matu skaldīšana...

Link to comment
Share on other sites

Aha, bez upgreida iespējām pēc tam, tiem kuriem ir phenom II X4/X6 var ievietot arī am3+ mb platē. pēc tam apgreidoties no kāda uz fx pročiem.

neaizmirstam , ka amd fx cpu klasts ir ļoti plāš sākot ar pirmajiem būldozeriem un beidzot ar fx9sērijas cpu.

 

Bet ka jau teicu, daži indivīdi te gramatu nav lasījusi bet viedoklis ir.

Ceļam rokas augšā kuriem te ir gtx970/980 ?

 

Un, kur tur gpu score, maucam vaļā FIRE STRIKE EXTREME un norādam gpu scori.Kopējo nav aktuali, priekš kam, ja haswell-e 6kodolnieks ar 12plūsmām izkapās visu rezūltatu, bet spēlēm reāli pietiek ar fx6300

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ceļam rokas augšā kuriem te ir gtx970/980 ?
 

Kurš publiski atdzīsies, ka ir bijis tik liels idiots un pārmaksājis 200€ par 10-15% veiktspēju??!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

amd fx cpu klasts ir ļoti plāš sākot ar pirmajiem būldozeriem un beidzot ar fx9sērijas cpu

 

... kuri arī varbūt nav slikti, bet gan morāli novecojuši un price/performance ar mēnešiem tikai krīt. 

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Kurš publiski atdzīsies, ka ir bijis tik liels idiots un pārmaksājis 200€ par 10-15% veiktspēju??!!

Es palīdzēšu :D

No blakus foruma:
 

Mainu tikai vakar atpakotu GTX980 GAMING G1 Gigabyte(tāda bešenā jauda 1080p man nav vajadzīga), pret GTX 970/780Ti MSI GAMING(dizaina dēļ).

Loģiki, ar jūsu adekvātu piemaksu.

Topiku slēdzu pret vietējo spekulantu,"biznesmeņu" spama. Pēc darījuma topiku dzēšu, bet par darījumu PM smile.gif

 

Link to comment
Share on other sites

kas ir bijis tik liels idiots

 

 

es tādus cilvēkus zinu. Un tur nav runa par idiotismu, bet gan maka biezumu. Ja var atļauties "tip top" performanci, tad kapēc pirkt vājāku produktu? jums te imho šīs divas lietas vajag nošķirt, tb price un performance nevis to jaukt vienā katlā

 

edit: 

intervall

tādi teksti mūsdienās nav pieņemami pat citēšanai. tas ir tāds fufelis uz kura tikai mazpieredzējis useris varētu uzrauties un vispār ņemt par pilnu. kauns.

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tā jau ir kāds staigā ar Vertu tālruni kas ir pēc iekšām batons kāds ar one plus one

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...